מנצ'סטר יונייטד 2005/2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/6/05.

1. MUFC - 1878 Member

שנה וחצי לא לגעת בכדור?

אתה לא מיתעדכן חבוב אל תדבר שטויות בבקשה.
    אולה עושה אימונים חלקיים כבר לא מעט זמן, והוא יכול היה לשחק במחזורים האחרונים אך העדיפו לא לסכן לו תשנה האחרונה בקריירה כניראה ולתת לו לנוח.

עונה הבאה מבטיח לכם Ledendery 20 יחזור כמו גדול.

20LEGEND. Is Back!

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סולשיאר ממש לא יכול היה לחזור במחזורים האחרונים, ולמעשה בכלל לא בטוח שהוא יהיה כשיר בפתיחת העונה הקרובה. הוא יכול לחזור באוגוסט אבל זה יכול להתעכב גם עד ספטמבר ואוקטובר.

זה ייקח עוד כמה חודשים ואף אחד בהחלט לא ייקח סיכון.

כך או כך, אי אפשר לבנות עליו וזה ברור. אם הוא יחזור לעצמו זה יהיה בונוס אדיר אבל אי אפשר לתכנן את העונה הבאה ואת הסגל מתוך הנחה שזה באמת יקרה.

3. THE STRETFORD END Member

יש עכשיו שידור חוזר של ארסנל-איינדובן מליגת האלופות בתחילת העונה ואני ממש נהנה לראות את פארק שמשחק בקישור בעיקר בצד ימין וגם באמצע.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מייקל ברודי, מתאגרף ואוהד יונייטד:"בכל פעם שאני נותן מכה, אני מדמיין את הפרצוף של גלייזר. זה נותן לי מוטיבציה לזכות באליפות העולם."

5. THE STRETFORD END Member

כנראה שהוא לא חשב מספיק על גלייזר כי שבוע שעבר הוא הפסיד בקרב.

וכנראה שהחשש של רוב האוהדים היה מוצדק:

"According to The Times, Glazer is planning to raise the price of Old Trafford tickets by 54 percent within the next five years"

"The report also suggests that UEFA Champions League ticket prices will increase by 25 percent from next year "

"Red Devils boss Sir Alex Ferguson will also be limited to a player spending budget of £25 million per season - excluding receipts from player sales - while an added £25 million will also be available to spend over the five-year period."

"Under the plan, the improved turnover would be funded by a 61 percent increase in matchday sales, a 13 percent rise in media sales and a 76 percent increase in sales of merchandise and other commercial activities."

"Glazer's plan also suggests that United players would be expected to appear in a yearly showcase match in the owner's hometown of Tampa, Florida"

ואם אפילו חלק מהדברים הללו יצאו לפועל האם גם אז אנשים ישארו אטומים לחרם?
    המעט שהאוהדים מישראל יכולים לעשות בכדי להצטרף לרוב הוא לא לחדש חברות במועדון ולא לקנות מרצנדייז,
    קשה,מעצבן אבל אסור לתת לרודף בצע הזה להצליח בתוכניות שלו!

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/05
  6. barakrom Member

הבוקר גלייזר החליט להעלות מחירי כרטיסים באופן רשמי

7. ASROMA Member

זה יהיה אסון ברק.
    כבר מעכשיו רואים את זה , מחירי הכרטיסים יעלו לגבהים שערוריתיים שיביא למרד אוהדים או לחלופין רק לעשירים.
    ההשתלטות של גלייזר תביא רק רע לקבוצה , אני לא חושב שהוא בכלל מעוניין לחזק את הצד המקצועי אכפת לו רק כסף.

8. MUFC - 1878 Member

זה לא המעט, כמו שבכול העולם עושים הפגנות צריך להראות שיש גם אוהדיח בישראל ולהביפגש כולם אני מיתנדב לארגן תעיניין בשיתוף האתר של מצ'סטר בארץ אים יש מעוניינים.

אני גם מדבר עים מארק גראהם אוהד יונייטד בעל אתר עים ההיסטוריה הכי מפורטת ויושב קבוע באולד טראפורד ארים נעשה הפגנה הוא יוכל להעלות תמונות לאתרים כמו united rant איפה שהוא כותב לא מעט ובעוד מקומות אז תגידו לי אים אתם מעוניינים.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, גלייזר לא החליט שום דבר רשמית. מדובר בדיווח של הטיימס, אז צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל.

ולא שאני בעד העלאת מחירי הכרטיסים כמובן, אבל צריך לזכור שהמחירים באולד טראפורד עדיין יחסית זולים לאלה ברוב קבוצות הפרמייר ליג. המחיר שיהיה ב-2010 - ושוב, זה לפי הדיווחים - עדיין נמך יותר מצ'לסי ממה שדווח בעיתון.

