מנצ'סטר יונייטד 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה סיכוי שהוא נשאר שם. בקיץ שעבר זה עוד היה מובן, עכשיו זה כבר בדיוק הרגע להמשיך הלאה עבור שני הצדדים.

לדעתי זה עניין של זמן עד שהוא ביונייטד. קשה לי להאמין שהעסקה הזו תיפול על 5 מיליון פאונד, ככל הנראה.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא יישאר וגם מהדברים של קומאן עולה שבזמן שבשנה שעברה סאות'המפטון סרבה למכור אותו, עכשיו יש שם נכונות לאפשר לו להתקדם. זה עניין של כסף. השאלה היא טקטיקת המו"מ שלנו. לכאורה הגשנו הצעה לפני שבועיים והיא נדחתה, ומאז לא פנינו שוב. מצד אחד, אני מבין את הרצון לא לשלם כל סכום, בכל זאת צריך לנסות להפחית עלויות, אנחנו לא הפראיירים של כולם. מצד שני, שבועיים בלי לחזור אליהם, מה זה באמת נותן כשאין עליהם לחץ ממשי למכור?

מצד שלישי, זה שנכתב שהפער בין מה שהם רוצים למה שאנחנו מציעים הוא חמישה מיליון פאונד לא אומר שזה באמת נכון. אולי זה הרבה יותר.

3. alexshw Member

אם יש לוודי טקטיקת מו"ם אז היא כושלת ביותר

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אמיר ע,

יכול להיות שגם יונייטד מסתכלים על אלטרנטיבות אחרות (ע״ע שוויינשטייגר). כך או כך, זה נראה קצת מוזר.

5. alexshw Member

שוויני לא אלטרנטיבה לשניידרלין ואם כן יונייטד בבעיה גדולה

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם כל מילה של @alexshw .

חוץ מזה, אם הגענו למצב שאנחנו מגישים הצעה של שניידרלן, אז זה כבר מעבר למעקב ולמחשבה. זה כבר השלב שבו החלטת שזה שחקן שאתה רוצה.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

8. alexshw Member

מה זה עומדים. למשל טורינו מאוד ברורה 20 מיליון יורו על דרמיאן. יש עוד אופציות גם.
    אם יונייטד לא עושה כלום בנדון אז כמובן שלא יקרה כלום.

אם דוברים על טקטיקה מסוימת של מו"ם ונסיון הורדת מכירים הרי שעסקת פלאיני הייתה הרסנית מאוד בתחום הזה. עכשיו הקבוצות אומרות שאם עליו שמו 27 מיליון פאונד אז השחקן שלי שווה לא פחות או אף יותר.
    שורה תחתונה אני לא רואה שיונייטד בעמדת מיקוח טובה מדי מבחינתה לאור הנסיבות ואם לא לקחת בחשבון שיבואו איזשהם מציאות מיוחדות שאף אחד לא חשב עליהם בתקשורת.
    למשוך זמן ולגלוש לתחילת עונה זה רק יהרוס את העונה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שעסקת פלאיני יצרה איזה תקדים שעכשיו רודף אותנו כמו שעסקת אנדי קארול לא יצרה תקדים בליברפול שגורם לה לשלם טונות של כסף על כל שחקן. יונייטד מועדון עשיר וכבר הרבה שנים שיש תחושה, מוצדקת, שאנחנו משלמים איזה פרימיום על כך. תוסיפו לכך את הצורך הברור שלנו ברכש וגם, בהחלט, את הכסף הגדול שהוצאנו בעונה שעברה, וברור שכל מועדון ינסה להוציא מזה כמה שיותר.

השאלה עד איזה שלב אפשר למשוך את הקטע של לנסות להוריד מחירים גם אם עסקאות נגררות ונגררות. יש שנים שבהן זה יהיה דבר סביר לעשות, כשלא נזדקק להרבה שחקנים ולא נואשות. כאשר אנחנו צריכים להתחזק במספר עמדות ועוד חודש העונה באנגליה כבר מתחילה, אולי זה לא הזמן לכך.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי תהליך המו"מ של אדוארדס או תהליך ההתארגנות בחלון ההעברות של הקבוצה -
    "בואו נזרוק את כל השמות שאנחנו מכירים לאוויר, ננפח עם סכומי משכורת אדירים ונקנח עם בבה"
    למה הכל צריך להיות כל כך קשה? למה?

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זוכר איטלקים שהישתלבו טוב אצלכם לארוך ההיסטוריה. אבל מדובר במגן סופר מוכשר שכבר הספיק לשחק גם בנבחרת,על הנייר רכש טוב.

13. alexshw Member

האמת אני באופן כללי זוכר הרבה יותר כשלונות של איטלקים בליגה מאשר הצלחות, שכמובן בראשם זולה ודי מטאו ודי קניו.
    על כל פנים כל מקרה לגופו. דרמיאן הרשים אותי.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא ממש היו לנו איטלקים בעבר. מאקדה לא מימש את הציפיות, רוסי עזב בשביל דקות משחק, וטאיבי היה קטסטרופה. בשנות השישים היה לנו אנגלי ממוצא איטלקי, לא זוכר את שמו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בדקתי, שמו היה קרלו סנטורי, איטלקי שעבר עם משפחתו למנצ׳סטר בגיל צעיר והיה מחליף בתקופת באזבי.

מצב נושא:
הנושא נעול.