מנצ'סטר יונייטד 2010/2011-יש אליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/10.

1. Pipe Member

טיהור זו מילה חזקה מדי אבל בהחלט הסגל הזה חייב להשתנות בצורה זו או אחרת ואני רוצה לקוות שכעת כשהמונדיאל עומד להגמר נתחיל לראות מהלכים משמעותיים, בגזרת העוזבים והבאים.

ריו, וידץ', אוואנס, סמולינג.
    אברה, אושיי, פאביו.
    רפאל, בראון, נוויל.

החולייה האחורית היא היחידה שלא זקוקה לשינויים בעיני. כל העמדות מכוסות.

באגפים - נאני, ולנסיה, פארק, אוברטן. אני לא מת על מה שיש לנו אבל בהתחשב בחזרה לחיים של נאני בסיום העונה שעברה, בתפוקה המספקת של ולנסיה, ביחודיות הטקטית של פארק וב8 מיליון ליש"ט שהוצאנו על אוברטן לפני שנה, לא חושב שנראה שינויים בעמדה הזו.

מרכז הקישור - פלטשר באנקר. זה משאיר את אנדרסון, קאריק, גיבסון, הארגריבס. על האחרון אי אפשר לסמוך. הראשון גם יחמיץ את פתיחת העונה וגם חוזר מפציעה קשה וקאריק נראה על הפנים בשנה שעברה. אין ספק שרכש של שחקן יצירתי הוא בגדר חובה. את גיבסון הייתי מוכר בלי למצמץ תמורת כל סכום שעולה על 5 מיליון.

התקפה - יותר מדי אי וודאות - וולבק, מקיידה, ברבאטוב, אואן, הרננדז, דיוף, מתחרים על חצי מקום בהרכב. זה לא נורמאלי, ולא נחוץ. לדעתי - להשאיל את וולבק, לחפש פראיירית שתשלם על הבולגרי 20+ מיליון יורו (בהעדר אחת להשאירו, אם נמצא כזו אז לרכוש שחקן כמו פאביאנו במקומו) ולתת את המפתחות להרננדז ומקיידה כשאואן ודיוף יהיו שחקני קארלינג קאפ ומחליפים לעת מצור.

2. THE STRETFORD END Member

עם הארגריבס "נדפקנו" מקצועית כי בנינו עליו לכמה שנים קדימה,
    בגלל שחיכנו וחיכנו וחיכנו לו בכל פעם מחדש שיתאושש ויחזור מהפציעות,
    חבל בשבילו,חבל בשבילנו אבל זה חלק מהכדורגל,לטוב ולרע.

מה שכן ואולי יש מקום לדון איתו על קיצוץ בגובה המשכורת,
    זה לא יהיה עניין של לזרוק אותו לכלבים אבל הוא יושב על משכורת גבוהה,הקבוצה היתה מאחוריו בכל השנתיים של הפציעות,
    היא תמשיך להיות מאחריו בכל מצב וגם אם ימשיך לא לתרום מקצועית ועד תום החוזה אבל לטובת הקבוצה זה יהיה פייר לו הוא יסכים לכך(במידה ויבקשו זאת)
    זה יכול לפנות לא מעט כסף עבור משכורת גבוהה יותר לשחקן אחר שאפשר אולי יהיה להביא לחיזוק הקבוצה
    והרי זה ברור שגם במידה והוא יחזור לכשירות בסוף העונה כשיתסיים החוזה שלו הוא לא יחודש
    ואף קבוצה לא תשלם לירה בודדת עבורו לפני כן.
    הארגריבס במידה ויצטרך לתלות את הנעליים בגלל הפציעות הללו יקבל הרבה מאוד כסף מכספי הביטוח גם כן.

