מנצ'סטר יונייטד מחזיקת הגביע האנגלי 2003/04

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏9/11/03.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מידלסבורו ממש לא קבוצה חלשה, ובקשר להגרלות שצ'לסי ויונייטד קיבלו אתה הפעם צודק ביותר, אבל אני לא רואה בכך שום מגמתיות. בעונה שעברה או לפני שנתיים (הן קצת מתערבבות לי עכשיו...) ארסנל קיבלו את ליברפול ואת ניוקאסל בשלבים יחסית מוקדמים (ואת פרנבורו!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ), כך שברור שההגרלה היא לא מגמתית במטרה להשאיר בסיבובים האחרונים רק קבוצות גדולות כפי שניסית לרמוז....

ולמשחקי מחר בגביע:
    פורטסמות' - סקאנת'ורפ:

אלכסיי סמרטין הודה לפני המשחק כי מעולם לא שמע על סקאנת'ורפ לפני ההגרלה וכי לא ידע באיזו ליגה הם ומאין הם מגיעים...... ובכן סקאנת'ורפ הם קבוצה חביבה מהמקום ה-16 בדיוויז'ן 3 המגיעה מצפון לינקנשייר. כינוייה הוא דה איירון (הברזל) והם משחקים במדים הדומים לאלו של ווסטהאם - טורקיז עם מעין סגול כהה (קלארט באנגלית) ולבן.

http://www.scunthorpeunited-mad.co.uk/clubpics/crests/Scncrest.Xxx

המנג'ר שלהם בריאן לואז ינסה לנצל את הוידוי של סמרטין כדי לדרבן את חניכיו בקרב דוד מול גולית מחר. אצל פומפי הבעיה המרכזית היא בעמדת החלוץ, שם השחקן הבכיר היחיד בהיעדרו של איגביני יעקובו (אליפות אפריקה) הוא טדי שרינגהאם קשישא. הארי רדנאפ נמצא במסע חיפושים אחרי חלוץ נוסף בספרד ושמו של אטילה טוקוי ההונגרי נקשר לקבוצה בימים האחרונים, אבל בינתיים פורטסמות' תיאלץ להתסדר עם מה שיש, והיא צפויה לעשות זאת בלי קשיים מיוחדים, מכיוון שסקאנת'ורפ האנאדרדוגית הברורה תחסר 3 שחקני מפתח שהגיעו אליה בהשאלה ואינם יכולים לשחק בגביע (פיל גאליבר מבורו וקליבלנד טיילור וג'ף סמית' מבולטון). לעומתם הקשר הותיק והחשוב פיל ביגרי חזר מפציעה וישחק בפראטון פארק.
    הימור שלי: 2-0 לא קל ודי משעמם לפומפי.

בירמינגהאם - וימבלדון:

יו"ר בירמינגהאם דייויד גולד מודיע כי הוא שואף להגיע העונה לאירופה, וחושב שדרך טובה לעשות זאת היא דרך הגביע האנגלי. מחר בירמינגהאם יפגשו את וימבלדון, כששתי הקבוצות הולכות בשנים האחרונות בכיוונים שונים לחלוטין - בירמינגהאם העפילה לפרמיירשיפ לפני כ-20 חודשים ומאז היא נמצאת במגמת שיפור עצומה שהפכה אותה לקבוצת מרכז טבלה לגיטימית בפרמיירשיפ, בעוד שוימבלדון, שבאמצע שנות ה-90 היתה אחת מהקבוצות המהנות בפרמיירשיפ, מוצאת את עצמה כעת בבוץ התחתית של דיוויז'ן 1 כמועמדת כמעט ודאית לירידה לדיוויז'ן 2, כשהיא ממומקמת במקום האחרון עם 10 נקודות מתחת לקו האדום. אם המיקום האיום בליגה לא מספיק, הקבוצה גם מכרה באמצע השבוע לווסטהאם את שני כוכבי הקישור שלה נייג'ל ריאו-קוקר ואדם נוולנד, והיא גם סובלת ממכת פציעות רצינית (אלכס טאפ, ליונל מורגן, פול הילד וכנראה גם וייד סמול ייעדרו מהמשחק), כך שהציפיות מהמשחק מחר אצל הדונס נמוכות ביותר. השחקנים המרכזיים בקבוצה שישחקו מחר הם החלוץ הותיק דין הולדסוורת' והקשר הצעיר והמבטיח ג'ואל מק'אנוף, שבוודאי גם יעזוב את הקבוצה בעתיד הקרוב.

