מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. avdz7 Member

מתי חמוריניו יבין איך לתפקד את פוגבה? הוא לא מתאים להחזיק קישור עם מאטיץ. זה שזה עובד מול סטוק וכו׳ לא אומר שזה שווה משהו (ועדיין הקבוצות הקטנות מגיעות ללא מעט מצבים מולנו). הוא יבוא הכי טוב לידי ביטוי בקישור של שלושה שחקנים, ואם הפורטוגלי מתעקש להשאר בתבנית הנוכחית אז עדיף לפחות שיתפקד אותו כקשר התקפי.
    לרגעים הרגשתי ששיחקנו בלי קישור.

סוף סוף ההמצאה.. סליחה, הסטטיסטיקה של ״יונייטד עם פוגבה לא מפסידה״ הגיעה לסיומה. אנשים עוד עלולים לחשוב שהבעיות שלנו נובעות מחיסרון של שחקן כזה או אחר.

חשבתי שמשחק ההתקפה המזעזע (צריך פה מילה יותר גדולה) שלנו יבוא על חשבון הגנה טובה, אבל יש לנו כל כך הרבה חורים, כל כך קל לפרוץ אותנו... פשוט חלשים בכל אספקט.
    באמת מזל שנגמר רק 2-0.

תחושות רעות, אין לי גם לא קמצוץ של תקווה לגבי מוריניו, מה שנותר זה לחכות ליום שאחריו ועד אז לנסות ליהנות מהרגעים בהם נציג כדורגל חיובי (בתקווה שיהיו כאלה).

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/18
  2. Andrei Kanchelskis Member

המשחק של אתמול הוא בעיני משחק שמסמל את שני הדברים שיונייטד הכי זקוקה להם-להעיף את מוריניו ולמנות במקומו את פוצ'טינו! אין רמז יותר עבה וחד מהמשחק של אתמול כדי להמחיש זאת....

Wazza אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

בפינת הבדיחה השבועית- מוריניו ממש התחנן לפלאיני שיאריך חוזה לפני שהתבררה חומרת הפציעה שלו ואפילו הפציר בו שזה יהיה הימור מבחינתו אם לא יעשה את זה כי במועדון לא יגישו לו עוד הצעה כזאת אם יתברר שהיא חמורה.

פלאיני החליט להמר ומוריניו נשאר עם הכאב ביצים.

עכשיו זה אמיתי, קחו כמה דקות, שעות, ימים לעכל את זה.

4. Andrei Kanchelskis Member

אותי אישית הטמטום הזה לא מפתיע אבל הוא כל כך מתסכל ומכעיס! אחרי שבעז''ה מוריניו יסיים את דרכו אצלנו כל הנהלה של קבוצה אחרת שתהמר עליו תוביל את עצמה במסלול הקצר לאבדון.

5. alexshw Member

כן, כבר 300 הופעות לדה חאה במדי יונייטד. 114 מהן על האפס.
    מקום 5 בהופעות מבין השוערים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

3 שנים של בזבוז מבחינתו אבל הgoat, בלי הרבה תחרות.

מה נגיד? זכינו, שחקנים כאלה בדרך כלל לא נתקעים אצלנו.

7. Gass12 Member

כן אין ספק מוריניו לא מתאים לנו!! מאידך אין גם שום ספק שהאריכו לו את החוזה.גם זאת עובדה!!
    לא מוצא שום טעם בלהמשיך להתמרמר על הקלפים שחילקו לי . מנגד אני יכול לנסות לשחק איתם ולהוציא את המקסימום מזה ולכן...
    אני מתוך בחירה מחליט שמרגע זה ואילך אסתכל רק על הטוב (יש מספיק טוב להסתכל עליו) והאופטימי ומה שיגרום לי להביט קדימה בחיוביות.
    לא אוהב את זה שהאשכול הזה הפך ל"כותל הדמעות".
    מי שזה בא לו טוב.שיזרום. מי שלא?אזכיר לכם שאלופה יש רק אחת בעונה ועוד 19 מאוכזבות
    כשתבכו בפעם הבאה ..קחו מספר והצטרפו לתור הארוך של כל תשע עשרה הקבוצות שלא זכו
    אני יכול להבטיח לכם שפתאום תוך כדי עמידה בתור הזה תבחינו שאתם מפונקים מהתחת ושיש לכם צרות של עשירים..

