מכבי ת"א 10/11: בניית קבוצה רעבה ותוססת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/7/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אני פסימי? תראה את הקבוצה שלהם תבין.

2. burning soil Member

בעונת הצ'מפיונס הראשונה, חיפה הביסה אותם 3-0 אחרי שהם תפרו 6-2 על
    לברקוזן. זה שהם נראו טוב מול קבוצה דרג ד' לא עושה אותם ריאל מדריד.
    כל משחק פתוח במיוחד כשהמשחק הראשון בחוץ ועוד בלי קהל, בעזרת השם
    לא נספוג ונעביר את ההכרעה לכאן. ועדיין האליפות יותר קריטית לנו.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אולימפיאקוס של שנת 2003 היתה קבוצה שבכל משחק במסגרת ליגת האלופות כשהוא היה מחוץ למגרשה הביתי הפסידה בו, עד לפני 4 שנים הסטטיסטיקה הזו לא השתנתה.
    ב. הכסף של אולימפיאקוס גדול יותר ממה שהיה אז.
    ג. השחקנים שהיא החתימה בקיץ הם שחקנים מצוינים ועדיין זה לא שאני סוגר את המפגש הזה לגמרי, אבל בהתחשב בזה שמכבי לא בכושר, ואולימפיאקוס קבוצה יותר חזקה, פשוט או קל זה לא יהיה, הלוואי ונעבור כי זה יהיה חיזוק מוראלי מאוד טוב לקבוצה וגם יוסיף ניקוד.
    ד. אבל רבאק למה לדבר על אולימפיאקוס? יש מוגרן בחמישי!

4. Igi Member

חשבתי שהוא ניסה לנחס כהרגלו, אבל דווקא בהודעה שלפניך מצאתי להפתעתי שהוא היה לגמרי מציאותי. מכבי ת"א תשחק מול מגרש ריק מקהל וזה ישחק לטובתה, אבל אולימפיאקוס עדיין פייבוריטית בהרבה. בבלומפילד זה סיפור אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  5. Number 8 Member

ראיתי את הקבוצה שלהם ועדיין אני לא מבין. אז זו אולימפיאקוס, בעלת עבר היסטורי גדול שהביאה הרבה שחקנים טובים בקיץ הזה... אז מה? אני לא חושב שצריך להביא לך דוגמאות לקבוצות קטנות באירופה שהעיפו קבוצות גדולות, ויש מיליון דוגמאות כאלה. המשחק הראשון בלי קהל שזה לפי דעתי אחד היתרונות היותר גדולים במפגש הזה אם לא הכי גדול כי אולימפיאקוס כזו חזקה הרבה בעיקר בגלל הקהל שלה, ואם נוציא משם תוצאה טובה, בלומפילד יהיה מלא עד אפס מקום צבוע בצהוב ושם הסיפור יהיה אחרת לגמריי, ועד אז נתחבר יותר. ואתה צודק, אולימפיאקוס פייבוריטית ועדיין יהיה מאוד קשה לנצח אותה אבל זה לא בלתי אפשרי כמו שעשית את זה.
    הו, עכשיו אני רואה שהפכת להיות יותר מציאותי ואופטימי בהודעה האחרונה שלך, כמו שאמרת קל זה לא יהיה אבל זה אפשרי. וכמובן שאני איתך, קודם כל יש לנו את מוגרן על הראש ביום חמישי.

אגב ההודעה הקודמת שלי בעמוד האחרון אם מישהו לא ראה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לי לנאחס? את מי בדיוק? זה לא שאני משחק נגד איזה אוסטריה זלצבורג, זו אולימפיאקוס, קבוצה שרק בשנה שעברה הגיעה לשמינית גמר ליגת האלופות, קבוצה הרבה יותר גדולה מכל מועדון ישראלי באשר הוא, לרבות מכבי, הפועל וחיפה, תראה לי מועדון אחד אצלנו שמסוגל לבוא לשלוף את הארנק ולקנות שחקן ממאיורקה ב-4 מיליון יורו? (אריאל איבגזה) יש להם שחקנים שבאמת רק המשכורת שלהם זה התקציב של מכבי חיפה או הפועל ת"א, אולימפיאקוס זו קבוצה שהיא פייבוריטית מול הפועל ומכבי חיפה בוודאות, וכשאני מסתכל על מכבי הנוכחית, הלא מחוברת, שעם ההיסטוריה האירופאית הקצרה שלה, היא עוד יותר פייבוריטית עליה. זה שלא יהיה קהל זה משחק לטובת מכבי, אבל רק בתנאי שמכבי תרים את הרמה שלה ותצליח לצאת עם תוצאה סבירה מיוון (הפסד עד שני שערים), אחרת הגומלין הוא לפרוטוקול. והאבסורד הוא שאולימפיאקוס, גם אם נעבור אותה, בשלב הבא נקבל קבוצה עוד יותר קשה, ועדיין אם כבר נודח אז לפחות לאולימפיאקוס ולא לארצ'יאספור, מה שכן אני מקווה לפחות לנצח את מוגרן בגומלין ואת אולימפיאקוס בבלומפילד, כדי לתת עוד איזה חצי נקודה או נקודה, למאזן העלוב שלנו שגם ככה עומד כל 4.100 כרגע.

7. Igi Member

אם זו אותה אולימפיאקוס שרק לפני שנה הגיעה לליגת האלופות, איך זה שהשנה היא נמצאת בשלב המוקדם הזה של הליגה האירופית הנחותה? ולא חסרים מקרים שקבוצות ישראליות אנדרדוגיות מובהקות ניצחו קבוצות אירופאיות פייבוריטיות בהרבה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי פאנאתנייקוס לקחה אליפות ביוון...ופאנאתנייקוס קבוצה יותר טובה מאולימפיאקוס, ככה זה כשג'יבריל סיסה קורע את הרשתות של הליגה וסוטוריס ניניס אשכרה משחק ולא יושב ליד רהאגל בספסל.

שמע זה שזה בלי קהל זה עושה אותי יותר אופטימי אבל שוב, יותר מדי פעמים מכבי במשחק חוץ אירופאי, כן קהל לא קהל, פשוט איכזבו, הלוואי שיהיה בסדר ונוציא תוצאה סבירה בחוץ ואז בבית אלוהים גדול מה שנקרא.

9. Number 8 Member

חבר'ה המנוי החדש הגיע...עשיתי לשער 8, כל תחילת העונה התרגשות מחדש, כיף לחזור לשבת ליד השחקן ה-12 שהוא זה שעושה את כל הכיף במשחקים של מכבי ולא האולטראס שלצעריי כבר איבדו את זה ממזמן. אם כל משחק העונה יהיה כמו ביום חמישי, זה פשוט חלום, אין על הקהל הזה.

מישהו כאן עשה מנוי?

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צר לי לאכזב אותך עידן, אבל ההיפך הוא הנכון. השחקן הם אלו שהמאיסו הרבה אנשים בקהל שלנו, ולא האולטראס, למרות שהשחקן ניסה לייצר תמונה הפוכה ומאוד לא נכונה. זה שהם מעודדים והם גוש יחסית גדול סבבה הכל טוב ויפה, אבל להגיד שהם עושים את האווירה בבלומפילד זה בולשיט, מדובר באירגון שמרבית האנשים בו כלל לא יודעים מה זה מכבי, אינם נמנים על אוהדי מכבי ובכלל לא מגיבים למשחק או למתרחש בכר הדשא, כמו למשל להמשיך לעודד כשהפועל נותנת ל 3:0 ב-5 דקות, שזה פאתטי בעיניי, וזה גם אחד הדברים שהמון אנשים שונאים אצלם, כמו אז עם קאלה אחרי שהפועל נתנה למכבי 3:0 והם עשו איתו עולה כאילו התוצאה הפוכה. סך הכל מדובר באירגון אוהדי עידוד, לא אוהדי קבוצה ואני אומר לך את זה בתור אחד שהיה בשחקן ה-12 לפני קרוב לעשור, כשאז היתה לו עוד דרך, מנהיגות וצורה, וכיום אין שם כלום.

