מנוים וכרטיסים בכדורגל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏8/7/09.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אז בוא תלמד איך מתנהגים עם מכבי פ"ת

במשחק האחרון שלהם נגד הפועל באר שבע הייתה כניסה חופשית ליציעי מכבי פ"ת ( מי שרוצה יכול לככת לבדוק בפורום שלהם זה כתוב שם בצורה מאוד ברורה )

לכו ליציע שלהם, ברגע שאתם קבוצה גדולה שם אין לאבטחה ברירה אלא להעביר אתכם ליציע המזרחי
    ככה אנחנו עושים בכל דרבי וזה תמיד עובד

הכי חשוב שלא תתנו לאיציק שום שקל לסמים שלו.

2. Don Joan Roman Member

אני קניתי נוער האמת, אבל בגדול אלו המחירים למבוגר (והגיעו 100 כרטיסי נוער בלחץ).

ות'אכלס אני מאמין לך כי גם היו לי 2 כרטיסים למשחק הזה מול הפועל בא"ש(יש לי חברים בפ"ת שוואלה ארגנו לי) אבל למשחק הזה לפי מה שהבנתי הכניסה לא תהיה חינם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/12
  3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עזוב לארגן כרטיסים
    זה נורמלי וקורה תמיד

אני מדבר איתך על לבוא לאיצטדיון כדורגל ולהיכנס בלי כרטיס בכלל
    להגיע למגרש ולהיכנס אפילו בלי בידוק בטחוני כשהם אפילו מרמים את מערכת ספירת הקהל ומשחררים את הדלתות כניסה המסתובבות שיסתובבו חופשי בלי להעביר את הכרטיס במכונה

אם קנית כרטיס אז זה כבר לא רלוונטי
    אבל אם יש פה עוד אוהדי בית"ר שרואים... אם באתם לקופה ונגמרו כרטיסי הנוער ( מה שסביר ביותר שיקרה כי להשיג כרטיס נוער אצל מכבי פ"ת זה בלתי אפשרי ) צאו מהתור
    לכו ליציע של מכבי פ"ת ותנסו להיכנס ( כמובן שתנסו להסתיר כמה שאפשר את היותכם אוהדי בית"ר )
    אל תתנו לאיציק כסף לסמים.

4. Don Joan Roman Member

לי זה לא יעזור אבל זה כן יעזור להרבה חברים שלי שלא הספיקו לקנות נוער ובטח שלא רוצים לשלם לנבלות האלה.

בכל מקרה תודה לך על המידע, אני הולך ליידע כמה גורמים שחשוב שידעו על זה ואולי בעזרת השם נשיג תצלומים והוכחות חותכות לכך ונביא את הפושע הזה לדין.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/12
  5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בעקבות הודעה פרטית שקיבלתי שטוענת שאני מכפיש את אוהדי מכבי פ"ת סתם ולא הייתה כניסה חופשית נגד באר שבע
    אז אם אוהדים שלהם אמרו את זה מי אני שאתווכח

http://img263.imageshack.us/img263/6608/35552368.Xxx

ובאמת שאני מנסה לא להיות ציני, אבל מישהו שם כותב שלא הודיעו על זה ובגלל זה לא באו הרבה אנשים
    אם אתם צריכים כניסה חינם בשביל להביא אנשים זה מראה קצת כמה אתם לא רלוונטים

שבוע טוב.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאחד שהיה במשחק אני יכול להגיד שהכניסה לאוהדי מכבי פתח תקווה (לפחות ביציע אחד באיצטדיון) הייתה ללא תשלום. פגשתי כמה אוהדים במגרש שסיפרו לי שהם נכנסו בחינם דרך השער של פתח תקווה ואז העבירו אותם ליציע שלנו אחרי שהם אמרו שהם אוהדי באר שבע.
    זה לא מפתיע אותי, כל ההתנהלות שלהם, החל ממכירת הכרטיסים (המוכר אמר לי שהקצו 20 כרטיסי נוער בלבד כשהגיעו למשחק מעל 1000 אוהדי באר שבע) עד לבידוק (שלא היה) כולל הכניסה לאיצטדיון התנהל בצורה שכונתית.

נ.ב
    crazyblue5 וDon Joan Roman, אתם יכולים להעביר את המסר גם בלי שימוש בביטוים כמו "נבלות" ו"אל תתנו לאיציק כסף לסמים", זה הופך את ההודעה שלכם ללא ראויה.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

וזה בדיוק מה שהצעתי לאוהדי בית"ר לעשות
    פותחים למכבי פ"ת רק שער אחד כי הם לא צריכים יותר
    לכו לשער הזה תיכנסו דרכו בחינם ואז תגידו שאתם אוהדי בית"ר ויעבירו אתכם ליציע ממול.

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

כרטיסים לדרבי החיפאי שיערך בעוד שבועים הוצאו למכירה.

93.5 למבוגר ו49.5 לנוער, יציע חמש ימכר ב82.5 למבוגר ו38.5 לנוער (כולל 4.5 עמלת מכירה באינטרנט/טלפון לכל כרטיס )

אוהדי מכבי ישבו ביציעים 11,12,13,14 אוהדי הפועל ביציעים 2,4,5

שאר היציעים ישארו סגורים.

המכירה בגרבר

https://www.garber-tickets.co.il/mhaifa/venue_areas.asp

ועכשיו שאלה ההבדל בין כרטיס מבוגר לנוער אמור להיות 50 אחוז, אז איך בדיוק יואב כץ ההזוי הגיע למחירים האלו?

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/12