מכבי ת"א - קאלה עוזב, קמאנן מגיע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏10/7/06.

1. נדב מיכאלי Member

החתמת העשור גיא שמיר.אין ספק בכלל.
    ואם הוא לא יפתח ב-33 משחקים בהרכב עוד פעם אבא שלו יתערב נכון?

2. דודי לוי Member

אנשים מדברים שטויות גיא שמיר הוא קשר אחורי קלאסי מצוין והוא לא מקבל מספיק קרדיט בגלל שיודעים מי זה אבא שלו ומה הקשר שלו להפועל פתח תקווה ולכדורגל בכלל אבל הוא שחקן מצוין והוא בכלל בא למכבי כגיבוי לתמיר כהן ולעוד קשר זר שיגיע כמו שאלי כהן אומר.

3. נדב מיכאלי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    קשר אחורי קלאסי .
    גיא שמיר שחקן מצוין?אחלה חוש הומור יש לך.

4. ReL Member

:aaagath:

מכבי ת"א "מתחזקת" בגיא שמיר ? למה ? מה הוא עשה טוב שהם מחתימים אותו?

5. דודי לוי Member

אני אישית ראיתי אותו בשני משחקים באשדוד והוא היה מצוין
    בוא נגיד ככה לא בא למכבי ת"א פטריק ויירה אבל למה לא לפרגן ולתת את בירכת הדרך ואולי הוא יצליח בכל זאת הוא שחקן עם קצת נסיון ואם אבא שלו יגיע איתו ביחד למכבי אז למה לא?

6. reda Member

גיא שמיר זה נראה לי החתמה קצת מוזרה אבל אם אלי כהן מחתים אז כנראה הוא יודע...אבל נשמע לי ממש מוזר שהוא יקבל 150 אלף דולר לחודש..נראה לי עוד איזה סילוף של העיתונאים..

עכשיו כמה דברים:
    אין דבר כזה כישרון לדעתי..הכל זה רק עבודה...כשאתה תביא את הבן שלך בגיל 4 לחוג כדורגל ותעבוד איתו- כלומר תשחק איתו במתנס או לא יודע איפה אז הוא יידע לשחק...

אותו דבר עם שחקנים שכבר לא בני 4...גם שחקן בן 18 ואפילו בן 21 יכול לקרוע תתחת וגם אם אין לו כישרון לפי מה שאתם אומרים הוא יכול רק להצליח....ואני בטח לא צריך להזכיר לכם את טל בן חיים...

7. mr.shmactics Member

אז בוא אני יזכיר לך את ארז מסיקה... ועוד מלא שחקנים שעובדים קשה על המגרש ובחיים לא יגיעו לרמה של שחקנים שלא עובדים ולא עושים הרבה.. ריקלמה דוגמא מצויינת...

ולא משנה כמה תעבוד עם הילד שלך אם אין לו את זה מהתחלה הוא בחיים לא יהיה זידאן רק מעבודה קשה.
    המקסימום שהוא יהיה זה בלם או שחקן הגנה שזה דברים שאפשר ללמד.

8. דודי לוי Member

שטויות בכדורגל היום עבודה קשה זה 60 אחוז מהיכולת זאנברג למשל עד לפני שנתיים היה בלין ושחקן הכי לא מקצוען בארץ לקח על עצמו יום אחד שהוא מתאמן וקורע את התחת מאמן כושר אישי ותראו איפה הוא היה לא רק שקבוצות מהבונדסליגה רדפו אחריו הוא הפך משחקן ספסל של הפועל פתח תקווה 100 אלף דולר לשחקן שהולכים לבנות עליו בקבוצה של בית"ר וגם לנבחרת כישרון זה חשוב אבל עבודה קשה הכי חשוב תראו את ראובן עובד אם היה משקיע השמיים הם הגבול.

9. לא מצאתי כינוי Member

גיא שמיר מצויין? לשחקן הזה אין מקום בשום קבוצה ב3 הליגות הבכירות בישראל. השחקן הזה לא יודע לתת פס,אז איך הוא בדיוק יכול להיות מצויין?
    דרך אגב,ההבדל בין זנדברג ושמיר הוא דבר אחד : שמיר יתאמץ ויתאמץ ויתאמן ולמרות הכל כל בעיטה או מסירה שלו לא תצא לו משהו מיוחד,זנדברג בהברקה אחת בגלל הכישרון ייתן מסירה שגיא שמיר לא ייתן גם אם יינסה 30 פעמים ברצף.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/06
  10. reda Member

ארז מסיקה יפה שהוא עובד קשה על המגרש..אני מדבר על קריעת תחת באימונים...על עבודה בחדר כושר...על ניהול אורח חיים ספורטיביים...

ובטח שאם אני אגדל תבן שלי בארץ הוא לא יוכל להיות זידאן כי מתחמי האימונים פה ואקדמיות הכדורגל פה בקאנטים..שוב אין דבר כזה יש\אין לו את זה...אבל אם אני יעבוד איתו מספיק קשה הוא יכול לצאת ברקוביץ...
    ככה אבא שלו השקיע בו שיחק איתו בבלון כדורגל בגיל צעיר ורשם אותו לחוגי כדורגל...

11. d3fton3s Member

קבוצות מהבטנדסליגה רדפו אחריו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

קרעת אותי...

זה הוא שרדף אחריהם והפציץ אותם עם קלטות.. אז אחת מהקבוצות אשכרה באה לראות אותו ביג דיל..

לדעתי בסגל הדי עלוב של מכבי ת"א, שמיר הוא תוספת מבורכת.. יש לו יכולת, רק שגם הוא די עצלן.. שישקיע קודם ואז יהיו תוצאות יפות.

12. M_T_A Member

גיא שמיר? זה לא שהיה לו איזה גול יפה מ30 מטר לחיבורים בעונת 00\99 בהפועל פ"ת(שהיתה ד"א עונה מצוינת אז) ומאז לא שמעו ממנו כלום?
    במה הוא אמור לעזור לנו?
    רבאק, אם אנחנו מחתימים שחקן כזה המצב לא טוב...

13. לא מצאתי כינוי Member

ממש לא נכון,ההפך הוא הנכון. כמה ששמיר מתאמץ ומשקיע לא יוצא לו כלום מהסיבה שאין לו בכלל בכלל כישרון,לעומת שחקנים כמו מסיקה שיש להם אחוז כישרון נמוך,לו כמעט ואין.

14. d3fton3s Member

אני חושב שהוא מסוגל ליותר. רואים איך הוא מתאמץ, חצי משחק בהליכה זה מאמץ אחושרמוטה בליגה שלנו, בדר"כ זה 3\4 מהמשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. דודי לוי Member

ארז מסיקה פשוט לא קשר קיצוני שמאלי זאת הבעיה שאף אחד לא רואה את היכולת שלו אבל יש לו מהירות כוח והוא מרים כדורים לא פחות טוב מקייסי יש לו טכניקה אבל לא דריבלים וכאלה הוא בכלל מגן שמאלי בתפקיד הטבעי שלו וגם במשחקים שהוא שיחק מגן שמאלי במכבי הוא היה לא רע אבל לא ברמה של הרכב קבוע בקבוצה כמו מכבי והוא באמת אחד השחקנים הכי משקיעים בארץ הוא לא מפסיק לרוץ במגרש.