מכבי תל אביב 2019/20 - יאללה, הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/19.

1. schmal85 Member

הבן שלו דווקא לא רע..אולי תנסו

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שני זרים מתחלפים שהיו פה שנה בלבד מתרגשים לקראת החזרה לבלומפילד. פאולו סוזה צייץ על היום המיוחד עם סרטון מדרבי זהבי, אוסקר גרסיה יהיה באיצטדיון אחרי שטס במיוחד.
    שמועות על הגעה למשחק של ג'ורדי קרויף גם עולות, וגם על זהבי יש ליחשושים, אבל זה לא רשמי.

זה לא ממש נקלט, אבל חוזרים הביתה.

Jakur אוהב/ת את זה.
  3. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שפאקו יפתיע ויגיע גם

4. Telkiyski Member

חחח "חוזרים הביתה" */aaarofl

תגיד אורימור, כשהתחלת ללכת למשחקים (לטענתך זה קרה בתחילת הניינטיז), תזכיר לנו את איזה מגרש פקדת מדי שבוע במשך עשור?

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/19
  5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאמן הכי אהוב עלי בכל התקופה הזו :D

6. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://forum.12p.co.il/uploads/monthly_2019_09/Screenshot_20190901_132211_com.instagram.android.Xxx.cac05125f8bce785c64af41777ff5495.Xxx

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הייתה אפשרות, הייתם מחליפים את איביץ' בסוזה?

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה מחליף?
    אם אחרי ההודעה של ג'ורדי שמסיים את תפקידו היו מודיעים שסוזה חוזר הייתי לוקח את זה בשתי ידיים גם כי לא הכרתי את איביץ' באותה תקופה וסוזה זה סוזה אין מה לעשות
    מצד שני כבר חווינו את זה עם גרנט ואוסקר - כשאתה עוזב בשיא אז החזרה שלך לא תהיה אותו הדבר בכלל אז טוב לי שאיביץ' כרגע על ההגה וסוזה נשאר זיכרון מתוק לתמיד

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אוסקר בישראל

https://forum.12p.co.il/uploads/monthly_2019_09/g.Xxx.e8ba36ffeafcd5e4e1dd8b6d74bd29a9.Xxx

10. Telkiyski Member

שכחת כבר על איזה טריבונות גדלת או שסתם לא בא לך לענות?

italiano אוהב/ת את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מאוד, אתה צריך לבחור היום אחד מהם שיעמוד לך על הקווים, את מי אתה לוקח?

12. Telkiyski Member

מה זה משנה?
    כל מאמן שיהיה להם אמור לקחת פה אליפות עם התקציב שלהם.

איכשהו סוזה הגאון לא באמת הצליח באף מקום (אולי חוץ מעונה אחת) אחריהם וככה גם אוסקר גרסיה שנראה לי פוטר אחר כך מכל קבוצה שהגיע אליה.

13. Morientes Member

איביץ, אחריו סוזה אחריו בוס אחריו אוסקר

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום משחק - תיקו 0 מול הכתומים

אז חזרנו הביתה, כן הביתה שלנו שהוא גם של הפועל וקצת גם של בני יהודה למרות שנראה בכלל שהם מתנערים ממנו.
    יצאנו מהבית ב18:15 מכיוון באר יעקב וב18:50 כבר עמדנו מול שער 8 וקיבלנו הוכחה שעיריית ת"א והתקשורת סתם עשו רעש ויש מספיק מקומות לחנות באיזור האיצטדיון אז נכון שלא חנינו כמו לפני 3 שנים בחנייה הקבועה ליד קסטרו והלכנו ברגל 2 דקות אבל יש משו כיפי בזה שהולכים קבוצה גדולה מאוד של אנשים ששרים בדרך לאיצטדיון ואז אתה לא מרגיש את ה10 הליכה האלה בכלל.
    הכניסה ליציעים הייתה מתוקתקת, גם חלוקת המנויים למי שלא קיבל אותה בדואר עדיין וגם חלוקת מתנת ההצטרפות לפוראבר.
    העלייה במדרגות ליציע שלי (426) הייתה מלווה בפרפרים ואז אתה מגלה את כר הדשא מולך והחשמל מתחיל לעבור בגוף ובצד שמאל של האוזן אתה שומע את שער 11 גועש וזה מטעין אותך עוד יותר.
    המושבים עצמם מרגישים מאוד דחוסים, כשאנחנו עומדים זה מרגיש סרדינים ובעייתי קצת להרים ידיים בזמן העידוד אבל נחיה עם זה.
    אגב האקוסטיקה בין שער 11 לשער 4 הייתה טובה , את אוהדי בני יהודה גם שמעו טוב אבל ברור שזה נבלע כשבאיצטדיון יש 25,000 צהובים.

