מכבי ת"א 10/11: בניית קבוצה רעבה ותוססת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/7/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אלופת טורקיה בראש שלך? ממתי אלופת טורקיה משתתפת במוקדמות? כבר עשור זה לא קורה...
    אלופת יוון? חוץ משנה שעברה שאולימפיאוקס היתה בגלל ירידה בכדורגל היווני זה לא קרה קרוב ל-5/6 שנים.
    כיום הם אולי נמוכים, אבל בוא נגיד את זה ככה, אם היא תיקח אליפות, משמע יהיה חיבור, הם יעלו משמעותית.
    הנקודות דירוג רלוונטיות אם אתה משחק נגד אחת מהליגות שציינתי שלא מופיעות בהגרלה, בהתחשב בעובדה שהן לא מופיעות, הניקוד הוא לא רלוונטי כי הקבוצות שכן נמצאות הן ברמה שווה לאלופת ישראל.

2. Fanatic Member

קצת על מוגרן, יריבתינו במוקדמות הסיבוב השני של הליגה האירופית
    http://www.dacapo.co.rs/img/grbovi/fk_mogren.Xxx
    FK Mogren

מוגרן היא קבוצה ממונטנגרו, אשר נוסדה בשנת 1920.
    מוגרן זכתה באליפות הראשונה שלה רק לפני שנתיים (זה גם התואר היחיד שלה).
    אם במכבי חוששים מאווירה ביתית באיצטדיונה של יריבתם, בפן הזה הם יכולים להירגע מאחר וסטדיון מוגרן שממוקם בעיר בודבה מכיל רק 4000 מושבים, וצפוי להיהרס כבר בשנה הבאה.

מוגרן זכורה לחלק מן הישראלים, כשבהופעת הבכורה שלה באירופה בעונת 2008/2009 פגשה את עירוני קריית שמונה בסיבוב המוקדם של גביע אופ"א. במפגש הראשון אצלה בבית חניכיו של רן בן שמעון השפילו עם 0:3 גדול כשבארץ חילצו המונטנגרים תיקו 1:1.

שנה מאוחר יותר ניסתה מוגרן את מזלה במוקדמות ליגת האלופות ואף צלחה את סיבוב המוקדמות הראשון, אך לאחריו הובסה פעמיים 6:0 על ידי פ.צ קופנהאגן.
    http://up203.siz.co.il/up1/nijjzgmmbdnm.Xxx
    מוגרן במשחקה נגד פ.צ קופנהאגן. זה נגמר ב12-0 בסיכום 2 המשחקים.

מוגרן מחזיקה בסגל 3 זרים בלבד; נמניה יאניצ'יץ' הבוסני שמחזק את מרכז ההגנה וצמד הקשרים הסרבים אזאדין נוהי וסטבן סטיסיץ'.

מוגרן ניצחה בחוץ 3:0 את סנטה קולומה ובמונטנגרו ניצחה ביום חמישי האחרון 0:2 ובכך עברה את הסיבוב השלישי של הליגה האירופית, ומחכה ליריבתה הבאה, מכבי ת"א.

מאמן מוגרן, סטפן מיסילוביץ', אמר לאחר משחק הגומלין מול קולומה: "זה יום גדול למועדון, זאת הפעם הראשונה שבה הצלחנו להעפיל שלב בליגה האירופית. תמיד ייזכרו במועדון את הפעם הראשונה בה עברנו סיבוב ולכן קשה לנו לחשוב בכלל על הסיבוב הבא. דיי התקשינו להאמין עד לפני מספר שבועות שנצליח לעבור סיבוב באירופה".

אין תירוצים, קבוצה כזו חייבים לעבור ללא קשיים מיותרים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10
  3. SeRgInHo Member

תגידו, איפה אפשר לקנות כרטיסים למשחק מול מוגרן? למה אין על זה איזכור באינטרנט?

4. Cup of Tea Liverpool, UK

אני מאמין שאפשר לקנות בקופות האיצטדיון.

5. Fanatic Member

http://www.maccabi-tlv.co.il/News.asp?id=1109

הנהלת מכבי פייגי'אה תל-אביב באה לקראת רוכשי המנויים ונותנת הנחה זכות ראשונית בקניית כרטיסים למשחק .
    רוכשי המנויים יוכלו לרכוש כרטיסים בימים ו' א' וב'. ביום ג' תחל מכירה לקהל הרחב.

מחירי כרטיסים:

שער 2/13 : בעל מנוי 60 ¤ (מחיר אחיד כולל עמלה) - יוכל לשבת במקומו.
    100 ¤- ללא מנוי. 180 ¤- אב +ילד.
    שער 4/5,שער 8, ושער 7 בעלי מנוי- 45 ¤ כולל עמלה. 70 ¤ ללא מנוי
    שער 11 סגור לרגל שיפוצים.