מבחינתי כל מי שמכנה שחקן של יונייטד "עגלה בולגרית, אפס, עגלון, משאית אשפה, טרקטור בלי גלגלים וכיו"ב"
    הוא כפוי טובה!
    גם אני תלשתי שערות מהראש מעצבים עם ההחטאות שלו בסוף העונה אבל זה לא שהוא עשה דווקא,הוא לא ניסה להחטיא בכוונה,הוא עדיין התאמץ,רצה והזיע כשהוא לובש את החולצה של יונייטד ולמען הצלחת הקבוצה.
    לבקר מותר וכמה שרוצים אבל על הדרך אפשר עדיין לתת לו את הכבוד שהוא ראוי לו כשחקן יונייטד שרוצה ומנסה וגם אם לא מצליח,זו לא בושה,להיפך,
    לדעתי זה הופך אותנו לאוהדים הרבה יותר שונים ולטובה.
    אבל,כל אחד והסגנון שלו.

הכדורגל הוא נזיל ועונה הבאה בארבטוב יכול לפרוע שטרות ואולי לכבוש שערים מכריעים שיביאו תארים
    ואז איפה יהיו כל אלה שזילזלו והתייחסו אליו כמו לאשפה?
    אה כן,הם יקפצו משמחה..ככה זה עם כפויי טובה.

טיהור זו באמת מילה לא מתאימה אבל כן ואני חושב שרואים זאת בשטח,חילוף משמרות שכבר החל בעונה שעברה,
    זה הכי טבעי שבעולם,לשמור על המשכיות תוך כדי תנועה.

3. Gass12 Member

סיכום עונה מושקע ומעניין קאריק.
    כל אמירה בתקופה זו שווה כקליפת השום. כל עוד אין החתמה מוכחת
    ולא שמועה על תגובה ששמע מרב סרן שמועתי.
    להתראות בקרוב.

4. Pipe Member

סטרטפורד:

1. יש לו חוזה. קשה לי להאמין שדבר כזה אפשרי. ממתי שחקנים מוותרים על כסף שמגיע להם מבחינה חוקית? ואגב, האם הביטוח לא מכסה את השכר שלו, או לפחות חלק נכבד ממנו?

2. אם תשים אותי על המגרש, תאמין לי שגם אני אעשה את המקסימום להבקיע שערים. זה טיעון חלש. מבחינתי זה מובן מאליו ששחקן במנ' יונייטד יעשה את המקסימום וישתדל. זה אולי מספיק טוב לפולהאם, אך ביונייטד אני לא צריך שחקנים שמתאמצים ומנסים. אני צריך שחקנים שמצליחים. וחבל מאוד שאחד שעשה את שני דברים - גם התאמץ וגם הצליח - עושה זאת כעת מעבר לכביש.

ובבקשה אל תקטלג, או תטיף על מה לאוהדים "מותר" ואסור להגיד ומה הופך אנשים לכפויי טובה. אני מעדיף לא לחיות בבועה ולתת ל"סמל של הקבוצה" להגן על כל שחקן לא יוצלח שדורך במועדון. אם זה בכדורגל, כדורסל, אופניים או פוטבול - תמיד יש שחקנים פחות טובים, פלופים, טראבל מייקרים וכיו"ב שאוהדים לא אוהבים. כשצחקתי על אריק דג'מבה דג'מבה לא הייתי כפוי טובה, הייתי ריאלי. כשאני קורא לברבאטוב פלופ של 30 מיליון ליש"ט, אני מתבסס על השנתיים האחרונות ואף אוהד כדורגל שפוי לא יסתור את העובדה שהשחקן הזה לא מאתים ליונייטד ושהוא כישלון. מצידי שילבד חולצה עם הפנים של קאנטונה מאחורה, גיגס על השרוולים ופרגי מלפנים - הוא עדיין יהיה שחקן שאני לא אוהב, ולא צריך בקבוצה. ולצורך העניין, "עגלה" זה לא עלבון. זה תיאור מצב בו ברבאטוב לצערי נמצא בחלק נכבד מהשהות שלו על המגרש.

5. 亚历山大帕托 Member

קוד:
    In 2000, Redondo transferred to Italian club A.C. Milan in a highly controversial £11m move, which left many Real Madrid fans perplexed. Redondo was consistently injured, most notably with knee problems, during his first two seasons there, and in fact managed to injure his knee just three minutes into his first treadmill session. Because he was unable to play for 2½ years due to consistent knee problems, he suspended his £2.74m-a-year salary, and even tried to give back the house and car which the Milan board had given him.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx והוא לא היחיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/10
  6. THE STRETFORD END Member

Shawn

1.גם לי קשה להאמין שזה יקרה(הורדת המשכורת שלו)אבל אני חושב שיש מקום ובגלל הנסיבות הקיצוניות
    לשינוי.
    אני לא חושב שביטוח מכסה משכורת בגלל פציעה אלא אם הקריירה תסתיים בגללה.