בקשר לגלייזר, ברור שאיכפת לו מהכסף. אבל יותר הצלחה מקצועית גם תביא יותר הכנסות כך שהדברים הללו הולכים יד ביד.

ומה לעשות, השורה התחתונה מבחינתי היא שאם רודף הבצע הזה לא יצליח, אנחנו עלולים להישאר בלי מועדון בכלל.

10. Manutd21 Member

אמיר, לא צריכים להגזים. אני מאמין שגם החזון שלו הוא לא להחריב את המועדון. עדיין לא קרה שום דבר רשמי, אם מחירי הכרטיסים יעלו למימדים לא סבירים אנשים יתחילו להצביע ברגליים וגלייזר יבין לבד שכסף לא יצא לו מזה. והאמת?
    אני שואב המון השראה מהעובדה שהכסף הולך יד ביד עם ההצלחות. אז גלייזר יבין כבר לבד עם הזמן..

11. eyal7 Member

"אז גלייזר יבין כבר לבד עם הזמן.." השאלה באיזה מצב המועדון יהיה אז (כשגלייזר יחליט למכור כי הוא הבין שרווח כספי לא יצא לו מהמועדון ).

12. eastlands Member

רודף הבצע כן מתכנן להעלות מחירים , הידיעה פורסמה גם בגארדיין וגם בטיימס , שהם עיתונים מכובדים , אגב דובר גם על משחק ראווה אחת לשנה בטמפה ביי , האוהדים האמיתים כן יצביעו ברגליים אבל יפנו את הדרך לעשירים יותר וזה בדיוק התכנון של הנוכל וילדיו יואל משה סלומון , אני אמור להיות שמח אבל בכל זאת אני עוקב אחר הידיעות ובתקוה שהוא לא מתכנן לקחת לי את הלווין (אני מתכוון לשמועה שהוא מתכנן למכור את הזכויות של קבוצתו בנפרד , ומשם הדרך לפירוק חבילת הלווין תהיה קצרה )

13. THE STRETFORD END Member

אמיר ע
    "ולא שאני בעד העלאת מחירי הכרטיסים כמובן, אבל צריך לזכור שהמחירים באולד טראפורד עדיין יחסית זולים לאלה ברוב קבוצות הפרמייר ליג. המחיר שיהיה ב-2010 - ושוב, זה לפי הדיווחים - עדיין נמך יותר מצ'לסי ממה שדווח בעיתון"

א.לא צריך להידמות או לעשות השוואה עם צ'לסי.
    ב.גם צ'לסי בעונה הגדולה ביותר שלה מזה 50 שנה לא מילאה את האצטדיון מספר לא מועט של משחקים גם בליגה וגם באירופה וזה בטח לא נבע מהכדורגל על הדשא.

אתם צריכים להבין כשמדברים על חרם זה לא סתם כי הפרצוף של גלייזר לא מוצא חן בעיניי האוהדים,
    למדתי על בשרי עד כמה קשה לחיות באנגליה כשעוקבים אחרי הקבוצה שאתה אוהד,
    כשגרתי במנצסטר הרווחתי לא רע בכלל(5.5-6 פאונד לשעה)עבדתי ב 2 עבודות,לעיתים גם 12-14 ימים ברציפות והכל על מנת לראות את יונייטד ולחיות במנצסטר,אני רווק,אין ילדים,אין הוצאות מי יודע מה ועדיין היה לי קשה מאוד לשרוד ולכן חזרתי ולא היו לי חיי מותרות ממש לא.
    חברים שלי יותר מבוגרים ממני שחיים את יונייטד מאז שנולדו,שנלחמו ביציעים למען הקבוצה בסוף שנות ה 70תחילת ה 80,שכל החיים שלהם הולכים אחרי יונייטד(בני המעמד נמוך-בינוניי)גם הם אומרים לי כי לא רחוק היום שלא יהיה להם כסף להמשיך ולבוא למשחקים(יש גם אשה,ילדים,משכנתא בחיים),
    לא מעט פעמים ראיתי ילדים מקומיים מתגנבים לאולד-טראפורד רק ב 2 הדקות של המשחק כשפותחים את השערים ולו רק בשביל להגניב מבט על האלילים שלהם בתוך האצטדיון כי אין להם אפשרות אחרת לראות את יונייטד,
    כבר היום המחירים הם יקרים מאוד,28-33 פאונד זה הרבה כסף ושוב אני יודע מנסיון אישי,
    יום של משחק לא מתבטא רק בכרטיס למשחק,מה עם אוכל,שתייה,רכבת(או רכב),תוכנייה,
    זה פשוט טירוף והכדורגל באנגליה ובמקרה הזה ביונייטד הופך להיות לבלתי אפשרי ולא רחוק היום שהאצטדיון לא יהיה מלא כל משחק כמו היום אך ורק בגלל מחירי הכרטיסים כי הקהל של יונייטד הוכיח נאמנות עיוורת כשמדובר בכדורגל גם כשירדנו ליגה וגם בשנות ה 70,80 כשראינו בעיקר את הגב של ליברפול,
    ולמה אני חותר,
    החרם היום הוא בשביל העתיד,עליית מחירי הכרטיסים תגרום לכך שכוח האוהדים האמיתי,המסור זה שהיה ויהיה ברגעים קשים לא יוכל לבוא ולעודד את הקבוצה,הדור הבא של הילדים בעיר כבר עכשיו לא מסוגל לראות את הקבוצה שלו כמו האבא והסבא שלהם(דבר שיכול לגרום להם ללכת לראות ולעודד את השכנים השנואים)
    לעשירים או בעלי האמצעים צמיד יהיה כסף אבל האם הם יהיו שם ברגעים הלא טובים?
    האם אלו שיושבים במקומות היקרים יותר הם אלה שמעודדים כשהקבוצה צריכה דחיפה על הדשא?

