מכבי ת"א סכמה עם המגן הצ'יליאני ארוס.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י רני פרידמן, ‏23/8/02.

1. Uli Uli Member

חחח
    צודק...
    פישלה בגדול, ב-ג-ד-ו-ל!

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנים האחרונות מכבי תל אביב הביאה שחקנים עם שמות שלא הצליחו כמו מהו קודרו,ואנדרי טיכונוב.
    עכשיו הם הביאו עוד שחקן עם שם(לא שכולם מכירים אותו אבל יש לו עבר עם פיינורד ונבחרת צ'ילה),השאלה האם השם הזה סוף סוף יצליח במכבי...

3. Kgt1 Member

חחח רני הסביר את עמדתי בצורה הטובה ביותר איך אכלתם אותה חבר'ה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    נו באמת לא שמעתם את השיר שחיברתי על דדי??? (ע"פ מנגינה של הגועל עולה באש)
    דדי, אתה דוגמן!
    לך לקסטרו, לך לסגל,
    רק לך כבר מכאן,
    לך מ-כ-א-ן!
    לעצם החתמת השחקן אני מקווה רק שהוא לא יתחיל כמו רודריגול לפני כמה עונות טובות (החמצה משתי מטר בדקה השביעית בדרבי) שתגרום ליציאתו המזורזת מההרכב ומשם לבריחה חזרה לערבות סנטיאגו שבצ'ילה...

4. Roy Member

רני רני....
    תקרא את השורה הראשונה

"רכש מצוין למכבי"
    זתומרת שאני גם חושב שזה "רכש מצוין למכבי"- כמו שהמילים שלי בעצמן אומרות....

אבל כדי לצנן קצת את ההתלהבות מהסלבריטי שמגיע לארץ, אני מזכיר לכם שני מקרים של שני שחקנים שהגיעו עם שם ענק וחזרו עם זנב בין הרגליים
    ואתם יכולים להוסיף כמו שאמרו כאן, גם את טיחונוב
    ואת ג'ון דה וולף הבלם של אשקלון שהסיפור שלו כל כך מביך שלא כדאי שנספר את זה על גבי הפורום כי אולי השרת יפול מבושה איזה זבל ההוא היה ועם איזה שם הוא הגיע לכאן.... הא יוגב?... :wink:

בקשר לסילבה שלנו, מה זה מעניין אותי איפה הוא כן שיחק ולא שיחק, הוא לא הוחתם בגלל השם "האדיר" שהוא בנה לעצמו, אלא בגלל שהוא הוכיח את עצמו באימונים כשחקן מצוין ולהפועל לפי משחקי האימון והמשחק בסופיה, יש בעיה קשה בהתקפה
    נכון שלפי משחק הנבחרת ולפי האופי הדפוק שהבריזלאי הוכיח, הרכש מיותר ולא נחוץ, אבל זה לא מעיד על ההנהלה
    אני בטוח שהיית מעדיף את רביעיית המנהלים שלנו שמחלקת את מלאכת הניהול בצורה מצויינת, על פני לוני כשלוני שלכם

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח אני גם זוכר שאשקלון רצתה את רונאלד קומאן, אבל הוא העדיף לפרוש מאשר לככב באשקלון... ודה וולף הזה הבקיע את השער הראשון בעונה ההיא, רק שזה היה שער עצמי.... הם הפסידו 2-1 אני חושב שלהפועל י-ם בבית...
    איזה ליצן הוא היה, ואחרי שהוא הרס את הכל הוא עוד נפצע...

6. Uli Uli Member

מה זה קשור??????????????????

7. Emil Member

כמה הערות לרוי:

טיכונוב בא לתקופת ניסיון ובהחלט לא הצילצולים ופעמונים. הוא בא למבחן, ולאו דווקא כשל. לפי דבריו של מנכ"ל מכבי דאז הוא לא הוחתם עקב חוסר בתקציב...

מהו קודרו הפך לבדיחה לפני שבכלל עלה על המטוס לישראל. חלוץ בן 34...עושים צחוק.

