מכבי ת"א 08/09: חוסר וודאות גדול בנוגע לתקציב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/7/08.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יחי ההבדל הקטן בין שחקן שמשחקן 15 שנה במועדון ישראלי, לבן זר שיעשה את הופעת הבכרורה שלו בקבוצה זרה בגיל 32.
    נ.ב אני מאחל לשחקן שיגיע, שטוב ככל שיהיה, שיהיה טוב כמו חרזי בגיל 38.

2. Don Joan Roman Member

אם נהיה קטנוניים, גם בעוד 13 שנה שפונגין לא יהיה טוב יותר מכריסטיאן אלבארז, ככה שאולי המגן הישראלי, וגם זה לא בטוח.

בנוגע לשטרית, את העונה "הטובה" שלו הוא עשה עם הגנה שמגנה 90 דקות ויוצאת למתפרצת פעם בעשור וגם שם הוא עשה ים טעויות שנעצרו נהדר על ידי קאלה, שטרית הוא מגן שמאלי בינוני בעונות טובות שלו וגרוע בעונות בינוניות שלו.

אולי המגן הכי טיפש בליגה.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב אדוני הנביא.

4. daniel_As Member

תגידו,ראיתם את שפונגין שלפני שנתיים?כשהוא היה בן 18 אם אני לא טועה?הוא היה המגן הטוב בארץ ועוד בגיל כזה.
    אם הוא משחזר את היכולת הזאת וממשש ת הפוטנציאל שלו הוא הופך למגן סוס שאי אפשר עליו.חכו ותראו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx...

5. Don Joan Roman Member

אל תיעלב, אתה מבין את מה שאמרתי אני בטוח.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא נעלבתי, אני פשוט חושב שקצת קשה לחזות מעכשיו איך שפונגין יתפתח ואם הוא יהיה טוב יותר מאלברז בעתיד.

7. idos87 Member

כרגע אין מה להשוות בין אלבארז של היום לבין שפונגין של עוד כמה שנים. שפונגין צעיר ועדיין לא צבר ניסיון כמו אלבארז ובאמת אי אפשר לדעת איך הוא יתפתח בעתיד. אם יש סיכוי שהוא יהיה טוב יותר מאלבארז? כן יש סיכוי. יש גם סיכוי שההפך יקרה.

8. Giallorossi Member

מה אתם אומרים על ההופעה של פולאק היום במשחק האימון נגד פ"ת?
    המשחק עצמו נגמר ב0-0 משעמם, אבל הוא היה השחקן הטוב בקבוצה בחצי השעה ששיחק.

אם הוא יקבל את האזרחות עד תחילת העונה (ואין סיבה שלא, הוא יהודי, לא נשוי לישראלית), לדעתי כדאי מאוד להחתים אותו.

9. Mr.Eko Member

הראה דברים יפים בזמן המועט שהוא שיחק אבל זה סך הכל משחק אימון אחד. יבחנו אותו במשך שבוע ואז יחליטו אם הוא מתאים או לא.

10. Giallorossi Member

מסתמן: קאמאנן לא ימשיך במכבי

עד שיש חלוץ שכובש יותר מעשרה שערים בעונה הוא לא ממשיך (כנראה), יש דברים שתמיד נשארים אותו דבר, לא משנה אם ההנהלה משתנה.
    כל כך ברור שבמקומו יגיע איזה פלופ במחיר מופרז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

11. Number 8 Member

לאחר שקאמאנן ביקש להיפגש עם ההנהלה כדי להבהיר את מעמדו בקבוצה, עוזי שעייה אמר לו שהקבוצה רוצה להמשיך את חוזהו גם בעונה הקרובה ואין שום כוונה לצרף חלוץ במקומו, אבל קאמאנן הפתיע כשהעלה דרישה לפתוח את חוזהו לעונה הבאה ולשדרגו בלא פחות מאשר 100 אחוזים.

אני תומך בצד של ההנהלה. ההנהלה היא לא הצד הרע בעניין. נפגשים איתו כמו שביקש, מודיעים לו שבונים עליו בעונה הקרובה, והוא מעז לשדרג את החוזה שלו במאה אחוזים. אין ויכוח על כך שהוא ראוי לבקש שדרוג אבל של מאה אחוז זה מוגזם לגמרי. בדיוק כמו עם יבריץ, אשר ביקש לשדרג את החוזה שלו במידה גדולה ולא נענה לבקשה, כך אני מצפה גם הפעם מההנהלה. יבריץ עשה עונה לא פחות גדולה משל קאמאנן, ואם הוא יכול לוותר, אין שום סיבה שקאמאנן לא יעשה זאת.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/08
  12. roeiuzan Member

סצ'אק פולאק משחק בשלוש העונות האחרונות בספארטה רוטרדאם, והוא נחשב למגן לגיטימי לחלוטין לליגה ההולדנית(אם מכוונים על מגרלשווילי, אז שיביאו כבר אותו). הוא לוקה בחסר בכל מה שקשור בהתקפה, ומצויין מבחינה הגנתית, הפתיע אותי לשמוע שהוא ישראלי אני מכיר אותו כבר כמה שנים ולא ידעתי על זה, אם הוא יגיע אני בטוח שבסוף העונה שירכיבו את נבחרת השנה, הוא בוודאות יהיה אחד המועמדים למגן השמאלי הבכיר ששיחק בליגה ב-08/09.

הוא לא תופס משבצת של זר ולכן זה טוב מבחינת מכבי ת"א להביא אותו, כזר הוא לא היה חותם במכבי ת"א של שניידר בחיים. אבל כמו שאמרת, להביא שחקן בגילו המתקדם להתאקלם בארץ חדשה, לא פשוט.

בקשר לקאמאנן, אין בכלל ספק שהוא הוכיח את עצמו השנה במכבי ת"א, כבש 12 שערים ובמכבי ת"א נורמלית הוא היה מגיע למספר רב יותר של שערים. השיקול הוא כזה, או שמכבי ת"א תשאיר אותו ותבטיח לעצמה מניה בטוחה שהוכיחה את עצמה בשנה וחצי האחרונות שהיא פה, או שבן שמעון פשוט רוצה להביא בעצמו חלוץ זר בעל שיעור קומה כדי להעלות לעצמו את המוניטין. אם יגיע אחד כזה, זה ודאי יהיה בסכום גדול, והשאלה הגדולה אם אותו חלוץ יכבוש ויהיה אפקטיבי יותר מקאמאנן, ופה הסיכון.

אגב, לפי ידיעות דולי ג'ונסון הליברי הקשר האחורי של סולנה סיכם במכבי ת"א וצפוי לחתום ביומיים הקרובים, אני זוכר אותו כשסולנה שיחקה נגד הפועל ת"א והוא היה פשוט אדיר, מכל הקבוצה הזאת זה השם היחיד שבאמת הצלחתי לזכור.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/08
  13. Number 8 Member

אפשר לומר שמכבי לא רצתה את קאמאנן לפני מספר שבועות וניסתה למכור אותו לרומניה, אבל כיום היא מעוניינת בו, ופתאום קאמאנן דורש שדרוג. שלא תבינו אותי לא נכון, אין ספק שמגיע לו שדרוג, אבל לא של מאה אחוז. לצערי, כיום, הרבה שחקנים בעולם שנותנים עונה אחת טובה דורשים עוד ועוד כסף. כמו שיבריץ קיבל שדרוג סביר, כך גם קאמאנן צריך לקבל, גם אם זה גובל בסיכון שהוא יעזוב את הקבוצה.

בקשר לדולי ג'ונסון - זה נראה טוב. אני זוכר ממנו הרבה דברים טובים מהמשחק נגד הפועל. לפי התקשורת, העסקה אמורה להיסגר תוך זמן קצר.

14. Fabio Junior Member

הוא דורש שדרוג של 50 אחוזים, ולנוכח שכרו הנמוך, בהחלט מגיע לו.

15. AmitHBS Member

למכבי אסור למכור את קמאנן !
    שחקן מהאיכותיים במכבי ! יכולת כיבוש העברה מהירות,מכבי חייבת אותו,אם כי עונה הבאה יש לה את יבוריאן שהוא סקורר מלעצמו,אבל לפי דעתי קמאנן יותר טוב וחייב להישאר גם אם זה מחייב העלאה בשכר..