מכבי ת"א 09/10: יצחקי, קולאוטי, זיו, סבן ועטר חתמו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏10/7/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה:

אחרי שבית"ר לא תלך לפירוק אפשר לסגור סופית את העונה של מכבי ת"א עוד לפני שהיא התחילה, בלם חזק לא יהיה לנו, זרים לא יהיו לנו, חבל על המנוי והזמן.

מתכוננים לעונת 2010/11

2. צהוב בנשמה! Member

פרסמו את זה עכשיו בYNET

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/09
  4. מכבי או מוות!!! Member

להפסיק להציק לשניידר באימילים,התפקיד שלנו כאוהדים זה להיות אוהדים ולא לנהל את הקבוצה ולהציק לבעלים שיש לו עוד אלף ו1 בעיות משל עצמו,אני מכבד את שניידר ששם המון כסף שנה שעברה...השנה הוא שם פחות אבל עדיין שם הרבה כסף....
    מקווה שהעונה יהיה טוב,יהיה שקט,מהקהל,תקשורת,הנהלה,שחקנים מכולם ואולי נצליח לקחת אירופה,תאכלס בחיים שלי לא דיברתי ככה "אולי נצליח לקחת כרטיס לאירופה" אבל מה לעשות זה המציאות השנה כרגע ואני ריאלי.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל בין להציק לבעלים סתם לבין להציק לבעלים שלא איכפת לו מהקבוצה לא יודע מי משחק ואפילו לא מתעניין במה קורה עם הכסף שלו ורק כועס אחרי שדברים נעשים מבלי שהוא בודק ועושה את הדברים בעצמו.

6. מכבי או מוות!!! Member

אל תאמין למה שכותבים בתקשורת אף פעם...אני כבר ממזמן הפסקתי להאמין..אתה באמת חושב ששנידר קנה את הקבוצה ולא אכפת לו ? אני מאמין שהוא מתערב פחות מבעלים אחרים אבל עדיין זה משנה לו מאוד...זה שהוא השאיר את בושניסיקי זה עיצבן אותי אבל לך תדע,דבר כזה נותן לבושניסקי הרבה רצון להוכיח ומרצ,נראה מה יהיה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצדי שיהיה כל השנה בחו"ל רק שבחודשיים האחרונים של הליגה ובפגרה שיהיה פה ויפקח על העיניינים מפה! זהו זה מה שאני רוצה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון טוב על מאניאספור אומנם לא אחת מהגדולות אבל זה ייתן לצעירים ביטחון שהם מסוגלים וזה הדבר הכי חשוב.

עוד חדשות מעניינות: יבוריאן על סף סיכום בב"ש כנ"ל אסוס באשדוד, שניהם אם יעברו יחסכו למכבי בסביבות ה-300-400 אלף דולר שזה הרבה כסף שיפנה לחיזוק הקבוצה בזרים טובים, בנוסף ל-100 אלף דולר שבוזגלו קיבץ ול-110 אלף דולר שנשארו בקופה ששניידר הציב לשחקנים זרים.

אני מקווה שבית"ר כן תלך לפירוק בסופו של דבר ונצליח לסגור עם שחקן אחד או שניים משם, אני רואה אותנו יכולים להחתים את בנאדו או גרשון וגם לפתות את בן שושן/יצחקי להגיע לקריית שלום, כמו כן אני מקווה שיביאו 2 זרים טובים קשר אחורי וחלוץ ויהיה בסדר.

9. Don Joan Roman Member

את בנאדו/גרשון אתם יכולים לקחת גם אם לא נלך לפירוק, שניי בלמים איכותיים אבל אנחנו "מסתפקים" בקוז'אק שלנו, בן יוסף ובאחד מהשניים.

יצחקי ובן שושן יכול להמשיך ולהיות בגדר חלום רטוב, שניהם לא ישחקו בארץ בשום קבוצה מלבד בית"ר ירושלים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/09
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אל תהיה כל כך בטוח, השחקן היחידי האחרון שהיה נאמן למועדון שלו קוראים לו אבי נמני ולמרות שנזרק מהמועדון שמר לו אמונים עד כמה שיכל והלך ליריבה שידע שאוהדי מכבי יבינו אותו ולא הלך למכבי חיפה או להפועל ת"א, ברק יצחקי אם בית"ר תלך לפירוק וחיפה תציע לו 250 אלף או מכבי תיתן לו 200 (לא מציאותי אבל עדיין) הוא יהיה באחת הקבוצות האלה כנ"ל בן שושן.

11. Don Joan Roman Member

עזוב, בואו לא נתווכח על דברים שאי אפשר להוכיח, תן לזמן לעשות את שלו, אבל גם ברק יצחקי וגם עמית בן שושן הוכיחו את נאמנותם למועדון בשבע השנים האחרונות הרבה יותר מפעם אחת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/09
  12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. אביעדדד Member

הוא כבר מזמן אפס מאופס.
    הוא יעבור לקבוצה שתשתלם לו כמה גרושים יותר.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד פסימי לגבי העברה שלו ושל טוטו תמוז למכבי, אם יקרה? מכבי תקבל חיזוק טוב והמקומות 1-4 יהיו ריאלים, אם לא היא תישאר קבוצה בינונית כמו שהיא עכשיו.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריק בנאדו במכבי סגור 100 אחוז!

עוד שחקן שהוא לא טוטו תמוז מבית"ר סגור במכבי 100 אחוז! (אתם תראו עוד כמה ימים)