תייר שמתכנן לבוא לראות משחק באולד-טראפורד פעם ב חוסך במיוחד לקראת הנסיעה ויודע שכרטיס יעלה לו הרבה כסף אז הוא לא דוגמא למישהו שירגיש את העלייה כמו קהל הבית הרגיל,

אם זה מה שמתכנן גלייזר אז הקבוצה תתמוטט בלי קשר לתוצאות על המגרש אלא בגלל שהאוהדים פשוט לא יגיעו,
    כבר עכשיו יש משחקים שאפשר להשיג כרטיסים בקופה בגלל שאוהדים מעדיפים לחסוך את הכסף במשחקים פחות אטרקטיבים למען משחקים יותר נחשבים(וזה לא היה בעבר)
    בוא נניח שהחרם לא יגרום לגלייזר לעזוב אבל מה שכן זה יכול לגרום לו לשנות את הדעה לגבי המחשבה של עליית מחירים ושהאוהדים ימשיכו לבוא בהמוניהם,
    אם הוא חושב שניתן ולהמשיך לזלזל בקהל אז מצפה לו הפתעה מאוד מרה
    ומי שעדיין חושב שאסור לעשות כלום בנידון כי אם כן יתמוטט העולם אז שיחשוב טיפה יותר לעומק הדברים וינסה לראות את זה מנקודת מבט של הקהל האנגלי הממוצע ולא מהכורסא הנוחה בישראל!

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קורה ככל הידוע לי רק במשחקי גביעים, בטח בגביע הליגה, ובשלב הבתים בליגת האלופות. זה שאוהדים רבים באנגליה רואים משחק מול צ'רלטון כאטרקטיבי יותר מאשר משחק נגד ליון... אולי קצת רומז על צרות אופקים.

וגם כך, אני לא חושב שתוכל להשיג כרטיס בקופה בערב המשחק חוץ מבגביע הליגה. גם כרטיסים שעוברים ל'ג'נרל סייל' בליגת האלופות ובגביע (לא בטוח שבגביע זה בכלל מגיע לזה) נמכרים ימים לפני המשחק. ההיענות עדיין גדולה מאוד.

בקשר לדיון הכללי, אני כבר לא נכנס אליו יותר. אמרתי מה שיש לי לומר לפני כמה שבועות.

15. THE STRETFORD END Member

אמיר ע
    "זה קורה ככל הידוע לי רק במשחקי גביעים, בטח בגביע הליגה, ובשלב הבתים בליגת האלופות"

ובכן אתה טועה בגדול,
    אני למשל השגתי כרטיסים בקופה יום לפני משחקי ליגה(שישי בצהריים) נגד בלקבורן,פורטסמות ונגד פולהאם ביום המשחק עצמו
    ויכולתי לקנות יותר מכרטיס אחד בכל פעם!

תצא מהחלום שלך כי המציאות היא ממש לא מה שאתה חושב,היענות יש אבל לאט לאט גם היא דועכת כי בניגוד אליך אולי באנגליה האוהדים(וזה נכון לגבי כל המועדונים)לא מוכנים להיות פראיירים של גלייזרים למינהם.

במשחקי גביע(f.a.cup.) קשה יותר להשיג כרטיסים כי קבוצת החוץ מקבלת הקצאה גדולה בהרבה ממשחק ליגה רגיל.

בליגת האלופות המשחק נגד ריינגרס למשל היה כמעט בלתי אפשרי להשיג כרטיס,
    פאנאתניקוס או מכבי חיפה אפשר היה להשיג חופשי חופשי וזה מובן מאליו.