מנצ'סטר יונייטד 2015/16-הסיוט שנגמר עם גביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אפשר לשחק עם שניידרלין, שוויני עם הררה לפניו.
    דפאי רוני ודי מריה או מאטה בחוליה הקדמית

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שסיכוי גבוה. ידוע שכבר הגשנו הצעה עבור שניידרלן וקשה לי להאמין שפתאום ויתרנו על השחקן. שוויינשטייגר זה אחלה, אבל מעבר לכך שאני לא בטוח שהוא מתאים לתפקיד הקשר האחורי מבין השלושה כאן, עם הדרישות של הליגה האנגלית, כאשר מסתכלים על כמה שקאריק קריטי לנו ועל הפציעות של שווייני, הרי שאנחנו עדיין פשוט ללא גיבוי הולם לקאריק. צריך גם שחקן יותר צעיר שם ושניידרלן יסגור את הפינה הזו היטב.

3. Wazza Member

יש שאומרים שבגלל ששווייני חותם ירדו לגמרי משניידרלין, ויש שאומרים שלמרות הגעתו הם הולכים גם על שניידרלין.
    לדעתי זו טעות קשה לוותר עליו.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תראה, החתמנו את שויינשטייגר, לא צריך להיות חזירים!

http://img.mako.co.il/2008/12/17/mugbelet_118_guest_f.Xxx

5. owen11111 Member

חתיכת החתמה של מנצ'סטר.
    שוונשטייגר הוא ללא ספק אחד הקשרים הבולטים בכדורגל העולמי בעשור האחרון, החלק שלו בהשתלטות של באיירן על בונדסליגה ובמעבר של גרמניה מנבחרת פיזית וקשוחה לנבחרת אינטילגנטית ולוחצת הוא מרכזי ביותר. יש לו יכולת מסירה ברמה הכי גבוהה, עם אחוזי דיוק וטווחים אינסופיים. קריאת המשחק שלו והיכולת שלו לשלוט בקצב המשחק הן התכונות שאני הכי התרשמתי מהן בשנים הטובות שלו בבאיירן, אבל כמו שחלקכם ציינתם יש סימן שאלה גדול מאד בכל הקשור לכשירות שלו.

אם אני לא טועה כבר כמעט שנתיים אנחנו שומעים שיש לו בעיות חוזרות בברכיים, דבר שגרם לו להחמיץ לא מעט משחקים ובסופו של דבר גם לאבד את מקומו בהרכב הראשון אצל פפ. אם מהבחינה הפיזית הוא מגיע במצב תקין? אני מאמין שהוא יצליח להסתגל לפריימרליג בצורה מרשימה, לפחות כמו שהררה עשה במחצית השנייה של העונה אם לא יותר.
    אם הברכיים שלו מגיעות במצב פגיע, הקצב באנגליה יחד עם כמות משחקים גדולה יותר - עשוייה מאד להפוך אותו לפגיע.

אבל אין ספק שחוליית קישור שמורכבת משניידרלין, הררה,קאריק ושוונשטייגר בהחלט אחת כזו שמעוררת השתאות ויכולה בהחלט לקחת את מנצ'סטר למאבקי האליפות העונה.

העניין הוא, שנכון להיום ווין רוני הוא החלוץ הבכיר היחיד בסגל, אלא אם כן מנצ'סטר תצליח לשלוף את לאקזאט מליון (לא חושב שראיתי קישור כזה, אבל יש לי איזושהי תחושת בטן שדבר כזה עשוי לקרות) או שיש תכנון לאיזושהי החתמת היי-פרופיל אחרת : הבעיה תהיה יותר במי יכבוש את השערים ולא במי הולך לייצר אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/15
  6. פול סקולס Member

לסאות'האמפטון יש משחק מול ולנסיה היום בערב ושניידרלין לא בסגל שלהם.... אמן אמן אמן

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ביום שני כולם כבר אמורים לנסוע לאמריקה, איכשהו אני לא רואה מצב שבו שוייני (אני לא כותב יותר את השם המלא), דרמיאן ואם ירצה קאנטונה גם שניידרלין כולם יחתמו, יעברו מדיקל, יוצגו מחר ויטוסו ביום שני. ולכן זה אומר שלמעשה הם לא יהיו עם הקבוצה עד סוף יולי וישחקו בפעם הראשונה במחזור הראשון מול ספרס. לא אידיאלי.