2.זה שנמצא מעבר לכביש נמצא שם בגלל שהמנג'ר של יונייטד,זה שהביא אותנו עד הלום החליט שזה הדבר הנכון לעשות.
    אותו אחד היה הרבה פחות טוב ואפקטיבי בעונה השנייה שלו במועדון,הוא גם היה כמו קוץ בתחת עם ההתנהגות שלו
    בחלק האחרון שלו העונה וכמו תמיד למטבע יש 2 צדדים ואף אחד לא יודע בדיוק איך התנהלו הדברים מאחורי הקלעים,מה שכן יודעים זה שהיו לו סוכנים תאבי בצע לא קטנים.
    מעבר לזה,אם זה שנמצא מעבר לכביש לא היה מוכן להישאר ולהלחם על מקום בהרכב,לשחק תוך כדי רוטציה,העדיף לעשות פרצופים למצלמה ואחרי זה ללכלך ולטנף את המועדון שבילה בו שנתיים...פאק אוף,שיילך להזדיין,עוד שכיר חרב,
    הוא רוצה הרכב בטוח...שישחק אצל שיטי,מגיע לו,ביונייטד הדברים עובדים אחרת וטוב שכך.

כולנו רוצים שחקנים מצליחים,לפעמים זה לא עובד כמו שעון שוויצרי,לטוב ולרע ועדיין מי שנמצא שם על הדשא נמצא בגלל הכשרון הגדול שלו,הרבה יותר גדול משלי ושלך ועם כל הכבוד למקסימום שהיית עושה בכדי להבקיע שערים גם כן.

3.לא כתבתי מה אסור ומה מותר אלא איך אני חושב שצריך להתנהג כאוהד והוספתי,כל אחד והסגנון שלו,
    שלך נראה לי בהמתי משהו,כפיות טובה,דעה שלי,בחירה שלך.
    מצטער,אני לא מקלל שחקנים של הקבוצה שלי,לא רואה בהם אפסים או עגלונים או השד יודע מה עוד,
    בטח לא כשאני בטוח במאה אחוז בהבנה שלי של המשחק.
    בארבטוב יכול לתת משחקים לא טובים ויכול לא להתאים ליונייטד,שמות גנאי כמו עגלון,אפס,משאית אשפה או כל מילת זלזול דומה לא עולים בקנה אחד עם הכשרון והכדורגל שיש לו ברגליים.
    גם אני לא אוהב אהבת נפש כל שחקן שמגיע ליונייטד,פלופים היו ויהיו ועדיין יודע להעריך ולכבד,גם כזה שמצליח פחות.
    הוא עדיין שייך לקבוצה,חלק מהמשפחה,הוא עדיין יכול לסתום פיות(הלוואי)וזה היופי בכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. טל, ממה שאני יודע הביטוח משתתף בחוזה של שחקן פצוע. בשביל זה הוא נועד. לא יודע כמה אחוזים הביטוח מכסה וכמה הקבוצה משתתפת אבל לדעתי כל עוד הוא פצוע החוזה של הארגיבס הוא לא נטל על הקבוצה. כלומר השאלה האם הלחתים שחקן נוסף בחוזה שמן, נניח ג'ו קול, לא בנויה על החוזה של הארגיבס.
    ועדיין, יהיה נחמד לראות את הארגיבס בא מיוזמתו ומוריד מהחוזה.

