מנצ'סטר יונייטד 2010/2011-יש אליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/10.

1. Lazarobbie Member

למה כל שחקן היום הוא אוברייטד או אנדרייטד?!
    סניידר הוא אחד הגורמים המשמעותיים לכך שהולנד תשחק ביום ראשון בגמר מונדיאל, גמר מונדיאל!
    הוא היה אחד הברגים החשובים בטראבל, כן כן, טראבל, של אינטר. איך שחקן כזה הוא אובר רייטד? ומה גורם לך לחשוב ככה?
    אני שונא את כל ההצהרות האלה 'מוערך יתר על המידה' או ההפך, מכיוון שהן נוטות לקיצוניות ילדותית.

אתם מצפים שכל שחקן כדורגל שזורקים עליו כמה מילים טובות יבקיע שערים במספרות ויבשל שערים ממסירות של מגרש שלם? באמת...

2. קינג לדלי Member

תגידו אתם באמת עוד מחכים לו ?
    אמרתי לכם לפני שנה שזה נגמר.
    ברכיים זאת בעיה קשה ומי שמסתבך (ראה ואן באסטן) נגמר.

לדלי שלי זה נס מהלך (או מדדה במהירות).
    אבל בגלל זה קוראים לו קינג למה הוא מלך :aaa8:

3. WellNeverDie Member

אני בקושי זוכר אותו משחק ביונייטד. חבל, מאוד אהבתי אותו. חשבתי שהוא כבר יחזור. לדעתי מה שנדפק בוא עכשיו זה הכל בראש, הוא גם לא מאמין שהוא מסוגל לחזור לכושר משחק. אחרי פציעה כזאת צריך כוח מנטאלי אדיר.
    את הגול שלו בחופשית על ארסנל, 2-1, אני לא אשכח.

Ampelmann
    על מה אתה מדבר!? סניידר אוברייטרד? הוא הולך להיות מלך שערים בקצב הזה, או סגן. אם הוא יוביל את הולנד לזכייה היסטורית או לא, זה לא ישנה את העבודה שהוא היה מדהים ושמר על קור רוח למשך כל העונה והוביל נבחרת לגמר גביע העולם ולקח עם אינטר טרבל.

4. Ryan Giggs11 Member

למען האמת אני לא מצפה לו יותר מדי ובטח לא תולה בו הרבה תקוות אבל זה עדיין מאכזב ומבאס לקרוא על שחקן שלך שפשוט לא מצליח להשלים שתי אימונים רצוף כבר שנתיים.

5. THE STRETFORD END Member

הארגריבס = בלומקוויסט

שניהם נתנו לנו עונה אחת,עונה גדולה מהחיים של הקבוצה וכשהם נתנו כתף חשובה מאוד להצלחה
    אבל לאחר מכן פציעות,ניתוחים וזהו.

כתבנו את זה עונה שעברה,אחרי שנתיים ללא כדורגל,אחרי ניתוחים ב 2 הברכיים,
    זה יהיה נס אם הארגריבס יצליח לעלות במדרגות בעוד 20 שנה ללא כאבים וללא קביים.

יכול להיות שלקחנו הימור גדול מדי בזמנו כשרכשנו אותו עם בעיית פציעות מבאיירן מינכן,
    אולי דאז המצב לא היה כל-כך חמור אבל אין ספק שכלכלית וגם מקצועית "נדפקנו" מהעניין.

6. קינג לדלי Member

מקצועית מבחינתי הוא היה הצלחה ענקית.
    רק בשביל הבננה נגד פרנסנל היה שווה להשקיע בו.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.sport.co.uk/news/Football/40488...egas_funds.aspx

מודע לזה שהלינק לא משהו, אבל בגרמניה מדבר גם ה"בילד" על הצעה ממניו. הצעה שלפי העיתון הגרמני נדחתה (לא מדובר ב 30 מיליון יורו אלא פחות!).

בכל אופן, מחליף אפשרי לגיגס?

8. avdz7 Member

יכול להיות נחמד מאוד.
    יכול לשחק באמצע כקשר היצירתי (או שלא?), וגם באגפים בעת הצורך...

9. WellNeverDie Member

יורש לגיגס? לא יהיה, אבל מבחינת יכולת - אולי אפילו יותר. עקבתי אחרי כל המשחקים של גרמניה במונדיאל, ובאמת אוזיל מתאים לנו בצורה מושלמת. אני מאוד אוהב את השחקן הזה - הוא מאוד כשרונית, הוא גם לא יעשה בעיות לפרגוסון (בכל זאת, למרות הכל - הוא גרמני) ובנוסף לכל הוא מתאים לנו גם לאגפים (ימין ושמאל, מה שולנסיה לא מסוגל לעשות) וגם לתפקד כקשר התקפי.
    הוא מאוד צעיר, מאוד מבטיח. מה שכן ברמן יהיו חייבים למכור אותו עוד הקיץ או לפחות בחורף, כי יש לו שנה לחוזה. הם עוד יכולים לעשות עליו קופה אחרי המונדיאל, או לקחת סיכון בחורף (אבל אם הוא לא מתפקד משהו בברמן המחיר ירד ככל הנראה).

