מנצ'סטר יונייטד 2006/2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/7/06.

1. AW forever Member

הערה כמו "אבל ש-AW לא ימכור את השטויות שלו" זה נשמע כמו משהו די אישי לטעמי.

2. THE STRETFORD END Member

אההה,הגזמת.
    אתה יותר מדי רגיש בזמן האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/07
  3. AW forever Member

לא רגיש. אתה הבאת את התגובה שלי לזה בתור התנשאות, ואני אמרתי לך שהייתי לגמריי עינייני עם הבחור עד שהוא החליט שאני מוכר שטויות, ואז שלחתי אותו לעבוד קצת על הבנת הנקרא שלו. אז כמה כמה?

4. THE STRETFORD END Member

ואני חשבתי שיש לך חוש הומור מדי פעם,אחרי שכל פעם אתה מדבר על ההתנשאות שלי כלפיך,זו היתה עקיצה בהומור ונפלת בפח,
    כבר 2-0.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/07
  5. Wave Member

ארסנל מועדון פחות עשיר מיונייטד וצ'לסי והוא פועל בדרך אחרת להבאת שחקנים וכל דרך חוקית היא לגיטימית בעיניי.
    אני חושב שכל סוג של טענות מצד אחד (כלפי ה"גניבה" של הצעירים) או מצד שני (כלפי "שפיכת הכסף" של צ'לסי ומנצ'סטר) הן מגוחכות, המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה

6. AW forever Member

חשבתי שגראהם פול פרש, הסקור הזה נראה כמו עבודה שלו.

7. Landon Donovan Member

אקסקיוז מי? עבודת סקאוט של ארסנל?
    אבואה עבר מקבוצתו לבוורן הבלגית, כמו רוב השחקנים שהיו איתו באותו מחזור. לבוורן היה הסכם שיתוף פעולה עם ארסנ, שגילתה אותו שם.
    טורה כבר היה שחקן נבחרת חוף השנהב כשנתיים לפני שעבר לארסנל. הוא הגיע לארסנל בזכות ז'אן-מארק גואילו, מנהל הקבוצה של טורה, שממנו ארסנל שמעה עליו.

בכלל, מה זה משנה אם ארסנל השיגה את השחקנים שלה בזכות סקאוטינג טוב? השורה התחתונה היא שארסנל, כמו צ'לסי או מנצ'סטר, מצליחה בזכות הבאת שחקנים ממועדונים אחרים. זה לא שארסנל לוקחת שחקנים מגיל עשר ומטפחת אותם - הכישרון של פאברגס היה גלוי לכל עין, טורה היה שחקן בנבחרת חוף השנהב, וחצי אירופה רצתה את סנדרוס אחרי אליפות אירופה לנוער (ב-2002 או 2003). זה לא אלטרנטיבה - מה שהיה למנצ'סטר ב-1999 זה אלטרנטיבה.

עריכה: אל תנסה לצאת פה קורבן - אתה רשמת שטויות, ואין דרך אחרת לקרוא להן. אם לקחת את זה באופן אישי, ממש לא אכפת לי. אתה הרי זה שנכנסת לנושא של מנצ'סטר עם "זה ברור שיש רק קבוצה אחת שמעמידה אלטרנטיבה לשלטון הכסף על הכדורגל בפרוייקט של טיפוח צעירים וזו ארסנל". בלי קשר לזה שזה שטות מוחלטת (גם לא שונה בהרבה וגם לא בדיוק אלטרנטיבה - מה היה ההפרש ביניכם ובין יונייטד?), אתה בבירור ניסית לעצבן כמה שיותר את אוהדי יונייטד. אין עם זה בעיה, אבל אל תבכה על התגובות שאתה מקבל (ולא, אני ממש לא אוהד יונייטד).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/07
  8. AW forever Member

Deuce, יפה, אני רואה שאתה בקיא בחומר, ואתה בטח יודע על אופי הקשרים בין בוורן לארסנל.
    ונכון, זה לא שארסנל לוקחת שחקנים בגיל 10 ומטפחת אותם, המועדון לוקח אותם בגיל העשרה ומטפח אותם. יש אלפי, אולי עשרות אלפי שחקנים שנחשבים ל"כישרון" בגיל 16, 17, ולא רואים אותם הלאה בבוגרים. בארסנל גם יודעים לאתר את מי שיהיה כישרון אמיתי וגם יודעים ליצור סביבה שתיתן לו להתפתח לשחקן בוגר איכותי. ובנוגע למשפט "הכישרון של פאבריגס היה גלוי לכל עין"- כבר טחנתי את סוגיית ססק בתגובות הקודמות, אם יש משהו שלא הבנת שם תרגיש חופשי לשאול.

9. Claret&Blue Member