מנצ'סטר יונייטד 2009/2010-העונה נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/6/09.

1. pazer Member

מה אני אמרתי ומה אתה אמרת, לא התכוונתי שטבז לא חזק פיזית אלא שהוא לא גבוה.

2. pazer Member

אין לי מושג אם בנזמה יגיע ובגלל זה כתבתי שהבעיה להחליף את טבז היא שפשוט קשה למצוא לו מחליף.
    כרגע בשוק יש רק את בנזמה ודוד וייה.
    האחרון בטוח לא יעזוב את ולנסיה ובקשר לבנזמה יש לאחרונה הרבה שמועות חיוביות בכיוון כמו זאת של יוץ ליון:
    "He is with us, but nobody knows what will happen.

"We didn’t think Michael Essien would leave at the time, but when Chelsea arrived with the cheque...

"If Manchester, who as we know have plenty of cash available, want to buy Benzema, what can you do?”

3. Dimitar Berbatov Member

פייזר, אתה אמרת שהוא לא מספיק פיזי לליגה האנגלית. כשאומרים ששחקן לא מספיק פיזי, בדרך כלל מתכוונים לכך שהוא לא מספיק חזק, לא לגובה.
    חזק=פיזי

4. THE STRETFORD END Member

פייזר

זה מה שכתבת:
    "אין לו סיומת ממש טובה והוא לא חזק כפי שדרוש באנגליה וכו'"

אולי כדאי שתיקח אוויר,תעשה הפסקה ותסדר את קו המחשבה שלך.

5. pazer Member

בסדר התבלבלתי במינוח.
    הוא כן חזק פיזית אבל דיי נמוך.
    נכון, גם רוני לא גבוה אבל שני חלוצים נמוכים אנחנו לא צריכים ולכן טבז נדחק למקום שלישי אחרי ברבה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפריע, לא ולא. אני בעד מגוון דעות. אני מאוד שמח שאתם כותבים כאן, ככה זה מזכיר לי שוב שזה אנחנו מול כל העולם.
    בקשר לדברים שלי, אני פשוט אומר את האמת, בכל תקופה זאת או אחרת, אוהדי סיטי וליברפול מחפשים איזה סימן לנפילה של יוניטד כדי להפריח תקוות בעתיד, כדי להגיד שהנה הענק הכחול מתעורר, או הנה ליברפול סוף סוף שוברת את הבצורת ולוקחת אליפות. אני חושב שהעובדה שבמקום להסתכל על עצמכם ולשאוב את התקוות מהקבוצות שלכם אתם כל פעם פונים לנפילה של היוניטד, זה בעצם מסמל את כל הסיפור, ואולי בעצם מספר גם את הסיפור של הכישלון הבא של ליברפול או סיטי.

פייזר, מצטער לאכזב אותך, לא הכל בכדורגל זה סטיסטיקה. טבז תרם הרבה יותר מסטיסטיקה כזאת או אחרת. אני חושב שהעונה הגדולה של רונאלדו לפני שנתיים היא המון בגלל טבז (ורוני). שלחצו על ההגנה, פינו לו שטחים, סיפקו לו כדורים, דאגו להציק לשומר שלהם כדי שהוא יתפנה. ויתרו על הרבה מהאגו שלהם בשבילו.
    להוריד לטבז את החצי עונה המדהימה השנייה בווסטהאם (בעונה שהייתה עונתו הראשונה באנגליה, עונת ההתאקלמות), ואת העובדה שהוא תמיד היה במקום (בווסטהאם ויוניטד) כדי לכבוש שערים קריטים במניי טיים, זה לעשות לבחור עוול. בדיוק כמו לטעון שאפשר להשוות בין חלוץ שהבקיע X שערים במדי טוטנהאם או ליון לחלוץ שהבקיע שערים אלו ואחרים ביוניטד. אני בעד שנערוך השוואה בתפוקה ההתקפית של היוניטד בתקופה שהשלושה ששיחקו מקדימה היו רוני - רונאלדו - טבז לעומת התקופה שהשלושה ששיחקו מקדימה היו רוני - רונאלדו - בארבטוב.

7. _Rushie Member

אני חושב שמרוב שאתה מנסה להדחיק שאיבדתם שחקן מעולה,אתה מתחיל להגיד דברים לא במקום. להזכיר לך איך נגמרה עונת 2008 שגם בה שיחקתם עם שני חלוצים נמוכים?

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ברבאטוב וקאריק, רק כדי לתת שתי דוגמאות, לא היו בשוק כשהבאנו אותם. מה זה רלוונטי?

9. Dimitar Berbatov Member

משה אוחיון, אתם סתם רק מחזק את הסטראוטיפ של אוהד מנצ'סטר יונייטד השחצן שבטוח שהוא הכי גדול בעולם..
    לגיטימי לחלוטין שאוהדי ליברפול וסיטי מחכים לנפילה שלנו, כמו שאני מחכה שליברפול תרד ליגה בפעם השנייה ליגה אחרי 55 שנים. מה הבעיה?
    מאיפה הבאתם את זה שהם לא שואבים תקווה מהקבוצות שלהם? מאיפה אתה יודע? שיטי המועדון הכי עשיר בעולם (לא משנה שבעוד שנה נשיר להם 34), ליברפול בסוף העונה היתה הקבוצה הכי טובה באנגליה ובכלל נתנה את העונה הכי טובה שלה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/09
  10. SeRgInHo Member

כן משה, רונאלדו וטבז עזבו כי פרגוסון החליט ככה... בסדר... זה פשוט לא יאמן איך אתה מנסה לגמד את עזיבת שניים מהשחקנים הטובים ביותר שלכם.