2. ביקורת על המועדון. לטעמי ביקורת היא דבר מחייב ובסופו של דבר בונה. גם על פרגי וגם על השחקנים. מניח שפרגי התאים עצמו הרבה פעמים בעבר לשינוים של עולם הכדורגל לא רק בגלל כישלונות אלא גם בגלל דעת הקהל.
    לדעתי העזיבה של טבז ולא משנה כמה תנסה להציג את טבז בצורה רעה, היא באשמתו של פרגוסון. בשורה התחתונה, פרגוסון נתן לטבז את ההרגשה שהוא לא מספיק טוב להרכב הראשון של יוניטד, בסופו של דבר פרגוסון העדיף את בארבטוב על טבז.
    נכון, לאחר העזיבה שלו טבז איבד הרבה מהאהבה של הקהל בגלל ההתנהלות שלו. אולי בהתנהלות אחרת הוא היה ממשיך לקבל אהבה מהקהל שלנו (כמו רבים אחרים וטובים שעזבו אותנו), אבל צריך לדעת לשים את ההבדל בין הסיבות לעזיבה של טבז להתנהלות של טבז לאחר העזיבה.

טבז המשיך לאורך עונה שלמה לעלות מהספסל ולתת הכל ודווקא היה זה פרגוסון שמשום מה החליט לא להחתים אותו. למשוך שחקן כמו טבז עד תחילת או אמצע הקיץ עם המשך דרכו במועדון היה צעד פשוט לא נכון.
    פרגי ידע מיהו טבז, מה הוא מקבל ממנו, ולכן לא מובנת ההמתנה עם ההצעה לנציגים של טבז.

נכון, אין ספק שאם טבז לא רוצה להיות שחקן ספסל פרגוסון היה צריך לשחרר אותו. אבל זאת לא הביקורת. הביקורת היא על פרגוסון שבכלל הביא את טבז למצב שהוא שחקן ספסל בגלל שחקן כמו בארבטוב. להעדיף את בארבטוב שעדיין לא הוכיח את עצמו ביוניטד בצורה כל כך נחרצת על טבז שעונה לפני זה נתן עונה גדולה התבררה כטעות של יוניטד.

לסיכום, חושב שפרגוסון טעה בעניין טבז, הייתי מאוד רוצה שטבז ימשיך, אבל אני גם לא שוכח את ההתנהלות של טבז בעזיבתו ולכן הוא עבורי עוד שחקן בליגה ולא מישהו שאני רוצה בהצלחתו האישית או מישהו שבעוד 20 שנה אספר לילדים שלי עליו כשאדון בשחקנים גדולים בעבר של היוניטד.

3. ביקורת על שחקנים. כמו בהתייחסות לפרגוסון אני מניח שחלק מהרצון של שחקנים לבוא ליוניטד זה בגלל הרף הגבוה, העובדה שגם אחרי שנים של הצלחות האוהדים עדיין מציבים רף גבוהה.
    תרשה לי טל גם להגיד ששניכם טועים. אין דבר כזה בכדורגל, ולדעתי גם בעולם, שאם מישהו משחק ביוניטד אז הוא אוטומטי מוגן מביקורת, גם כזאת שהיא צינית וקשה.
    קח לדוגמא את רונלאדו אחרי אותו יורו ואותם הצהרות למדריד. רונאלדו עדיין היה שחקן הקבוצה, עדיין רציתי בהצלחתו, אבל החלטתי שאת השיר שלו אני לעולם לא ישיר שוב. בנוסף, גם לא הייתה לי בעיה לקרוא לו "שפחה", "פילגש" כשדיברתי עליו עם ידידים שלי.
    רונאלדו הפך להיות, עבורי לפחות, שחקן שהמועדון מנצל כדי להצליח במפעלים השונים, בלי סימפטיה, בלי אהבה, בלי רגשות, הוא מצליח המועדון מצליח לא פחות ולא יותר.
    קח את הדוגמא של היינצה שדרש מעבר לליברפול. גם כשעוד לבש את המדים של הקבוצה ולא עבר העברתי עליו ביקורת קשה, כי העובדה שהוא עדיין שחקן יוניטד לא אומרת שהוא יכול להתבטא כרצונו.
    לסיכום, לדעתי צריכים להסתכל על כל ביקורת לגופה. אני בחיים לא אהיה ציני או אקלל שחקן שנותן הכל למועדון, שמחוייב ושומר על כבוד המועדון. אבל שחקן שמתנהג בצורה לא מקצוענית? שפוגע בכבוד המועדון? שלא מכבד את האוהדים? אני גם לא אכבד אותו.

