מכבי ת"א - קאלה עוזב, קמאנן מגיע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏10/7/06.

1. Don Joan Roman Member

באיזה פרטים לא דייקתי? שהוא חטף שישיה? שהוא שוער עם ירידה ביכולת? שהוא לא שיחק העונה בקבוצה הטורקית שלו? שהוא מסוגל להרביץ לשחקן שמבקיע מולו שער? במה? בזה שאמרתי שאי אפשר לומר שהוא שוער גדול כי הוא שיחק בנבחרת סרביה 40 משחקים?

בקשר לחלק האחרון בתגובה: נקווה שזה יהיה כך.

2. King Kenny Member

גם איציק קורנפיין שלך חטף שביעייה.

3. Don Joan Roman Member

לא מכחיש ואני אפילו אומר את זה בריש גלי כי בשבלי ביום שאיציק פרש התבוסה וההשפלה הזאת הפכו לסוג של גאווה כי באותו רגע הבנתי שאיציק ובית"ר זו אהבת אמת, אהבת אמת שאפשר רק לקנאות בה, חוץ מזה שלעומת השוער הסרבי, את איציק כולנו מכירים כבר 13 שנה בתור אחד מהשוערים הטובים בליגה שלנו.

4. Number 8 Member

שיבריץ חטף רק שער אחד בכל מוקדמות המונדיאל. בפרט הזה לא דייקת.

5. Don Joan Roman Member

מישהו דיבר על מוקדמות המונדיאל? במונדיאל הוא ספג שישיה מארגנטינה.
    ובמוקדמות איזה בית היה להם?
    סרביה
    ספרד
    סן מרינו
    בלגיה
    בוסניה
    ליטא

מתוך השש הוא שיחק בנבחרת האיכותיות ביותר מלבד ספרד ועם ההגנה הכי איכותית מלבד ספרד, כך שבנוגע למוקדמות, תדברו איתי מראייה של המשחקים ולא מהעבודה סהוא לא ספג יותר משער אחד וזה בלי להזכיר את זה שכל אחד יכול לתפוס טורניר טוב.

לסיום של הדיון מבחינתי: יש לו רקורד לא רע בכלל ויכול להיות שהוא יתברר כהצלחה וכשוער ברמה מאוד גבוהה אבל כמו שיש סיכויים לכך יש סיכויים שהוא גם יהיה פלופ, לכן אין צורך להתלהב ממנו יותר מדיי בדיוק כמו שאין צורך לומר שהוא לא טוב למכבי ולסגור סיפור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/07
  6. Landon Donovan Member

אני מסכים כאן עם בואטנג - כל הנתונים הללו לא משנים, העובדה היא שהוא לא שיחק העונה כמעט. להסתמך על הרקורד שלו במשחקי מוקדמות המונדיאל, שנערכו לפני שנתיים ויותר, זאת טעות ענקית, שעלולה להתברר גם כטעות קריטית. שוערים יכולים גם לאבד מהיכולת שלהם, במיוחד אם הם לא שיחקו במשך שנה.
    אני מקווה שאני טועה, אבל אני מאוד פסימי בקשר אל יווריץ'.

7. Number 8 Member

מסכים איתכם, העונה האחרונה אומרת רק דברים רעים על השוער, אבל במקרה הזה אני סומך על עבודתו של אובארוב, בדיוק כמו במקרה עם קאלה. ברגע שקאלה הגיע למכבי, עלו הרבה חששות מצד אנשי הקבוצה, אבל עד מהרה קאלה הפך לשוער הטוב בליגה, הרבה בזכות אובראוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/07
  8. ori b Member

קודם כל, אני גם סקפטי מאוד לגבי יכולותיו של יבריץ', מקווה שהוא יענה במגרש.

לגבי מה שרשמת, כל הדברים הנ"ל היו נכון גם על קאלה בטרם הגיע למכבי, שהצילה לו את הקריירה (חלקם אפילו תופסים לגביו עד היום)- ירידה ביכולת, שיחק בליגה הרביעית (!!), דוחף שחקנים מהקבוצה שלו (כן, לא אלה שהבקיעו מולו).

כך או כך, אנחנו טוחנים מים.
    הוא יכול להיות הצלחה כמו קאלה, או נפילה כמו וזר. את המסקנות נסיק בסיומה של העונה.