http://www.wimbledon-mad.co.uk/clubpics/crests/Wimcrest.Xxx
    הסמל של הדונס המדרדרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

מנגד בבירמינגהאם דייויד דאן וג'יימי קלפהאם יחזרו לסגל אחרי פציעות, והקפטן האירי קני קנינגהאם יערוך מחר הופעה מרגשת נגד המועדון שאותו הוא שירת במשך 7 שנים עד לקיץ 2002. עם הסגל הרענן לא צפויות להיות לבירמינגהאם תקלות..... הימור שלי: 4 או 5-1 לבירמינגהאם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/1/04
  2. ArsenalFan Member

מה גם שמנצ'סטר יונייטד קיבלו בסיבוב הקודם הגרלה קשה יחסית- אסטון וילה בחוץ (וזה לא כ"כ משנה שיונייטד תמיד תנצח בוילה פארק...).

סקארבורו- צ'לסי (איצטדיון מקיין, 14:30)
    קבוצת הנונ-ליג מצפון מזרח אנגליה שהדיחה את סאות'נד בסיבוב השלישי קיבלה השבוע שתי מתנות גדולות. האחת, תרומה של 25 אלף פאונד הישר לכיס המועדון. השנייה, הזכות לארח את אחת הקבוצות הבכירות בכדורגל האנגלי, הלונדונים העשירים של צ'לסי, מפוצצי הכוכבים. איך זה קשור? אותם 25 אלף נתרמו למועדון ע"י לא אחר מרומן אברמוביץ', איל ההון הרוסי של צ'לסי, והם יושקעו במרכז המצטיינים של מחלקת הנוער של סקארבורו. בנוסף, משידור הטלוויזיה מאיצטדיון מקיין היום בצהריים, סקארבורו צפויה להרוויח עוד כחצי מיליון פאונד. בניגוד לקבוצות קטנות אחרות שהעבירו משחקים גדולים בגביע לאיצטדיונים אחרים (הגדילה לעשות כך פארנבורו מול ארסנל בשנה שעברה, כשהעבירה את הביתיות להייבורי), סקארבורו אפילו לא שקלה לעזוב את איצטדיונה הביתי. ולכך יש מחיר- אחד מכוכבי הקבוצה הוא המושאל האירי משפילד יונייטד, קולין קרייאן. קרייאן מספר כי לאדריאן מוטו, דמיאן דאף ושאר הכוכבים צפויה היום בעייה קשה במקלחות הייחודיות של סקארבורו, כיוון שהטמפרטורה בהן היא אחת בלבד- מים רותחים. בצד הכדורגל, השם הבולט בסקארבורו הוא אירי נוסף, סטיבן קאפר, מגן נבחרת אירלנד עד גיל 20 שהשתתף עימה בטורניר אליפות העולם בדובאי השנה. מלך השערים של הקבוצה הוא מארק קוויל, שהבקיע בקונפרנס השנה 13 שערים. מנג'ר הקבוצה שמדורגת במקום ה-15 בקונפרנס הוא ראסל סלייד. בצ'לסי, אמנם מאוכזבים מהתיקו מול בירמינגהאם בליגה בשבוע שעבר ואמנם יודעים כי אחרי הקשיים בהדחת ווטפורד אין לזלזל באף יריב, אך יודעים כי זוהי משוכה קלה עבורם והם צפויים לעבור. קלוד מקאללה כנראה לא ישחק בשל כאב שיניים, ואדריאן מוטו ו-ויליאם גאלאס חולים במחלות קלות, וספק אם ראניירי יסכן את בריאותם. הרנן קרספו, חואן ורון ועמנואל פטי עדיין פצועים, ודמיאן דאף צפוי להיות על ספסל המחליפים.

http://dspace.dial.pipex.com/town/park/yfh45/scarb3.Xxx
    סקארבורו

http://www.fieldsofglory.co.uk/Fields%20of%20glory/images/Scarborough/Boro%20v%20Dagenham.Xxx
    כאן צ'לסי תשחק היום

