מנצ'סטר יונייטד 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/11.

1. Ian Wright Member

מעניין שהם גם לא הוזכרו בסיקור, אבל דני וולבק וטום קלברלי עברו השאלות טובות בסנדרלנד ובוויגאן בהתאמה במהלך העונה האחרונה. אני מאמין שהם יקבלו את ההזדמנויות מאלכס פרגוסון במשחקי קדם העונה ומשם כבר אלוהים גדול.

בהחלט עתיד אנגלי מבטיח יש לקבוצה.

אגואיסט? מלך הבישולים של הפרמיירליג. 18 בישולים.

2. JohnTerry26 Member

נראה לי שהוא מדבר על ה3 פעמים במשחק שהוא בועט לשמיים מ25 מטר.

3. Prometheus Member

את וולבק וקלברלי אני דווקא כן מכיר, וקלברלי אפילו אמר שהוא חושב שהוא מתאים לדעתו להגיע להרכב ביונייטד.. נחכה ונראה, משום מה אני סקפטי.

בסדר נאני מלך הבישולים אבל הוא עדיין יותר מדי טיפש במשחק שלו ויש לו בחירת החלטות לא נכונה הרבה פעמים (ללכת עם הראש בקיר = אגואיסט). לגבי הכישרון שלו - אין ויכוח.

4. avdz7 Member

על נאני העונה אין שום תלונות, מלבד החודשיים האחרונות שלו בעונה הזו, הוא היה פשוט מפלצת! הוא אשכרה היה רק מקבל את הכדור בצד ימין וכבר היית יודע שמשהו טוב הולך לקרות. כל כך מקווה לראות את הנאני הזה חוזר, אנחנו צריכים את זה, ועם אשלי יאנג בצד שמאל אני חושב שיהיה לנו משחק אגפים מצויין.

5. Roy_Keane Member

אנחנו צריכים גם קשר נוסף לסגל שיוסיף מחץ לקישור,אי אפשר לבנות יותר על קאריק,ואי אפשר לדעת באיזה כושר פלטשר יהיה בעונה הבאה.

6. Gass12 Member

אני מסכים עם Prometheus.
    נאני בשלושת החודשים האחרונים חזר לסורו.יכולת קבלת החלטות זוועתית.לבעוט ממצב כמעט בלתי אפשרי במקום למסור לחבר שנמצא במצב טוב יותר זו טפשות שברקע שלה אנוכיות.הרי למה הוא מוצא לנכון לבעוט?
    אם לא להבקיע.למרות שמבחינת האוהדים זה סוג של שיטת מר מצליח. הצליח לך? אתה מלך.לא הצליח?
    תעבור לצד שמאחורי השער ותביא כדורים.

יום הולדת 21 לתאומים פאביו ורפאל מבת ים.מזל טוב דרדסים.

שמועות רצות בכל עונה.לרוב אלו שמועות שהמניע שלהן הוא אינטרס מובהק.
    *שחקן שרוצה לשפר את השכר שלו(שיפתחו את החוזה וישלמו אחרת אלך. או אעשה קולות של רוצה ללכת)
    *סוכן שרוצה לקבל מחיר טוב יותר.
    *קבוצה שנמצאת במשא ומתן לגבי שחקן בעמדה מסויימת וההוא עושה שריר.אז מריצים ידיעה כאילו שחקן טוב ממנו כבר נמצא על הכוונת והוא מקושר אלינו חזק.
    *מריצים שמועה שהשחקן מקושר אלינו על מנת למנוע מקבוצה אחרת להתעניין.
    *סתם חנטרישים שרוצים לדפוק פוזה של מבינים ויודעי דבר. סוג של "צ'מע לי אח'שלי ממקור בדוק אני יודע שרוני עוזב את היונייטד וחתם ברוסיה.(תמיד יוכל לטעון שבשל הרגישות לפירושקי שהתגלתה לגמרי במקרה אצל וויין רוני החתימה נמנעה).
    *השאלה למה עיתונים נותנים יד לחרושת שמועות הזבל? מאוד פשוט. בעיתונים עובדים עיתונאים.
    עיתונאים הם בני אדם שמונעים מאותם אינטרסים.כולם רוצים לספר ראשונים את הידיעה.יש כאלו שלא קונים מהם מכונית יד שנייה.עיתונאי הוא אחד מהם.זה מקצוע זבל ש99 אחוז ממנו נסוב סביב רכילות וחרושת שמועות צהובות.
    גם העיתונאים הרציניים באמת.נגועים באינטרסים.אם לא אינטרס ישיר אז אינטרס תואם אג'נדה.

אני באופן עקרוני לא מצטרף אף פעם לדיון מלפפונים.למה? כי מלפפונים מחזיקים רק מספר ימים עד שזורקים לפח וקונים אחרים...
    ולכן.אני יודע,סמוך ובטוח שפרגי קיבל "החלטה גדולה".רואים את זה!
    הזמן והמקום :וומבלי.גמר הצ'מפיונס.הידיים רועדות מהקריזה ש"וואלה אין לי מה לעשות מולם ואני די חסר אונים".ואם יש מה שפרגי לא יהיה מוכן לבלוע לעולם.זה חוסר אונים.
    אני בטוח שנהיה קבוצה מצויינת השנה. באותה המידה אני בטוח שבעיית קשר האמצע תיפתר (אם לא נפתרה כבר).אני מספיק שנים רואה את הקשיש הצעיר.בכדי לדעת שניתן לסמוך עליו.