מכירת הכרטיסים תהיה בקופות שערים של שער 11 באצטדיון בלומפילד.
    יום ו' בין השעות 10:00-13:00
    במהלך השבוע בין השעות 9:30-18:00

מספר כרטיסים מצומצם ישמר עבור חיילים. המכירה לחיילים תתקיים בקופות קריית שלום. מחיר כרטיס 70 ¤

מנויי תא פלטיניום,כבוד,תא זהב ותא כסף שחידשו את המנוי יוכלו לקבל הזמנה.
    את התאום יש לעשות מול משרד כרטיסים לאן .

מחיר כרטיס תא כסף- 150 ¤
    מחיר כרטיס תא זהב- 350 ¤
    מחיר כרטיס פלטיניום – 1000 ¤

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה, אם אפשר שאלה, מה אתם יכולים להגיד לי על אריק הורט,מגן אמירקאי-יהודי בן 23 שנבחן/חתם לפי מספר מקורות במכבי בעונת 2007/2008?

7. Fanatic Member

את האמת? לא יכולים לספר לך יותר מידי מכיוון שהוא נבחן ולא הרשים ומיד לאחר מכן שוחרר.
    אבל בעזרת חיפוש קטן אפשר למצוא עליו קצת מידע:

כמו שאתה יודע הוא יהודי אמריקני. משחק כבלם ומגן ימני. יש לו 3 הופעות בנבחרת ארה"ב הצעירה.
    שימש לפני זמן קצר, כמאמן מתמחה במכללת פלורידה אטלנטיק, וקודם לכן הופיע במדי קבוצת הנוער של ספרטה פראג. כמו כן שיחק ב-2007 בליגת ה-MLS במדי השיקגו פייר.

אגב, הוא מאוד נמוך וחלש, מזכיר קצת את ישראלביץ' במימדים שלו.
    אם אני זוכר נכון הוא גם נבחן ברעננה.

8. Number 8 Member

דווקא חלש הוא לא. אמנם נמוך, אפילו יותר מג'יזרמו אבל יש יש לו מימדים טובים יחסית לנמוך, הוא שרירי וחסון, מבנה טוב למגן, פחות טוב לבלם כי הוא נורא נמוך.
    ודרך אגב, הוא לא רק נבחן אלא גם חתם אצלנו לתקופה קצרה, ראיתי אותו המון פעמים בקבוצה של המתחממים לפני משחק. הוא לא ראה אצלנו דקות אך ישב על הספסל, התאמן אצלנו והיה זמין. זה שלא שיתפו אותו זה משהו אחר ואומר הרבה עליו.

לסיכום, לא מציאה כזו גדולה. למכבי הוא לא היה מספיק טוב, אולי לבאר שבע הוא יתאים.

http://www.maccabi-tlv.co.il/News.asp?id=1109

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/10
  9. Fanatic Member

פתיחת העונה רשמית תחל מחר במשחק נגד מוגרן.
    יוסי מזרחי ולירן שטראובר, השתתפו במסיבת העיתונאים שהייתה היום בשעה 16:30, ודיברו על הציפיות ממכבי העונה, על שיתוף הפעולה עם נימני, על הזרים החדשים וגם על המשחק מחר נגד מוגרן.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/3/Black354X281/178623.Xxx

יוסי מזרחי נשאל בפתיחת מסיבת העיתונאים על הקבוצה החדשה, המורכבת מעשרה שחקני רכש חדשים, וענה: "אנחנו בנינו קבוצה חדשה אבל השחקנים מנוסים, הם עברו מעמדים גדולים יותר מהמשחק מחר. תהיה מחר התרגשות גדולה אבל השחקנים ייכנסו מהר מאוד לקצב. שחקנים שמים את האגו בצד".

מזרחי המשיך ואמר לגבי סגל השחקנים: "קשה מאוד למצוא תיאום בחוליית התקפה בתוך חודש, בהגנה זה קל יותר. מטבעי אני אדם אופטימי ולכן אני אופטימי מאוד. הבאנו זרים באיכות גבוהה מאוד, בחרנו אותם בקפידה, הם יודעים בדיוק לאן הם הגיעו ומהי רמת הציפיות. אני יכול רק להתפלל שהם גם יהיו טובים על המגרש".

על היריבה המונטנגרית מחר אמר המאמן: "אין למוגרן כוכבים נוצצים אבל מבחינה קבוצתית היא יודעת מה היא רוצה מעצמה. לא יהיה לנו קל מחר, אבל המשחק הזה תלוי בנו. אם נציג יכולת גבוהה ננצח".

יוסי מזרחי אמר על שיתוף הפעולה עם נמני: "חובת ההוכחה היא עלינו. אנחנו נצטרך לדאוג שהקבוצה הזאת תרוץ ונוכל לדבר על מטרות ועל הישגים, שנהיה קבוצה שראוי לדבר עליה. מה שאבי נמני מחליט - זה מה שיקרה".

