מנצ'סטר יונייטד-ווסטהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/3/06.

1. SeRgInHo Member

זה יפה שאתה כ"כ מזלזל ביובה, שכ"כ הרבה יותר טובה מארסנל. נכון הם נפלו ליום גרוע ביותר ובטיימינג הכי גרוע. אבל בכל רגע יובה יכולה לפרק כל קבוצה.
    2-0 זה לא בשמיים, יובה ניצחה קבוצות הרבה יותר גדולות מארסנל.
    לא הייתי רוצה להמר נגד יובה.

2. George Best Member

יובה לא מפרקת קבוצות, ממש לא.כמו שהיא "פירקה" את ברמן?
    בטח ובטח לא מול קבוצה שתבוא להתסגר ולמנוע מיובה את המשחק הרגיל שלה ושבחוד שלה יש את השחקן מספר 1 בעולם.
    יובה באמת קבוצה טובה יותר מארסנל, אבל האחרונה כנראה תעלה לחצי הגמר כי היא פשוט נתנה משחק גדול בהייבורי.

3. SeRgInHo Member

זה שוויזה תפס יום גדול והציל את ברמן מתבוסה קשה זה כלום? באותה מידה גם יכל להיות 5-1 ו-6-1. בסוף הצדק הגיע ודווקא וויזה(כמה סמלי) העניק ליובה את הכרטיס לרבע.
    שוב, 2-0 זה לא תוצאה בשמיים, לחלוץ כמו טרזגה מספיקה רבע הזדמנות כדי לעשות גול ובדלה אלפי אני מאמין שהוא יגיע לכמה מצבים, זלאטן קשה לי להאמין שהוא יהיה יותר גרוע ממה שהוא היה בהייבורי, נדבד יחזור, אולי דל פיירו. אז לך תדע.

4. ~Man-Utd~ Member

עבר זה עבר אחי.. אבל קבוצות גדולות נבנות על עבר.
    אם מוריניו (שידוע שהוא שחצן וחוצפן) אמר שצ'לסי וארסנל אף פעם לא יהייו גדולות כמו היונייטד, אז בטח לא אתה.
    ותסתכל כרגע כל הקבוצות הגדולות באירופה, לכולן יש עבר מרשים. קורה (ולפי דעתי צריך לקרות, במיוחד ליונייטד) שנופלים ומקבלים את הבום הזה פעם בכמה שנים, כדי לשנות ולחדש דברים, והנה רואים תוצאות לאט לאט. שחקנים צעירים נותנים לנו תצוגות מרהיבות, החתמות מצוינות של פרג'י בינואר, והקבוצה מקבלת לאט לאט את המנהיגים החדשים שלה (רוני ורונאלדו) בהחלט רואים עידן חדש ביונייטד.
    ואני חושב שיש לנו עונה דיי טובה בליגה. בניגוד אליכם.
    אהה ועוד משהו תזכר בברסה לפני שנתיים. עברה בדיוק את אותו התהליך אפילו ב"בום" יותר רציני מאיתנו, ותראה אותה עכשיו.

5. Alexander Hleb Member

אני אפילו לא מבין את מהות הויכוח.
    אתם רק מדברים על מה שהייתם פעם ועל מה שתהיו בעתיד.
    אני רק אומר שארסנל בתקופה האחרונה משחקת משחק אטראקטיבי ומושלם משני צידי המגרש, ואתם בתגובה רושמים לי שבחיים לא ניקח טרבל ונהיה כמוכם, כי אתם מועדון עם היסטוריה. כמו שסרג'יניו הנביא אמר, רק יובה יכולה כרגע להחזיר אותי לקרקע. בטח שלא אתם.

6. ~Man-Utd~ Member

למה מדברים אחי על מה שהיינו ונהייה בעתיד?.. כי אני לא חושב שאנחנו צריכים לדבר על כרגע, זה די ברור שאנחנו וקבוצתך נמצאות בתקופב מצוינת. זה אתם שהתחלתם לעשות השוואות.
    ובקשר לזה שיובה יכולה להחזיר אותך לקרקע... אז אל תדאג אחי, הם לא יצליחו ושיהייה לכם בהצלחה בגומלין. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. MUFC - 1878 Member

ממש לא. ההפך אתם בערך קבוצה אנגלית- בהצלחה באירופה.

אתה פשוט ממורמר...ובנאדם עצוב שאני מרחם עליו. כול טוב שיהיה לך ואולי עוד תיתבגר מתוק.

8. Alexander Hleb Member

אני רואה שאין לך משהו רלוונטי להגיד...
    תהיה בריא.