8. Bon Argumentum Ad Hóminem

.

9. alexshw Member

שוויני עובר מדיקל היום.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שמישהו מהם לא יצטרף אלינו במהלך המסע? זה לא רק הגיוני מאוד אלא גם נהוג ונעשה בעבר...

בכל מקרה, שתיים מהעסקאות הללו אמורות להיות מושלמות עד יום שני. אה, ולא באמת צריך להציג אף שחקן, זה לא חלק מרשימת הדברים שחייבים לעשות לפני שהשחקן נוסע לארה"ב...

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. רוני ישחק סופסוף חלוץ בקביעות וזה לבדו שווה הרבה שערים.
    2. אין לי בכלל ספק שחלוץ יגיע, אני לא רואה סיכוי שואן חאל נשאר עם ווילסון הצעיר כגיבוי היחידי.
    יותר מעניין אותי מה יהיה בגורלו של די מאריה. ההימור הקל (?) הוא שהוא יהיה ההחתמה הגדולה של פ.ס.ז׳ הקיץ.

12. Wazza Member

ואם חאל אמר שדפאי הוא 'החלוץ' שיונייטד צריכה.
    אני משער שהוא אמר את זה כדי לפזר מסך עשן ולהחתים חלוץ מתחת לרדאר

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כך או כך, הדבר הכי חשוב שהיה בהבאה של ואן חאל שהוא יודע לבנות קבוצה גדולה, ולפחות על הנייר, נראה שיונייטד חוזרת לעצמה בסטייל אטרקטיבי יותר, בדיוק כמו שרוב האוהדים שלה רצו. גם אם לא יצליח לתרגם את זה לתארים, לא יהיו חסרים מאמני טופ שיחלמו להגיע לאמן את הקבוצה הנוכחית (אנצ׳לוטי, פפ וקלופ יהיו פנויים הקיץ). רק לחשוב על איזה סגל ואן חאל קיבל ואיזה סגל הוא צפוי להשאיר.

14. All_Hale_Conradinho Member

לדעתי דווקא לא. דפאי בהחלט יכול לשחק כחלוץ, והרבה אנשים שמכירים אותו לעומק מהליגה ההולנדית טוענים שיהיה לו הרבה יותר קל להצליח ברמות גבוהות יותר מאשר הארדיביזי בתור חלוץ מאשר בתור ווינגר (אם היה לי שקל על כל תגובה של אוהד הולנד שהתחנן להידינק להציב אותו במרכז במקום באגף במוקדמות היורו...). ואן חאל מכיר אותו טוב מאוד ויודע על מה הוא מדבר.

15. פול סקולס Member

עוד יותר מההחתמות שעשינו עד כה, אני בעיקר שמח על כך שנפרדנו מפלקאו ו-ואן פרסי. אפשר לנשום לרווחה- האנשים שעומדים בראש המועדון מבינים בכדורגל. לא הייתי יכול לכתוב את זה בלב שלם בחלקים מסוימים בעונה שעברה, אז היה נראה שבעל הבית השתגע ואיבד את זה לגמרי.

אני לא רואה מצב שבו אנחנו מחפשים להיפרד מאחד השחקנים הכי טובים בעולם, גם אם הוא נראה כמו חובבן בעונה שעברה.
    אלא אם הוא סובל מהחיים במנצ'סטר עד שהוא לא יכול לשאת את זה יותר (את זה אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת)- אני משוכנע שנראה אותו איתנו גם בעוד חודש.

אם גם העונה השנייה שלו אצלנו תהיה בסימן אכזבה מוחלטת, אפשר יהיה לדבר על עזיבה שלו יותר ברצינות.

... אלעד, מסכים עם ההודעה השנייה שלך לחלוטין.
    כתבתי את זה גם בהתחלת העונה שעברה, אחרי שהיה לנו חלון העברות טוב יחסית (אז היה קשה לנבא את הכישלון של פלקאו ודי מאריה)- גם אם לא נזכה בתארים תחת ואן חאל, אם הוא יידע להעיף מהסגל שלנו את כל השחקנים הבינוניים של השנים האחרונות, אם הוא יידע להביא שחקנים שמשדרגים אותנו משמעותית,
    אני מניח שרוב מוחלט של אוהדי יונייטד יהיה אסיר תודה ויידע להסתכל על הדברים לטווח ארוך.

מצב נושא:
הנושא נעול.