מנצ'סטר יונייטד 2016/17-אימפריות נופלות לאט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לא מסכים בכלל.
    אין מצב שהגביעים המקומיים היו בראש מעייניו לפני מפעלי אירופה.

רוטציות הוא תמיד עשה בשלב הבתים ובהתאם גם לשיבוץ המשחקים בליגה(מן הסתם אם יש לך ביקור בברידג' כבר בשבת אחרי משחק מחזור 3 אז...
    נכון שהייתה שאננות מסוימת בעונה הספיציפית הזאת שהקלנו ראש ונתנו להגיע למצב שמשחק אחרון מול באזל בבית פתאום מקבל כזו חשיבות.
    אבל זה לא היה איזה כדור שלג מתמשך שנמשך בכל השנים האחרונות שלו אצלנו כמו שאלכס ניסה להציג.
    לפני זה אם לא השופט הטורקי מול ריאל לדעתי היינו מדיחים אותם, בטוח שנראינו מוכנים, נחושים ותכלס יותר טובים מהם עד אותה הרחקה בזויה.

הליגה הייתה בראש מעייניו זה ברור, אבל הוא ממש לא הקל ראש בליגת האלופות כמו שאלכס מנסה לקשר וכאילו האנגליות מזלזלות באופן ברור בשלב הבתים ולא סתם- לא טובות כמו שעושים מהם שזו בתכלס האמת.

לראיה גם ברוב רובן של העונות תחת הסר לא באמת התקשינו בשלבי הבתים וידענו לגמור את זה בזמן כדי לנוח במשחק האחרון ולשמור כוחות כמו שאמרת לינואר.
    וזה לא נבע מזלזול בענף, אלא מניהול סגל נכון, שליטה מלאה בנפשות הפועלות, הכוונה, חדות ודבקות במטרה ורוח שאף מנג'ר אחר לעולם לא יצליח להכניס בקבוצת כדורגל כמו שעשה במשך יותר משני עשורים הגאון הזה.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw - אני לחלוטין מסכים עם הטענות שלכם למוריניו,במיוחד בכל הנוגע לשימוש בסגל, איכות הכדורגל והתוצאות בפתיחת השנה, יותר מזה - אני נוטה לחשוב שהוא לא הפרסונה המתאימה להוביל אתכם חזרה למקום "הטבעי" של יונייטד.

אך יחד אם זאת,לומר שליגת האלופות היא תואר נחות מהפרמייר ליג - לא יודע, אולי בעינך, יחד אם זאת כדי להחשב קבוצת טופ אירופי - ולהנות מכוח המשיכה והמותג החזק - אתה צריך להוכיח את עצמך גם באירופה,כלומר בליגת האלופות.
    @ChelseaPensioner , פה גם אתה מצטרף לטענה שלי - צ'לסי החלה לאיים במידית על הליגה , אבל לא על אירופה, היא גם נהנתה להיות הראשונה בעידן האוליגרכים והשייחים ועדיין,גם היום - האם כוח המותג שלה שווה ערך לבארסה,ריאל,באיירן? או אפילו לזה של יונייטד?
    לסטר לא קבוצת טופ אירופי כי זכתה פעם אחת באליפות אנגליה.

ועוד דבר לגבי האלופות - זה לא משנה שפ.צ קופנהאגן או מכבי חיפה שאתה פוגש באלופות נחותות ברמתן מווסט ברומיץ' - שילוב האינטנסיביות של שני משחקים בשבוע לאורך תקופה ארוכה שכולל נסיעות ברחבי היבשת(לא רק בתוך אנגליה) + הלחץ לסיים במקומות שמובילים לשמינית הגמר הם ממש לא אתנחתא, החשיבות להמשיך הלאה במפעל היא גדולה - גם כלכלית לא רק תדמיתית. עונה שבה יונייטד עפה בשבלב הבתים אמורה להחשב כלא מוצלחת באותו הרגע,גם אם תזכה באליפות.

