מנצ'סטר יונייטד 2015/16-הסיוט שנגמר עם גביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני מדבר על מרכז השדה של צ׳לסי אני גם מתכוון לאוסקר שמבצע המון עבודה שחורה. בנוסף לכך, גם אם לחלק מהאנשים, דווקא אוהדי צ׳לסי עצמם, יש ספקות לגבי מרכז השדה הפותח שלהם, זה עדיין לא סותר את העובדה שזו חוליית הקישור האיכותית בליגה, לפחות בעיניי.

אגב, גם בליברפול, לפחות על הנייר, יכול להיות קישור טוב מאוד בעיניי. השאלה היא איך רוג׳רס מתכנן לשחק.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

"איכותי באמת"? בלי ההתאבדויות של טרי וקהיל (חלק שני של העונה) היינו מסיימים מחוץ לליגה האירופית בגלל העובדה שהקישור קרס פעם אחר פעם. אצל כל מאמן אחר קישור כזה זה על גבול ההפקרות והסיבה הגדולה ביותר לשאלה- למה שיחקנו כמו עגלות?

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

העבודה השחורה של אוסקר וויליאן היא חשובה מתי שססק משחק טוב ולא נעלם. מתי שססק נעלם מי בדיוק הניע כדור??
    בקישור של שניידרלין ושויינשטייגר בחיים לא תיהיה לך שאלה כזאת, ותמיד אחד מהם ידע לעשות הגנה.

אוי אני מתגעגע לבאלאק.

4. Roma מנהלים

זה לדעתי כבר יותר קשור לגיבוי הנורא שיש לכם. ססק ומאטיץ' פשוט קרסו.

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמשיך לומר את זה עד שהפנים שלי יכחילו, כי הדברים האלה לא תלויים רק במנג'ר...

6. alexshw Member

אלן, לוקאס, הנדרסון, מילנר - מבין כולם רק להנדרסון יש יכולת התקפית וגם היא מוגבלת. זה קישור מאוד אפור.
    עובדה שבסוף מבין כולם סטיבי הישן והטוב נתן את המספרים הכי טובים עדיין.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. פול סקולס Member

הוא תוספת נחמדה בתנאי שהוא לא בא במקום שניידרלין...

כמובן שזה הימור גדול, וזה לא מפתיע לראות את ואן חאל לוקח הימורים... תמיד היו לו ביצים.
    בעונה החולפת שווייני נראה כמו מישהו שפעם היה שחקן טוב.

למרות המחיר (אחלה עסקה מצד באיירן), קשה לי להאמין שהוא מגיע אלינו כשחקן מרכזי להרכב.

9. oranfu Member

הנדרסון נתן מספרים יותר טובים מג'רארד אלכס. הוא אמנם שחקן דיי אפור אבל מספרים הוא מסוגל לספק. אם אנחנו מסתכלים על שחקן קישור שיהיה ניצוץ התקפי, אז לדעתי קוטיניו צריך לשחק כחלק משלישיית הקישור המרכזי ובתפקיד התקפי כמו ששיחק לפני שנתיים. לדעתי, ספק אם יש שחקן יותר נוצץ ממנו בליגה בתפקיד הזה.
    אין ספק אבל שיש לנו בעיה קשה בעמדת הקישור האחורי.

בקשר לשווינשטייגר, שחקן שיהיה בן 31 בתחילת העונה, במחיר כזה (ועוד שנה לפני סוף חוזה אם אני מבין נכון) זה דיי הרבה כסף.
    אמנם לא עקבתי אחריו מקרוב, אבל דווקא הרכש הזה לא מטריד אותי במיוחד. ממה שאני ראיתי ממנו בתקופה האחרונה הוא דיי הרבה מעבר לשיא, מתקשה לשמור על כשירות. בגיל כזה וכשירות כזאת לעשות את המעבר לליגה עוד יותר אינטנסיבית כמו האנגלית ולעמדה של מרכז הקישור? לא יודע.
    אולי אני משוגע אבל במצב הנוכחי הייתי מעדיף את מילנר (ומי שעוקב יודע שלא רציתי את מילנר).

