מנצ'סטר יונייטד בתקופת התאוששות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י LiverpoolFan, ‏10/4/04.

1. the gunner_14 Member

לא תמיד הפייבוריטיות בסיבוב המוקדם מעפילות,ראה מקרה ניוקאסל העונה ועוד אין ספור מקרים, למרות שליוניטד זה באמת קשה להאמין שיקרה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחח
    ורק אני מדמין את הפועל באר שבע מסימת שנייה בישראל(מוקדמות ליגת האלופות), את היוניטד מסיימת שלישית באנגליה, ואז מפגש בינהם במוקדמות ליגת האלופות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נ.ב
    אין שום סיכוי שהיוניטד למשל, תעוף מהסיבוב המוקדם בליגת האלופות.
    גם כי הדירוג שלה יהיה גבוהה ויזמין לה משחק מול קבוצה קטנה שתתפרק באולד טראפורד, וגם כי אני לא רואה קבוצה במוקדמות ליגת האלופות שיכולה להעיף את יוניטד.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת..אין שום סיכוי שדפורטיבו תחזור מפיגור 4-0 ותדיח את מילאן
    ואין שום סיכוי שמונאקו תדיח את ריאל

4. ArsenalFan Member

האמת היא שמשה צודק.

כמה קבוצות במוקדמות ליגת האלופות, אם יונייטד תצטרך לשחק בהן, מסוגלות להדיח אותה...? אתה רואה למשל את אלופת דנמרק מעיפה את מנ' יונייטד? את סגנית אלופת יוון? את אלופת ישראל? מה שפרטיזן בלגרד עשתה לניוקאסל, קבוצה ברמתה לא תוכל לעשות למנצ'סטר יונייטד, זה ברור. יונייטד יכולה להפסיד במשחק אחד במקרה (כמו שקרה לה נגד זאלאגרסגי ההונגרית לפני שנה וחצי), אבל די ברור שהיא תעבור כמעט כל מי שיהיה בדרכה.

בכלל נראה לי שמנסים ליצור בכוח איזו תחרות ענקית, אבל המקום השני לא ישנה הרבה גם ככה אם צ'לסי תזכה בליגת האלופות, ולא יפריע ליונייטד להיות בצ'מפיונס ליג אם היא תסיים שלישית. לשתיהן יש משימות אחרות על הראש שהן יותר חשובות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/04