מנצ'סטר יונייטד 2005/2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/6/05.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נותן את הלב זה לא הדבר החשוב ביותר. 11 שחקנים שעיקרם זה לתת את הלב יפיקו כדורגל בינוני ולא יגיעו להישגים.

2. THE STRETFORD END Member

"נותן את הלב זה לא הדבר החשוב ביותר"

מי כתב שזה הדבר החשוב ביותר?(שוב לא להכניס לי מילים)
    ומספיק עם הסטיגמות המפגרות שקהל אנגלי יעדיף לראות את כריס סאטון בקבוצה שלו במקום דניס ברקאמפ,

ואגב,קבוצות בינוניות לקחו תארים עם הרבה הקרבה,נשמה ולב ולאו דווקא כדורגל "טכני" גדול:
    בלקבורן אליפות,ליברפול ליגת אלופות,ווימבלדון גביע,דרום קוריאה חצי-גמר מונדיאל,יוון אליפות אירופה,להמשיך?

3. קינג לדלי Member

סטרטפורד אני עם איסטלנדס בטלפון ורצינו לדעת מאיפה לקחת את הציטוט: "תראו תראו מי זאת חזרת מין הכפור ? כנסי כנסי...

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיכול לקרות בטורנירים כמו אליפות אירופה ואפילו ליגת האלופות לא קורה בליגה. שזה בלי קשר לעובדה שלליברפול, לפעמים, היה כדורגל מצוין. אי אפשר לומר על אלונסו, ג'רארד, בארוש ולואיס גרסיה שאין להם כדורגל מבריק.

לדרום קוריאה היה בעיקר שופטים נחמדים. יוון באמת הצליחה, אבל מי רוצה לשחק כדורגל כזה? איכס.

והקהל האנגלי לא יעדיף את סאטון על ברגקאמפ אבל לפעמים יש נטייה באנגליה להלל את השחקנים שנלחמים גם אם אחרי שהם משיגים את הכדור שוב ושוב הם ישר מוסרים אותו ליריב.

ובזאת סיימתי את השתתפותי בדיון הזה ש... ממש לא מעניין האמת. אני מקווה שגם סמית' וגם סאהה יהיו ביונייטד בעונה הבאה. שניהם שימושיים.

5. THE STRETFORD END Member

"מה שיכול לקרות בטורנירים כמו אליפות אירופה ואפילו ליגת האלופות לא קורה בליגה"

בלקבורן עשתה זאת במסגרת ליגה-1995 אבל קל היה לך להתעלם מזה,לא נורא.

"לדרום קוריאה היה בעיקר שופטים נחמדים. יוון באמת הצליחה, אבל מי רוצה לשחק כדורגל כזה? איכס"

אהה,רק בזכות השופטים,כן בטח,ויוון איכס או לא איכס בעצם סטרה את כל הטיעונים שלך!

"יש נטייה באנגליה להלל את השחקנים שנלחמים גם אם אחרי שהם משיגים את הכדור שוב ושוב הם ישר מוסרים אותו ליריב"

סטיגמות מפגרות כבר רשמתי?

"ובזאת סיימתי את השתתפותי בדיון הזה ש... ממש לא מעניין האמת"

שלום ולא להתראות.

6. קינג לדלי Member

סטרטפורד לא ענית לי על השאלה.

7. THE STRETFORD END Member

מאחורי הסורגים כשפיטוסי אומר לאסי דיין כשזה חזר מהמקלחת ועומד להיכנס לתא.

8. קינג לדלי Member

אוקיי................ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. barakrom Member

וואו...

10. robson Member

בינתיים הסוכן של רונלדו מפריך כל מיני שמועות על עזיבה של ילד הפלא הפורטוגזי את אולד טראפורד וטוען ש"רונלדו אוהב את היוניטד ואת החיים במנצ'סטר ואין לו שום כוונה לעזוב".
    כמו כן נפתחו שיחות על מנת להאריך את חוזהו של רונלדו מעבר ל2008 שעד אז הוא חתום כעת....

11. robson Member

אז בינתיים לפי הדיווחים רונלדו סגר על חוזה חדש עד ל2010..לא נמסר מה גובה החוזה..

כמו כן לפי סוכנו של פארק הכל כבר נסגר בין היוניטד לאינדהובן ונותר רק לדון על תנאי החוזה של הקוראני..