ארסנל- מידלסברו (הייבורי, 17:00, ישיר ב-5+)
    ארסנל פוגשת את בורו בפעם הרביעית העונה, בפעם השלישית ברציפות בהייבורי, ו-4 ימים בלבד לפני המפגש החמישי והאחרון בין הקבוצות העונה בגומלין חצי גמר גביע הליגה. למרות שעשתה זאת מול הרכב חסר מאוד, בבורו קיבלו זריקת עידוד משמעותית מהניצחון באמצע השבוע בהייבורי. היה זה הניצחון הראשון של בורו בעידן סטיב מקלארן על ארסנל, ההפסד הראשון של התותחנים השנה לקבוצה אנגלית, וההפסד הראשון של ארסנל בבית בכל המפעלים מאז התבוסה לאינטר בליגת האלופות. אחרי תקופה קשה של בורו בליגה שכללה תבוסה לאותה ארסנל בהייבורי (4-1), בורו הייתה זקוקה להצלחה שכזו, ובמפעל אותו היא שמה לנגד עיניה כקריטי, שכן בורו מעולם לא זכתה בתואר בכל שנות קיומה. בבורו יודעים שהדחה של ארסנל בגביע הליגה, אינה שווה במשקלה להדחה של מחזיקת הגביע בשנתיים האחרונות מהמפעל שכ"כ אהוב עליה, ועוד בהייבורי. אם בורו, שהדיחה את נוטס קאונטי בסיבוב הקודם, תצליח להדיח את ארסנל מהגביע עוד לפני סיום המפגשים בגביע הליגה, בורו תשיג יתרון עצום בשני המפעלים. מקלארן יחסר היום בקבוצתו כמה שחקנים. גארת' סאות'גייט וקולין קופר לא ישחקו, בעוד הברזילאי דוריבה מושעה, וג'ונתן גרינינג ומלקולם כריסטי פצועים. אוגו אהיוג, שסחב 90 דקות באמצע השבוע עם פציעה, בספק למשחק הגביע. מבחינת המארחים, הגביע הוא המפעל האהוב בשנים האחרונות, וארסנל מחפשת את ההיסטוריה- הופעה רביעית ברציפות בגמר, דבר שאף קבוצה מעולם לא השיגה, ו-3 זכיות ברציפות בגביע האנגלי, דבר שלא קרה למעלה מ-120 שנה. אם ארסנל תצליח להדיח את בורו, זה יהיה סימן מעניין וחיובי לאוהדיה. בפעמיים האחרונות ששתי הקבוצות נפגשו בגביע, ארסנל הדיחה את מידלסברו בדרך לזכייה בדאבל. אחרי שארסנל עלתה למקום הראשון בליגה בשבוע שעבר בניצחון על אסטון וילה בחוץ, ארסן ונגר יהיה מעוניין להמשיך את המומנטום של יום ראשון ולא של יום שלישי. אלא שהוא מעוניין לעשות זאת ללא האיש שכבש את הצמד שהעלה את ארסנל לראש הטבלה- תיירי הנרי. ונגר ימשיך להושיב אותו על הספסל במקרה הטוב, ולתת לו מנוחה, בזמן שדניס ברגקאמפ חוזר מפציעה אחרי 5 משחקים. וילטורד ואליאדייר פצועים, קאנו באליפות אפריקה, ולצדו של ברגקאמפ, ונגר עשוי להעלות אחד מהשחקנים הצעירים (קווינסי או בנטלי ככל הנראה). אם לא, פרדי ליונגברג ואפילו רובר פירס יוכלו לתפקד כחלוצים. פרט לכך, שחקנים דוגמת פטריק ויירה, סול קמפבל ויינס להמן שלא שיחקו באמצע השבוע, צפויים לחזור להרכב.

