מכבי ת"א 11/12: קרויף הבן מנג'ר, אוסקר גרסיה מאמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/7/11.

1. Ice Cream חסה

באתר רשמי של קבוצות אין שום דבר מרגש, הם אף פעם לא מפרסמים מספרים מהתקציב, לא ביקורת, לא סיקורים, לא שמועות, כל הסטטיסטיקות או המידע שהם יכולים לספק אפשר למצוא גם בלעדיהם, ושאר הפרסומים שלהם על בתי ספר לכדורגל או ימי שיא לא רלוונטיים. סתם להתגאות בזה שיש להם אתר עם עיצוב מרשים? יאיי...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/12
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע איך יהיה האתר של מכבי אבל בשל חיפה יש נתונים שאני בספק אם יש בכל אתרי התקשורת/ החדשות שנמצאים כיום ברשת. יש שם נתונים על עשרות משחקים בעבר על הרכבים, מערכים, כרטיסים שנשלפו מאותו המשחק, שופטים, אירועים. בקיצור ה-כ-ל.

3. Fanatic Member

לא מסכים איתך חסה. הדבר הכי חשוב באתר רשמי של קבוצת כדורגל זה התקשורת הישירה עם האוהדים.
    הבונוס הנוסף כמו ששי אמר, תוכל למצוא נתונים שלא תוכל למצוא בשום אתר אחר, סיקור היסטורי מושקע [יצא לי לעיין כבר באתר והסיקורים מדהימים].
    האתר יפעל על בסיס יום יומי, עם כתבות צבע, סיקורים ועוד.

בכל אופן, ההתרשמות שלי בתור אוהד היא לא רק בנוגע להשקעה באתר אינטרנט מחודש, אלא בהשקעה הכללית של הבעלים. רואים שגולדהאר מנסה לשפר את המועדון הזה אפילו בפרטים הכי קטנים, כמו השיפוצים שנעשו בקריית שלום [ד"א, אם לא עיריית ת"א קריית שלום כבר מזמן היה משופץ כולו].
    בתור אוהד, כיף לי לראות שעבודה נעשית במועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12
  4. Ice Cream חסה

השדרוג המקצועי שעשה גולדהאר מהרגע שהוא נכנס באמת מרשים, אבל צריכה להיות לזה תכלית גם...
    קרית שלום לא נמצא בבעלות האגודה? או שפשוט כמו בכל ישראל גם על בעלות פרטית העירייה/ מדינה קובעת עבורך מה לעשות?

שי- אתה צודק, האתר של חיפה באמת מרשים מבחינת הסטטיסטיקות וההיסטוריה שהוא מספק, אבל זה לא האתר שממנו אתה יכול לשמוע על התפתחויות לגבי מועמדים לקבוצה, או שבניתוח המשחק אתה יכול לקרוא "שחקן X הוא הבעיה של מכבי חיפה"...
    להפועל פתח תקווה למשל יש את המוזיאון לא בתור חלק מהאתר הרשמי, אלא חלק מדף של אוהדים שיודע גם לנשוך (ויש להם יציאות ענקיות!).

ההודעות הרשמיות שהם מפרסמים לאוהדים (טוב, אולי חוץ מהודעות כמו "מועדון הכדורגל מכבי NIVEA תל אביב מודה לאוהדיו המסורים על התמיכה במחזור האחרון"), כמו מחירים למשחק קרוב או מבצעים שעושים עבור האוהדים יגיעו מהר מאוד לתקשורת הכללית, ובשבילם לא צריך אתר גרנדיוזי. דווקא בבית"ר אתר האוהדים משמש יותר לקשר עם הקהל. האתר עצמו לרוב שומר על אש נמוכה בפן המקצועי והניהולי, אבל בפורום הדובר (שהוא מנהל האתר לשעבר) שומר על סוג-של קשר עם האוהדים ומערה אותם בכל מיני פרטים...

אם נגיד האתר הזה של מכבי תל אביב יחליט לעשות כתבת צבע על גונסלו גרסיה, אז הוא יידע לעגל את כל הפינות שצריך.

5. Ice Cream חסה

http://one.co.il/Article/202234.html
    והנה חוזר הניגון- במקום לשלם 449 אלף יורו לקבוצה הראשונה שתהייה מוכנה לקחת את המטרד הזה, היא תנסה להחזיר עליו את ההשקעה, כאילו גולדהאר לא היה בשיעור על עלות שקועה. טוף נו, העיקר ש"לגולדהאר יש עקרונות". (עידן דוד (Number 8), קיץ 2011- רגע לפני שמכבי יוצאת לדרך חדשה...)