11. pazer Member

העובדה היא שלאחר העונה הגדולה של לפני שנתיים, פרגוסון הביא את ברבאטוב ככה שחלוץ מטרה היו צריכים להביא ובוא לא נתווכח עם פרגוסון.

אמיר, לא הבנתי מה רצית.
    אמרתי שכרגע המחליפים ההגיוניים היחידים שאפשר להביא זה רק וייה ובנזמה. זה הכל.
    לא אמרתי אם אפשר טכנית להביא אותם או לא, אני הרי לא יודע מה יש מאחורי הקלעים אבל לפי השמועות נראה כי הסיכוי הגדול ביותר הוא על בנזמה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לרונאלדו היה חוזה ביוניטד. הוא היה יכול לקפוץ באוויר, להכריז תחת כל עץ רענן שהוא רוצה ריאל מדריד, לתת לכל בני המשפחה שלו להגיד שהוא רוצה ריאל (מזכיר לך משהו?), ועדיין פרגי היה יכול להחליט לא למכור אותו.

2. אם פרגוסון היה רוצה שטבז ישאר, אז טבז היה מקבל חוזה עם שכר גבוהה יותר והבטחה למעמד בכיר יותר בקבוצה, וטבז היה נשאר.

3. הדימוי של יוניטד, כפי שמישהו כאן השוואה אותנו לטוטנהאם שמכרה את בארבטוב בזמנו, הוא לא נכון. אנחנו לא קבוצה כזאת (בלי לפגוע בטוטהאם), היו לנו את הכלים, כספים ואחרים, להשאיר את הצמד. פרגוסון בחר שהוא רוצה שהדברים יעשו בתנאים שלו או שלא יעשו כלל.

4. מצטער, אי אפשר לערוך השוואה בין הרגשות שלנו כלפי סיטי וליברפול לרגשות שלהם כלפינו. אנחנו האלופים, אנחנו הקבוצה שצריך להכניע, אנחנו הקבוצה שהם מסתכלים עליה בקינאה לא בשנה האחרונה אלא בעשרים שנה האחרונות.
    אני אמרתי, ולטעמי הגיוני ביותר, שאוהדי ליברפול וסיטי ישארו עם דיבורים על משבר ביוניטד, על תקופה חדשה באנגליה, ואנחנו נפגש שוב בסוף העונה, ונראה, שוב, מי יהיה הצודק מביננו.
    כדי באמת לבצע מהפכה, הם צריכים לא רק שהיוניטד תחלש מקצועית, אלא שהם יתחזקו מקצועית בקיץ בצורה כזאת או אחרת.

5. אתה צודק, אחרי שהייתי אלוף אירופה לפני שנתיים והגעתי לגמר גם שנה שעברה, אחרי שזכיתי בשלוש אליפויות רצופות באנגליה, כשפרגוסון עדיין המנג'ר של הקבוצה, אין לי שם סיבה בעולם להרגיש ביטחון.
    תרשה לי לא להצטרף לאווירה כאן בדיון שמעוצבת בעיקר על ידי אוהדי ליברפול וסיטי. תרשה לי להתמקד בעובדה שפרגוסון עשה המון מהפכות בקבוצה לאורך שנים. ששחקנים חשובים יותר ליוניטד ולהיסטוריה של יוניטד עזבו אותנו לאורך השנים, ואנחנו עדיין כאן, עדין דורסים כל מה שזז באנגליה, עדיין מדברים אולי על מהפכה נוספת, שוב נמצאים מול כמעט כל קבוצות אנגליה שמחכות לנפילה שלנו.

13. kozaman Member

לפרגי כנראה יש קלפים ביד לפני שהוא יורד סופית מקרליטוס, יש משהוא מאחורי הדלתות ביונייטד, מקווה שיהיה לפחות הפתעות טובות.

לדעתי ינסו להביא שניים מאלו: יאנג, ולנסיה, סילבה
    ואחד מהחלוצים: בנזמה, וויה, רוסי, אגאורו (די דומה לטבז, רק יותר טוב)

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה אוחיון

זה ברור שאנחנו חייבים להתחזק במקביל לירידה שלכם, אבל בכל זאת, אם טורס(אני מציב אותו כמקביל של רונאלדו מבחינת קריטיות לקבוצה) יעזוב את ליברפול איכשהו, לא יעלה לך חיוך על הפנים? לא תחשוב לעצמך הנה, עכשיו יהיה לנו אפילו יותר קל לקחת אליפות?

אותו דבר לאוהדי ליברפול שרואים בעזיבה של רונאלדו וטבז הליכה אחורה מקצועית ליונייטד וחושבים לעצמם שעכשיו יש לנו סיכוי יותר גדול מבעבר לקחת אליפות בהתחשב בכך שאנחנו לא ניחלש בקיץ הזה אלא רק נלך קדימה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/09
  15. SeRgInHo Member

כן, זה כמו להגיד שקאקא עזב את מילאן כי גליאני וברלוסקוני רצו כך. או ברבאטוב עזב את ספרס כי ראמוס רצה כך. די, אתה באמת מאמין למה שאתה כותב?