לסיום אמר יוסי מזרחי: "כולנו סקרנים לדעת איך ניראה מחר, זה המבחן הראשון שלנו. נהיה חכמים הרבה יותר אחרי המשחק. אני מתרגש לפתוח עונה במועדון ענק, מועדון שמייצג את הקהל הגדול ביותר בארץ. יש לנו מחוייבות אדירה לקהל ואנחנו רוצים להחזיר לו את החיוך, הכבוד והגאווה. אבל רק בעבודה קשה נעשה זאת".

לירן שטראובר נשאל על כישלונות הקבוצה בשנים האחרונות באירופה ואמר: "כבר שלוש שנים שמכבי לא שיחקה באירופה. אנחנו רוצים לפתוח את העונה ברגל ימין, מדובר בקבוצה חדשה לגמרי".

שטראובר נשאל לגבי החיבור בין שחקני הרכש ואמר: "מי שהיה במחנה האימונים לא יכול היה להבין מי זר ומי ישראלי, החיבור מצוין. האופי של השחקנים הוא נהדר, לא סתם בחרו אותם בפינצטה. קל יותר לחבר את המערך ההגנתי בחודש ימים, במיוחד שאנחנו מכירים ממשחקים ביחד במכבי נתניה ובנבחרת ישראל. מבחינה הגנתית עשינו את המקסימום".

השוער הוותיק גם התייחס לחבריו החדשים שהגיעו בסכומי עתק: "העונה הביאו שחקנים כל-כך טובים, תוספת כח רצינית. צריך להוריד את הכובע בפני גולדהאר, אני לא חושב שעשו כאן הקיץ משהו לא שפוי. מחנה האימונים העונה היה רציני מאוד. שקט זה דבר טוב".

בלי קשר, אלירן עטר סובל מפציעה ויצטרך לנוח שבוע, מה שאומר שהוא יפספס את המשחק מחר.

בנושא אחר, כבר קרוב ל8000 מנויים נמכרו. נצחון משכנע ביום חמישי יעשה את העבודה ואני מאמין שנגיע העונה גם ל10000+.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/10
  10. Fanatic Member

הגרלת משחקי ליגת העל שנערכה הערב על ידי ההתאחדות זימנה לנו פתיחת ליגה קשה ומעניינת.

סדר המשחקים של מכבי ת"א לעונה הקרובה:

מכבי ת"א - מכבי חיפה
    בית"ר ירושלים - מכבי ת"א
    מכבי ת"א - בני סכנין
    מ.ס. אשדוד - מכבי ת"א
    מכבי ת"א - הפועל פ"ת
    הפועל ת"א - מכבי ת"א
    מכבי ת"א - הפועל רמת גן
    הפועל חיפה - מכבי ת"א
    מכבי ת"א - הפועל אשקלון
    הפועל עכו - מכבי ת"א
    מכבי ת"א - הפועל קרית שמונה
    מכבי נתניה - מכבי ת"א
    מכבי ת"א - בני יהודה
    מכבי ת"א - מכבי פתח תקוה
    הפועל באר שבע - מכבי ת"א

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/10
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסיכוי ש-FANATIC זה שירלי בר דיין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Number 8 Member

עוד שלוש שעות וחצי המשחק הראשון של העונה...
    בתאכלס מוגרן היא לא כזו מדד, אבל ניצחון יתן הרגשה לאוהדים שהעונה אפשר להגיע רחוק ויתן כמה שיותר ביטחון לשחקנים.

עוד שעתיים בערך יוצא לבלומפילד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שניצחון זה לא מדד אבל להבדיל מהפועל שהיא כבר מחוברת ואצלה אם אין יריבה ברמה זה טיולון, וכמובן שעושים מכל קבוצה שהם משחקים ממנה מינימום צ'לסי, אצלנו כל מבצע כל משהו שעושה איזשהו קליל או חיבורון חשוב, כך שאם ניתן היום הצגה זה יגיד המון על מכבי...

14. Number 8 Member

אני לא יודע מה איתך, אבל נכון שהקבוצה עדיין לא מחוברת וזה משחק רשמי ראשון העונה, אני די מצפה להצגה... נכון שרוב הסיכויים כרגע מצביעים על כך שלא נראה את זה, לפחות על הנייר, אבל אני אבוא בהרגשה כזו. אם באמת נראה הצגה, אהיה שמח כמו כל אוהדי מכבי, ואם לא אז לפחות אסתפק בניצחון שייתן מקדמה לא קטנה לגומלין.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע המטרה היא ה-21 באוגוסט (ולא, הדרבי ב-14 על הזין שלי). המטרה היא להיות מוכנים לזמן הזה: הדרך להיות מוכנים לזמן הזה זה כמה שיותר משחקים לשחק ובמשחקים האלה כמה שיותר תיאום, מהלכים שעובדים עליהם והכי חשוב, שערים שמורידים מהלחץ. אם נצליח להתקדם שלב באירופה, אולי אפילו לפלייאוף מבחינתי זה יהיה טוב, השאלה זה ההגרלה.