מכבי תל אביב 2019/20 - יאללה, הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/19.

1. Telkiyski Member

אם אתה רוצה להטיל ספק בהשערות שלי בעתיד בעקבות זה שחשבתי שמיכה ואצילי יישארו - תפאדל.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

באופן אישי אני מטיל ספק בהשערות שלך עוד מהתקופה של הנערות המדוברות בגן חובה.

3. Telkiyski Member

4. abcd Member

ומה ינעל העולם אומר?

5. Telkiyski Member

ינעל העולם.

אגב, כשחושבים על זה היו לי לא מעט תחזיות לגבי מכבי שבהן פגעתי בול.
    קייס גאנם, אל עביד. איכשהו בהנחות ששחקן ערבי שאתם "מעוניים בו" לא יחתום בסוף אני פוגע.
    ההנחה שאוהדי מכבי יחקו את אוהדי הפועל יום אחרי שאלה הגיעו לבלומפילד לחגוג את הניצחון על ביטר, ועוד ועוד.
    עדיין אחוזי הפגיעה שלי במה שקשור לתחזיות הוא לא רע.

גם הנחתי שגולסה יישאר. בואו נראה. אשמח לטעות גם פה (לא שזה ישנה משהו).

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/20
  6. Raulito Madridista

מכבי תל אביב הודיעה לשניהם כבר לפני כמעט שבועיים שהם ישוחררו, המתינו עם ההודעה הרשמית. אם 'סיבנו' אותם זה לא ממש מכובד ומצד שני קצת מצחיק לדבר על זה. אני חייב לומר שלמרות שגם מיכה וגם אצילי עשו אותו דבר, אני מתייחס לזה מעט שונה. אולי זו בעיה אצלי, נושא רגיש לדעתי. מיכה גדל במועדון, כמעט 20 שנה שם, תמיד הצטייר כילד טוב, עליו הרבה יותר כואב לי מה גם שהוא בדעיכה מקצועית, אבל העניין העיקרי פה הוא שאצילי איש משפחה, זה לא קשור לכדורגל בשום צורה ושיעשה בחדר המיטות מה שהוא רוצה, ועדיין. מה גם שהוא הגיע על תקן כוכב למכבי והוא בכושר מעולה ואחד השחקנים הטובים בארץ.

ההחתמה של בן ביטון נראית לי כטרנד מגניב לקחת שחקן שמזוהה עם הפועל באר שבע, אני לא ממש מוצא לזה סיבה אחרת, הוא גם לא בהכרח יותר טוב ממאור קנדיל.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

כל הכבוד לקבוצת מכבי ת"א ששיחררו את שני המואשמים, אני מקווה מאוד שאף קבוצה ישראלית לא תתקרב אליהם.

oranfu ו-AmitHBS אוהבים את זה.
  8. Thegunner14 Member

פראיירית הקבוצה בארץ שלא בודקת ומנסה להחתים אצילי זה הקשר הכי טוב בארץ מאז שהוא חזר מספרד. הוא שחקן שייתן לך ספרות כפולות בכל עונה בארץ (בישולים+שערים).

למכבי אני חושב שנכנס גם שיקול אחר (בלי קשר עם הם אשמים או עם גולדהאר ״ערכי״) ראו שמסתדרים בלעדיהם כל התקופה האחרונה, ולוקחים עדיין אליפות בהליכה ושיש תחלופות אחרות בסגל...
    וכבר בהחתמה של טב״ח היה אפשר להבין לאיזה כיוון זה הולך.

חבל לי על אצילי יותר מאשר על מיכה (כמה שהוא שחקן בית וגדל במועדון) אבל זה פחות זה כבר והוא לא בתקופה הכי טובה שלו כרגע, הוא שחקן שהגיע לפיק שלו לפני שנה שנתיים ואני לא רואה אותה מתעלה מעל זה.

ולמרות כל זה הייתי רוצה לראות את המועדון משאיר אותם ועומד מאחוריהם ולא זורק אותם כאילו הם אחרוניי העבריינים....כי עדיין הכל אפשר לפתור בתוך הקבוצה כל עוד הם היו יוצאים בלי כתב אישום מהסיפור הזה.
    בכל מקרה עברנו פרידות קשות יותר לטעמי (8 זה בדם), וגם זה יעבור כאילו לא היה.

9. Morientes Member

אתה מניח דברים טריוויאלים אבל, מה הסיכוי שמכבי יחתימו שחקן מהליגה? נמוך מאוד רוב השמות של השחקנים בליגה שהתעניינו בהם לא נחתו פה.
    מה הסיכוי שגולסה יעזוב? נמוך מאוד אם לא לחול, אין לו מה לעבור ממכבי.
    אני יכול להניח שקש לא תזכה באליפות שנה הבאה, ופאדי נגאר לא יחתום במכבי חיפה.