לטעמי בארבטוב לא נופל לקטגוריה הזאת. היינצה בעבר, גם אם היה לובש את המדים שלנו כמחליף באיזה משחק אחרי ההתבטאות שלו, כן היה נכנס לאותה קגטוריה.

8. Gass12 Member

אני מוצא את עצמי בהזדהות כמעט מלאה איתך משה עם הסתייגויות קלות. להוציא את הסעיף הזה.
    שמדבר על זה ש..אני מצטט אותך :"..ועדיין יהיה נחמד אם הארגריבס יבוא ביוזמתו ויוריד מהחוזה"..
    ואני שואל שאלת תם. למה?
    1.כשאתה עורך ביטוח אובדן כושר עבודה בביטוח המנהלים שלך, תבוא אל חברת הביטוח אחרי שנתיים של בטלה מאונס ותאמר להם סליחה שנדפקתם אתי ולא לקחתם פרמיה בחינם. אני מבקש שתשלמו פחות?
    ..
    כשהרכב שלך ילך טוטאלוסט תגיד להם אני מוותר לכם על חלק מהכסף? WTF.
    המועדון לא נפגע בלירה אחת.חברות הביטוח מנגבות שומן חזיר רוב ימות השנה. בזמן אמת שישלמו הבני זונות. גם ככה מעמיסים עליך סייגים והגבלות כשחלילה קורה משהו. ואם זה לא בדיוק כך אז האחראי על הביטוחים אצלנו צריך לקבל בעיטה בתחת.כי לא ערך ביטוח נכון.
    יש במפורש בכל פוליסה סעיף שמדבר על אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. כשגם השחקן מודע אליו
    שבמקרה של פציעה ארוכה הוא משתכר כ75 אחוז משכרו ומסתפק בזה....
    2.לגבי טבז אני עדיין חושב שפרגי והמועדון התנהגו כלפיו לא ביושר ולא בהגינות. רצו להראות לו את הדלת
    בגלל ההעדפה הברורה של פרגי את ברבאטוב. (מה שהתברר כעצם בגרון בדיעבד)...אבל עשו זאת
    בצורה לא יפה ולא מכובדת ..ומה שהכי מעליב שהיא לא ברוח המועדון .
    אני מבין את ההתנהגות הנלוזה של הארגנטיני לאחר מה שעשו לו אבל בכלל לא מצדיק אותה.
    3.לגבי הפורטוגלי.. להזכירך הייתי הראשון שכינה אותו כאן בפורום "זונה בשכר".. והייתי הראשון למחוק את שמו מהזיכרון. עד היום אני קורא לו הפורטוגלי ההוא.
    יש מבחינתי רק מבחן אחד מבחינתי לשחקנים שלנו.והוא מבחן הנאמנות. אם מישהו שבר את הקוד האתי הזה. הוא מבחינתי בחוץ. לא יעלה על הדעת שאם אבא שלך יכעס עליך תבקש לעזוב משפחה?
    מי שלא מרגיש במשפחה ביונייטד שילך. אם הוא בוחר להישאר אז הוא בן משפחה עם כל הזכויות והחובות של בן משפחה . עד שיעזוב, אבל כשהוא עוזב שישאיר דלת פתוחה ללבבות האוהדים.
    בל נשכח שזה בכל זאת כדורגל מקצועני עם שחקנים נודדים ומתחלפים.

