מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

ואן ניסטלרוי עובד ביונייטד?

2. cheddar Member

לא : O ..
    הוא עובד בהולנד בנוער

3. DRORIKO Member

הייתי בטוח שראיתי אותו בהגרלה, או שזה לפחות היה מישהו שזהה לו. הנחתי שזה בשולחן של יונייטד.

עריכה:אני עובר על זה עוד פעם, אין סרט שזה לא ואן ניסטלרוי. אולי הזמינו אותו בתור אורח כבוד או משהו, למרות שזה לא נהוג.

4. cheddar Member

לא יודע לא ראיתי אולי מקפיצים לפעמים כוכבים להוסיף קצת צבע לדבר הזה
    זה כן נהוג, אבל זה סתם, לא עבודה.

5. Andrei Kanchelskis Member

טוב שקיבלנו יריבה כמו סביליה בשמינית הגמר. מצד אחד זו על הנייר יריבה נוחה(אומנם פחות מבאזל או פורטו אבל עדיין) שאנחנו אמורים לעבור ומצד שני אם נודח מולה זו תהיה הוכחה חד משמעית שמוריניו הוא מאמן גרוע שצריך לעוף מאיתנו לכל הרוחות. אם הכישלונות בליגה לבדם לא עושים רושם על הבנקאי חסר המושג בכדורגל אז הכישלונות הללו בתוספת הדחה מביכה מאירופה חייבים לגרום לוודי חמודי לקבל כבר את ההחלטה הנכספת שהייתה צריכה להתקבל עוד בסיום העונה שעברה.

אגב סביליה היא הקבוצה הספרדית העשירית שאנחנו הולכים לפגוש בגביעי אירופה השונים בכל הזמנים.

6. nwish Member

מצד אחד יש לי תחושה שנפסיד לסביליה, מצד שני, עם פוגבה לא נראה לי שיש סיכוי שזה יקרה.

מצד שלישי, וואט אבר, אני אפאתי בנוגע לכך, גם ככה נסיים בטופ 4 וגם אם נעבור נודח ברבע הגמר.

On to the next season ובואו נקווה שזה יהיה תחת מאמן אחר (מה שלא יקרה, כי אנחנו מזמן מתנהלים כמו פרוקטור אנד גאמבל ולא כמו מועדון כדורגל הישגי, כלומר כמו ארסנל).

7. Andrei Kanchelskis Member

לא ממש מסכים איתך בכך שאנחנו כמו ארסנל. כשהיה צריך לבעוט את מוייס ו-ואן חאל אז בעטו אותם בלי למצמץ, במקרה של מוריניו אין ספק שהוא היה צריך להיבעט כבר בסיום העונה שעברה אבל הזכייה בליגה האירופית+ההעפלה לצ'מפיונס גרמה להנהלה להגיד "נו טוב ניתן לו צ'אנס לעוד עונה כי אולי דברים יישתנו זה בכל זאת מוריניו...". לפי איך שזה נראה כרגע מוריניו סולל את דרכו החוצה בסיום העונה- האליפות כבר אבודה, בליגת האלופות אין שום סיכוי שנזכה(הלוואי ואני טועה) וגביע הליגה והגביע האנגלי הם כמובן מעולם לא מדד להצלחה של מאמן(ואן חאל זכה ואמר שלום), עם כל זה שוודי לא מבין בכדורגל לפחות בינתיים אי אפשר להגיד עליו שהוא נותן למאמן יותר זמן אצלנו ממה שמגיע לו.

8. סולשאאאר Member

זה לא נכון באופן חד משמעי, אלא רק בתוך קונטקסט כלשהו.

צמד מפגשי נוקאאוט לעולם לא יהיה הוכחה חותכת לשום דבר, לא משנה במי אנחנו עוסקים והאם ההוכחה שאנחנו מחפשים להוכיח היא לזכותו או לחובתו.

נכון יותר יהיה לכתוב שבמקרה שבו אנחנו עפים נגד סביליה, הכישלון הזה יצטרף לכישלונות אחרים שאנחנו רואים בקדנציה שלו עד עכשיו (מי יותר מי פחות), וכל אלה יוכיחו מה שאתה רוצה שהם יוכיחו.

לא הייתי מעיף אף מאמן מאף קבוצה על סמך תוצאת צמד משחקי נוקקאוט, כמו שלא הייתי מחתים אף מאמן על תוצאה של צמד משחקים כזה.

זה שאנחנו מתבטלים לחלוטין כמעט מול כל יריבה רצינית, או זה שאנחנו משתמשים בטקטיקה של להעיף כדורים למעלה ולקוות לטוב שוב ושוב ושוב, או זה שהשחקנים שלנו מתייחסים לכדור כאילו הוא פצצה מתקתקת בכל פעם שמופעל עליהם מעט לחץ...

אלה סימנים מרשיעים הרבה יותר מאשר אם נגיע לרבע, חצי או גמר ליגת האלופות.

אני פשוט לא רואה גרף שיפור ביכולת שלנו לשחק כדורגל. אנחנו מנצחים למרות היכולת, לא בזכותה. וכשאנחנו לא מנצחים, אז בכלל אין מה להסתתר מאחוריו.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונגיד עלינו לרבע הגמר, המפעל נגמר? אין הגרלה נוספת שהסיכוי לקבל בה את ריאל/פריס, ברצלונה, באיירן וסיטי הוא גדול הרבה יותר?
    אם נודח ברבע הגמר מישהו יחגוג אצלנו? מה אנחנו סיטי נטולת ההיסטוריה? למה הגעה לרבע הגמר והדחה על ידי באיירן בזמנו הצילה את מוייס ממכתב הפיטורין?

10. Gass12 Member

שאלה:אם נעבור את שמינית הגמר האם חוקית/טכנית אפשרי שנקבל את מנצ'סטר סיטי ברבע?

11. סולשאאאר Member

בוודאי. החל מרבע הגמר כל ההגבלות לגבי מי יכול או לא יכול לפגוש את מי בטלות.

Gass12 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  12. nwish Member

השוויתי אותנו לארסנל במובן של החשיבות המשנית בכל הקשור להישגיות,

מעבר לכך, שני המאמנים שהזכרת ייצרו כאן את הכדורגל הכי חסר מעוף שנראה באולד טראפורד מזה שנים והלכו הביתה כשהם לא הביאו אותנו לצ'מפיונס עם סגל שהוא ה-1-2-3 בליגה.
    תגיד מה שתגיד על ונגר, ויש מלא להגיד כי הוא ירד מהפסים מזמן, אבל הוא מחוייב לכדורגל יפה-עד-עוצר-נשימה, ובאופן שיטתי הוא השיג מקום רביעי או יותר מכך עם סגל שכבר 15 שנה לא קרוב ללהיות הכי טוב בליגה - הנפילה שלו היא בכך שהוא נאיבי\חסר אמביציה\אפאתי בכל הנוגע לחיזוק הקבוצה שלו, לך תדע מה היה מוציא מסגל כמו שלנו.

תבין, לא הייתי רוצה את ונגר, אבל עם האמצעים שיש לנו וכשההנהלה שלנו היא אולי חבורת עציצים, אבל עציצים שישפכו 150 מ' ליש"ט כל קיץ כדי שתביא אליפות? בטוח שהיה מספק כדורגל מרהיב ותוצאות לא פחות טובות (אם לא טובות בהרבה).

נ.ב.
    רק שם את זה כאן - אני כ"כ משוכנע שאנחנו יוצאים עם כלום מהעונה הזו תחת מוריניו, שאני מוכן לטרייד מאמנים עם ארסנל רק כדי להזריק קצת עניין לעונה הזו ולראות אם אני צודק.

13. Andrei Kanchelskis Member

תבין, לא הייתי רוצה את ונגר, אבל עם האמצעים שיש לנו וכשההנהלה שלנו היא אולי חבורת עציצים, אבל עציצים שישפכו 150 מ' ליש"ט כל קיץ כדי שתביא אליפות? בטוח שהיה מספק כדורגל מרהיב ותוצאות לא פחות טובות (אם לא טובות בהרבה).

נ.ב.
    רק שם את זה כאן - אני כ"כ משוכנע שאנחנו יוצאים עם כלום מהעונה הזו תחת מוריניו, שאני מוכן לטרייד מאמנים עם ארסנל רק כדי להזריק קצת עניין לעונה הזו ולראות אם אני צודק.[/QUOTE]

אין לי שום דבר נגד הכסף שנשפך בקיצים האחרונים ואני דווקא מעריך מאוד את ההנהלה על כך שהיא עושה הכל כדי שלמאמן שלנו יהיו את כל הכלים כדי להצליח אצלנו מה שלגמרי אי אפשר להגיד על הנהלות של קבוצות ליברפול או ארסנל, אבל יש אצלנו בעיה קשה מאוד שמה שמדהים זה שהיא בערך הבעיה היחידה אצלנו שגורמת לנו לצלוע כבר כמה שנים והיא בעיית המאמן שכל פעם מחדש גורמת לנו למפח נפש. שלושת המאמנים האחרונים שלנו הם מאמנים שהיו נכשלים בכל מקום אחר שהשאיפות שלו תואמות את השאיפות שלנו כי הם פשוט מאמנים לא טובים שהראשון בהם אף פעם לא היה מאמן שמתאים לרמות הגבוהות והשניים הנוספים הם מאמנים גדולים לשעבר שפשוט עבר זמנם.
    רק אם מאמן כמו דייגו סימאונה למשל ייכשל אצלנו אני יתחיל לחשוב ברצינות שהבעיה אצלנו היא בעיה כלל מערכתית הרבה יותר עמוקה ומורכבת מבעיית האיש שעומד אצלנו על הקווים.

14. k_700 Member

הרבה מאמנים בקבוצות צמרת באירופה עפים על זה שהקבוצה שלהם לא הצליחה בשלב כלשהוא במפעל הזה.

תתפלא, לעוף מול יריבה ברמת סביליה(הנוכחית, שהיא קבוצה גרועה מאוד) בשמינית וכשהגומלין אצלך ואתה גם ככה מגיע כפייבוריט מוחלט, זה חתיכת כשלון נוסף.

בקבוצות רציניות שמושקע בהן סכום הכסף שהושקע אצלך, ההגדרה לזכות במפעל היא בייסיק ולכן אם עפת בשמינית ועוד מול יריבה כזאת, אתה כבר לא תמשיך לעונה הבאה.

תכלס, סביליה פחות מפחידה אותי מבאזל וקצת יותר מבשיקטאש.
    הגרלה קלה מאוד, אנחנו חייבים לעבור את זה.
    בשלב הבא כבר נקבל בראש.

15. oranfu Member

לינגארד בן 25, כן?
    הוא לא צעיר, בטח ובטח שלא צעיר מאוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.