מנצ'סטר יונייטד 2005/2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/6/05.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלח לי, אבל זו חוצפה לקרוא למישהו שמוכן לשלם סכום גבוה כדי לראות את הקבוצה שהוא אוהב משחקת, 'פראייר'.

2. THE STRETFORD END Member

סלח לי אבל אין לך מושג מה זה לשלם את אותם סכומים גבוהים שבוע אחר שבוע ואם אתה לא מבין את הכוונה שלי אז יש לך בעיה קשה!

אהדת קבוצה לא אומרת שצריך לפתוח את הרגלים ולהגיד אמן לכל מה שאנשים כמו גלייזר עושים!

אבל שוב קל מאוד לשבת על הכורסא בבית לראות בטלוויזיה ולדרוש מאחרים להמשיך לשלם סכומים גבוהים על מנת לראות כדורגל(כן כן כדורגל,המשחק העממי ביותר בכל העולם) בלי להתחשב באלו שלא מסוגלים לעשות זאת כמו בעבר,אותם אלו שמנצסטר יונייטד היא הדת שלהם ולא איזה תרנגולת שמטילה ביצי זהב.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל נכון.

וזה עדיין לא אומר שזה הוגן לקרוא למישהו שכן מוכן לשלם את הסכומים האלה פראייר.

היה דיון מאוד מעניין היום ברד אישיו לגבי אוהדים שהתלבטו אם לא לחדש את המנוי במחאה על סיפור גלייזר או כן לחדש. ובסופו של דבר, ולמרות שיש כאלה שלא מחדשים וקוראים לאחרים שלא לחדש, היתה הסכמה די כללית שאי אפשר לבקר מישהו שהחליט כן להמשיך עם המנוי כי אי אפשר להאשים בשום דבר מישהו שהולך קודם כל עם האהבה שלו למועדון.

כל דיוני גלייזר כבר עלו לי על העצבים האמת. הוא כאן, הוא לא הולך לשום מקום. אני חוזר, הוא לא הולך לשום מקום. החיים נמשכים.

4. THE STRETFORD END Member

אתה לא מבין את הנקודה שלי,
    אני לא בעד להפסיק ללכת למשחקים,לקנות ולחדש מינויים,זה הדבר היחיד שצריך להמשיך ולעשות בכל מה שקשור לרשמיות של המועדון כי בשורה התחתונה מה שחשוב מכל זה ה 11 על הדשא וצריך להמשיך ולתמוך בהם אבל ואבל חשוב מאוד
    ברגע שתהיה עליית מחירים יוצר מצב שגם אלו שכעת מסוגלים ורוכשים כרטיסים יחשבו פעמים לא בגלל שהם לא רוצים אלא בגלל שלא יהיו יכולים ואז תהיה ירידה(ותהיה ירידה)בכמות הקהל שמגיע למשחקים,
    ואני שואל עד מתי?הרי אי אפשר יהיה לדרוש עוד ועוד כספים על מנת לראות את הקבוצה שלך במיוחד בידיעה שהכסף הזה כמו הכסף של מי שימשיך לקנות מרצנדייז או כל דבר הקשור למועדון הולך בעצם לכיסוי ההלוואה שגלייזר לקח ולא לטובת המועדון גרידא!
    אני חוזר וכותב,כמו שקראת ברד אישיו יש כאלה שמוכנים לעשות לזה סטופ על מנת להפעיל לחץ על גלייזר, לחץ שאם הרוב יעשו זאת תהיה לכך השפעה ממשית,לא בגלל שהם לא אוהבים מספיק את הקבוצה אלא במחשבה לטווח הארוך שיהיה אפשר להמשיך וללכת למשחקים,שגם הדור הצעיר שכרגע מדיר רגליו מהאולד-טראפורד כי אינו יכול לעמוד בסכומים יוכל גם הוא לעודד את הקבוצה שלו(מבדיקה שנעשתה ממוצע הגיל של בעלי המנויים באולד-טראפורד הוא 40,אין מצב כיום שנער יהיה מסוגל לשלם סכומים של מנוי או כרטיס שבוע אחר שבוע)
    בסופו של דבר הקהל הממוצע שהולך לאולד-טראפורד הוא הכוח המניע ולא מי שאין לו בעיה להמשיך ולשלם כספים ולא משנה כמה,
    לכן מי שימשיך לשלם ולשלם ולשלם ולא משנה מה המחיר אכן פראייר כי אין שום הצדקה שאוהד צריך לשלם הון תועפות בכדי להמשיך וללכת לראות את הקבוצה שלו(זה נכון לגבי כל הקבוצות)
    האהדה לקבוצה לא נמדדת בכמה או עד כמה תהיה מוכן לשלם עבור כרטיס למשחק!
    פראייר מי שממשיך לקנות מהמערכת המשומנת הזו של תעשיית המרצנדייז(תאמין לי הייתי במגה סטור אין ספור פעמים,המחירים שם אפילו לזוג תחתונים של הקבוצה הם חסרי פרופורציה),

ושוב אפשר להביא את הדוגמא של צ'לסי שבעונה ענקית שלה לא מילאה מספר לא קטן של משחקים את האצטדיון בגלל המחירים המטורפים(ולמספרים הללו גלייזר שואף להגיע),
    כנ'ל לגבי שאר הקבוצות,יש ירידה בכמות הצופים הרבה בגלל מחירי הכרטיסים!
    לשלם לכרטיס משהו בסביבות 30 פאונד כשיש 2 משחקים ביתיים בשבוע זה הרבה מאוד כבר עכשיו אז כשתהיה עלייה במחירים זה כבר יהיה טירוף מוחלט,
    בירמנגהאם דרשו מאודי היונייטד קרוב ל 50 פאונד העונה במשחק החוץ שלנו שם!!!50 פאונד למשחק ליגה רגיל,50 פאונד לכרטיס בלבד!!!

