מנצ'סטר יונייטד 2008/2009-אלופת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/7/08.

1. Ben-Ami Member

http://www.ticketbroker.co.uk/football-matches.php?teamid=2
    מי שמכיר את האתר הזה, יודע האם הזמנת כרטיסים עם אשראי כאן היא אמינה?
    יותר חשוב, כרטיס ליציעי החוץ כאן הוא כרטיס ליציעי החוץ? או שקר על מנת למכור.

2. SeRgInHo Member

פאבליוצ'נקו באמת נשמע אופציה לא רעה. גבוה, חזק, טכני, בעיטה טובה ומשחק ראש מצוין. יש לו קצת בעיה עם הסיומת, אבל אני מניח שעם קצת עבודה של פרגוסון הוא ישפר גם את זה.

מה הדיווחים האחרונים בגזרת רונאלדו?

3. Stretford Ender Member

לפי מה שהבנתי ספארטק קיבלו שתי הצעות עבור פאבליוצ'נקו מקבוצות אנגליות, אבל אף אחת מהן לא מקבוצת צ'מפיונס ליג. אם אנחנו מסתכלים עליו מול ברבאטוב אז אין ספק שהוא ירידה ברמה, אבל עדיין, לפחות ממה שראינו ביורו מדובר בחלוץ מצויין.
    לגבי מה שנאמר לגבי הצ'מפיונס, אני חושב שדווקא עכשיו יש לנו את הקבוצה שבנויה הכי טוב לעשות את זה. המון עומק כדי להילחם בשתי הגזרות, הגנת ברזל שאנחנו יכולים להישען עליה במשחקים פחות התקפיים(ע"ע בארסה), שילוב של ניסיון והרבה אמביציה, וכמובן פרגוסון על הקווים. בשנים הקרובות זה עלול להשתנות. סקולס וגיגס כבר בשנים האחרונות של הקריירה, פרגוסון אולי גם, ואן דר סאר פורש (ככל הנראה) לאחר העונה הזו (מי שהעלה את הנקודה לגביו - לא ראית מספיק ממנו העונה. הטוב בעולם עם כל הכבוד לקסיאס).
    ההרגשה שלי היא שדווקא העונה הסגל שלנו יכול לעשות את זה שוב.

4. SeRgInHo Member

רועי, לכל קבוצה גדולה שזכתה בצ'מפיונס ליג הייתה הזדמנות מצוינת לשחזר את ההישג שנה שניה ברציפות.
    אבל במפעל נוקאוט זה בעיקר צריך מזל. מספיק החלטה אחת לא נכונה של השופט כדי לעוף מהמפעל.
    אני רואה את כל הקבוצות הגדולות פייבוריטיות באותה מידה. ותמיד יכולה לצוץ איזו פורטו או איננדהובן ולטרוף את כל הקלפים.

ידוע מאילו קבוצות ספרטק קיבלה הצעות עבור פאבלוצ'נקו?

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  5. Stretford Ender Member

כמובן שכל קבוצה שזכתה היא זוכה פוטנציאלית גם בעונה הבאה.
    רק ציינתי שאני חושב שאם בזמן הקרוב, אז בעונה הבאה יש לנו הזדמנות פז לפני גל של פרישות שכבר נראה באופק. חוץ מזה שזו גם דרך נהדרת להיפרד מענקים כמו גיגסי ואדווין במידה ואכן יפרשו בסוף העונה...
    בקשר לפבליוצ'נקו, המידע הזה על סמך כתבה מסקיי, לא צויינו שם הקבוצות.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קצת לא הגיוני. ואן דר סאר שוער ראשון, קוצ'אק יקבל יותר מושכות ופוסטר יקבל הרבה דקות? אנחנו רק קבוצה אחת.

עם שוערים לא משחקים. הטוב ביותר משחק. אני מניח שקושצ'אק או פוסטר יושאלו באוגוסט, ונישאר עם שני שוערים. ואן דר סאר השוער הראשון שישחק ברוב המשחקים. השוער השני ישחק בגביע הליגה ופה ושם במשחקים נוחים יותר.