חזרה אליכם , מקום 3 + גביע אירופי זה אולי פנטזיה,אבל זו אפשרות היפוטית ולכן העלתי אותה,כי זה ברור שלסיים מחוץ לטופ 4 ובלי שום תואר זה כשלון,אם זה אף אחד חוץ ממוריניו לא יתווכח, אבל אם תסיימו מקום שלישי(מעל סיטי,ארסנל וליברפול) + תזכו בתואר אירופי - זאת כבר תמונה אחרת, שבהחלט יכולה להקנות לחסידי מוריניו אופטימיות וקבלות על הקרדיט שעכשיו מגיע לו.
    מקום שלישי וגביעי אירופי 2 בחשיבותו הם לא עונה מוצלחת במימדי יונייטד - זה נכון, אבל אתם לא במימדים ה"טבעיים" שלכם כבר כמה שנים, אז למה באמת ציפיתם העונה? (מבחינת תוצאות) אני מבין את האכזבה להיות מחוץ למירוץ האליפות עוד לפני הקריסמס אבל שוב - בראיה לאחור, זו בהחלט התקדמות מהשנים האחרונות.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אצל פרגי היו שנים כאלה וכאלה. הקיץ שבו החתמנו את ואן ניסטלרוי וחואן ורון, למשל, היה קיץ מוכוון צ׳מפיונס. מנגד היו שנים, בעיקר בסוף דרכו, שהיה ברור שהסגל לא מספיק חזק לאירופה וצריך להתמקד בליגה.

4. alexshw Member

המותג של יונייטד צמח קודם כל דרך הצלחה אדירה בפרמייר ליג שבדיוק באה עם הווסדה, בעצם עם מיתוג מחדש של הטופ פלייט של הכדורגל האנגלי. כמובן זה גרר השתתפות באירופה, אבל עד לזכיה באלופות יונייטד כבר הפכה למותג עולמי, כמובן שהזכיה הזו רק האדירה אותו, אבל הכל צריך לקרות קודם כל החזרת התחרותיות שלה בליגה.
    בכללי אני חושב שפרמייר ליג היום מותג גדול יותר ומצליח יותר מצ'מפיונס כלכלית ולא פחות פופולרי אם לא יותר.

ההתקדמות של יונייטד יחסית לשנים עברו לא מרשימה מ - 2 סיבות:
    1) סטנדרט נמוך מדי שהציבו שני קודמיו של מוריניו בתפקיד
    2) ההשקעה השנייה בטיבה בעולם הכדורגל בחלון ההעברות של קיץ 2016.

אתה לא יכול לשים 180 מיליון פאונד ברכש, לשלם את השכר הכי גבוה בין כל מועדוני הכדורגל ולחגוג מקום 3-4 בליגה כשאתה לא רלוונטי לאליפות כל העונה ומשחק במרבית המשחקים כדורגל שלילי.
    לגבי הליגה האירופית פערי האיכות בסגלים בין יונייטד למי שהיא פגשה במפעל ומי שעדיין נשאר בתחרות, כל כך גדולים שיונייטד יותר צריכה להתאמץ לפספס את הזכיה מאשר לזכות במפעל. היא מה זה גדולה עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/17
  5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה גם טועה כיוון שצ'לסי הפכה באופן מידי לאחת הקבוצות הטובות באירופה ולמועמדת בכירה לזכייה בליגת האלופות מהעונה השנייה של אברמוביץ' (לאחר שגם בעונה הראשונה שלו הגענו לחצי הגמר) ואתה גם טועה בלהבין שהשאלה המעניינת היא לא האם הנפת את הגביע בסוף השנה אלא האם הפכת את עצמך לרלוונטי להתמודדות. כשמוריניו היה בצ'לסי התשובה הייתה כן והיא הגיעה מהר מאוד, ביונייטד... ובכן, תשפוט בעצמך.

6. אדום של פעם Member

רוב אוהדי יונייטד וגם אני ציפינו למאבק על האליפות לפחות עד שלב מתקדם של העונה. אז ברור שנהייה מאוכזבים מזה שלא היינו במאבק כל העונה. אני בכלל לא חשבתי שנאבק על הטופ 4, זה היה נראה לי מובן מאליו שנהייה שם.

והציפייה להיות במאבק האליפות היא מובנת מאליו בהתחשב בהשקעה הכספית האדירה בקיץ + הבאת מאמן כמו מוריניו ( מאמן שאני אישית מעריך מאוד ולא חשבתי לרגע שייכשל בצורה כזאת).

