מנצ'סטר יונייטד 2005/2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/6/05.

1. THE STRETFORD END Member

ועכשיו שהמועמד לנשיאות שדיבר על כך שרונאלדו אמר לו שהוא רוצה לריאל מדריד לא נבחר,מה עכשיו שווים הדברים שלו?

רונאלדו נראה לי נהנה מכל המסביב,לעיתונאים מספרד אומר ככה ולאנגלים אחרת.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי שאלה לגבי השוואת רוני - בקהאם, היו מבקהאם אלו שהן ציפיות יוצאות דופן במונדיאל 98 כמו מרוני? כלומר האם הוא באמת היה כל כך חשוב בכלל לנבחרת? כי לעניות ידיעתי הוא לא היה מותג לאומי כמו רוני, או שאני טועה?

שאלה רצינית, חוסר ידע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/06
  3. קלייברט Member

אני די בטוח שהוא לא הגיע כבאנקר בהרכב (חושב שהוא פתח רק מהמשחק השני בשלב הבתים), ושכל המדינה לא תלתה את תקוות המונדיאל בבקהאם.

4. THE STRETFORD END Member

רוניי בגילו הצעיר כיום הוא אופרה אחרת מבחינת הציפיות האישיות לעומת בקהאם מודל 98,
    אין מה להשוות אפילו,כן בקהאם היה כוכב ב 98 אבל לא מתקרב אפילו ללחץ שהופעל על רוניי הפעם.
    אפשר להשוות את המצב של רוניי באליפות הזו לזו של בקהאם ב 2002 מבחינת הציפיות וכל המסביב.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מיכאל, בקהאם לא שיחק בשני הבמשחקים הראשונים של אנגליה ב98 (מול טוניסיה ורומניה).

6. Sir Alex Las' Killa

חשוב לזכור שהוא לא שיחק באותם משחקים בגלל אותה סיבה שהוא נרדף לאורך כל הקרירה. הוא היה כוכב בהתפתחות, אבל אין מה להשוות את זה לווין רוני שאנשים באנגליה באמת האמינו שהוא יסחוב את אנגליה עד לגמר. שלא לדבר על זכייה.

United to win starlet chase?

Manchester United are reportedly close to winning the battle for Derby youngster Giles Barnes.

The People say that the 17-year-old attacking midfielder favours a move to Old Trafford and will cost £2million.

Barnes is rated as one of the top youngsters plying his trade outside of the Premiership and United are set to beat Liverpool, Everton and Newcastle to his signature.

7. city Member

בארנס הזה לא היה פעם בנוער של יונייטד? אולי אני מתבלבל עם שחקן אחר.
    תמיד ידעתי שיצא מהילד הזה משהו, במנג'ר אני תמיד מביא אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. W.Rooney Member

הסמל שבתמונה היה הסמל של הקבוצה עד 1973, אז השד האדום נכנס לסמל.

9. THE STRETFORD END Member

רונאלדו על רוניי :

The things that have been said regarding me and my team-mate and friend Rooney are incredible," said Ronaldo in an exclusive interview to www.gestifute.com.

"Between me and Rooney, there is absolutely no problem.

"I reiterate, no problem.

"At the end of the game, we sent each other some text messages and also today. Between the two of us everything has been cleared.

"He wished me the best of luck in the World Cup. He told me we had a great team and that if we continued to play like this, we would go far.

"He wasn't angry with me and moreover, he told me to completely ignore what the English press has said, that all they wanted was to create confusion but we are already used to that."

נשאר ביונייטד או לא?:
    There have been comments published in which I reportedly said that I didn't want to go back to Manchester United," he said.

"That is completely false, of course I want to go back.

"It's just typical of the English press but I don't lose any sleep."

10. vivalaunited Member

העיקר שלזה הוא הגיב מהר..

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא כמה זה אמין לדעתך. ממה שאני קראתי רוני ניסה להיכנס לחדר הלבשה של פורטוגל כדי לדבר איתו וע"פ הדיווחים היום בסקיי ניוז הוא צריך לשלוח גרסה גם על זה לפיפ"א...

12. ארצ'י באנקר Member

אני לא ממש קונה את הסיפור שלו שהוא רוצה לחזור. כנראה שהוא הבין
    שאין לו ברירה.
    מעניין איך הקהל של יונייטד יקבל אותו גם סיפור רוני וגם סיפור ריאל
    נחכה ונראה.

13. AW forever Member

די, חבר'ה, אתם פאתטיים. עם כמה שאני שונא את הליידי בוי הפוזואיסט, זה השופט הרחיק או את רוני, לא הוא. לא חושב שהייתה דריכה מכוונת, אבל דחיפונת של חוסר שליטה מול העיניים של השופט הייתה. הגיע הזמן (במיוחד עכשיו אחרי שאנגליה הודחה) שנפסיק להתעלם מהאופי הפרובלמטי הזה של רוני, ולחייך בקריצה כל פעם שהוא עושה איזו שטות. שיתבגר כבר. ואם צריך שכל הזיבלונים באנגליה יפלו עליו בשביל זה, אז זה רווח נקי ליונייטד ולנבחרת.

14. Alexander Hleb Member

אתם זוכרים איזה גיהנום התקשורת הבריטית עשתה לבקהאם אחרי ההרחקה המטופשת נגד ארגנטינה ב-98?
    אז זהו, שבמקרה של רוני הכתובת היתה על הקיר.
    דיברו על כך שהוא התבגר...לא התבגר ולא נעליים. כל מה שהתקשורת תשפוך עליו עכשיו מגיע לו בריבוע.

15. George Best Member

הלוואי קינו היה בקבוצה, רק כדי לעשות לרונאלדו "האלנד 2"

אגב, באחד העיתונים בחו"ל פורסם שבולטון תציע 2 מליון פאונד ליונייטד תמורת דארן פלטצ'ר.
    כן, ממש.