ליברפול- ניוקאסל (אנפילד, 19:35, ישיר ב-5+)
    המשחק המרכזי של הסיבוב הרביעי של הגביע יתקיים באנפילד, במפגש שתמיד מבטיח ומקיים הרבה- ניוקאסל מגיעה לליברפול, שרוצה לזכות בגביע שביעי השנה, מאז אותה זכייה בקרדיף ב-2001. הקבוצות לא נפגשו במסגרת הגביע האנגלי 20 שנה, מאז ליברפול הביסה את המגפייז 4:0 בסיבוב השלישי. 10 שנים קודם לכן, קווין קיגן כבש צמד לסקאוזרים בגמר מול ניוקאסל, כשהם ניצחו 3:0. ראוי לציין כי במפגשי גביע לניוקאסל יש יתרון על ליברפול, אלא שכל נצחונות הקבוצה הושגו לפני 1924... עד כאן היסטוריה, ומכאן להווה. שבוע לא קל עבר על ליברפול. ההפסד המרגיז בוויט הארט ליין לטוטנהאם (1-2) היה המכה הפחות גדולה לקבוצה, שכן באמצע השבוע ליברפול איבדה בדקה ה-90 שתי נקודות יקרות בוולבס, משער שוויון דרמטי של קני מילר. כעת, קבוצתו של ז'ראר הוייה צמודה לניוקאסל, ושתיהן מפגרות אחרי צ'רלטון בקרב על המקום הרביעי היוקרתי. אם ליברפול תודח גם מהגביע בסיבוב הרביעי, כפי שקרה ב-6 מ-8 השנים האחרונות, מעמדו של ז'ראר הוייה שוב יתערער בקבוצה, ושוב יעלו הספקולציות על מעבר של מייקל אואן לריאל מדריד, וגם על עתידו של סטיבן ג'רארד. שני כוכבי נבחרת אנגליה צפויים לשחק היום בהרכב, אך ליברפול עדיין סובלת מכמות פציעות גדולה. מילאן בארוש, ולדימיר שמיצר, כריס קירקלנד, פלורן סינמה-פונגול ופטריס לוזי פצועים. אליהם מצטרפים שחקני נבחרת סנגל, אלחדג' דיוף וסליף דיאו שנסעו לאליפות אפריקה. בניוקאסל אין ספק כי פתיחת שנת 2004 מסמלת שינוי חיובי אצל חניכיו של סר בובי רובסון, ודאי שלעומת סיום 2003 הנוראי. הניצחון המרשים על סאות'המפטון בניצוחו של קיירון דאייר בסיבוב הקודם, פתח עבור ניוקאסל גם את הדלתות בליגה. ניצחון על לידס, תיקו מכובד באולד טראפורד וביום שלישי האחרון שלישייה לרשת היריבה לקרב על המקום הרביעי, פולהאם, בניצחון 3-1. למרבה הפלא, אף אחד מהשערים ביום ב' לא היה מרגלו או ראשו של החלוץ אלן שירר. מצב הרוח אצל שחקני המגפייז ואוהדיה טוב מתמיד, והם יודעים שניצחון הערב באנפילד לא רק יעמיד אותם בעמדה טובה בגביע, אלא גם בליגה, שכן המנצחת תשיג יתרון פסיכולוגי גדול לקראת המשך המאבק על המקום הרביעי. מבחינת פציעות והיעדרויות, ג'ונתן וודגייט אמור לשחק אחרי פציעה קלה באמצע השבוע, אך קרייג בלאמי ולי בוייר עדיין פצועים, כמו סטיב קולדוול. לומנה לואה-לואה באליפות אפריקה.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמו שעדי אמר, השינוי הכי טוב הוא שלא רק שירר מבקיע. השחקנים האחרים של ניוקאסל הוכיחו שהם לא שכחו להבקיע, וזה מעולה, בהנחה ששירר (שוב) יישמר עם שני שחקנים של ליברפול... אני באופן אישי מקווה לעוד איזה שער וירטואוזי של רובר...

בהגנה אני מאוד מאוד מקווה שבובי יבין שהרכב מנצח לא מחליפים, וישאיר את בראמבל על הספסל, ולא ייתן לוודגייט לנוח במשחק החשוב הזה...

בדרך כלל אני מאוד פוחד ממשחקים באנפילד, אבל יש לי תחושה שבהחלט אין ממה לפחד וניוקאסל תנצח היום...