9. Gass12 Member

אני מוצא את עצמי בהזדהות כמעט מלאה איתך משה עם הסתייגויות קלות. להוציא את הסעיף הזה.
    שמדבר על זה ש..אני מצטט אותך :"..ועדיין יהיה נחמד אם הארגריבס יבוא ביוזמתו ויוריד מהחוזה"..
    ואני שואל שאלת תם. למה?
    1.כשאתה עורך ביטוח אובדן כושר עבודה בביטוח המנהלים שלך, תבוא אל חברת הביטוח אחרי שנתיים של בטלה מאונס ותאמר להם סליחה שנדפקתם אתי ולא לקחתם פרמיה בחינם. אני מבקש שתשלמו פחות?
    ..
    כשהרכב שלך ילך טוטאלוסט תגיד להם אני מוותר לכם על חלק מהכסף? WTF.
    המועדון לא נפגע בלירה אחת.חברות הביטוח מנגבות שומן חזיר רוב ימות השנה. בזמן אמת שישלמו הבני זונות. גם ככה מעמיסים עליך סייגים והגבלות כשחלילה קורה משהו. ואם זה לא בדיוק כך אז האחראי על הביטוחים אצלנו צריך לקבל בעיטה בתחת.כי לא ערך ביטוח נכון.
    יש במפורש בכל פוליסה סעיף שמדבר על אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. כשגם השחקן מודע אליו
    שבמקרה של פציעה ארוכה הוא משתכר כ75 אחוז משכרו ומסתפק בזה....
    2.לגבי טבז אני עדיין חושב שפרגי והמועדון התנהגו כלפיו לא ביושר ולא בהגינות. רצו להראות לו את הדלת
    בגלל ההעדפה הברורה של פרגי את ברבאטוב. (מה שהתברר כעצם בגרון בדיעבד)...אבל עשו זאת
    בצורה לא יפה ולא מכובדת ..ומה שהכי מעליב שהיא לא ברוח המועדון .
    אני מבין את ההתנהגות הנלוזה של הארגנטיני לאחר מה שעשו לו אבל בכלל לא מצדיק אותה.
    3.לגבי הפורטוגלי.. להזכירך הייתי הראשון שכינה אותו כאן בפורום "זונה בשכר".. והייתי הראשון למחוק את שמו מהזיכרון. עד היום אני קורא לו הפורטוגלי ההוא.
    יש מבחינתי רק מבחן אחד מבחינתי לשחקנים שלנו.והוא מבחן הנאמנות. אם מישהו שבר את הקוד האתי הזה. הוא מבחינתי בחוץ. לא יעלה על הדעת שאם אבא שלך יכעס עליך תבקש לעזוב משפחה?
    מי שלא מרגיש במשפחה ביונייטד שילך. אם הוא בוחר להישאר אז הוא בן משפחה עם כל הזכויות והחובות של בן משפחה . עד שיעזוב, אבל כשהוא עוזב שישאיר דלת פתוחה ללבבות האוהדים.
    בל נשכח שזה בכל זאת כדורגל מקצועני עם שחקנים נודדים ומתחלפים.

10. THE STRETFORD END Member

משה,

ביקורת על המועדון,על פרגוסון,על השחקנים,על הקהל,כל ביקורת,גם קשה,הכל מצויין,אני בעד,אני עושה זאת בעצמי,
    אבל יש דרך לעשות זאת,אפשר לעשות זאת בסגנון מכובד יותר בטח ובטח כשהם חלק מהמשפחה ויש כאלה שמעדיפים לעשות זאת בצורה קיצונית,שחור או לבן כאילו אין שום דבר באמצע,בצורה מטונפת משהו,כפויית טובה ולא משנה מה אותם שחקנים יעשו,
    כל אחד והדרך שלו.

עניין טבז כבר נטחן בזמנו מכל הכיוונים,אתה רוצה שוב,בבקשה:
    הצד שלו טען שמשכנו את העניין בכוונה,
    הוכח שכל עוד היה בהרכב פחות הפריע לו עניין חתימת החוזה,זה לא היה כזה דחוף מבחינתו.

יונייטד הציעה בקיץ ההוא לטבז חוזה,הוא דחה אותו,זו היתה הבחירה שלו,הוא יכול היה לבחור גם אחרת
    ככה שההחלטה הסופית בעניין היתה שלו.
    לפרגוסון/למועדון היתה את הזכות להציע לו חוזה מתי שהם ראו לנכון והם עשו זאת כשעדיין היה שחקן חופשי,
    הוא ראה ששחקן הרכב קבוע הוא לא יהיה,הוא ראה הרכב ומשכורת גבוהה יותר בשיטי,הוא בחר באופציה הטובה מבחינתו.

פרגוסון נתו לו להרגיש שהוא לא מספיק טוב להרכב הראשון...תגיד לי,זה גן ילדים?
    מה יגיד פארק שלא שיחק ואפילו לא התלבש לגמר האלופות במוסקווה,לאחר שהיה שותף בכיר להעפלה לשם,
    שפרגוסון גרם לו להרגיש שהוא לא מספיק טוב לשבת על הספסל אפילו בגמר האלופות?

