מכבי ת"א 08/09: חוסר וודאות גדול בנוגע לתקציב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/7/08.

1. Giallorossi Member

מישאלוף ללוקרן?

אם זה באמת נכון וגם יצא לפועל, זו תהיה מכה קשה עבורנו.
    לא רק שנשאר ללא בלם מחליף ראוי (ולהזכירכם, זו הסיבה שבגללה הסתבכנו בתחתית בעונה שעברה) לאחר שחיימוביץ' העדיף לחתום בנתניה, אלא בנוסף נאבד שחקן בית שהוא גם קפטן הקבוצה ומכביסט אמיתי.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ם כל הכבוד לשחקני הרכש...אין למכבי ת"א הגנה! פשוט אין לה!

אין מגן ימני, אין מגן שמאלי, ואין בלם!

שפונגין עם כל הכבוד הוא לא מגן, ושטרית זה בדיחה. טומאסיץ' אי לי מושג למה הביאו אותו, הוא נראה כמו פלופ על תקן ג'וזף ואלאחוביץ'...חייבים הגנה ובדחיפות אחרת הסיפור גמור עוד לפני שהוא התחיל.

3. Villarreal Member

שווה לתת למלול צ'אנס לדעתי בתור מחליף לפחות בעמדת המגן הימיני ואל תדאג אם מישאלוף מכביסט אמיתי הוא לא יעזוב קבוצה שנבנתה עם ציפיות גבוהות

4. Number 8 Member

עומר,
    הוצאת המון שטויות מפיך. יובל שפונגין מגן מצוין, נתן עונה חלשה בסך הכל, מחפשים מחליף לאורי שטרית, ואולי אני עומד להגיד לך משהו חדש, אבל לא בוחנים יכולת של שחקן על פי שני משחקי אימון מסכנים. אפילו עוד לא התחילו משחקי גביע הטוטו ומחנה האימון, וכבר פוסלים זר חדש שהגיע למועדון. דבר כזה עוד לא ראיתי.

מושיקו לא ילך לשום מקום. בעקבות אי הגעתו של חיימוביץ, מישאלוב הופך לבלם המחליף הראשון(גם בקישור הסיפור שלו לא גמור), הקבוצה תשדרג את חוזהו והוא ישאר במכבי כמו גדול. חוץ מזה, אם מכבי היו יודעים שיש סיכוי שמישאלוב יעזוב, היא לא הייתה מוותרת בסופו של דבר על חיימוביץ.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/08
  5. Mr.Eko Member

מסכים עם עומר בעניין ההגנה,כל המשך העונה יהיה תלוי ביציבות של ההגנה.
    פשלה אחת עם אחד הבלמים והנפילה למטה תיהיה ארוכה..... כפי שנאלצנו לחוות בעונה הקודמת. אני מאוד סקפטי בקשר לטומאסיץ',לא שאני שופט אותו על פי משחק אימון אחד כן... פשוט השחקן הזה כבר 32 ואחרי העונה הקודמת עדיף ללכת על בטוח בעמדת הבלם. בן שמעון בונה מאוד על הבלם הזה ואני מקווה שהוא אכן צודק אחרת אפשר להגיד יפה שלום לעוד עונה. אבל בקשר לשפונגין אני לא מסכים איתך,יש לו הרבה לתת והוא עוד יתן... שטרית זה כבר עניין אחר,אמרתי את דעתי עליו ואין צורך לחזור על זה שוב.

6. Number 8 Member

גם אני בעניין הזה, אך יש הבדל בין להגיד את זה לבין לטעון ששפונגין לא מגן, שטרית בדיחה, וטומאסיץ נראה כמו פלופ עוד לפני שהעונה התחילה!

7. Don Joan Roman Member

טומאסיץ' באמת נראה כמו פלופ, אבל כמו שאני תמיד אומר בכל מה שקשור לבית"ר, אני מעדיף ששחקן ישגה 30 פעמים במשחקי אימון וילמד מהטעויות שלו מאשר שלא ישגה בכלל ובליגה יעשה פאדיחות, אם טומאסיץ' ילמד מהטעויות הללו אז אני חושב שלמכבי תהיה הגנה מספיק חזקה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה עוד משחק הכנה שממשיך לטעון את מה שאני אומר...

שפונגין מגן חלש. טומאסיץ' חתול בשק.

9. Giallorossi Member

הבעיה היא שהוא כבר בן 31, ומעטים השחקנים בגיל הזה שמתקנים ומשפרים את המשחק שלהם בצורה רצינית.
    אבל את מה שנעשה אי אפשר להשיב. לחתוך אותו בשלב הזה של השנה, כשהעונה עוד לא התחילה, רק יגרום רק לעוד לחץ על מכבי, מה גם שאני לא חושב שבתקופה הזו של חלון ההעברות יהיה אפשר למצוא בלם יותר טוב.

10. Mr.Eko Member

ניצחון 2:0 על וירן סדנסקי הבולגרית במשחק אימון במסגרת מחנה האימונים בהולנד,יבוריאן עשה את הראשון מבישול של חדד שכבש את השני.

http://sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.41686.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/08
  11. Number 8 Member

על פי הדיווחים, מכבי ת"א שלטה לאורך כל המשחק, הגיעה למספר שערים בטוחים, פגשה לפחות פעמיים את הקורה, והתוצאה הייתה צריכה להיות גבוהה מאשר 0:2.

מכבי ת"א: גיא סולומון, יובל שפונגין,איגור תומאסיץ', ליאור ז'אן, יצחק פולק, ג'ונתן אסוס, רודי חדד, ג'יזרמו ישראלביץ', מאור בוזגלו , יאניק קאמאנן, ואיליה יבוריאן.

זה ההרכב שרן בן שמעון פתח גם במשחק האימון הקודם. ההגנה השתנתה בגלל פציעות, נבחנים ושאר ירקות, אבל ברור איך ההגנה תיראה. השאלה הגדולה היא מבנה הקישור. עושה רושם שלושת השחקנים היצירתיים יהיו ישראלביץ', בוזגלו וחדד. כמובן שקאמאנן ויבוריאן יחברו יחדיו בחוד.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/08
  12. Don Joan Roman Member

יופי, מקווה שזה יהיה ההרכב שלכם גם לליגה.

13. Number 8 Member

שיהיה...

------------------------

במכבי ת"א עדיין לא סגורים לגבי מעמדו של המגן היהודי/הולנדי, סיאק פולאק, ובשיחה עם השחקן ביקשו ממנו להמשיך להיבחן בקבוצה עד יום ראשון(משחק האימון האחרון במסגרת מחנה האימונים). המאמן רן בן שמעון היה מרוצה מיכולתו של השחקן במשחק הניצחון אמש 0:2 על סדנסקי הבולגרית, אולם בקבוצה מעדיפים בשלב זה לשמור על אופציות נוספות.

פולאק הבטיח למכבי ת"א שמאוחר יותר היום הוא ייתן תשובה סופית.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/08
  14. Number 8 Member

15. daniel_As Member