4. toon-UPON-tyne Member

ני מת על רוברט כל כדור שלו אני כבר מת לראות מה הוא יעשה הוא באמת ענק כל הגולים שלו יפהפיים. גם כל כך כיף לראות את גנאס יש לו כזה טאץ אדיר הוא עוד יהיה באמת ענק. אני מקווה שיהיה משחק טוב היום אבל אני חושב שאם הוא יהיה טו זה יהיה רק לי כי ליברפול תצופף כמו תמיד ואני לא יופתע בכלל מ1-0 קטן. מקווה רק שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. Julian Joachim Member

1-0 לארסנל, בדקה ה-19, משער של ברגקאמפ... מה שנקרא "קומדיה של טעויות". פרנבי מפסיד את הכודר לפראולר (שנותן משחק טוב מאוד עד עכשיו), והבעיטה של ברגקאמפ לא הייתה כל כך טובה אבל נכנסה בזכות גלישה של אחד מבלמי בורו לתוך מסלול הכדור, והסטה של הכדור מעל לשוורצר, ישר לרשת.

קצת עצוב.

6. Gooner Member

Hey we got a new bentley!

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד איזה בנטלי.... גולאסו אדיר בצ'יפ עם שמאל מקצה הרחבה שהלב שלי קפץ משמחה כשהכדור נחת ברשת... פשוט מחמם את הלב..... אין דרך טובה מזו לכבוש את שער הבכורה בבוגרים. בכלל בנטלי הראה בדקות המועטות שקיבל היום שיש לו עוד עתיד גדול לפניו. עוד לפני הגול המרהיב אמרתי לאבא שלי שהטיפול שלו בכדור מזכיר את זה של דניס (מחמאה שאני לא יכול לתת להרבה שחקנים בעולם), ואחרי השער בהקפצה שמזכיר את השער המפורסם של דניס מול לברקוזן לפני שנתיים אני מתאר לעצמי שבכלל יחגגו עכשיו באנגליה עם השוואות בינו לבין דניס (אגב הוא גם החליף את דניס היום). יש לו עוד הרבה כדורגל לשחק לפני שהוא יגיע לרמתו של דניס אבל לפי מה שראיתי הבחור הוא פשוט סופר-כשרוני ולא ברור לי איך הוא לא קיבל צ'אנס בבוגרים עד כה. הוא צריך קצת פחות להילחץ ולנסות לבעוט כל כדור שמגיעה אליו לשער (בד"כ בהקפצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) ואז בהחלט נוכל לדבר על שחקן רציני לעתיד....

אגב ניצחנו 4-1 אם מישהו לא שם לב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בסה"כ משחק טוב מאוד של ארסנל, כשכל שחקני החלק ההתקפי תפסו יום טוב וחיפו על היעדרותו הבד"כ מורגשת מאוד של תיירי הנרי. הקבוצה שיחקה היום למעשה ללא חלוץ (אני מחשיב את דניס כקשר התקפי), כשברגקאמפ, פירס ופרדי עושים כל הזמן תנועה מצוינת אחד לשני ומטרידים את הגנת בורו. קצת מאחוריהם פארלור ואדו נתנו משחק טוב מאוד, שעורר שוב את השאלה: למה ג'ילברטו בכלל פתח בהרכב העונה? ויירה כרגיל בעוד משחק סולידי עם כמה גיחות מעניינות קדימה, ההגנה וינס נתנו משחק סביר ועמדו די טוב עם מה שבורו שלחו כנגדם.

ברגקאמפ העלה אותנו ליתרון בדקה ה-19 בגול קצת מזליקי שבאר אחרי מלחמה גדולה של ריי פארלור באגף ימין, שזיכתה אותו במחמאות רבות אחרי הכיבוש. 4 דקות לאחר מכן ג'וזף דזירה ג'וב הקמרוני השווה כשהוא עושה סיבוב מצוין ברחבה על קולו טורה חסר האונים ושולח יעף אדירה לרשת הגבוהה. בדקה ה-28 היתרון חזר אלינו, כשבתום ערבוביה ברחבת בורו לאחר כדור חופשי פרדי ליונגברג עשה הטעיה יפה ושלח כדור שטוח מתחת לגופם של שני שחקני בורו כדי לקבוע 2-1. זו היתה גם תוצאת המחצית, שהיתה בסה"כ די שקולה ומהנה עם יתרון קל לגונרז.
    במחצית השנייה ארסנל קצת הורידה הילוך ולמרות זאת שלטה ללא עוררין, כשבורו נעלמה מהמשחק. בדקה ה-68 פרדי ליונגברג נגח פנימה קרן של פירס, כשאת הנגיחה מנדייטה הרחיק מאחורי קו השער. מק'לארן הגיב בשלושה חילופים התקפיים אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי, ובדקה ה-90 דייויד בנטלי שנכנס כמחליף חתם את תוצאת המשחק בשער קסום.