סולשיאר הביא לנו את גביע אירופה ב 99,יכול היה לקבל הרכב באלף ואחרת קבוצות אחרות בעולם,
    הוא המשיך להיות שחקן רוטציה לצד חלוצים גדולים כמו קול,יורק,שרינגהאם ולאחר מכן ואן ניסטלרוי ורוני,
    אז מה,הוא נעלב שהוא לא שחקן הרכב קבוע?הוא קיבל את ההרגשה שהוא לא מספיק טוב?

פרגוסון הביא את בארבטוב כי חשב לנכון שזה יהיה לטובת הקבוצה במיידי ולטווח ארוך גם כן,
    טבז לו היה בוחר להישאר היה צריך להתאים את עצמו למה פרגוסון חושב נכון לעשות,ככה עובדים העניינים בחדר הלבשה בריא,
    זה לא היה מקובל עליו...בבקשה,אחרי יונייטד הדרך היא בכיוון אחד,למטה.

ההתנהגות שלו בחודשים האחרונים שלו בקבוצה וגם חודש,חודשיים ושלושה חודשים לאחר שעזב הראתה במשהו על סוג האופי שלו גם כן ולא בצורה חיובית,יכול להיות שזה היה משהו שזה הדליק איזו נורה אדומה מצד פרגוסון בנוגע אליו?
    שאולי גרמה לו למשוך את עניין ההחלטה לגבי חוזה חדש עבורו?
    אולי,עובדה היא ששחקנים אחרים,כמו
    ואן ניסטלרוי,יאפ סתאם שעזבו את הקבוצה לאחר החלטה של פרגוסון,החלטה קשה,קרה ובלי שום סנטימנטים מצידו,
    הם ידעו להוקיר,לכבד את האיש,את המועדון לאחר מכן ולמרות הפרידה הלא נעימה,כלומר אפשר גם אחרת.

עוד עונה של שיטי מחוץ לליגת האלופות ויש לי הרגשה שטבז יבקש מהסוכנים שלו לחפש לו קבוצה אחרת.

11. Sir Alex Las' Killa

לא מובן מאיפה צצה הרחמנות הזאת עם בארבטוב פתאום. הוא מרוויח מספיק בשביל לספוג ביקורות, אז תחסכו את זה ממני. ואיך אפשר לקרוא לאוהדים כפויי טובה כאשר שחקן בעצמו לא תורם כלום לקבוצה (אגב, אני בדעה שהוא יותר מזיק) כמה שנים למרות כל התמיכה? התפוקה שלו שווה לשחקן שהגיע בחינם. הוא משחק בהליכה, אדיש, מוציא את העצבים על אחרים ומעל הכל מחמיצן. זה דבר שאני לא סובל בחלוצים - החמצות, ולו לא חסר כאלו.

לצערנו כמו שזה נראה כרגע, אף קבוצה לא מוכנה להחזיר לנו חצי מההשקעה בו ככה שנצטרך 'להנות' ממנו גם בעונה הקרובה.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר שאי אפשר לבקר את ברבאטוב, אבל יש דרך לבקר. לומר עגלה זה לא ביקורת, סתם עלבון.

13. rooney-7 Member

לא כל כך מצליח להבין את פרגסון.
    למה אם יש לנו את מקיידה הוא קונה בעשר מיליון את הרננדז?
    הם נראים דומים מאוד במשחקם.שניהם לא בטוח שבשלים להיות חלוץ בכיר ברוטציה באופן מיידי כל אחד מסיבות שלו(אחד צעיר אחד לא רגיל לפרמייר-ליג).
    יותר מכך בהרבה משחקים אנו משחקים עם רוני כחלוץ בודד.
    ככה שכנראה בכל מקרה הם לא הולכים להיות סופרסטארים בקבוצתינו.
    הבעיה שיש מעט מאוד קבוצות שמסוגלות לשלם חמש-עשרה מיליון.ככה שספק אם נעשה רווח על השחקן בעתיד בזכות זה שקנינו אותו מתחת לערכו בשוק כיום.

