מכבי ת"א 2018/19 - יש אליפות למכבי !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

א) אני אתקן אותך - אני כבר עיתונאי. ב) גם טיפ יש דרך לתת ג) אתה מהיותר שנויים במחלוקת פה ולי דווקא יש ריספקט אלייך, חבל.

מילא היית מתייחס לעניין גם ואומר אם צריך חלוץ או לא. אני חושב שעוד עונה נטולת פציעות משמעותיות (שחקני מכבי נפצעו לקראת הסיום, רק גולסה היה מושבת) לא תחזור והפעם יהיה עומס. שכטר לא ראה דקה באירופה כשעטר כיכב בהתחלה. אופואדו שיחק הרבה ואצילי היה באנקר. דרבי אחד שיחקו יחד ובשני הם סופסלו. גם במשחקי העונה כביכול מול באר שבע לא שיחקו יחד. לא מחשיב את סיום העונה כשהיה פער 30 נקודות. השם של קיארטנסון לא עלה לאחרונה אבל לא הייתי מבטל את האפשרות שמכבי תלך על המוכר והטוב. לגבי אילון אלמוג - מדברים שקראתי וגם ההייפ המוגזם שיש סביבו. מכבי צריכה בלם גם אם אמאדור נשאר.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מברוק :)
    מתנצל על הנוסח, קשה לי כשניגשים לעניין ולא מדייקים, ובעיקר כשבאים לנהל דיון ענייני. גם כאן אתה כותב דברים לא נכונים. שכטר שיחק באירופה בשלושה משחקים (אמנם כמחליף עם ממוצע של 30 וקצת דקות, אבל יש לו שני בישולים. זה לא קשור לעטר, אגב, פשוט היה את קיארטנסון), וגם היו פציעות (ניקוליץ' לא שיחק דקה כי נפצע באימון, דסה, אופואדו נעדר חודש וחצי כשהיה החלוץ המוביל, מה שמתקשר לעוד טעות שלך כי הוא שיחק מעט יחסית, 1387 דקות ב-27 משחקים, 51 דקות למשחק).
    הצורך בחלוץ הוא משהו שקיים עוד מהקיץ הקודם. קיארטנסון נמכר ולא הגיע תחליף, ונוצר מצב שיש בסגל שני חלוצים מרכזיים בלבד - שכטר ושוינפלד שלא שווים הרבה שערים. הצורך היה כל כך גדול שאילתרו במהלך העונה עם צ'יקו במרכז למרות שהוא שחקן אגף (זה יצא לא רע, אבל עדיין). עם הזמן גם יונתן כהן התקרב יותר למרכז, אבל הוא חלוץ שני.
    אז כן, ברור שצריך חלוץ. הכובש המוביל של הקבוצה כבש 12 שערי ליגה וזה מעט מידי, והוא גם שחקן אגף (מטורף בעיני שעוד מתייחסים לעטר כחלוץ, ווינר שמאלי שחותך למרכז, יכול לשחק חלוץ רק אם יש חלוץ יותר דומיננטי ברחבה לצידו, כי הוא מאוד לא דומיננטי ברחבה).
    קיארטנסון לא יחזור. עלות גבוהה מאוד והוא כרגע בהאמרבי ומשחק טוב.

לגבי אלמוג - עיקר הדיווחים לגביו הם בנוגע להשאלה נוספת, כשהוא רוצה בני יהודה. לדעתי זה גם לא במקרה כי הוא עוד לא בנוי להיכנס לסגל שימוש בשחקנים בעמדה שלו. ההתלהבות היחידה שאני שומע עליה היא בנוגע לקארצב, שוב, בצדק בעיני, חומר לרוטציה על ההרכב כבר היום.