לסיים את העונה במקום 3 + זכייה בליגה האירופאית זה נחמד אבל לא ענה על הציפיות של רוב האוהדים, גם מבחינת יכולת על המגרש ואיך שהקבוצה נראית במשך כל העונה וכמובן התוצאות בליגה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7. alexshw Member

דיון מעניין התפתח ברד קאפה סביב הפציעות של סמולינג וג'ונס. בגלל לו"ז צפוף של משחקים ואופציות מועטות בעמדות הבלמים(בהנחה שמוריניו לא סופר את הצעירים), מוריניו אמר דברים בסגנון שהוא מצפה להקרבה מהשחקנים האלה. האם באמת צריכים לצפות מהם לחזור מוקדם מהצפוי ואף לשחק עם פציעות?
    Injured players not making themselves available to play | RedCafe.net

דעתי היא שזו נרגנות של מוריניו. שחקן צריך להיות כשיר אחרת הוא רק יכול להזיק. לשני השחקנים אין מקום ביונייטד, גם בגלל יכולת מקצועית וגם בגלל הסטוריה רפואית.

8. alexshw Member

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר הבאנו במקומו את סקרטל ככה שאני לא רואה בעיה עם זה.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמת, אבל אני חושב שלצ'לסי שאליה מוריניו הגיע היה שלד טוב יותר מאשר יונייטד של קיץ 2016 והיא גם היתה בתהליך עלייה עוד לפניו בשנים הקודמות. יונייטד, לא בדיוק.

11. k_700 Member

כל כך דיון של 2012-13 לדבר על הפציעות שלהם.

אחרי העונה הזאת אני מוותר על שניהם.
    העונה הקודמת של סמולינג הייתה כנראה הבלחה חד פעמית גם של כשירות וגם מקצועית.
    עדיין משובר בשחקנים שקוראים את המשחק בצורה מרוד לא חכמה, עושים הרבה טעוית קטנות וגדולות תוך כדי, משחק רגל מזעזע ובכל העונות שלהם פה יש להם רקורד פציעות שמזכיר את סטארידג'.

לא חסרים בלמים מצוינים,תפסנו אחד כזה בקיץ האחרון ויש לפחות שני צעירים ורוחו שיכולים להיות חלק מהסגל גם בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/17
  12. alexshw Member

יותר הבלחה של שיטת משחק חסרת תכלית בה הקבוצה מתמסרת לרוב לרוחב ומחזיקה כדור לצורך החזקת כדור וגם אז בסוף העונה סמולינג היה נוראי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. k_700 Member

מסכים שהשיטה עזרה לו מאוד, גם אגב לשחק ליד בלם עם משחק רגל מצוין שמתמחה בעזרה של הובלת הכדור מזערה את הדקות שהוא היה צריך להחזיק בכדור לבד.

לא מסכים שבסוף הוא היה נוראי, כמה טעויות לא הופכות אותך לנוראי, כל בלם טועה זה לא מה שהפריע לי איתו לפני העונה הקודמת.

מה שכן הכל ממש התחבר לו בעונה שעברה: הוא היה מלא בטחון, תמיד היה הרגל האחרונה לטאטא כדורים מסוכנים ברחבה ולכפות על טעויות של אחרים, כשיר, חזק, נראה שמחובר למגבלות הגוף שלו במשחק.
    כשזה עונה אחת מקריירה שלמה אפשר להניח בבטחון שזו עונה יוצאת דופן שאסור להתמכר אליה ולבנות הרים וגבהות.
    לכושר הבעייתי שלו הוא חזר ואין צורך להשאיר שחקן במעמדו וגילו רק בשביל האפשרות שיהיה בסגל.
    אני גם מאמין שנוכל לקבל עליו לפחות 20 מיליון פאונד אם נמכור אותו, זו לא בעיה.

אני לא אופטימי שמישהו יתעורר במועדון ויחליט כבר להמשיך הלאה מג׳ונס וסמולינג.

14. Wazza Member

כזאת וותרנות על הכדור, מזעזע.. להרחיק להרחיק ולהרחיק. מנטליות של פחי אשפה.

15. nwish Member

נו מה? כל פעם שראשפורד מקבל כדור הבלם בועט בו בלבד ואז לוקח את הכדור, מה עם איזו שריקה?

מצב נושא:
הנושא נעול.