מכבי ת"א 2018/19 - יש אליפות למכבי !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

היריבה הראשונה שלהם הייתה היריבה הכי קשה מכל ההגרלה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו פורסם שהוא יעבור ניתוח ויעדר חצי שנה ככה שהוא לא רק סיים את העונה הנוכחית אלא גם יפספס את כל ההכנה ותחילת העונה הבאה...

3. קשר שמאלי Member

יש להם את קארצב בעמדה שלו, אולי הם עוד ירוויחו מהפציעה שלו

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/19
  4. גלצ Member

כי באר שבע הייתה לא מדורגת אז בכל מקרה היו לה הגרלות קשות, אני חושב שמכבי תהיה מדורגת בסיבוב השני.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/19
  5. קשר ימני Member

*/aaa021*/aaa021*/aaa021*/aaa021*/aaa021

6. Raulito Madridista

ב-'וואלה ספורט' החליטו להיות מיוחדים והקדימו את יתר כלי התקשורת שבטח יפרסמו מייד עם שריקת הסיום של המשחק היום את גיליון הציונים של מכבי ת"א לעונה הנוכחית. המצטיין, התגלית, המנהיג ועוד. המאמן איביץ' קיבל את הציון 10, מיכה ועטר קיבלו ציון 9 ורוב הציונים היו מאוד גבוהים. אצילי, ייני, פיבן, פרץ וסבוריט קיבלו 8, הנמוך ביותר היה איתן טיבי עם 4. מצד שני כשידברו על משחקי העונה או המפתחות לאליפות, קשה לציין משהו יוצא דופן, חוץ מהניצחון המוחץ על הפועל באר שבע שהיה הנאה גדולה לקהל. הרי מכבי לא עשתה איזה קאמבק יוצא דופן, לא נתקלה בקשיים, לא דפקה איזה חמישייה או שישייה. היה גם 0:4 קל על חדרה במשחק עאלק בין מקום ראשון לשני ועוד ועוד.

אגב, אבי נמני אמר שמכבי חייבת להתחזק אם היא רוצה להגיע לליגת האלופות ואני מסכים אבל אני לא משוכנע שראיקוביץ' הוא הבעייה למרות הטעות שלו העונה בליגה האירופית או יותר נכון משחק הנפל שלו, למרות שבין כה הוא יעזוב.

7. DRORIKO Member

ניסיתי להתעמק עכשיו בנושא של הפייר פליי, ואני מודה שזה קצת מסובך. בעיקרון הגזירה המרכזית זה שמכבי לא יכולה לרכוש שחקנים ביותר מהסכום שהיא מוכרת. כלומר היא כן יכלה להביא שחקנים בהעברה חופשית כמו שכטר. השאלה אם זה משנה משהו לגבי מדיניות הרכש שלה, כלומר האם בעבר הוא התבסס על רכישות "מלאות" או שגם אז הוא התבסס על העברות חופשיות/השאלה ואז זה לא משנה. אני יודע שזהבי למשל נרכש מפאלרמו בכך וכך כסף. לזה צריך כמובן להוסיף את המכירה של קיארטנסון שמן הסתם עוזרת למכבי פה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/19
  8. סמואל אטו Member

יש הגבלות על סכומים, אבל מי שרוצה להביא שחקנים תמצא דרך להביא, סנקציות או לא.
    שכטר הגיעה העברה חופשית, אופואדו היה החתמה זולה ואת קנדיל הביאו בטרייד על שלושה שחקנים (אחד מהם כבר נמכר ב-700 אלף יורו).
    אני בטוח שיכלו למצוא בלם ישראלי חופשי או זול להביא במקום פיבן אם היו רוצים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Melikson24 Member

צ'יקו מרוויח 400 אלף יורו. לא זול.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

השאלה אם הסנקציה תקפה גם על שכר או רק על סכום העברה.

11. סמואל אטו Member

דיברתי על סכום העברה...

אני לא בקיא, אבל משער שזה קשור לכל התקציב.

12. DRORIKO Member

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ההסדר הוא שמכבי צריכה לאזן את עצמה תוך 3 שנים, ושלמשך התקופה (יש מצב שלא כולה, לא סגור על זה) המועדון לא יכול להוציא על העברה (דמי רכישה) מה שלא הכניס על דמי רכישה. המשמעות בפועל היא שכדי לעמוד בהסדר, מכבי צריכה להיות ברווח גדול בכל הקשור להעברות, לכן הולכים על העברות חופשיות. בינתיים זה הולך לכיוון מצוין.
    לדבר על תקציבים בעונה כזו זה מצחיק. באר שבע השתגעו לחלוטין, בחיפה מדברים על רכישה של קרים פריי (שחקן שהזוי מבחינתי שהגיע). הרדדה מוגזמת של השיח סביב הכדורגל הישראלי.

צ'יקו אכן מרוויח 400 אלף יורו, סכום שהפך לדי סטנדרטי עבור זרים בקבוצות הגדולות בליגה, וזהה לזה שהרוויח בטורקיה. לא הייתי קורא לו שחקן יקר באופן יוצא דופן. ככלל אני חושב שמנספורד פגע השנה בכל הזרים, כשאמאדור (יופי של בלם) קצת פחות התחבר עד כה (לא מתייחס לניקוליץ' כרגע, המון חוסר מזל). מוזר לי שאומרים על אופואדו שהוא לא מספיק, שחקן מעולה שעושה לפרקים פעולות ששייכות לרמות גבוהות יותר. מבחינתי פרט לראיקוביץ', שצריך להימכר ולהטיס לעצמו את הקריירה, אין סיבה להחליף אף אחד מהזרים.

Sent from my SM-J415G using Tapatalk

14. DRORIKO Member

שמע גם מדוניאנין היה נותן הברקות לפרקים, וגם הספרדי ההוא שהגיע שנה אחרי. השאלה אם מכבי לא צריכה לשאוף למשהו טוב יותר או זה מה יש כמו שאומרים.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אופואדו התחבר באופן מושלם לקבוצה, עושה בעיקר פעולות חיוביות (זה לא רק הברקות), לא עושה פרצופים אף פעם, מספק מספרים טובים. שום סיבה להחליף.
    זה אפילו לא "זה מה יש", קשה מאוד להביא משהו טוב יותר. זר מעולה גם אם הוא לא שולט בליגה.

Sent from my SM-J415G using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.