לא ברור.מה גם שיש את וולבאק ודיוף שגם עליו בזבזנו כמה מיליונים טובים.פשוט לא ברור.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/10
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. טל, אתה מתעקש להסתכל על זה מהצד הלא נכון לדעתי. אני מסתכל לפי עובדות בשטח, נתונים, כמו העובדה שההצעה על טבז הגיעה מאוחר מידי. אני מסתכל על טבז שנתן עונה גדולה, ואז נבחר כמחליף לשחקן בינוני כמו בארבטוב. לא מדובר בפארק שיושב לו רונאלדו על הקו אלא בארבטוב. גם כשטבז היה טוב ובלט מעבר לבולגרי פרגוסון העדיף את הבולגרי. שחקני כדורגל הם לא מכונות. יש להם רגשות וכן גם אגו.
    אני חושב שאם פרגוסון היה אומר לטבז שהמלחמה על ההרכב פתוחה ומי שיהיה טוב ישחק, טבז היה נשאר. אבל ההרגשה הייתה לאורך כל העונה שטבז שחקן ספסל וככה יהיה גם בשנים הבאות. טבז, ובצדק יש לומר, לא היה מוכן לקבל זאת אחרי שהוכיח את עצמו ולאור העובדה שחשב שמגיע לו צאנס בהרכב הראשון.
    דווקא מה שעשה אחר כך, המעבר לסיטי, ההתבטאויות, הוריד לי מהערך של טבז ולא ההתנהגות כשהיה ביוניטד.

2. אני שוב אומר, עבורי שחקן שלובש את חולצת המועדון לא חסין אוטומטי מביקורת. גם צינית או פוגעת. רונאלדו, היינצה, כולם קיבלו ממני עקיצות גם כשעוד היו שחקני יוניטד. המבחן שלי הוא מבחן הנאמנות, המקצועיות. שחקן שיתבטא נגד המועדון או שלא יתנהג כמקצוען, גם אם משתייך לסגל הרחב של יוניטד יקבל עקיצה (היינצה דוגמא מושלמת, אם היה נשאר לא הייתי חוסך ממנו עקיצות).

3. לא חושב שכך המקרה עם בארבטוב. שחקנים שמנסים ונותנים הכל אבל פשוט לא טובים מספיק ליוניטד (בארבטוב) או פצועים (האגריבס) בוודאי שלא יקבלו ממני יחס מעליב כי המבחן שלי הוא אחר.

15. ArsenalFan Member

חלקכם מגזימים לגמרי עם הביקורת שלכם על ברבאטוב. איך אפשר להגיד שהוא "לא מספיק טוב" ליונייטד, אחרי כל מה שהוא כבר עשה בפרמייר ליג? ברבאטוב עשה עבור ספ*ס לא פחות וכנראה יותר ממה שטבס עשה עבור מנצ'סטר סיטי, בקבוצה פחות מוכשרת. אפשר להגיד שהחיבור בעייתי, שהוא לא עמד בציפיות (שנבעו בעיקר מתג המחיר), שהוא לא השתלב בשיטת המשחק. אפשר להבין את האכזבה אצל אוהדי יונייטד, אבל להגיד שהוא עגלה ולא מספיק טוב, זה כבר לא נכון. הכישרון שלו עצום. לא תמיד הכל דופק כמו שעון גם כששופכים את מיטב הכספים. ואגב, אני לא משוכנע שהוא אמר את המילה האחרונה שלו ביונייטד.

לגבי אואן הארגריבס, מה שבאמת מדכא עבור אוהדי אנגליה זה שכאשר פאביו קאפלו דיבר על שחקנים "חדשים" יחסית שהוא יבנה סביבם את הקמפיין הבא, הוא ציין ראשון את אואן הארגריבס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx . אגב, זה נכון שהארגריבס, למרות היותו שחקן נבחרת אנגליה, לא עומד בתקנות החדשות של הפרמייר ליג ל-Home grown? הרי הוא לא שיחק על אדמת אנגליה עד שנרכש ע"י יונייטד. סוג של לאקונה שפועלת לרעתו ולרעת יונייטד.