הערות למזלזלי תחקירני הפועל:
    לאחרונה גילה שחקנה של קייבו האיטלקית, ומי שאמור היה להגיע ללאציו, שהוא משקר במשך כל הקריירה שלו בקשר לגילו והוא הוריד אותו ב4 שנים שלמות כבר מאז שהיה בן 20 והצהיר על עצמו כבן 16 (נו, באמת, לא מבדילים?!) ושיקר בקשר לשמו...
    אז הפועל יצאו בזול...

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תתחילו להתלהב מהמגן הזה כי עד שהוא לא היראה שהוא טוב כאן בארץ בשביל מכבי הוא עוד סתם זר.
    תזכרו את פופוב,הורבאט,קודרו,טיכונוב,קסירין,קוסיץ' ועוד מלא זרים כושלים שעברו פה.

9. Roy Member

הערות לריקלמה-

שמע בחור צעיר, אין לי מושג מה אתה אישית בלב חשבת, אבל טיכונוב וקודרו הגיעו לפה ברעש וצלצולים, ועוד איך....

כותרות מפוצצות, כתבות על הגעתם, ציפיות אדירות...
    זה מה שהתקשורת שידרה...

10. Emil Member

(בחור צעיר? זה אתה אבא של רוי?)

קודרו בהחלט הגיע ביותר מדי צילצולים, מסכן בטח מההתרגשות שכח את מקל ההליגה. אבל טיכונוב? עשה לי טובה הוא בא עם חוזה לחודשיים! לבדוק אם הוא בכושר משחק...
    לא ציפו ממנו שיביא אליפות בכוחות עצמו...

11. Roy Member

ריקלמה אדוני, (עכשיו זה אח קטן של רוי...... סתםםםםםםם)

טיכונוב הגיע עם כותרות מפוצצות ואני זוכר את כל תוכניות חדשות הספורט שהיו לפני שהוא הגיע....
    לא ציפו לאליפות, אבל סיפרו שזה זר ברמה עולמית שזכה בככה וככה והתואר הזה והזה, והראו קטעים שלו מליגת האלופות של אותה עונה במדי ספרטק

זה מפתח ציפיות, ברנש צעיר

12. Emil Member

מה אני אגיד לך התקשורת בארץ יודעת יופי איך להכין מכל מזבוב מפרפר פיל, ולא סתם פיל

אז שיהיה, במכבי לא בנו עליו יותר מדי, וזה העיקרון.

13. Roy Member

אם אתה אומר אני משתכנע

אבל אני דיברתי על ציפיות שהתקשורת בונה, כמו עכשיו

אני קם, מגרד קצת העיניים כדי לראות משהו באור היום ולא טשטוש, ופתאום רואה כותרת מפוצצת על המגן הצ'יליאני ששיחק בנבחרת ב-98 ובשנה שעברה במחזיקת גביע אופ"א.....

14. רני פרידמן Member

אין ספק שטיכונוב וקודרו באו בקול תרועה, אך הבריחו אותם מהדלת האחורית.
    עם קודרו הבעיה הייתה שהוא היה פצוע בקרסול ולכן הוא לא הצליח להראות את היכולת האמיתית שלו. טיכונוב פשוט לא התאקלם במכבי ת"א.
    אבל רוי, תגיד. מה אתה מצפה?..שאני יהיה עצוב שהביאו שחקן בעל שם למכבי?
    אני מצפה ממנו להרבה ומקווה מאוד שהוא יצליח, אבל אני גם לוקח בחשבון את העובדה שאולי הוא יכשל בגדול.

אבל עצם זה שיש לו שם מעלה את הציפיות ממנו באופן טבעי.

אני מקווה שהוא יצליח.
    וקוסירן וקוסיץ ואפילו פופוב לא הגיעו עם כאלו כותרות לארץ, ולא ציפו מהם למשהו מיוחד ועובדה שהם אכזבו.

15. Roy Member

רני, ביקשתי ממך להיות עצוב?

אמרתי שהאופטימיות צריכה להיות זהירה יותר בגלל ניסיון העבר