מנצ'סטר יוניטד מול ליברפול!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏30/11/02.

1. Ilan Member

משחק אדיר, ללא ספק,
    לדעתי המשחק הזה יהיה רב שערים, ויגמר בתיקו 2, או 3, אבל זה מסוג המשחקים שברור שיהיה תיקו, כמובן שהתיקו הזה לא בדיוק יעזור לליברפול והמרוויחה הגדולה מזה תיהיה רק ארסנל...
    לדעתי המשחק תלוי אך ורק במנצסט'ר, כי היא פשוט יותר מוכשרת, אבל כמובן שעם כישרון לא הולכים לסופר, ואני יכול לספור על יד אחת מתי מנצסט'ר ניצלה בשנתיים האחרונות את הכישרון שיש לה... ליברפול תמשיך לשחק את המשחק המגעיל שלה, לצערי, ותבקיע את הגול הזה בהתקפה אפורה מאיזה נגיחה מסריחה של הפייה, או איזה גול של אואן, אבל השאלה האם זה יעזור תלוי ביכולת של מנצסט'ר שכאמור, לא מפחידה אף אחד כבר שנתיים, משחק קלאסי לתיקו.

2. Rossoneri Member

איזה בסיס יש לדבריך? סטיבי הוא אחד הקשרים הדיפנסיבים הטובים ביותר בעולם, ריסה הוא הקשר-מגן השמאלי שהכי מזכיר את רוברטו קרלוס והוא עוד ייתן עונות גדולות, הופיה והנשוז הם צמד בלמים, שכל קבוצה על האדמות הייתה רוצה בעורף שחקנים כדוגמתם. אואן חד יותר מואן ניסטלרוי, אבל מריח פחות את השער, ובהתרוממות לשער, אין לאף אחד ספק שאואן פחות טוב.

לדעתי המקום היחידי בו למנצ'סטר יש יתרון ממשי על ליברפול הוא הקישור, ועל כך אין לי ספק, אי אפשר להשוות את בקהאם, גיגס, סקולס, באט וקין לשיירו, מרפי, דיאו, ג'ררד והמאן. אין ספק שהקישור של ליברפול אפור מבחינה התקפית לזה של מנצ'סטר. על אף חסרונתיהם של שחקני מנצ'סטר אני בספק עם הקישור של ליברפול יוכל לעמוד בזה של הספסל של מנצ'סטר.

3. Ilan Member

אין ספק שההגנה של ליברפול הרבה יותר חזקה משל מנצסט'ר יונייטד, כמו גם שאין ספק שהקישור של מנצסט'ר הרבה יותר מוכשר וטכני מאשר הקישור ה"גרמני" של ליברפול... לכן הקישור של היונייטד יעשה את ההבדל, לטוב- או לרע.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם רדליון, לי באופן אישי אין ספק שהמשחק ייגמר בתיקו, ואני הולך על 2-2. פשוט מאוד אני רואה את זה, ליברפול מובילה, וסולשייאר/ואן-ניסטלרוי (יותר סיכוי סולשייאר) פשוט משתיקים את הקהל. זה קרה כל כך הרבה פעמים, זה יקרה גם היום.

5. RE-QL Member

קרה הרבה פעמים? מתי בדיוק?

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

במהלך השנים האחרונות...... לא בהכרח במשחקים של מנצ'סטר מול ליברפול..... אלא בכלל......

אני לא ממש זוכר, אבל זכורות לי הרבה תמונות של החבר'ה האלה, בעיקר בלבן, חוגגים מול שקט...

7. Fernando Cavenaghi Member

הגיעה המחצית של המשחק הסופר מותח הזה, הרבה הזדמנויות לשתי הקבוצות אבל אף אחת לא הכניעה את השוערים, ליברפול התקיפה מחצית שלמה ובקצב הזה המשחק הולך להסתיים עם הרבה מאוד שערים. בניגוד למה שאמר עוזר המאמן של מנצסטר, מנצסטר דווקא מפגינה פיזיות ולא מפסיקה לעשות עברות. בדקה השניה בארוש השתלט על כדור שההגנה של מנצסטר הרחיקה ומ25 מטרים בעט את הבעיטה הטובה של המחצית שנהדפה על ידי בארטז.