משחק טוב מאוד של ארסנל שמשאיר הרבה אופטימיות לעתיד, ומוכיח שניתן להסתדר גם בלי הנרי. בבורו מנגד הורגש חסרונם של הבלמים המנוסים סאות'גייט ואהיוג והוכח שכשז'וניניו על הספסל בורו מתקשה לייצר התקפות מסודרות.

במשחקים נוספים שתי קבוצות nמליגות נמוכות הבטיחו את מקומן בשמינית הגמר: מדובר בסוואנסי סיטי מדיוויז'ן 3 שגברה בביתה 2-1 על פרסטון מדיוויז'ן 1 ובטרנמיר רוברס מדיוויז'ן 2 (שכבר הספיקה לקטול את בולטון בסיבוב הקודם) שגברה בחוץ 1-0 על לוטון טאון בקרב על טהרת דיוויז'ן 2.

תוצאות נוספות:
    סקרבורו - צ'לסי 1-0
    פומפי - סקאנת'ורפ 1-2
    בירמינגהאם - וימבלדון 0-1
    איפסוויץ' - סנדרלנד 2-1
    ברנלי - ג'ילינגהאם 1-3
    קובנטרי - קולצ'סטר 1-1

המשחק בין טלפורד למילוול נדחה למועד לא ידוע.

תיכף מתחיל ליברפול - מגפייז אז הרחבה על שאר משחקי הגביע של היום מאוחר יותר....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/04
  8. ArsenalFan Member

כל התוצאות- הפוך... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

וואו, איזה גול של לורן רובר...! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

איתי, דווקא את דניס ברגקאמפ הוא מזכיר לך? בנטלי הוא שחקן שמאוד מזכיר לי את פרדי ליונגברג, מהפעם הראשונה שראיתי אותו הוא הזכיר לי את פרדי. מהיר, חמקמק, עם פריצה טובה ושליטה יפה בכדור, שיודע לחדור למרכז. למה הוא לא קיבל את הצ'אנס עד היום? קודם כל, זה לא כ"כ מדויק. בגביע הליגה השנה הוא שיחק, וגם בשנה שעברה (השנה שבה עלה לבוגרים) הוא שיחק במשחק מול אוקספורד בגביע. בליגה? מבלי לחשוב בכלל על שחקנים כמו ליונגברג, הנרי או וילטורד, בוא נזכור ג'רמיין פנאנט, ג'רמי אליאדייר, פרנסיס ג'פרס וכו' שקיבלו הזדמנויות לפניו. אני מאמין שהוא עוד יקבל צ'אנסים. אבל הטאץ' הזה, ההקפצה... אח... עשה לי את היום. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

החיסרון של הנרי באמת לא הורגש. זה לא היה משחק פחות טוב מה-4:1 האחרון שלנו על בורו בהייבורי, אולי הוא היה אפילו טוב יותר (בעיקר במחצית השנייה, שליטה מוחלטת שלנו), וזה נותן בהחלט תקווה לעתיד ומוכיח שאנחנו יכולים להסתדר יפה גם בלי תיירי הנרי. היו כמה מהלכים נהדרים מארסנל, רובר פירס כרגיל היה מדהים, אין לי שום ספק שמדובר עד כה בשחקן העונה של ארסנל, אם לא בכל הקבוצות. גם פרדי ליונגברג נתן משחק מצוין, ובנוסף לשני שערים הוא איים על השער, הצליח בחילופי המקום עם פירס וברגי בצורה נהדרת, ועזר לדחוף את הקבוצה. ברגקאמפ גם היה טוב, ולאשלי קול היו כמה מהלכי התקפה חיוביים.