אופציה מעניינת.

10. Ryan Giggs11 Member

באופן אישי אם נרכוש את סניידר/אוזיל אני אהיה מאד מסופק ומרוצה מהקיץ הזה אני חושב ששניהם השחקנים שהיו חסרים לנו בעונה שעברה.
    אגב, שאלה לצופי הליגה הגרמנית-האם אוזיל הרשים ושיחק טוב לאורך כל העונה שעברה כפי ששיחק במונדיאל או שכמו קלוזה/פודולוסקי הכל התחבר לו בנבחרת הגרמנית ובליגה הוא לא היה משהו?

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הרבה עליות וירידות היו לאוזיל במהלך העונה.
    לקראת סוף העונה הוא נכנס אבל לשיא הכושר.

12. Pipe Member

כשאנשים קוראים לברבאטוב (ולא לחינם) עגלה בולגרית, אפס, עגלון, משאית אשפה, טרקטור בלי גלגלים וכיו"ב, אתה מתקומם ומלין על כך, אבל זה בסדר לקרוא להארגריבס בדיחה?

when the shoe fits...

מקצועית, אני לא מתחרט על פני אחד ששולם על האגריבס. שחקנים נרכשים בכדי לתרום למטה הסופית - תארים. הוא שיחק תפקיד מרכזי בדאבל ב2008, אם זה בשער מול ארסנל או ההופעה המצויינת שלו בגמר מול צ'לסי. זה שווה 18 מיליון ליש"ט מבחינתי, גם אם הוא עשה זאת רק שנה אחת. יש לי בעיה גדולה הרבה יותר עם שחקנים כשירים שלא תורמים מספיק/בכלל ושעלו לא פחות ובמקרה הגרוע ביותר אף יותר מהארגו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/10
  13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא התכוונתי שהוא בדיחה, אלא כל הסיפור סביבו. ותודה - זאת בדיחה עצובה מאוד. עם הארגריבס אין לי שום בעיה, מה זאת אשמתו שהוא פצוע?

ספיקינג אוף וויץ', גארי יחמיץ את המסע לארצות הברית בגלל קרע בשוק ולא ברור אם יהיה כשיר לפתיחת העונה. הסגל הזה צריך לעבור סוג של טיהור בשנתיים הקרובות. אי אפשר לסחוב כל כך הרבה שחקנים כל כך פגיעים. אלו תמיד אותם שמות.

14. WellNeverDie Member

טיהור?
    זה לא נשמע כל כך טוב. בכל זאת זה נוויל, ועוד שחקנים שתרמו המון. גארי יפרוש בסופו של דבר. מנגד, גיגס וסקולס לא נפצעים המון, ככה שזה לא בהכרח קשור רק לגיל. אין מה לעשות עם האגרו, הוא עדיין תרם המון. בתנאי שהוא באמת הפעם יחלים, עד שהוא יחזור לכושר משחק סביר זה יהיה בתקופת הכריסמס. אנדרסון אומנם כן נפצע יחסית הרבה, אבל הוא ממש צעיר ועל אואן... טוב, במילא הוא לא עלה לנו שום דבר.
    גם ריו נפצע המון בשנתיים האחרונות - אבל להעיף אותו? זה נשמע טוב?

יש פצועים כאלו בכל קבוצה גדולה, והסגל שלנו מספיק רחב כדי להתמודד עם זה.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוויל ישחק ביונייטד עד שיפרוש, וזה עניין של שנה-שנתיים, בטח לא יותר - בגלל זה גם "לוח הזמנים" שציינתי. אבל בוודאי שחייבים לחתוך לכאן או לכאן עם הארגריבס, לאואן יש את הבעיות הידועות שלו וגם עם ריו נצטרך לעשות חושבים בהתאם למה שיקרה העונה. אם היא תיראה כמו העונה הקודמת, זה יהיה אות ברור שאיננו יכולים עוד לבסס עליו את הרביעייה האחורית. גם בראון אינו בדיוק בעל רקורד כשירות גבוה במיוחד.

כן, הסגל שלנו רחב, אבל זה לא אומר שלפתוח את העונה עם רשימה של כמה וכמה שחקנים בחדר הטיפולים, דבר שהפך לנורמה אצלנו בשנים האחרונות, הוא משהו שצריך לקבל. ובעונה שעברה ראינו מה יכול לקרות כשלפציעות שאתה מצפה להן מתווספות עוד כמה, ופתאום אתה בקטסטרופה. עכשיו, עם מגבלות ה-25 שחקנים לסגל, זה קריטי עוד יותר. אנחנו בכלל צריכים לרשום את הארגריבס לפתיחת העונה הקרובה?

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10