מנצ'סטר יונייטד 2007/2008- משלימים דאבל ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/5/07.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פרפר? איכסה. פשוט גועל נפש. אני לא אוהד גדול של במבה, אבל זה לפחות אכיל.

בכל אופן, סנטה קרוז לא היה העדיפות הראשונה שלי, אבל עכשיו כשאינס בבלקבורן קשה לי להאמין שנוכל לרכוש שחקנים שלהם.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גם לא העדיפות הראשונה שלי, אבל יש משהו נורא מצחיק בשורה הזאת. האירוניה היא שפול אינס לא היסס לעזוב את מ.ק. דונס כדי להתקדם לקבוצה גדולה יותר, אבל אין לו בעיה לומר שהוא ימנע זאת מסנטה קרוז או מבנטלי. משעשע, לא?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אינס, בואו נזכור, הוא אחד הצבועים הגדולים בתולדות הכדורגל האנגלי. יש שחקנים שנחשבים "מחוקים" בגלל בגידה אחת-לאינס היו שתיים. הראשונה מווסט האם אלינו, שעוד לפני המעבר הוא הצטלם לעיתון עם חולצת יונייטד, והשני כמובן הוא המעבר לליברפול, אמנם לא ישירות מיונייטד אבל עדיין מגעיל.
    חוץ מזה, רק לפני שנה הוא בכה שבפרמיירליג לא נותנים צ'אנס למנג'רים שחורים וטען שהוא מקבל קבוצות קטנות בעוד את קינו מפנקים בג'ובים בכירים (כמו הקבוצה במקום האחרון בצ'מפיונשיפ). מעניין אם עדיין יש לו את אותה הדעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/08
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

big time charlie או לא...

5. Pipe Member

לא שאני רוצה את בנטלי, או את סנטה קרוז לצורך הענין, אך אין סיבהשהם ישארו במועדון רק כי אינס מונה לתפקיד המאמן. גם אם יוז היה נשאר היה אפשר להוציא אותם משם באמצעות פתיחת הארנק, והמצב הזה לא השתנה.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. George Best Member

8. Pipe Member

גם זה בקושי. הוא סך הכל הודיע (לכאורה) כי הוא מתכוון להתייצב לפרי סיזן, לא הודעה שבעקבותיה אפשר לצאת במחולות שהוא נשאר... הדבר היחיד שאפשר להסיק מזה הוא שרונאלדו לא מתכוון לשבות, לפחות לא עדין.

וקלדרון מצהיר כל יומיים לכלי תקשורת אחר שהוא לא מתכוון להתערב בנושא רונאלדו, ועדין הוא איכשהוא עושה את זה יותר מכולם. מזכיר לכם פוליטיקאי שקרן אחר? (רמז, בספרד היו קוראים לו senior positivo football)

9. Ryan Giggs11 Member

10. פול סקולס Member

יכול להיות שאיזה ביטוי או שניים בשפה גסה היו ממחישים את הנקודה של הכתב,
    אבל זה די רדוד כשהוא משתמש בשפה כזאת לאורך פסקה שלמה.
    אני בגדול מסכים איתו, הוא מחדש כלום [ומה קשור אברם גרנט בסוף?]

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מסכים עם כל מילה, למעט שלוש-"ואיזה בלם טוב" (בהקשר של הרכש שיש לבצע). בלם זו העמדה האחרונה שאנחנו צריכים רכש (אולי חוץ מקשר מרכזי), אם כבר אז מגן. וגם זה לא דחוף, לי אין בעיה להמשיך עוד עונה עם ווסלי.

12. Gass12 Member

כתבה משעשעת מאוד חח בועלי קטינים במגזר החרדי ...מייצגת כמעט באופן טוטאלי את השקפתי.
    ניתן קרוא את הבשלת התהליך אצל הכתב. זה בא ממקום שלם ממקום של כאב. הוא כואב את כאבו של פרגי
    ובצדק רב מי לא היה מרגיש כ"כ מרומה כ"כ נבגד יותר מפרגי? אחרי ששפך אין ספור מאמצים והקרבה
    להביא אותו לאן שהגיע היום.....שאפו ענק לכתב ניב הדס. שאפו ענק לוואלה שמגייסת כתבי איכות....

אבל הייתי רוצה להתעכב על נקודה אחת שעלתה בכתבה ולהרחיב עליה מעט.
    "
    מומלץ לו לפרגוסון לזכור שני דברים בהקשר של רונאלדו. הראשון הוא לרסן את יצר הנקמנות האריאל שיימני שבו, ולוותר על אופציית השבתתו ביציע של רונאלדו. עדיף ליונייטד להיות פרקטית, למכור את כריסטיאנו במחיר שיא, לקבל עוד שחקן מהקאדר הקיים והאדיר של ריאל
    "

זו תהיה יומרנות מצידי לטעון שאני מכיר באופן אישי את ס'ר אלכס .. בוודאי שלא וברור שלא.. קטונתי.
    אבל מקריאת חומרים כתובים במשך שנים רבות.. עולה שמדובר בסבא טוב לב..בעל ערכים ומסורת
    שמרניים. שלערך חברות יש משקל רב בעיניו. אבל הוא אכן טיפוס נוקם ונוטר שלא ממהר לשכוח
    ו/או לסלוח . יש מספיק דוגמאות לכך.במהלך 22 השנים של פרגי ביונייטד.

לכן מומלץ לו לכריסטיאנו לא להסתובב בסימטאות אחרי רדת החשכה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אלכס מספיק חזק בכדי לדרוש ולקבל את הנקמה מילד החרא הזה.יודעים מה?? אני בטוח שזה יקרה.

13. k_700 Member

אני די מאמין שהכותב התכוון לבלם מחליף, בלם 3.
    בכל מקרה ווס לא צריך לשחק כבלם, הוא פשוט מאוד לא טוב כבלם.
    אני עדיין לא הבנתי עד כמה בונה פרגי תלות בג'וני אוונס אבל אם הוא לא יהיה בקבוצה בעונה הבאה אז צריך בלם.

בינתיים ארסנל מצטרפת למירוץ אחר מיגל ואלוסו
    http://www.teamtalk.com/football/story/0,1...3739558,00.html

כאמור לנו יש זכות על שחקני ספורטינג כאשר אנחנו ועוד קבוצה מציעים את אותו הסכום.

14. D.Irwin Member

ווס משחק מצויין כבלם, הרבה יותר טוב מאשר כמגן ימני ובלם זה תפקידו הטבעי ככה שאני לא יודע מאיפה הבאת את המשפט הזה.
    יש לנו את וידיץ,פרדינדד,בראון,אושיי,אוונס וסילבסטרה אם ישאר שיכולים לשחק בלמים ככה שגם לא צריך עוד בלם.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

העניין עם בראון הוא כזה-ב-2004, כשריו היה מושעה, הוא שיחק בלם והיה קטסטרופה. לכולם נוצר הרושם שהוא בלם גרוע. מאז הוא מאוד השתפר כשחקן באופן כללי, ובאופן מקרי הוא עבר לשחק רוב הזמן מגן ימני בגלל הפציעה של גארי. אבל עדיין, גם כבלם אני סומך עליו ומספיק להיזכר בתצוגות הנפלאות מול ברצלונה.