מנצ'סטר יונייטד 2008/2009-אלופת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/7/08.

1. pazer Member

תאמין לי, אני כבר לא מסתכל על אף עיתון כאמין.
    השיטה שליח לדעת על אמינות היא אם יש הרבה עיתונים שכותבים את אותו הדבר ואז האינטואיציה מובילה לזה, אחרת אני כותב על הידיעה שהיא שמועה.
    בכל מקרה, לדעת כיום מה רשמי ומה לא, נהיה קצת מסובך.

אני לא באמת מאמין שיש משהו על ויה אבל היה קצת מוזר לראות את המירור כותבים עליו כבר כתבה כזאת.

בכל מקרה, עזוב שטויות, למקרה שלא שמתם לב, העלתי לאחרונה את שני הקטעים האלה שיעניינו אתכם:
    http://www.megavideo.com/?v=TVONNPGZ
    http://www.megavideo.com/?v=MAAY30MK

2. THE STRETFORD END Member

ואם יש איזה סוכן או גורם כלשהו שהעביר ידיעה לכל רשתות התקשורת,ידיעה שאינה אמינה אך מתאימה לאינטרסים שלו,
    וכל רשתות התקשורת וכמובן העיתונים מפרסמים זאת אז אתה נופל בפח עם שיטת האינטואיציה שלך.

3. pazer Member

רגע, שנייה, יש הבדל בין אם איזה אתר רושם שקרה כככה וככה לבין אתר המצטט את השחקן/סוכן.

אם אתר רק רושם שיש משהו אז זה מן הסתם שמועה וככה אני מגדיר את זה אצלי.
    אם סוכן של שחקן אומר שלדוגמא מנצ'סטר יונייטד פנו לשחקן והציעו לחוזה אז אני פשוט מצטט את הדברים.

מתי זה רשמי? כאשר זה יוצא באתר הראשי בדרך כלל ואז גם כל התקשורת חוגגת.

אבל אני חושב שגם אתה וגם אוהדים אחרים אוהבים לקרוא גם את השמועות, במיוחד אם הן מדווחות בהרבה מאוד אתרים.
    אני יכול להגיד לך שהקיץ, חוץ מרונאלדו, כתבתי על הכל שזה שמועות - כולל טורס, טבז, ויה וכו'.
    היחיד שלא כתבתי עליו שמועה זהו ולנסיה שנשיא הקבוצה אמר שיונייטד ממש פנו אליהם והדברים יתבהרו תוך שבוע-שבועיים. אבל זה כבר היה ציטוט ולא סתם ידיעה.

4. THE STRETFORD END Member

יש הבדל עצום בין רשתות מסויימות והאמינות שלהן
    יש הבדל עצום בין עיתונים מסויימים והאמינות שלהם,

סקאיי ספורט ידעו לפרסם הודעה לפני שבועיים על קאקא וצ'לסי לפי איזה מקור שהיה להם והיו אמיצים מספיק 10 דקות לאחר מכן לפרסם כי צ'לסי מכחישה זאת,
    בכל אופן הם בדרך כלל לא ממהרים לפרסם כל שטות ולו זה לא מקור שלהם הם נותנים את שם המקור בכדי שנבין מהיכן זה מגיע.

התחרות והרצון לצאת בפרסום ראשון הרס לא מעט מהאמינות של אתרים ועיתונים רבים בשנים האחרונות
    ועדיין יש מספר עיתונאים מצומצם שידועים בקרבה ובאמונה שיש לפרגוסון אליהם
    ולכן כדאי יותר להקשיב להם מאשר לעקוב אחרי המירור,הסאן והדיילי סטאר או אתרי ספורט משונים מאמריקה או השד יודע מהיכן,
    מה שבטוח,המירור זה המקור האחרון שאני אפרסם אותו גם כשמועה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/09
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות יכולות להיות דבר נחמד, אבל כשצהובון מקשר אותך באופן צפוי לשחקן שאתה יודע שלא יגיע (וייה) כמו המירור היום, או כשהצהובון מקשר אותך באופן בלתי צפוי לשחקן שאתה יודע שאין סיכוי שיגיע (טורס), אז האמת, לא, אין בזה שום דבר מהנה. סתם בזבוז זמן על שטויות.

