מנצ'סטר יונייטד מודל 2004 - כישלון!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י King_Beckham, ‏3/3/04.

1. King_Beckham Member

זה התחיל לקראת סוף העונה שעברה, כאשר סר פרגי וקינג דיויד רבו, פרגי הושיב את בקהאם על הספסל ונתן לאולה גונאר סולשייר להחליפו באגף ימין, לדעתו, זה עבד לא רע, כאשר מנצ'סטר יונייטד הביסה 4-0 את ליברפול ומחצה את ניוקאסל 6-2 בחוץ.

באותו זמן מנצ'סטר קיבלה הגרלה קשה ברבע גמר ליגת האלופות - ריאל מדריד.
    המשחק הראשון נערך בסנטיאגו בירנבאו, ריאל מדריד ניצחה את מנצ'סטר 3-1, משחק חלש של מנצ'סטר יונייטד ומשחק רע לבקהאם.
    בגומלין, מנצ'סטר הייתה בפיגור 3-2 באולד טרפורד 20 דקות לסיום, אז נכנס בקהאם וחולל מהפך תוך משחק מצויין כשהוא כובש שני שערים.

כולם שאלו איפה בקהאם היה בתחילת המשחק, למה פרגי לא נתן לו לשחק מהתחלה.
    פרגי לא אהב את זה, ורצה להראות שהוא יכול להסתדר גם בלי בקהאם חוץ מזה שהיה לו מריבה איתו.
    מנצ'סטר זכתה באליפות אנגליה ונפלה ברבע גמר ליגת האלופות, ואז הגיע מועד ההעברות של הקיץ.

פרגוסון מכר את בקהאם לריאל, מהלך שהאוהדים לא אהבו כיוון שבקהאם היה הסמל של מנצ'סטר יונייטד, ועכשיו אולי הוא מצטער על זה.

הוא הביא את כריסטיאנו רונאלדו - שחקן יוצא מן הכלל עם שליטה מדהימה בכדור וטכניקה מופלאה, הוא יכול לשחק בתור קשר ימני או קשר שמאלי, הוא רק בן 18.

טים הווארד - שוער אמריקאי, שהגיע על מנת לתפוס את מקומו של בארטז, שעושה הרבה טעויות, והוא מוכיח את עצמו כאשר הוא במשחק גביע הליגה, משחקו הראשון עוצר שני פנדלים, הוא שוער צעיר.

שני השחקנים הללו נחשבו להצלחתו של פרגוסון, אבל ישנם עוד שחקנים שהוא הביא שאיתם הוא עשה טעות, דג'מבה דג'מבה, קלברסון ודויד בליון.

בהתחלה זה נראה עובד יפה כשעד לא מזמן מנצ'סטר הובילה את הליגה בחמש נקודות הפרש על פני ארסנל.

אז הגיעה מכה כבדה למנצ'סטר יונייטד, הרחקתו של ריו פרדיננד לשמונה חודשים, ולמעשה גמר את העונה.

פרדיננד החתים את לואיס סהה, חלוצה הצרפתי של פולהאם, במועד ההעברות, אבל זה לא עוזר, ההגנה של מנצ'סטר כל הזמן חוטפת ומנצ'סטר יוצאת תיקו ומפסידה.

כרגע היא במקום השלישי בליגה, עם פיגור 9 נקודות מאחורי ארסנל המוליכה, והפסידה את המשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות נגד פורטו.
    לכולם אין ספק שאת האליפות מנצ'סטר יונייטד כבר איבדה, אבל אם היא תמשיך כך ספק אם יהיה לה מקום בשנה הבאה בליגת האלופות.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נראה כאילו פשוט ראית עולם הכדורגל אתמול וסיפרת לנו את מה שהם אמרו
    בכל מקרה, אני מאמין שאתה לא מחדש הרבה לאף אחד כאן..

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם מה המטרה של הנושא(חוץ מסקירה חסרת תכלית לגבי העבר)?
    שנית, לסכם את העונה של היוניטד עכשיו זה טיפשות לשמה.
    נשאר הגביע, וכמובן, ליגת האלופות.

נ.ב
    משום מה יש לי הרגשה שהיוניטד תהיה בשנה הבאה בליגת האלופות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. the gunner_14 Member

קודם כל הפער של מנצ'סטר היה מקסימום-3 ולא 5.
    דבר שני הבעיה העיקרית של היוניטד זה לא פרדיננד או בקהאם.
    תאמין לי שפרגי יודע להעמיד קבוצות שלא תלויות בשחקנים בודדים,בזה הוא גדול.
    עובדה שהוא יכל להיא בלם בינואר אבל הוא ויתר,הבעיה היקרית היא משחק הגנה כללי רע של הקבוצה שלדעתי נובע מחוסר דומיננטות של רוי קין והושבתו של ניק בט על הספסל לא תורמת למשחק בבגנה.
    גם אם כל הבעיות האלה יפתרו השנה יש קבוצה פשוט הרבה יותר טובה(יש!!!) התותחנים כמובן,אני מחכה כבר למחזור ה-30 שהיוניטד יגיע להיבורי,שם כבר ניגמור באםן סופי את העניין.

5. the gunner_14 Member

מצטער על השגיאות הקטנות זה בא שאני כותב מהר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx