מנצ'סטר יונייטד 2016/17-אימפריות נופלות לאט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיץ לפני שתי עונות היה אחד השחקנים הכי טובים בליגה. ההגעה של קאנטה פגעה בו מאוד.

2. Andrei Kanchelskis Member

פלאיני מתחיל עונה חמישית במנצ׳סטר יונייטד זה כל כך דומה לארסן ונגר שממשיך בארסנל עונה 14 ברצף ללא אליפות.
    אני באמת לא מצליח לזכור בהיסטוריה של המשחק שחקן כל כך גרוע שהחזיק בקבוצה גדולה כל כך הרבה זמן, אפילו לא בליגה הישראלית...

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקאס?

oranfu, Scouser Tommy ו-muller אוהבים את זה.
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גבול כמה שינויים אפשר לעשות בסגל בקיץ אחד - בדגש על המלה סגל. בקישור ספציפית אנחנו לא מרובי אופציות, על אחת כמה וכמה כשאנחנו קבוצה שמשחקת עם שלשה במרכז. אז קשה לי להאמין שנראה קשר כלשהו עוזב. זה לא אומר שלא נביא אחרים (החל בפאביניו?) שידחקו את מי שפחות טוב לספסל, ובשאיפה לקצהו.

5. Andrei Kanchelskis Member

שחקן כמו פלאיני לא צריך להיות אצלנו אפילו אופציה על הספסל, זה לא הוגן לא עבורנו ואם לומר את האמת גם לא עבורו. יונייטד צריכה למכור אותו לקבוצה אירופית סבירה,לעשות עליו כמה מיליונים(לא הרבה אבל עדיין סכום מכובד) וגם לתת לו עצמו את ההזדמנות לשחק ולהראות שהוא עדיין יודע לשחק כדורגל כפי ששיחק באברטון ולא סותם חורים כפי שהוא אצלנו עכשיו. חשוב לזכור שבקיץ הבא יש מונדיאל ואני משער שבשביל להיות שם בסגל הנבחרת הבלגית(אם היא אכן תעפיל)הוא יצטרך להיות אחרי עונה בה הוא היה בכושר משחק ולא מיובש על הספסל וחסר כמעט כל כושר.

6. alexshw Member

תירוצים לא מעניינים. פלאיני השחקן שמשפיע הכי לרעה על צורת משחק. כשהוא משחק יש הרגשה שלא משנה מי יהיה סביבו זה יראה כדורגל הגבהות סתמיות וכמובן אי אפשר ללחוץ איתו.
    מצידי שיעלו מישהו מהנוער במקומו. זה כאב עיניים נוראי ובזיון מסורת המועדון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/17
  7. Andrei Kanchelskis Member

אני מחפש תקדים לתופעה כמו פלאיני בקבוצה גדולה ועדיין לא מוצא. כל פלופ שהיה פה בתקופת פרגוסון נזרק מהר מאוד מאולד טראפוד...

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל פלופ שהיה פה בתקופת פרגוסון לא זכה לכל שכל פעם יבוא מנג'ר אחר שייתן צ'אנס לשחקנים ויזהה - בצדק - דברים דחופים יותר לטיפול.

אני לא מעריך את היכולות של פלאיני, ואשמח כשיגיע היום שבו נראה את גבו, אבל תיכף תאשימו אותו גם ברצח ארלוזורוב.

9. alexshw Member

חלון העברות נועד לטפל בדברים הכי דחופים. גם רכש גם שחרורים.
    פלאיני הוא בדיוק הדבר הזה. גם כל מאמן שבנה עליו אכל אותה בסוף. גם פה וגם בנבחרת בלגיה. שוב איפה דוד משה, ואן חאל ווילמוץ היום?
    כנ"ל רוני מאז שחתם על חוזה אחרון שזה בדיוק אחרי פרישת פרגי. במקום וילמוץ הינשוף.