וכן, צריך בלם ואני לא מופתע מדיבורים על גוטליב. הבעיות בסגל כרגע הן חלוץ, בלם ומגן ימני אם דסה לא ישאר.
    הקבוצה תשחק לא מעט עם שלושה בלמים בעיני, ובמצב הקיים אין מחליף בכלל.

schmal85 אוהב/ת את זה.
  3. schmal85 Member

מכבי לא תשקיע סכומים מטורפים על חלוץ, היא מחפשת חלוץ במחיר שפוי של פחות ממיליון יורו.
    בנוסף, חייבים בלם אבל לשלם על גוטליב סכום העברה + משכורת זה לא הפתרון, בכסף הזה כבר היו משאירים את טיבי שמכיר את הקבוצה טוב וזהו.
    לגבי דסה - יש לי הרגשה שהוא יישאר, אני לא רואה בכלל לחץ במכבי על הבאת מגן ימני נוסף כרגע.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין לחץ על מגן ימני כי אין ממש את מי להביא. האופציות הישראליות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן הם דור מלול ולבאבידי, והם לא מציאות גדולות. אפשר כבר להחתים בלם, לתת הזדמנות לפאדי נג'אר ושייני יהיה גיבוי לקנדיל (מצב על הפנים, אין ספק).
    אם הוא לא היה אדום מבחיל שהתגרה בקהל נמרצות בדרבי הייתי חושב על עידן כהן, אבל לא יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/19
    schmal85 אוהב/ת את זה.
  5. schmal85 Member

מסכים איתך, לצערי שי קונסטנטין היה האופציה הכי טובה והוא כבר חתם בבית"ר, אם דסה עוזב אני חושב שתהיה בעיה למצוא מחליף ישראלי ברמה סבירה.
    להביא זר לעמדה הזו גם תהיה בעייתית כי יצטרכו להביא זר בחינם וזה יבוא ע"ח חלוץ, לכן פחות סביר שיקרה.

6. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד אפשר להקפיא את ניקוליץ ואז האופציה של חלוץ ומגן ימני זרים פתוחה

7. Telkiyski Member

מצחיק המשחק הזה שכאילו יש סיכוי שדסה לא ישאר במכבי בשכר מופקע כלשהו בסוף.

אני באמת בטוח שהוא יחתום בברמן.

8. schmal85 Member

עוד לא שיחק שנייה, לא חושב שאיביץ' יקפיא אותו.
    הוא בא כדי להוריד מהעומס על מיכה ולתת גם עוד אלטרנטיבה כשצריך מאחורי החלוצים.
    לדעתי הכל נעשה כרגע באופן מאוד מחושב ולא ממהרים להחתים כי יש עוד מחנה אימונים אחרי המחנה הזה, איביץ' קודם רוצה להחזיר את השחקנים לשגרה ואחרי זה יתנו גז ויחתימו את מי שצריך.
    מה גם שאם מכבי לא תעשה עונה אירופית בנוסף לליגה,אני לא רואה צורך בעוד חלוץ בסגל.

9. schmal85 Member

לדעתי כל הפרסומים שקבוצות רוצות אותו זה חרטה כדי להעלות את השכר שיתנו לו, 80 אחוז שישאר בסוף(דעתי בלבד)

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גם את דור אלו :)

11. schmal85 Member

נכון, אבל אני לא חושב שב"ש ישמחו להעביר שחקן כלשהו למכבי, אבל בשוק הנוכחי הוא כנראה האלטרנטיבה הכי טובה כמחליף לקנדיל.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שחקנים רעבים זה שלכם :)

rivaldo אוהב/ת את זה.
  13. גלצ Member

*שאחוב קרוב לסיכום במכבי.
    אחרי שעה:
    *שאחוב מתקרב ללצ'ה.

אין הפתעות בחיים

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלצ רק תמונה עם חולצה זה הפתרון הכי טוב

גלצ אוהב/ת את זה.
  15. schmal85 Member

בשנייה שכתבו שהוא קרוב למכבי, כתבתי את השם שלו בגוגל ועלו לי עשרות כתבות באיטלקית ויוונית שבכולן כתוב שהוא מגיע ללצ'ה, רק פה מחפשים כותרות שזה לא ייאמן פשוט.

גלצ אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.