בכלל היה משחק מצוין. במחצית הראשונה בורו הייתה חלק אינטגרלי מהמשחק, והגיעה יחסית למעט מצבים, אבל בעיקר הצליחה לשלוט במרכז השדה לפרקים והכריחו את ההגנה לעבוד. היא הראתה שיש לה כדורגל בכלל לא רע, גם בלי ז'וניניו. אצלנו, לא תמיד ההגנה עבדה כ"כ טוב, חייבים לומר, אפילו שניצחנו 4:1. השער שחטפנו- אסור בשום אופן לחטוף אותו. זה התחיל מעבודה לא טובה בכדור גובה, והאופן שבו ג'וזף דזירה ג'וב עשה לקולו טורה בתוך הרחבה צריך להדאיג אותנו. קולו טורה הוא לא בלם שצריך לפתוח כבלם בארסנל. המהירות שלו גם כבלם היא נכס אדיר, והוא הראה שיפור מצוין השנה, אבל אני מעדיף גם את פסקאל סיגאן על פניו (לא את קיאון, חס ושלום ), ואומר חד משמעית- לשנה הבאה אנחנו חייבים בלם.

ולגבי ג'ילברטו ומולו פארלור ואדו- מסכים עם כל מילה.

אגב, ראיתי מקודם את השערים של סנדרלנד באיפסוויץ', השער השני של סנדרלנד הוא פשוט חרפה לשוער איפסוויץ', קלווין דיוויס. השמטה מטופשת כ"כ...

http://news.bbc.co.uk/media/images/39778000/Xxx/_39778681_job300x300.Xxx
    דזירה ג'וב מסתדר עם קולו טורה, ומשווה בהייבורי

http://news.bbc.co.uk/media/images/39778000/Xxx/_39778783_arsenal300x200.Xxx
    פרדי ליונגברג חוגג עם החבר'ה צמד, ועוד רביעייה לארסנל על בורו

http://news.bbc.co.uk/media/images/39778000/Xxx/_39778375_terry300x200_empics.Xxx
    ג'ון טרי כובש מקרוב את ה-1:0 הקטן של צ'לסי בסקארבורו

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/04
  9. Julian Joachim Member

חחח איזה שימוש בסמיילי ה-1 עדי :)

מחצית ראשונה מעולה באנפילד, שנייה קצת פחות, אבל בסה"כ נהניתי מהיום גביע הזה.

מלר אמר משהו כזה בצחוק אבל יש סכנה שכל ה-10 שערים היפים של העונה יהיו של רובר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובר הזה לא יאומן הוא הראובן עטר של הפרמיירשיפ... שחקן שמאלי וירטואוז שלא יכול להבקיע שערים לא יפים... רק חבל שמעבר להבקעת השערים המרהיבים פעם בכמה זמן הוא יחסית אנמי במשחקם של המגפייז.

11. Barcik Member

מאוד מאוד נהנתי לראות את ארסנל אתמול, שהציגו את סוג הכדורגל האהוב עליי (אותו גם שיחקה בארסה הגדולה ואותו צריכה לשחק גם בארסה הקטנה). הנעת כדור שקטה מרגל לרגל עד לפתיחת חלון ההזדמנויות, כניסות של שחקני האגפים למרכז, שינויי עמדות של שחקני הקישור, הצטרפות להתקפה של הקשרים ההגנתיים. מושלם.

12. KirkH Member

הממ... יהיה מעניין מאוד לשמוע את תגובתו של מר אוחיון לשער הראשון של יונייטד שהובקע מעמדת נבדל ברורה של רונאלדו. מה זה פה? יכול להיות שיונייטד מרמה וכובשת שערים לא חוקיים??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx אז מה עם השופט אישר, זה לא אתי...

אגב, רוד ואן ניסטלרוי צריך להתעורר, ורצוי שעה אחת קודם. אם הוא לא יתאפס על עצמו, הרקדן מפורטוגל יקח לו את תואר "הצוללן מספר אחד בבריטניה". אומנם פורלאן החטיא את הפנדל אבל כך או כך רונאלדו כמעט עף מקצה רחבת החמש ועד ליציע אחרי שהבלם של נורת'המפטון עשה לו "פו" באוזן.
    ועוד בעניין רונאלדו, למי שתהה, לא - ה"טריקים" שלו גם לא יעילים בליגות מעט פחות איכותיות מהפרמייר, הפורטוגלי הסתלבט על המגנים של נורת'המפטון פעם אחרי פעם אחרי פעם אחרי פעם, רק שבסיום כל סשן כזה של ריקודים הוא הצליח לעשות אחד משני דברים: א) ליפול, ב) למסור ליריב את הכדור... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/04
  13. AFC Member

תמונה אחת שווה אלף מילים :

http://www.onlinegooner.com/newsite/images/covers/141_frontcover.Xxx

14. Julian Joachim Member

מעולה בני. בהחלט אומר הכל. מגיע למילס, שיפסיק להתבכיין ויתחיל לשחק כדורגל.

