מכבי ת"א 2018/19 - יש אליפות למכבי !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי תל אביב רשומה על המהלך המטומטם ביותר בחלון העברות הנוכחי.
    חוגג מציע להם 1.5 מיליון יורו על 50% מהכרטיס של איילון אלמוג. מכבי ברוב טיפשותה מעלה את הסכום ל1.8 והעסקה מתפוצצת. לא יאמן.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הבנתי הפערים המשמעותיים היו בנוגע לאחוזים ממכירה עתידית. מישהו בבית"ר לא בדיוק הבין מה זה אומר לקנות 50%...

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר הגיוני. תודה.

4. eran.beren Member

הבנתי שזאת היתה מחלוקת על תשלום המע"מ בגלל שמכבי זאת חברה בע"מ וביתר לא.

מי שקונה משלם... חוגג לא רצה לשלם כי הוא לא מתקזז

חוץ מזה שלקנות שחקן כזה ב 1.5 מיליון זה בדיחה בליגה שלנו

5. eran.beren Member

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי יש מקום לשנות את הכותרת של הטופיק, הרווחתם את זה, אין ספק שתחת איביץ' יצאתם לדרך חדשה.

7. עידן444 Member

לשיטתו של טלקיסקי ניתן להסיק מכך שהליגה הישראלית ברמה גבוהה יותר מאשר הליגה בהולנד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שתשנו את השם ליצאו לדרך חדשה, האלופה שבדרך, אבל מכביסטים ישארו מכביסים, כבר מדברים על טרבל :)

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שלא אני שיניתי ואני גם האחרון שארשום שאנחנו בדרך לטראבל

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדן קראצב צפוי לעבור בהשאלה בימים הקרובים להפועל חדרה ולקבל דקות משחק חשובות עבורו.
    ההשאלה שלו גורמת לי לחשוב (ולקוות) שגולסה צפוי לחזור בקרוב למגרשים אחרי שנפצע אי שם בנובמבר

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן מאוד מעניין, בזמן שמאמנים אחרים מדברים ניסו עובד ועובד חזק.

12. Raulito Madridista

מכבי העונה גורמת לעבודה קשה אצל עכברי ההיסטוריה, היא לא זכתה באליפות בינואר אלא כבר בנובמבר, ואסור למכבי להסתפק בריקודי ה-'הבה נגילה' של קנדיל או בכך שכיף לצפות בטבלה בכל בוקר ולשבור שיאים. מכבי צריכה שיישב לה דבר אחד בראש - 'צ'מפיונס', 'צ'מפיונס' ועוד פעם 'צ'מפיונס'. היא צריכה להתכונן מעכשיו ולחשוב איזה שחקנים באמת יכולים לשדרג אותה ולזכור שאמנם זה משהו ישן אבל היא הודחה מהליגה האירופית נגד יריבה מאוד-מאוד חלשה. מכבי צריכה חלוץ זר אבל אני כן הייתי חושב על אפשרות אולי לשנות משהו בהגנה, בלם למשל, והנקודה הבאה:

שחקן מחליף לדור מיכה, אם יעזוב. מכבי כובשת שערים שייחודיים רק לה, המסירות האלה ששוברות הגנה על מטר, זה רק מיכה מסוגל למצוא את הנתיב ולמסור ברגש, בטיימינג מושלם. תמיד נראה לא מסוכן עם הכדור אבל עושה קסמים. אבל זה מעבר לכך, הפס שלו לעטר גדול אבל עטר עשה הכל מהר בעצמו - נגיעה אחת שתיתן לו יתרון על ההגנה ופצצה גבוהה לרשת, זו גם אומנות, כמה חלוצים עושים את זה?

13. גלץ Member

עם השיטה החדשה זה יהיה הישג אם בקיץ תהיה קבוצה ישראלית אחת בשלב בתים במפעל אירופאי, בטח עם איך שהקבוצות נראות (כולל מכבי).

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito צודק
    כשאמדור חזר מפציעה הייתי מופתע שאיביץ' לא ממהר להחזיר אותו להרכב, בכל זאת זה זר שעשה רושם טוב במהלך הקמפיין האירופאי ורק ביש מזל במחזור הראשון גרם לו לאבד את המקום בהרכב.
    אני כבר דימיינתי בתחילת העונה "ויטור" משלנו בהרכב ואפילו קראתי באחד האתרים שמדובר בבחור חכם שלמד איך לייעל את התיקולים שלו ולדעת מתי להגיע לכדור בעיתוי הנכון ואני מודה שנכון להיום אני נפלתי מהכיסא, הקלות בה הוא מקבל צהובים לפעמים יכולה לחרפן.
    אז אם חושבים במכבי על העונה הבאה כדאי למצוא בלם זר משודרג ושישדרג הרבה יותר את חוליית ההגנה במיוחד לקמפיין אירופאי

15. Raulito Madridista

אולי צ'מפיונס זה להיתלות באילן גבוה אבל גם קמפיין יפה בליגה האירופית זה חשוב, להתחרות איכשהו על כרטיס לשלב הבא, מעולם לא הייתה קבוצה שהיה לה כל-כך הרבה זמן להתכונן לכך וגם אם מכבי תיכשל במבחן התוצאה אז שתהיה שלמה עם ההכנות שלה, שעשו שם את כל מה שצריך, כמובן שזה גם משפיע אם האיש על הקווים נשאר. מכבי חיפה של אלישע לוי זו דוגמא איך לא נערכים לליגת האלופות וכנ"ל הפועל ת"א של אז - סלים טועמה, יוסי שיבחון, פרנסמן הפלופ ובעיקר רומיין רוקי. בן-שהר ותמוז זה בסדר אבל גם לא היו טובים יותר ממה שהיה - ורמוט ושכטר.

בואו נאמר כך, מכבי לא כזו גרועה במונחים של אירופה כמו שהצטייר אחרי ההדחה המוקדמת מאירופה, ומצד שני היא לא באמת כזו חזקה, הרי זו בכל-זאת הליגה של לוזון...

מצב נושא:
הנושא נעול.