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שתי ידיעות מצוינות לדעתי. פארק יחליף את סקולס וגיגס המזדקנים, ורונאלדו...HE COME FROM PORTUGAL, HE F***ED ARSENAL

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/05
  13. MUFC - 1878 Member

ברוך הבא לאגודת חובבי הצ'אנטים המכורים@

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

איזה יופי אני יקח תקרדיט על עצמי...אני גרמתי לך להיתמכר לצ'אנטים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

מישה, http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

14. Manutd21 Member

אמת ויציב.
    ולהערכתי פרגי מסכים איתך ואיתי, אלא אם יצוץ איזה מכשול בלתי צפוי, כמו סמואל אטו למשל, שרק העובדה שהשם שלו מועמד לפרמיירשיפ כבר יכול לגרום לפרגי ולמוריניו לחכך כפיהם בהנאה ולחכות ל"שעת כושר".
    לדעתי אטו שחקן נפלא אבל אני הייתי שומר את שלד ארבעת החלוצים הקיימים ולא מזיז אף אחד אפילו סנטימטר. העונה הוכח כבר שאנחנו צריכים את כל הארבעה, אני גם חושב שלדיון של אם סמית' או סאהה חשובים יותר אין ערך בגרוש.
    סטרטפורד אתה צודק בתכל'ס, אמיר צודק גם הוא- אני חושב ששני אלה, מהספסל, יכולים עוד לגרום צרות בעונה הקרובה לכל הגנה.

רובסון, לדעתי צריך בכל זאת להתייחס לעונה מוכת הפציעות ונטולת התארים כקמפיין חד-פעמי מאכזב.
    לא חושב שצריכות להיות השפעות מרחיקות לכת לקמפיין על הסגל שלנו. שחקן פצוע הוא שחקן פצוע, הוא לא שחקן לא טוב/מתאים. הבעיה היא שלרבים מאיתנו,האוהדים, אין הרבה סבלנות וכולם רוצים הצלחה מיידית. אמנם במועדון עם הווי ועבר כמו ליונייטד זה מתבקש, ואמנם הלחץ של גלייזר יעשה גם הוא את שלו, אבל צריכים לזכור שמי שמנהל את העסק הוא פרגי, ופרגי נותן צ'אנסים ופרגי נותן לשחקנים זמן.
    כי שחקנים הם בני אדם בראש ובראשונה. אני לא אתפלא,למשל, אם ליאם מילר יישאר עוד עונה ביונייטד. תשאל למה, אני אענה לך פרגי.
    כי הוא קיבל צ'אנס של אחד למיליון להגיע למועדון פאר בסטנדרטים של יונייטד, פרגי נתן לו במה ויכול להמשיך לתת לו במה בעוד קמפיין, הרי לא בכדי הוא הובא ליונייטד מלכתחילה.
    פציעות הן משהו שיכול להגיע לכל שחקן בכל רגע נתון. רוד נפצע העונה פעמיים והחמיץ המון משחקים. אז מה? צריך להיפטר ממנו?? צריך להביא את סמואל אטו אולי כי הוא כבש יותר והיה לו קמפיין מוצלח יותר??
    כנראה שלא הכל מסתכם בעונה שחלפה. יש גבול לכמה אטומים ושטחיים אפשר להיות בבחירת השחקנים. רוד שחקן אדיר בכל קנה מידה ואני לא מחליף אותו באף חלוץ בעולם היום. כנ"ל לגבי שאר הסגל- אם זה רוני ורונאלדו,היינצה וסקולס,גארי נוויל ופרדיננד,בראון,סאהה וסמית'.
    הבעיות הן במרכז, לא צריכים לחפש בעיות במקומות לא בעיתיים. קינו סמל היה ויישאר, אבל גמר את הסוס, אין מה לעשות..

גם הצעירים יקבלו את ההזדמנות שלהם אבל עם כל הכבוד, שחקנים כמו אלן סמית' ולואיס סאהה הם לא בקליבר של של ג'יוספה רוסי. גם רוסי ישתלב יותר העונה, אבל בגבול הסביר, הוא עדיין לא חלוץ שיכול להכריע משחקים בליגת האלופות לעומת הרביעייה הקבועה, שהיא מנוסה וכשרונית ממנו בכל פרמטר. כנ,ל לגבי ספקטור עם היינצה ואושה ופיקה גם גארי ופיל נוויל-ווס בראון/פרדיננד.
    לאט לאט. איתם נדרשת סבלנות. גם דארן פלטשר לא נהיה שחקן הרכב בין לילה. הוא עדיין לא, אבל הוא משולב ברוטציה על בסיס קבוע. אני מזכיר גם לכולם שהיו ימים שביקרו אותו לא מעט על בסיס קבוע (אפילו אני אישית), אבל הוא נתן פוש נפלא לסיום עונה בסדר גמור אחרי חזרה מפציעה ארוכה. והוא עדיין מתקדם ולומד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/05
  15. MUFC - 1878 Member

החזרה של 20LEDEND נידחתה לפחות עד אוקטובר למרות שהוא עדיין אומר שהוא יהיה כשיר לפתיחת העונה.

מחזיקים אצבעות