7. D.Irwin Member

פאבליצ'נקו נראה לי חלוץ שפרגוסון מאוד יאהב לעבוד איתו ולתת למשחק שלו אלמנטים שיתאימו לקבוצה, במידה שטבז ורוני הם החלוצים הפותחים פאבליצ'נקו מחליף ראשון לחלוצים (בהנחה שסאהה עוזב) זה לא טוב מספיק אבל בתור חלוץ 4 ברוטציה זה נשמע מצויין, יותר מדי מצויין בכדי שיקרה.

לא יבזבזו עליו 10 מיליון שזה המחיר שדורשים עליו או הציעו עליו אני חושב, על חלוץ 4 לא מבזבזים 10 מיליון פאונד, נביא חלוץ ברמה גבוהה שיחליף את סאהה לדעתי וזה לה יהיה פאבליצ'נקו.
    לא לשכוח את מאנוצ'ו שאמורים לראות אותו מקבל דקות ואולי גם את קמפבל.

8. ManUtd Fan Member

אני לא אתפלא בכלל אם פרגוסון בסופו של דבר לא יקנה חלוץ, למרות הרצונות של האוהדים. יש לנו את רוני ואת טבז, מאנושו אמור להגיע (חיפשתי קצת מידע עליו ולפי מה שראיתי בויקיפדיה הוא אמור להצטרף למסע המשחקים, אך אני לא בטוח אם הוא קיבל את אשרת העבודה. אני מאמין שהוא עוד לא קיבל, כי אם היה מקבל היינו כבר שומעים על זה) וסאהה ישאר כחלוץ רביעי (או ההיפך, סאהה שלישי, מאנושו רביעי). במידה וסאהה ימכר, יכול להיות שפרגי מביא בחשבון את השחקנים הצעירים כמו וולבק או קמפבל וכו'.
    אני לא פוסל אפשרות שבסופו של דבר לא יגיע חלוץ.

סרג'יניו, לגבי רונאלדו,
    הדיווחים האחרונים אומרים שיש לו פציעה בקרסול, ויכול להיות שהוא יזדקק לניתוח. במידה ואכן יזדקק לניתוח, הוא ככל הנראה יפספס את פתיחת העונה. ריאל, במידה ואכן ישנה פציעה שתמנע ממנו לפתוח את העונה, ככל הנראה תרד ממנו לעונה זו, ובעונה הבאה אני מאמין שנראה אותו כבר בספרד.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרגי בעצמו דיבר על הצורך בשחקן אחד. האם אפשר לומר בוודאות שזה חלוץ? לא, אבל כשמסתכלים על הסגל, לא קשה לנחש. האם אפשר להבטיח שזה יקרה? גם לא, שוק ההעברות הוא דבר לא צפוי. אבל אין מצב שפרגי יוותר או משהו כזה. אנחנו חייבים חלוץ. מאנושו? נחמד, אבל חלוץ שלישי? בחיים לא. לא בלי להוכיח משהו קודם ברמות האלה, לא כשהגיבוי היחיד הנוסף הוא סאהה שלך תדע אם הוא אי פעם יעמוד לרשותנו. לא צעירים, ולא מאנושו, ולא סאהה. אנחנו לא יכולים להמשיך עוד עונה עם שני חלוצים ושאריות. מה שעשינו בעונה האחרונה זה נס, שהושפע רבות מהשערים של רונאלדו. אז לבנות על נסים פעמיים?

לגבי רונאלדו, הפציעה תהיה מקסימום תירוץ. אני מניח שהנחישות של יונייטד חלחלה לרונאלדו. מה קרה להצהרה שהוא תוך יומיים ייצא בהודעה לגבי עתידו? זה היה לפני שבועיים. אני מניח שכל עוד הוא לא יצליח לקבל 'אוקיי' מאתנו מאחורי הקלעים בשקט, לא יקרה כלום.