10. פול סקולס Member

שוויינשטייגר הוא אופציה עדיפה על מילנר כי יש בכל זאת איזו שהיא תקווה שהוא יצליח לשחזר את יכולת השיא שלו לתקופות מסוימות... מילנר, לעומת זאת, הוא לא איזה game changer באף תסריט.

אבל זה רחוק מלהיות מצב שבו אנחנו מחתימים קשר מהשורה הראשונה או אפילו השנייה...
    אני מקווה מאוד שבזה לא הסתיימו העסקים שלנו בהקשר של מרכז המגרש,
    וגם אני במקום אוהדי הקבוצות האחרות לא הייתי מתרגש מזה שיונייטד מחתימה את שווייני בגיל 31.

11. oranfu Member

ברור שכששניהם בשיא הקריירה אין מה להשוות בכלל, אני מדבר על המצב הנוכחי. לדעתי שוויינשייגר נראה לא ממש טוב בשנה האחרונה.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם למישהו עוד היה ספק, רומניגה אישר שיש סיכום בין באיירן ליונייטד.

אין ספק שיש סימן שאלה לגבי שוויינשטייגר, למרות שלעזאזל - סביב מי אין? הרי אין העברה בטוחה בעולם, וגם אלו שנראות הכי הגיוניות - שחקן שכבר הוכיח את עצמו בפרמייר ליג - הוא לא דבר בטוח. ראינו את זה ביונייטד, ראינו במקומות אחרים לא מזמן. תראו את כל השחקנים שנראו טוב כל כך בסאות'המפטון לפני שנתיים ובעונה שעברה, רובם בליברפול, הפכו לגרוטאות. או לוק שואו, שפתאום הפך משחקן שלא מחמיץ משחקים לשחקן שלא משחק פעמיים ברציפות.

זה הימור מעניין, כזה שיכול להיות סקנדל ויכול להיות פסטיבל. זה בוודאי לא חיזוק מתוך חשיבה לטווח ארוך, אבל לא תמיד צריך לעשות זאת וסביר להניח ששאר ההחתמות שלנו יהיו השקעות ליותר שנים. דפאי ודרמיאן לבטח שייכים לקבוצה הזו. אני עדיין חוזר נקודתית לעניין הקישור - לסגור את עניין שניידרלן. שוויינשטייגר פשוט לא מספיק ועלול להחזיר אותנו במהרה לאותן בעיות כשקאריק איננו. עם שניי ושוויי, אנחנו במצב טוב שם. וגם מסודרים טוב עם שמות...

(עדיין מוכרים חולצות עם שם כשהעלות היא לפי מספר האותיות?)

אלעד ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש אישור סופי גם מצד יונייטד, ומצד שני פנרבחצ'ה מפרסמת שעסקת ואן פרסי סגורה אף היא. טוב שהעניינים מתחילים להתקדם. אני עוד לא גיבשתי דעה על עסקת שויינשטייגר, והאמת שאני גם מפחד להביע דעה כי אני לא מספיק עוקב אחרי הליגה הגרמנית, ואז פתאום אני רואה משחקים של באיירן בצ'מפיונס ומגלה שגווארדיולה הפך את לאם לקשר אחורי ואת נוייר לחלוץ מרכזי או משהו כזה.

14. Wazza Member

United reach agreement to sign Schweinsteiger
    Manchester United is delighted to announce it has reached agreement with Bayern Munich to sign midfielder Bastian Schweinsteiger, subject to a medical and personal terms.

A further announcement will be made when the process is complete.

15. All_Hale_Conradinho Member

מה להערכתכם הסיכוי שבנוסף לשוויינשטייגר, גם שניידרלין יגיע אליכם? לי קשה להאמין שאפילו קבוצה בסדר הגודל של יונייטד תביא שני שחקנים בכזה פרופיל לפחות או יותר אותה עמדה, אבל יכול להיות שאני טועה.

מצב נושא:
הנושא נעול.