ברוך שובך לפורום (?!).

15. ArsenalFan Member

חחחח גדול בני... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx הכי אהבתי שאחרי השער של בנטלי האוהדים שלנו שרו: We always win four one". וכמובן את ההתעללות הנפשית בדני מילס, שהוא בלי קשר מסוג השחקנים שלאן שהוא לא יגיע- הוא יקבל את שריקות הבוז המגיעות לו. השחקן השני בסגנון הזה הוא כמובן אייל ברקוביץ'.

ניתן את התוצאות המרוכזות של אתמול:

מנצ'סטר סיטי 1 (אנלקה 11)- טוטנהאם 1 (גארי דוהרטי 57).
    נוטינגהאם 0- שפילד יונייטד 3 (ג'ק לסטר 33 בפנדל, כריס מורגן 79, ווין אליסון 90)
    וולבס 1 (יואן גניאה 23)- ווסטהאם 3 (בראיין דין 4, מרלון הרווד 21, דיוויד קונולי 32).
    אברטון 1 (פרנסיס ג'פרס 90 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx )- פולהאם 1 (שון דיוויס 90)
    נורת'המפטון 0- מנצ'סטר יונייטד 3 (סילבסטרה 34, כריס הרגריבס עצמי 47, דייגו פורלאן 68).

את השערים של מנ' יונייטד וכמעט כל השערים מאתמול עדיין לא ראיתי בשל יום מטורף שעבר עליי (אולי אני אתפוס אותם איכשהו הבוקר בסקיי... אלא אם כן יש דבר כזה שנקרא תוכנית סיכום המחזור בגביע), אבל אני יכול לסמוך על קירק בכל הקשור לרונאלדו. ראו את זה היטב בשבוע שעבר מול וולבס ובמשחקים רבים אחרים של יונייטד, אין סיבה שזה לא קרה גם אמש.

ליברפול די הפתיעו אותי לטובה, היו דקות שהם שיחקו כדורגל טוב, אבל בכל זאת הם שיחקו מול ניוקאסל מאוד אנמית שחסר לה עוד שחקן בקישור. אגב, מאיפה צץ פתאום ברונו שיירו כשחקן הקלאץ' האולטימטיבי של ליברפול?! עד לפני שבועיים הוא היה אחד מהפלופים הגדולים של הסקאוזרים ובעיקר של הוייה, שחקן שהבטיח הרבה מההופעות שלו בליל, אבל שום דבר בפרמיירשיפ. האם ליברפול מצאה את הפרדי ליונגברג שלה?...

ואף אחד לא מתייחס לעלייה של ווסטהאם על חשבון וולבס כהפתעה, נכון?

תמונות ממחזור הגביע:

http://www.soccernet.com/images/england/lfc/Cheyrou_GMP.Xxx
    ברונו, נומרו אונו...

http://www.soccernet.com/images/england/nufc/Dyer_GMP.Xxx
    הנצ'וז לא מתקשה מול קיירון דאייר באנפילד, ניוקאסל עפה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39778000/Xxx/_39778833_trundle270.Xxx
    הפתעת הסיבוב- קאמבק גדול של סוונסי מעלה אותה לשמינית הגמר על חשבון פרסטון

http://www.soccernet.com/images/england/bcfc/Morrison_MT.Xxx
    קלינטון מוריסון ובירמינגהאם מסתדרים עם ווימבלדון

http://www.soccernet.com/images/england/safc/Smith250_JM.Xxx
    טומי סמית' כובש בפורטמן רואד ומעלה את סנדרלנד לשמינית

http://www.soccernet.com/images/england/Coyne_TS.Xxx