10. THE STRETFORD END Member

זה קשה ובמיוחד אחרי הרכש המהיר עונה שעברה(התרגלנו לטוב) אבל צריכים קצת סבלנות לגבי מי וכמה יגיעו.
    לא צריך שינוי רציני אבל כן עוד קצת עומק.
    בינתיים לגבי מי שהיה נדמה שיעזבו במהרה שום דבר לא קורה,
    אוקזר ובורדו ירדו מסילבסטרה,סאהה פתח את האימונים.

עוד 6 שבתות לפתיחת העונה,עד עכשיו הזמן טס,מעכשיו זה הולך להיות סיוט.

11. Gass12 Member

ההתיחסות של רוב המגיבים נסובה סביב השאלה עד כמה יהיה קשה לשחזר את ההישג בצ'מפיונס.
    תוך כדי הפגנת התעלמות טוטאלית מהזירה המקומית כאילו האליפות השלישית ברצף כבר מונחת לה
    בכיס של פרגי. לדעתי השנה יהיה לנו פייט רציני והדרך תהיה קשה .קשה מאוד אפילו.
    כריסטיאנו גם אם ישחק עונה נוספת או חצי עונה עד לפתיחת חלון ההעברות בינואר. לא יתן שום תפוקה
    משמעותית שתזכיר אפילו במעט את עונתו החלומית האחרונה. הלב שלו מזמן במדריד .
    בתחושה שלי שהקהל המפרגן מאוד שלנו יהיה איתו קצר רוח ויחכה לו בפינה.כי אנחנו לא אוהבים בוגדים
    נ.ק.ו.ד.ה....ומספר תצוגות פושרות שלו ינמיכו משמעותית את סכום המכירה.
    לכן בפעם המי יודע כמה אבל ללא ספק האחרונה. הייתי יותר משמח אם היינו מוכרים אותו במיידי.
    תוך דרישה לקבל את סניידר.. וככה להתחיל מהלך החלמה שיעיף את שרידי הפורטוגלי המניאק
    מהלך שיתן במה ומוטיבציה לשחקנים ששיחקו רק בשבילו בעונה הקודמת
    ובראשם רוני וטבז.אני בטוח שבסופו של יום המהלך הזה רק יוסיף לקבוצה שלנו די אם נביט בעונה לפני האחרונה. במה שעשה טבז לבד לבד בווסטהאם על מנת שנבין שקיבלנו אומנם שחקן ענק עם לב נשמה ומחוייבות טוטאלית למועדון אבל לא קיבלנו את מלוא התפוקה. למה? בגלל האגו-טריפ של הפורטוגלי.
    יש לטבז עוד מנה כפולה של כישרון באמתחתו.אותם הדברים אמורים גם לגבי רוני שנאלץ לחסות בצילו של המניאק. שבאיזשהו מקום איים עליו מבחינת ביטחון עצמי.אני משוכנע ש..כשרוני יקבל את הבמה
    הוא יתן תפוקה מדהימה.

העונה הקרובה שוב תוכרע דווקא מול הקבוצות שאינן משתייכות ל TOP 4 . כשבראשן טוטנהאם,אברטון
    אסטון וילה . לאור מסע ההתחדשות של צ'לסי .סקולארי דקו ארשבין (נחתם?) אני בטוח שהם יהיו העונה משוכה גבוהה מאוד.כמוה גם ארסנל של וונגר. בתאכלס? הדברים יותר תלויים בנו מאשר ביריבות.
    אבל אם היו מבקשים ממני להניח הימור על זכייה נוספת באליפות לא הייתי מניח כסף גדול.
    עם רונאלדו - נו בט.. בלי רונאלדו- יש אופציה לפתוח ת'ארנק

אני מקווה שאני עושה מנחוס בהפוכה ואשמח להתבדות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  12. ManUtd Fan Member

לגבי פאבליצ'נקו, אני חושב שזאת סתם עוד המצאה של התקשורת אחרי יורו מרשים של הבחור. לאחר המונדיאל אני זוכר קישרו אותנו ללא מעט שחקנים כמו זוקורה, מונטארי ועוד רבים אחרים, ובסופו של דבר הידיעות האלו היו סתם עוד ספינים תקשורתיים, ולמעשה יונייטד לא הסתכלה בכלל לכיוון שלהם. יכול להיות שהוא יהיה התשובה שלנו לחוד, אבל אני לא חושב שיונייטד מתעניינת בבחור.

