מלקולם גלזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/4/05.

1. Barcik Member

2. MUFC - 1878 Member

לא קראתי הכול חלק והיה אחד ששאל למה מיתנגדים לו אז אני יסביר...
    אמריקאי לא קשור לאנגליה
    שם את מיגרש האימונים בערבון
    מלווה כסף כדי לרכוש
    ראינו מה הוא עשה מקבוצת הפוטבול שלו

הוא בא כדור בראש שלו ולא כדורגל

3. KirkH Member

אלופה?!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. M.U.F.C Member

כן, עם טמפה ביי הוא הצליח, וזכה איתה בסופרבול.
    שום דבר לא אומר שזה יצליח עם יונייטד.
    ולמרות ההצלחה עם טמפה ביי, בעקבות העלאת מחירי הכרטיסים ודברים נוספים שאני לא בדיוק יודע(לא עוקב אחרי פוטבול), האוהדים שם שונאים אותו.

5. robson Member

מבחינתי זה ממש לא רלבנטי מה שגלזר עשה או לא עשה עם טמפה. מה שכן רלבנטי מבחינתי הוא העובדה שגלזר נאלץ לקחת הלוואה לא קטנה מבנקים על מנת לממן את ההשתלטות שלו על היוניטד כאשר הערבון שלו הוא רווחיה העתידיים של הקבוצה..במידה והרווחים לא יכסו את ההשקעה שלו התסריט של לידס בהחלט יושב לי חזק בראש...עכשיו אף אחד פה לא צריך להתמם..אם היה מדובר בטייקון מסוגו של אברמוביץ' עם משאבים כמעט בלתי נתפסים כולם היו מקבלים אותו בברכה ולא היינו שומעים את השטויות של איבוד הזהות האנגלית וחארטות כאלו..הבעיה שגלזר לא בליגה של אברמוביץ' וההתנגדות נובעת מהפחד שגלזר יוריד את הקבוצה לתהומות ביחד איתו...

6. MUFC - 1878 Member

לא קבוצה שעיבדה תזהות
    וכול האוהדים שונאים אותו

המועדון שייך לאוהדים כרגע חוץ מהאירים רוב בעלי המניות הם אוהדים.

שייר חולדרס הדרך לעצור אותו. תיתרמו. הכי שווה עכשיו קונים חולצה של שייר חולדרס ב17 פאונד כול הכסף הולך לארגון ואתם מקבלים חולצה יפהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx יותר מימה שהיא שווה אבל חפיף כול המרצ'נדייז ככהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

:aaa12: :aaa12: :aaa12: :aaa12: :aaa12: :aaa12: :aaa12:

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

טמפה ביי לקחה אליפות עונה אחת ומאז היא חלשה. חוץ מזה, מדובר במועדון שהיה חלש והיה זקוק כנראה למישהו שירים אותו. אנחנו לא.

8. Hammers Fan Member

נקפיץ את הדיון עקב ההתפתחויות האחרונות.

כידוע גלייזר השלים את ההשתלטות על 75% ממניות המועדון ומתכנן להוציא את יונייטד מהשוק הציבורי ולהפוך אותה לחברה פרטית כבר בסוף יוני. היום נתקלתי בכתבה הזו, שבעקרון טוענת שהריבית על הלוואת 250 מיליון ליש"ט שגלייזר לקח על מנת לרכוש את המועדון תתנפח לסכום של 560 מיליון, מה שיכניס את יונייטד לחוב חסר תקדים בעולם הכדורגל- 650 מיליון ליש"ט.

מה בדיוק עובר לבן אדם הזה בראש?!

9. robson Member

לא יודע...אני חייב לומר שאני פשוט מת מפחד.

הדבר היחיד שמנחם אותי הוא המחשבה שיש איזשהוא היגיון של גלייזר מאחורי המהלך שלו. הבן אדם לא טיפש הוא אולי חמדן אבל לא טיפש ויש בטח איזושהיא תוכנית עסקית ומקצועית לקבוצה באחת המגרות שלו רק שלי אישית קשה להבין איזו תוכנית כבר יכולה להיות לו...אשתי כל הזמן אומרת לי לחשוב בהיגיון, ובכן אני מנסה אבל לא מצליח..מה אני אגיד לך..נקווה לטוב.

10. Hammers Fan Member

עוד דבר מאוד מוזר לי: למה בן אדם בן 76, שאמור עכשיו דווקא להנות מהחיים (והכסף), מתחיל להכנס ליער סבוך של השקעות וסיכונים כלכליים? הוא לא חושב על העתיד של הילדים שלו?

אם יונייטד, כחברה פרטית של גלייזר ומשפחתו, תמעד לחובות ענק ותסתכן בפשיטת רגל, גם הנינים של הנינים שלו לא יצליחו למחוק את החוב.

11. robson Member

יש הרבה דברים מוזרים בכל המהלך של גלייזר גם מה שאתה ציינת..יכול להיות שהוא עשה את כל המהלך בשביל הבנים שלו אין לדעת...

מה שכן הגורל של הנינים ובני הנינים של גלייזר הם הדבר האחרון שמדאיג אותי בכל העיניין..

12. tiktin Member

יש שתי עובדות שמדאיגות אותי: הראשונה שבא אדם שלא אוהד את מנצ'סטר יוניטד וקונה אותה. זה כבר אומר שהוא מגיע לכאן כדי להרווח הרבה כסף. האוהדים מתנגדים כי כל מחירי החולצות, הצעיפים, הכובעים והכרטיסים למשחקים יעלו בצורה דרמטית. זה לא דבר אהוב על שום אוהד של שום קבוצה שיבוא איש עסקים ויקנה את הקבוצה שלו כדי להריח כסף. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    הדבר השני הוא שהוא בכלל לא מבין בכדורגל. זאת אומרת שהוא לא מבין מהחיים שלו. וזה גם אומר שככל הנראה לא נראה שחקנים חדשים באולד טרפורד בחופש. חבל מאוד. :aaaprot:

13. ראול Member

כמו כל יהודי טוב וכמו שציין גיל, הבנים שלו הם אלה שיהנו מהפירות של מנצ'סטר בשנים הקרובות. השאלה זה אם אוהדי מנצ'סטר יהנו גם כן או ייצאו למסע צלב נגד אותם ילדים.

ארתור, פרגסון? :aaasecr:

14. tiktin Member

הוא קנה את מנצ'סטר כדי להרויח כסף... האוהדים לא יהנו ממנו בשנים הקרובות. בגלל שהוא קודם כל יעלה את מחירי הכרטיסים, המזכרות ,הבגדים וכל הדברים שכל אוהד צריך שיהיו לו. אחרי שהוא יראה שהוא מרויח הוא יתחיל להשקיע בקבוצה ולקנות שחקנים.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שגלייזר יכסה את החובות, אם בכלל, יעברו הרבה מאוד שנים. כסף על רכש הוא יוציא גם עכשיו כי קבוצה מצליחה יותר היא גם קבוצה שמכניסה יותר כסף (מאוהדים, מטלוויזיה, מיותר משחקים וכו'). גם כך יש חובות של מאות מיליונים, אז מה זה עוד כמה עשרות?