ועכשיו למשחק עצמו -
    תסלחו לי אבל בני יהודה קבוצה מגעילה כן?
    לא אוהב את הבזבוזי זמן כבר מהדקה ה-8 ושלא יספרו לי שהיא אחרי שבוע עמוס וכל מיני חארטות.
    לא שאנחנו היינו מציאה יותר מדי אבל גם את ההזדמנות שיונתן כהן שם הוריד לבלאקמן על מגש הוא הצליח לבזבז וחבל, לא מובן למה שכטר מיובש בספסל.
    שאפו לריינשרייבר שלא נבהל מהחגיגה ביציעים והלך לבדוק בVAR ושינה את ההחלטה, כאלה החלטות אמיצות צריכים שופטים לקבל ועל הXXX הניקוד, אני בכלל מאשים את כל אוהדי הסלפי שבזמן שעטר מחכה לבעוט כבר מכינים את הבומרנג בפלאפון כדי להשיג את השער הראשון בבלומפילד.
    אז כן לא ניצחנו וזה מעצבן ששוב זה קורה נגד אבוקסיס אבל זה בסדר, מתקדמים הלאה מכאן ואחרי מנוחה קצרה יש את כ"ס במושבה.

יאללה מכבי

נ.ב. - דור פרץ לא שווה התייחסות.
    משחקן שמפמפמים שהוא בכלל במעקב באיטליה או רוסיה וכשחקן נבחרת אני מצפה להרבה יותר, סתם סיבך לנו את המצב ויכל לגרום להרס טוטלי של הערב הקסום הזה.
    לדעתי איביץ' יעשה בשכל אם יספסל את העילוי לכמה משחקים סטייל טיבי בעונה שעברה.

https://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1426958.Xxx

orimor2212 ו-schmal85 אוהבים את זה.
  15. schmal85 Member

סיכום משחק שלי כולל חווית בלומפילד -
    בזכות הפחדים שעוררו בי עיריית ת"א, לקחתי מונית שירות והליכה של 25 דקות מתחנה מרכזית בהלוך וחזור, שנראו לי מיותרים כשהתקדמתי לבלומפילד ומסביב רחובות פתוחים והמון מקומות חניה..בקיצור, למשחק הבא באים ברכב ומחנים 10 דקות הליכה, אין שום דבר רע בזה.
    מבחוץ האצטדיון נראה מפלצתי, מבפנים כשנכנסתי לשער 11 עברה בי צמרמורת, רואים מעולה את המגרש ואת כל היציעים, הדשא נראה ממש טוב, העידוד והאקוסטיקה מצויינת, החום הוא בלתי נסבל ודווקא החוסר גג הביא לזה שהיו מדי פעם משבי רוח צוננים.
    לגבי המשחק עצמו- מההתחלה התבנקרות ובזבוזי זמן מעצבנים מאוד אבל כל כך אבוקסיסיים, כל דבר קטן הוא ישר רץ לשופט הרביעי ואפילו שהשופט ניגש לVAR לבטל את הפנדל(מוצדק לגמרי), הוא עמד ממש לידו וזרק לו מילים, שזה בכלל לא לעניין, וכמובן שהתעסק עם הקהל שוב ושוב ואין לי מושג איך לא הורחק.
    הקבוצה נראית לא טוב בעליל, לא מובן לי איך בלקמן ממשיך לקבל קרדיט ,הוא לא מוסיף שום דבר התקפי וההחלטה להביא אותו הייתה לדעתי טעות.
    מיכה משחק אחורה מדי, צריך להיות ממש מאחורי החלוץ(חלוץ,לא בלקמן), פרץ עשה טעויות כל כך מטומטמות והיה ברור שיקבל את האדום.
    לא בועטים לשער כמעט,זה ככה מתחילת העונה, אין כמעט בעיטות מרחוק שהיו כל כך קטלניות שנה שעברה, עטר נראה כבוי ורק אמאדור וטיבי היו נראים יחסית טוב.
    לסיכום-מקווה שאחרי הפגרה יחברו לסגל ניקוליץ' וגולסה, אחרי זה אצילי, ואולי נראה שיפור. את בלקמן הייתי שם בספסל במקרה הטוב.