6. REAL MADRID Member

בכל הכנות, אני מאחל לכם שאם ויאה לא ישחק אצלנו אז שישחק אצלכם. אבל למה ששחקן שסירב להצעה של צ'לסי בשל רצונו להישאר בספרד יסכים להצעה של היונייטד שלא צפויה להיות גדולה משמעותית מזאת של צ'לסי.

7. pazer Member

צודק אבל אני עושה את זה סתם מתוך אחריות לגלות את כל מה שעובר ברשת ובגלל זה אני לפני הכתבה רושם "שמועה חדשה ברשת..."
    שהקוראים יבחרו בעצמם אם לקרוא או לא.

8. Hammers Fan Member

9. sagiv Member

זה אולי יותר מתאים לדיון תקשורת, אבל אין דבר יותר נכון מהעניין של התחרות והפרסום הראשון והועבדה שבמובנים רבים האינטרנט הרס את עיתונות הספורט או בעצם שינה אותה לרעה, לפחות מבחינת הקטע החדשותי (אני לא מתבייש להודות בכך למרות שאני עובד בזה). מבחינת כתבי ניוז מספיק לשמוע חצי מילה או רבע אמת כדי לרוץ ולפרסם באתר, העיקר שלא יעשו את זה לפנייך. בעיתונים עוד יש זמן לבדוק, לחקור, לעשות טלפונים. אני מניח שאמיר, שעבד בשתי המדיות האלו, יוכל להעיד יותר טוב ממני ואני מניח שבאנגליה זה לא כזה שונה מבישראל.
    לא קשור ליונייטד - אבל רק רציתי להוסיף בקטנה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/09
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? כי בניגוד לריאל וצ'לסי שמציעות לשחקן בעיקר כסף, יוניטד מציאה לו מקום אצל אלופת אנגליה ב3 שנים האחרונות, אצל קבוצה שהגיעה לגמר אלופות שני ברציפות, והיא בעלת אחד מהסגלים החזקים באירופה. לשחקן כמו ויה, שלא משופע בתארים בגלל העובדה שאת רוב הקרירה הוא עשה בולנסיה, זה לבטח מאוד ימשוך.
    אולי ריאל היום מפורסמת בשל הכסף והפרויקט הראוותני, יוניטד מפורסמת בגלל החוזק המקצועי, ושחקן שרעב לתארים ישקול זאת. בטח בזמנים אחרי מכירת רונאלדו שגם יוניטד תדבר מבחינת כלכלית.
    כל זה ולא הזכרתי אפילו את העובדה שמדובר בהזדמנות לעבוד עם המנג'ר הטוב בעולם. אני בטוח שכל שחקן שפרגי רוצה, ואכן ידבר עם פרגי, בטלפון או בשיחה אישית, זה גם יתן משקל עצום לבחירה של השחקן.

מכל הסיבות האלה ויה יעדיף את יוניטד.

11. C.Ronaldo#7 Member

פברגאס בראיון טוען שיונייטד קבוצה של שחקן אחד והוא עזב אז יהיה יותר קל...נחכה לעונה הקרובה לראות איפה הקבוצה של שחקן אחד תסיים...

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש לי את כל המארז הזה, אחת הרכישות הכי מוצלחות שיש. קודם כל תענוג לראות את הכדורגל האנגלי הכיפי והטהור של שנות השמונים והתשעים המוקדמות, דבר שני יש כאן רק גולים שלנו, כך שגם העונות הגרועות נראות טוב ב-DVD כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. pazer Member

עד איזה עונה יש לך של זה?
    כי זה לא לקט עונות אלא זה תוכנית על 2000 שערים של פרגוסון מאז שהגיע וזה עד עונת 1990-91.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/09
  14. Dimitar Berbatov Member

לי יש מאז שפרגי הגיע מ-86 עד 92 רק את השערים. ואת הסיזן ריוויוס היותר מפורטים ולא רק שערים שלנו יש לי עד השנה

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה מארז של ארבעה DVD שמתחיל מ-86/87 ומגיע עד אמצע עונת 06/07 (שער ה-2000 נכבש ע"י החרא הפורטוגזי בוילה פארק). אפשר לראות כל עונה בנפרד וזו אחת הדרכים הכי טובות להעביר שעות מתות בקיץ.