7. KirkH Member

עוד פעם עם הניתן לסמוך עליו הזה...

לא מבין בשביל מה בנאדם צריך לחכות עונה שלמה של צפייה בכדורגל אם הוא כבר יודע שבשורה התחתונה יהיה בסדר - בכל זאת, פרגוסון אחד המנג'רים הגדולים בהסטוריה. בטוח שיהיה בסדר.

לפתור כל דיון בהסתמכות על יכולת הניהול / אימון של פרגוסון מייתר את הצורך בדיון שלא לומר במשחקים כשלעצמם.

פרגוסון גם היה בסדר כשהוא קנה את טאיבי.

8. Gass12 Member

כשלא הפשירו לבוס כסף לרכש,הוא בלע את הצפרדע ושתק.לזכותו יאמר שבכלים שהיו לו הוא עשה את המקסימום.עתה משהופשר כסף לרכש אני בטוח שעמדת קשר האמצע תיפתר או באמצעות רכש חדש או באמצעות שימוש באחד החוזרים מהשאלה.או הסטה של אחד השחקנים מתפקידו.
    במה הדברים סותרים? למה אני לא יכול לסמוך על המנג'ר שלנו בעיניים עצומות?לך יש מנג'ר שמקבל החלטות בצורה טובה יותר?
    מעניין לי את קצה ה** אם זה מייתר את הדיון. מה איכפת לי בכלל דיון שמועות,העברות,או השד יודע מה?
    זה דיון של היונייטד.
    אבל מעל הכל.זה המנג'ר שלנו מ1986 לשבט או לחסד.עינך הרואות שהוא עשה דברים.מספיק דברים
    שאנחנו יכולים להשפריץ מרוב גאווה.אם למישהו כזה לא לתת את הקרדיט למי כן?

9. KirkH Member

העיקר שדחפת את הזין שלך לדיון.

אם אתה לא רוצה להגיב, אל תגיב. להתחיל ולסיים כל דיון ביהיה בסדר כי זה פרגוסון זה מצחיק. זה הכל.

מילא היית מוסיף מה לדעתך צריך לעשות. או מה לדעתך יעשו. או מה לדעתך לא יעשו.

יהיה בסדר, זה הדיון של יונייטד, פרגוסון נותן חסות.

10. Gass12 Member

יודע מה מצחיק? אתה זה שדחפת את עצמך לדיון הזה מבלי לומר בעצם כלום?
    מה ניסית לומר חוץ מלהקניט?..
    עזוב אל תענה לי התרגלתי משיחות עבר איתך שחשוב לך לומר את המילה האחרונה(לרוב שטות כמו הראשונה)..

11. D.Irwin Member

מה לעשות שפרגוסון לא נתן לנו יותר מדי סיבות לדאגה?

יהיה בסדר כי יש לנו את פרגי זו לא סתם משפט זה באמת משהו שאני מאמין בו.

12. KirkH Member

להאמין זה מעולה. אבל לא לדון בשום דבר בגלל שהפעולות נעשות על ידי פרגוסון זה כבר מוגזם.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שפרגי מקבל החלטה, אני מאמין שהיא תצליח - גם אם לפעמים זה לא קורה. אבל אני לא מאמין עיוור בכך שבעיית הקישור שלנו עומדת להיפתר, כי אם היינו עושים דברים נכון יותר, לא היינו מגיעים לקיץ הזה עם בעיית קישור ולא היינו סובלים כל כך ממרכז השדה.

כן, גם פרגי טועה, ואי הטיפול באזור הזה בזמן היתה טעות שהביאה אותנו לקיץ הזה, לא אגיד עם הלשון בחוץ, אבל במצב שברור שאנחנו צריכים להשקיע כסף שם. הבעיה שם לא תיפתר מבפנים, צריך לרכוש מישהו, מישהו משמעותי כנראה, ורכישות כאלו הן תמיד עניין מורכב. גם כשמדובר בפרגי, הן לפעמים לא מצליחות. כמו שאחרי בקהאם לא הצלחנו להביא את רונאלדיניו, וכנראה שחלקית כתוצאה מכך שילמנו בכמה שנים של בינוניות יחסית. כמו שאחרי שמייכל, לקחו לנו כמה שנים להביא שוער מתאים, חרף מספר ניסיונות.

פרגי הוא פרגי, והדבר הבאמת נכון לגביו הוא שבסופו של דבר דרכו תצליח - גם אם פה ושם יהיו סטיות ועיכובים. אבל זה לא אומר שאנחנו מיד עולים על הדרך המלך. אולי כן, אולי לא. תלוי מה הוא רוצה, תלוי אם בכלל יצליח ליישם אותו. אני לא בקטע של אמונה עיוורת.

14. Gass12 Member

מה עניין שמיטה להר סיני? כתבתי שאני לא משתתף בדיון שמועות ומלפפונים בגלל אותן סיבות שפירטתי בהודעתי המקורית.מה הקשר ל..לא לדון בשום דבר? האר את עיני בצורת החשיבה שלך.

15. alexshw Member

ומוריניו שלך לא קנה פלופים? כולם טועים. יש עוד כמה פלופים מיתולוגיים שפרגי הביא, אבל הרשימה הזו הכי מינימלית שאפשר להעלות על הדעת עבור מנג'ר שמאמן באותו מועדון 25 שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/11