אני הולך לראות את ההמשך, ביי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Fernando Cavenaghi Member

נגמר, 2-1 למנצסטר עם שני גולים של פורלאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

המחצית השניה הייתה יותר שקולה עם יתרון קל למנצסטר. ההגנה של השדים שיחקה לא רע למרות חסרונו של פרדיננד והיא מנעה מליברפול מצבי בעיטה מתוך הרחבה. הגול הראשוןש ל מנצסטר היה בעצם של דודק שהשמיט כדור פשוט לתפיסה שאותו פורלאן גילגל פנימה. הגול השני של פורלאן הגיע תוך חמש דקות אחרי שהנשוז החליק כדי לחלץ את הכדור ופיספס, מה שהשאיר את פורלאן בצד ימיןש ל השער מול דודק, פורלאן בעט חזק לפינה הקרובה ודודק לא עצר כדור שמצפים משוער ברמה שלו לעצור. אחרי הגול השני ליברפול לחצה והשיגה גול בדקה ה82 כשדיוף נכנס לרחבה ונשמר על ידי שלושה משחקני מנצסטר, הכדור הגיע להופיה שבעט כדור שנכנס לד הקורה, 2-1 למנצסטר. ליברפול לחצה וכמה דקות אחר כך האמאן ניסה להבקיע גול יותר יפה מבשבוע שעבר ובעט משלושים מטרים בעיטה מעולה אבל בארטז הציל.

מנצסטר צרכים להיות מרוצים מההגנה שלהם (ומדודק) שהשיגו להם ניצחון חשוב מאוד.

9. RE-QL Member

2-1 למנצ'סטר אבל אני רוצה עכשיו לראות את וידוקה ואת אוהדי מנצ'סטר שיגידו שליברפול משחקת מגעיל ושמנצ'סטר משחק יפה! מנצ'סטר התבצרו בהגנה כמעט כל המשחק ורק פעמים ספורות יצאו למתקפות מסודרות משחק הגנה טוב של היונייטד אבל המשחק הזה היה משחק של שוערים דודק עם טעות קריטית ועוד טעות שטוטית בשני השערים של פורלאן ומצד שני כמה הצלות גדולות של בארטז הצילו את היונייטד במיוחד ההצלה בכדור היעף מ-40 מטרים של דידי המאן מה לעשות התהפכו היוצרות...

10. ofer16 Member

2-1 למנצ'סטר מצמד של פורלאן. הופייה צימק.
    בדקה ה63 (אני לא זוכר בדיוק...) קראגר נגח אחורנית כדור קליל לדודק, שהשמיט את הכדור בין רגליו הישר לרגליו של פורלאן, שמקרוב הבקיע.
    לאחר 4 דקות, שוב פורלאן מקבל כדור בתוך הרחבה ובועט חזק לפינה הקרובה, כדור שלפי דעתי דודק היה צריך להדוף, דודק הדף את הכדור לתוך הרשת. 2-0.
    ליברפול צימקה משער של הופיה אחרי מהומה ברחבה, שבסופה הגיע הכדור להופיה, שהפגיז נמוך לפינה. 2-1.
    בסביבות הדקה ה85 המאן שיגר פצצה שהסתובבה לכיוון החיבורים של בארטז, אבל השוער הצרפתי זינק והדף את הכדור למשקוף, עצירה נפלאה!
    ליברפול מפסידה למנצ'סטר בפעם הראשונה מזה 3 שנים.

11. RE-QL Member

כוס עמק עכשיו נזכרתי שלפני המשחק התווכחתי עם אבא שלי אמרתי לו שליברפול בטח תנצח אז הוא אמר שהם צריכים להזהר משאננות אז אמרתי ממי מפורלאן? בטח יבקיע שניים!
    that came back and bite me in the ass...

12. Reyes Member

איזו התקדמות של פורלאן...
    בתחילת העונה הוא נחשב לאפס שלא מסוגל לכבוש ועכשיו הוא נהיה מן כוכב כזה....

13. Julian Joachim Member

משחק טוב מאוד. ההגנה של מנצ'סטר הפתיעה אותי, במיוחד סילבסטרה ונוויל, ששיחקו טוב מאוד ועם הרבה בטחון. סולשיאר שיחק טוב מאוד, אבל דווקא ואן ניסטלרוי אכזב, ורק היכולת האיומה של דודק הביאה ליונייטד את הניצחון בסופו של דבר.

14. Fernando Cavenaghi Member

על מה אתה מדבר? את הבעיטה הראשונה גם אני הייתי מכניס ובשניה הוא בעט ממש גרוע.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא בעט גרוע הוא פשוט מאוד לא כיוון, אבל יצאה לו בעיטה חזקה...

ובארטז בדקה ה84 הציל כדור אדיר של המאן....