13. Raulito Madridista

מנצ'סטר גם השנה המועמדת הרצינית ביותר לזכייה באליפות. גם במידה ורונאלדו יעזוב אני לא אשנה את דעתי, משום שברור שאחרי שמנצ'סטר תקבל כל-כך הרבה כסף, יגיע שחקן איכותי שיחליף אותו. גם אם הקישור לא יהיה מבריק בידיוק באותה מידה, כל שאר העמדות בקבוצה פשוט נהדרות והחלוצים מסוגלים לייצר לעצמם מצבי הבקעה לבד, כך שאני לא חושב שתיהיה הידרדרות או משהו כזה.
    לפני שנתיים, אחרי שואן ניסטלרוי עזב והקבוצה לא חיזקה את עצמה בחלוץ, שיערתי שיונייטד תסיים רביעית, אבל כולם זוכרים מה קרה - אליפות. מנצ'סטר כל-כך מחוברת ומגובשת שגם אם חלק אחד מהפאזל יילך, לא קרה כלום.
    כאשר גיגס מזדקן ולא תורם כמו בעבר ורונאלדו אולי עוזב, אז יונייטד צריכה חיזוק בכנפיים. לפי דעתי המעמד של נאני בשנה הבאה יישתדרג הרבה יותר והוא ייפרוץ למעשה. הדריבל, הניידות, ההרמות ובעיקר הבעיטה(אדירה!) מאוד הרשימו אותי. הוא נראה הרבה יותר טוב מרונאלדו בעונה הראשונה שלו במנצ'סטר. רק שיישנה את קבלות ההחלטות והוא אחד מהקשרים הבולטים באירופה.
    גם אנדרסון ייקבל הרבה יותר הזדמנויות וסקולס ייראה פחות דשא,
    אין ספק שזו עונת מעבר גדולה עבור מנצ'סטר יונייטד.
    רוני בשנה שעברה קצת איכזב ואני בטוח שהוא יראה יכולת הרבה יותר טובה. בהרבה דקות שאני ראיתי מהקבוצה הוא שיחק באגף ורונאלדו הלך לשפיץ, לטעמי יונייטד מפסידה אותו באופן מסויים שהוא משחק שם. בכל אופן אני בטוח שהוא ייתן עונה הרבה יותר טובה.

14. Wave Member

נאני מזכיר מאוד את רונאלדו בעונה הראשון אם כי מאוד שונה לדעתי.
    אצל רונאלדו ראו, גם בעונתו הראשונה, דריבל מדהים וחלק, הדריבל של נאני שונה, הרבה פחות טוב משל זה של רונאלדו, גם כשזה היה בעונתו הראשונה וגם בספורטינג, אם כי נאני הראה דברים שרונאלדו לא הראה בעונה הראשונה, עדיין אני חושב שאין לו פוטנציאל להפוך למה שרונאלדו היום

15. Jack Wilshere Member

זו בהחלט שאלה מעניינת. גם לי נאני העונה הזכיר את רונאלדו בעונתו הראשונה. אני משוכנע שפרגוסון תוך כמה עונות יהפוך את נאני לשחקן סופר-תכליתי, אבל, בדיוק כמוך, אני לא משוכנע שהוא יגיע לרמת היעילות של רונאלדו. אם האינטואיציה שלי נכונה, אז נאני שחקן פחות אינטילגנטי מרונאלדו. במילים אחרות, יכולת קבלת ההחלטות שלו פחות טובה (באופן יחסי), ולכן אני לא משוכנע שהוא יגיע לרמת היעילות של רונאלדו. ימים יגידו.