10. DRORIKO Member

2 הפני של הפרשה. החלטה לגיטימית של מיץ גולדהאר גם אם אני לא מסכים איתה. בעל המאה הוא בעל הדעה. אני אפילו מעריך אותו שהוא היה מוכן לוותר על שני שחקנים חשובים בשביל הערכים, זה כבר הופך אותו לאדם טוב יותר מאלונה ברקת שהחתימה מכה נשים. ואחרי כל זה אסור לשכוח שהשניים נמצאים תחת חוזה ואם לא ימצאו להם קבוצה שתתאים להם גולדהאר יצטרך לשלם להם אותו. אני לא רואה כאן מצב לפשרה, אני במקום לא הייתי הולך לפשרה. חוזה זה חוזה. אגב זרקו את מכבי חיפה בהקשר של השניים. גם אם שחר ירצה להביא אותם הם די שרופים אצל האוהדים. אין מה לעשות, כשאתה קורא לאנשים חיזבאללה הם לא ישכחו את זה כל כך מהר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Morientes Member

מיכה יחסר לנו יותר מאצילי, אין שחקן יצירתי שיודע לתת פס עומק זה בעיה

12. oranfu Member

אני הערכתי כשהפרשה התפוצצה שהם סיימו את הסיפור במכבי ת"א בגלל שגולדהאר לא יוכל להשלים עם ההתנהלות הזאת.
    מעבר להכל, צריך לומר פה כל הכבוד לו, זאת לא החלטה פשוטה ובמדינה חסרת המוסר שלנו אפילו לא מתבקשת.

הם הכניסו את המועדון למלכוד כי ההתנהלות הזאת, מעבר לפגיעה התדמיתית בשחקנים עצמם, היא פגיעה קשה בתדמית של המועדון. אי אפשר להתחמק מזה, זאת אגודה גדולה עם מחלקות נוער גדולות, אוהדות.
    מה שכן, אני בספק אם אלה שני השחקנים היחידים שהתנהלו בצורה בזויה כזאת וספק אם הם שני השחקנים היחידים במכבי ת"א. מה יקרה בפעם הבאה (שסביר שתגיע מתישהו)?

מבחינה מקצועית יש כאן פגיעה, אבל אני לא חושב שהפגיעה כזאת גדולה כי אני לא רואה את שחר לוקח אותם אחרי שבמכבי ת"א שיחררו. מבחינה תדמיתית\יח"צנית אני פשוט לא רואה לזה היתכנות אצל שחר.
    אז מכבי ת"א נפגעת כאן, אבל העלאק יריבה שלה לא תנצל את זה.

בלי קשר, אני לא הייתי רוצה לראות אותם במכבי חיפה למרות שאני חושב שהם חיזוקים חסרי תקדים כמעט לקבוצה (בטח שאצילי).

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

מצד אחד כדורגל הוא המפלט הכי טוב ומצד שני צריך להיות חזק מאוד מנטאלית כדי לעבור דבר כזה, גם אם אין קהל במגרשים. רוצה לומר שגם אם שניהם היו ממשיכים במכבי לא בטוח שזו הייתה שירה בתנועה כמו עד עתה. אני חולק על הניתוח כאן למעלה - אצילי לדעתי הוא השחקן היחיד במכבי שגם כובש וגם מבשל ברמה הגבוהה ביותר כשחקן ישראלי. לטעמי רוב הבישולים שלו, ואין לי סטטיסטיקה - זה לא מכדורי רוחב וכשהוא רץ ומהיר יותר מהמגן, אלא בכדורי עומק חכמים. מיכה ייחסר ברמת החיבור וההזדהות עם המועדון.
    הבגידה של אצילי באשתו היא לא הנושא שאנשים מתייחסים אליו אלא כמובן הגיל של הנערות, אני כמובן מניח שיש עוד מקרים כאלה, בין אם במתכוון ובין אם לא, לאו דווקא אצל כוכבי הכדורגל הגדולים אצלנו בארץ - שלא נחשפים.

לקחת שחקן כמו אצילי מקצועית זה ברכה אבל זו העמדה הכי חזקה במכבי חיפה אולי עם עומס התקפי עצום. שרי במקור שחקן הרבה יותר קדמי מהיכן ששובץ, אני מבסוט על דולב חזיזה וזו רק עונה ראשונה שלו בקבוצה גדולה, יש את ווילדסחוט שהוא בסדר. זה לא שדן גלזר עשה שטויות והוא על המדף :)
    אוהדי מכבי חיפה בלי קשר לא יפעילו לחץ לצרף אותו, אוהדי בית"ר ירושלים כן ונכון שהוא שיחק שם והם אוהבים אותו, אגב, ב-'וואלה ספורט' היה איזה ציטוט כמו 'אם כל אוהד שהפגין וביקש את אצילי היה עושה מנוי אז טדי היה חצי מלא בכל משחק'.

14. oranfu Member

העמדה של אצילי הכי חזקה אצלנו? הוא שחקן כנף ימין. אין לנו אפילו אחד כזה בסגל.

15. Telkiyski Member

בפעם הבאה שיגלו ששחקן השקה והשכיב ילדה בת 15 אני מניח שההלשכות יהיו דומות.