זה באמת הניתוח הכי בסיסי שהיה צריך לעשות מוריניו כשחתם כאן. באמת לא קשה להבין שאלה שחקנים מזיקים.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקח בהליכה, באמת. פלאיני לפחות תורם גול פה ושם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

כמו שואן חאל שחרר בקיץ אחד את פרדינדד,וידיץ,נאני ואולי עוד אחד או שניים שברח לי שמם(אנדרסון?) אז מוריניו יכול וצריך לשחרר בקיץ הזה את פלאיני,קאריק ורוני וגם על יאנג וג׳ונס הייתי מוותר בשמחה.
    שחקן גרוע לא יכול להיות חלק מהקבוצה גם אם הוא מיועד לעלות מן הספסל, רק בשביל ההשוואה צריך להזכר בשרינגהאם,פיל נוויל וסולשיאר שהיו מחליפים יעילים מאוד בעונת הטרבל ב-99 וממש לא מזיקים כמו השחקנים שיש לנו עכשיו שחייבים דחוף לעזוב.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/17
  12. k_700 Member

היו כל כך הרבה שחקני זבל כאלה שהקריירה שלהם נמתחה שנים על גבי שנים הרבה מעל למה שהמוח האנושי יכול לעכל ולהבין.

פלאיני ממש לא איזה מקרה יחיד ברשימה.
    (בשלוף- אובי מיקל, נבאס בסיטי, אוסקר, רמירז, לוקאס, אבו דיאבי וזה רק פה).

היה אפשר לעכל את זה אם כחלק מתהליך היה פה באמת דחיקה של פלאיני לקצה הסגל אבל מה שמטריך זה שמוריניו באמת מחזיק ממנו ובונה עליו.
    אני לא קונה כל תסריט אחר של השארות שלו אחרי הקיץ הקרוב שהוא לא זה בדיוק.
    אם הוא נשאר פה זה לא מכוח האילוצים אלא כי הוא מאמין בחשיבות שלו לסגל.
    וזה לא מפתיע, מספר הפעמים שפלאיני נזרק למגרש כשמוריניו ניסה להשיג משהו, מספר ההופעות שלו במשחקי מפתח די מאששים את התחושה הזאת.

גם תדמית הילד הרע, המעצבן שמחלק מרפקים ולכולם קל לשנוא זה בדיוק הtype שמוריניו אהב להחזיק בסגלים שלו.
    ההבדל הוא שבמקרה הזה אין כשרון ואין פוטנציאל.

13. Andrei Kanchelskis Member

יש שתי אפשרויות לסיבה שפלאיני עדיין משחק כאן: או שמוריניו מרחם עליו כי מאולד טראפוד הכי רחוק שיכול להגיע הבלגי החביב זה(אולי) לקבוצה בינונית מהליגה הבלגית או וזו האפשרות הראלית יותר שמוריניו הוא פשוט אדיוט שלא מבין שגם בספסל צריך שיהיו שחקנים טובים שיכולים לשנות משחקים לטובה ולא שחקני פח שרק מחרבנים את המשחק עם עלייתם למגרש.

14. k_700 Member

מרחם? אתה באמת מאמין לאפשרות הראשונה שנתת? אך אחד לא נמצא כאן מרחמים, זה עסק.
    והוא הרבה יותר משחקן ספסל אצל מוריניו, לא חושב שזה כל כך קשה להבין שהוא פשוט מחזיק ממנו.
    כל העונה הוא משבח אותו ומגן עליו ומחמיא לו בראיונות אחרי משחקים ומרכיב אותו במשחקים הקשים גם כשיש עוד אופציות.

זה לא סותר את זה שהוא יביא איזה חיזוק משוגע לעמדה של פלאיני בהרבה כסף אבל לדעתי הוא עדיין ימשיך להחזיק מפלאיני בטח כשיש הרבה משחקים באופק.

15. Andrei Kanchelskis Member

מרגיז. אני מקווה שהוא יתייאש מן הישיבה על הספסל ויבקש להשתחרר מיוזמתו בינואר.
    אני יותר ממתגעגע לספסל שהיה לנו עם סולשיאר,שרינגהאם,פיל נוויל,דיוויד מאי ו-ווס בראון, ספסל שתמיד ידעת שיש בו את הבאנקרים הבטוחים שיכולים לשנות את המשחק, היום הספסל שלנו נראה יותר ככזה שמיועד לילדים בעונש מאשר לשחקנים שיש ביכולתם לשנות לנו את המשחק לטובה.

מצב נושא:
הנושא נעול.