אני עשיתי כמו תמיד ל-11, בית לא נוטשים.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל זאת לא צריך להמעיט בקבוצה שמשחקים שם מארסקה,רומנדהאל מודסטו מלברג מיטרוגולו ודיוגו

12. Fanatic Member

האמת? שניכם טועים. 2 הארגונים טובים כשהם פועלים ביחד ולא בנפרד. חוץ מהעניין של התפאורות. השחקן ה-12 הרים תפאורות שלא נראו באף קבוצה בארץ.

וכמו שעומר אמר, גם אני עשיתי ל11. שער 11 זה הבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Number 8 Member

זה ממש לא בולשיט, יש לך עובדות בשטח. עונה שעברה בכל משחק היו כמה שיותר אנשים ליד שער 13 על מנת להיות קרובים לשחקן ה-12 בעוד שהאולטראס היו גוש ממש קטן באמצע. בנוסף, ראיתי מספיק פעמים אנשים עוברים את הגדר משער 11 לשער 13 על מנת להיות חלק מהשחקן ה-12... אם זה במשחקי הליגה, או במשחק הגביע מול נתניה או במשחק האחרון מול אשדוד ברמת גן. ובנוסף לזה, האולטראס שר שירים מלפני חמישים שנה ועוד גונב לשחקן בלי בושה(הדאלה הו דאלה הו של השחקן והאולטראס לא מתבייש להתחיל לשיר את זה כל פעם מחדש).

השחקן ה-12 זה ריענון מצויין, הוא זה שעושה את רוב הרעש בבלומפילד, רוב הקהל זורם איתו ואוהב אותו. האולטראס נתן הרבה שנים טובות למכבי ביציעים אבל לפי דעתי הגיע הזמן שלו לפרוש. הם כבר לא מה שהיו פעם. השחקן ה-12 הוא המיין אבנט שלנו בבלומפילד היום וכך גם יהיה בעונה הקרובה, הם אלו שיתנו את הטון ביציעים.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהיא פחות טובה מרד בול זלצבורג לפי דעתו של איגי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אם נעבור את אולימפיאקוס זה יהיה באמת הישג יוצא דופן ולו רק מהעובדה שיש להם סגל אדיר שגם אמור לצרף אליו את אלברט ריירה ואת מרקו סנה, ונוסיף אל זה גם את העובדה שמכבי קבוצה די חדשה ועדיין פחות טובה מאולימפיאקוס. אני לא סוגר את המפגש, וברור שאולימפיאקוס פייבוריטית אבל בכדורגל כבר הוכח שהכל יכול לקרות.

עידן השחקן היה המיין אבנט בין השנים 2000-2005, אבל מאז הוא אירגון די שנוא ומוקצה בקרב הקהל של מכבי, אבל בוא נזכור שיש המון ילדים עם זיכרון קצר. רוב האנשים המבוגרים, ואני אומר מבוגרים אני מתייחס לאנשים בגיל 18+ סולדים מהשחקן ה-12 ומהדרך שלו, זאת עובדה, ואני אומר לך את זה בתור אחד שיודע מה הולך גם פה וגם פה.

15. Number 8 Member

אני לא מאמין בכל השטויות האלה דרך שמדרך... בסך הכל פאקינג ארגוני אוהדים. המטרה של שתיהן היא לבוא ולעודד את הקבוצה. אני בן 20 וממש לא מעניין אותי למה הם רבו, זה הדבר האחרון שאני צריך לדעת, ואני יושב ליד השחקן ה-12 כי הם נותנים את הטון בבלומפילד, השירים שלהם יותר טובים וכיום יש שם הרבה יותר אנשים. עצם העובדה שהם לא מעודדים לפעמים זה לא אומר שאני לא מעודד, אני לא חלק מהארגון הזה וגם לא אהיה, בסך הכל יושב לידם כי אני חושב שכיום הם טובים יותר ונותנים יותר אווירה.

שוב, אני לא הולך למשחקים מאתמול ואני יודע מה זה האולטראס אבל כיום השחקן ה-12 מציג יכולת טובה יותר כמו שאומרים. תראה את הגוש בין האולטראס לשחקן ותראה את ההבדלים. אני רק רוצה להיות חלק מהאווירה ולעודד והשחקן נותנים את זה בכל הכוח. כל הדרך והארגון ושאר הדברים זה בולשיט ומה זה לא מעניין אותי.