אני לא צריך את הרד אישיו בשביל לדעת את הלך הרוח בעיר,חברים שלי נשחקים מהבחינה הזו(מחירי הכרטיסים),בני המעמד הנמוך והבינוניי,האוהדים האמייתים לא מוכנים להמשיך ולקבל בשקט כל מה שגלייזר מתכנן,
    אז כן הוא פה אבל זה לא אומר שאי אפשר להזיז אותו או לפחות למתן אותו.

והנה מספר דברים של הצירמן nick towle הצרימן של ה su:

על הדור בצעיר:
    "The younger generations are just not going to be able to afford to go

על הדרישה לכרטיסים כבר עכשיו!!!:
    we spoke to the previous board and they said the excess of demand over supply of tickets has been shrinking year on year for quite a while. I think the figure last year for a normal game was 6,000; the year before it was around 12,000.

ולסיכום:
    "There is this myth that there are people in every corner of Manchester waiting to queue up for tickets. When they expand the stadium, combined with inexorable ticket price rises, plus fans boycotting their season tick ets, there will be increasing numbers not going to the ground. What you'll end up with is season ticket holders dropping in numbers and they will just be selling tickets to Japanese tourists. What is that going to do to the atmosphere at the ground? It will rip out the soul of the club."

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/05
  5. נדב מיכאלי Member

אותי מאד מעניין לראות את החיבור בין גלייזר לבין מנצ'סטר .
    עונה קשה צפויה למנצ'טסר.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי, אם לא יקרה שום דבר משמעותי, לפי דעתי יונייטד עדיין תאבק על האליפות, אבל לא תזכה בה.

7. THE STRETFORD END Member

קיבלתי היום בדואר מכתב מיונייטד לחידוש החברות במועדון(one united),
    אני בטוח שיש פה כאלה שגם קיבלו או יקבלו זאת בימים הקרובים וקורא להם לא לחדש את החברות!
    לא לשלם את המשכנתא של גלייזר!
    הכסף לא הולך לטובת המועדון אלא לטובתו של גלייזר!

su על התוכנית של גלייזר:
    This is just a business plan, it must not be forgotten, it does not mean it will work. We will now see more people refusing to renew their season tickets, more people refusing to buy merchandise. If we prise away just a million or a few million it could spell disaster. His attempts can be taken down one brick by one brick. One slip-up for him and it will be in the hands of the banks, not Glazer's decision. Other people will just be out-priced for a ticket, while not a penny spent will improve the club. It will all go to Glazer, who is treading water. Proposing a 61% increase in match day sales, a 13% rise in media sales, and 76% increase in sales of merchandise and other commercial activities - there's more chance of flying on a space shuttle to the moon. (Chief executive) David Gill said the takeover would be damaging, and that is why (chairman) Sir Roy Gardner stood down from the board

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ברק רום טוען שגלייזר ישנה את החולצות כדי להרוויח עוד כסף. וזאת למרות שלפי חוזה עם נייק, החולצה של העונה שעברה תשמש אותנו גם העונה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברק רום טוען מה שהוא קורא באנגליה, מן הסתם, והעיתונים (והצהובונים) באנגליה מלאים בניחושים שלחלקם אין כנראה שום קשר למציאות.

10. robson Member

בינתיים הודיע מנכ"ל אינדהובן רוב וסטרהוף שג'י סונג פארק הודיע לראשי המועדון על רצונו לעזוב ליוניטד..
    הוא רק הזהיר שהקבוצה לא מתכוונת לשחרר את השחקן בזול...

11. MUFC - 1878 Member

החזיר הגדיל תשליטה במועדון ל97 אחוז

12. THE STRETFORD END Member

השמועות בעיר מדברות על כך שסאהה בדרך לאברטון,
    דיוויד מויס כבר יצא בהצהרה שהוא ידבר עם פרגי לגבי טיפים לקראת ההופעה ההיסטורית של אברטון בליגת האלופות(מוקדמות בכל אופן)אז מעניין לראות אם כחלק מהעצות פרגי ייתן למויס את הצרפתי הכל-כך כישרוני אך השביר.

13. robson Member

האם סאגת ג'ון אובי מיקל עומדת להסתיים?..

על פי מנצ'סטר אונליין סיר פרגוסון קיצר את חופשתו וטס להולנד ביחד עם מנהל האקדמיה לנוער ג'ים ראיין לראות את משחק נבחרת הנוער של ניגריה נגד ברזיל
    ולנסות לסגור סופית עם הניגרי הצעיר את מעברו לאולד טראפורד..
    נקווה שהילד שווה את כל המאמצים והעצבים שהושקעו בו..

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/05
  14. KirkH Member

מה זה לסגור סופית? מיקל כבר היה חתום ביונייטד וגם בצ'לסי - עם כל הכבוד לסר לוזר, האדם היחידי שיכול לסגור את העניין הזה הוא שופט בית משפט.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הילד בהחלט ובהחלט לא היה חתום בצ'לסי.

אבל הסוכן שלו טוען שבגלל הסיכום ביניהם, אין לו אפשרות לחתום בשום מקום בלי מעורבותו. או משהו כזה. סוכנים ועולם המשפטים, אלוהים אדירים.