8. one united Member

1) ממש אין 19 קבוצות מאוכזבות . מלבד יוניטד וצלסי לאף אחת אין יומרות לאליפות. איך בכלל אתה יכול להשוות בין השאיפות של יונייטד לכל השאר??!!
    2) בפעם האלף, האכזבה היא בעיקרה מצורת המשחק שלנו, היכולת הרדודה והפחדנות.
    3) אני רק בניגוד לרוב האנשים כאן חושב שמעבר למוריניו שחלקו גדול מאד ביכולת הנמוכה שאנו מציגים, אני גם חושב שמלבד דה חאה ואלכסיס אין לנו באמת כישרונות ברמות הגבוהות ממש. גם פוגבה לא מתאים לכדורגל האנגלי ולקצב שלו, ואני אישית חושב שגם מרסיאל, ראשפורד ולינגהרד לא טובים מספיק בשביל הרמה הגבוהה שכולנו כל כך שואפים אליה.

9. k_700 Member

הנמכת ציפיות כשמוריניו נכשל זה בערך הספורט הלאומי פה מחלק מהכותבים, הם מכבסים את זה ב״לחשוב חיובי״, ״להסתכל רק על הטוב״.

מה הטוב פה? עזבו אין להם יותר מדי מה לפרט, פשוט בואו הסתכל על הטוב ושכל הממורמרים האלה כמו קיי 700 יתחילו גם להסתכל על הטוב.
    יש טוב, נניח דה חאה.
    תסתכלו על דה חאה.

10. k_700 Member

2. האכזבה היא גם סטטיסטית.
    מהתוצאות,מכמות המצבים האיכותיים שאתה מייצר במשחק, מהמאזן העלוב שלנו בשנתיים מול קבוצות גדולות(כולל יחס שערי זכות עלוב ביותר).
    יש קורולציה חזקה מאוד מהכדורגל שאתה מייצר דרך התוצאות שאתה מנפק על הבמות של המשחקים מול הקבוצות שנמצאות באיזור שלך.

3. אני חושב שצריך לשנות קצת את המונח הארכאי הזה מהמיליון הפרטי שלנו "הרמות הגבוהות שאנחנו שואפים אליהן".
    הייתי קצת מעדכן את זה למונח עדכני יותר ל2018.
    אתה אפילו לא טוב, אין לך מה לשאוף להיות מצוין.
    צ'לסי זכתה באליפות קלה עם שחקנים הרבה פחות מוכשרים משיש לך, כל מיני פדרו, וויליאן ומוזס נתנו שם את הטון ואנחנו מעזים לבכות שאולי מארסיאל לא מתאים "לקצב של הכדורגל האנגלי? מעניין, לפני שנתיין כשנתן 17 שערים מעמדה של קיצוני לא שמעתי את זה כל כך.

הפוטנציאל שלנו מפחיד מבחינת איכות בסגל.
    עצם זה שאנחנו נפגשים פעם בחודש לבכות על זה שבעצם יש פה שחקן וחצי איכותי זה אבסורד אחד גדול והעדות הכי גדולה לכמה העבודה של המאמן הזאת מדכאת עד מעלימה את האיכות שיש בסגל הזה.

הבא לנפץ את הקלישאה הזאת הוא מיקיטריאן שאין לי ספק שאם לא פציעה קשה הוא הולך להראות מהר מאוד למה הוא נחשב לאחד מהקיצוניים החמים באירופה.
    השנה הוא היה השעיר לעזאזל הראשון בסגל הזה שהיה קל לבטל את ההשפעה של מוריניו עליו ולתרץ את זה שהוא פשוט- בלוף.
    אין לי ספק שאם יותר מחצי סגל יברח ממוריניו הוא יראה אחרת.

אתה לא צריך כל כך הרבה וורלד קלאסים מטורפים כדי לזכות באליפות אנגליה או להאבק עליה, לא נראה לי שהרף פה בשנים האחרונות כזה בלתי אפשרי שרק סגל שנותן קונטרה לריאל מדריד שווה דיבורים על אליפות.
    אתה היית רלוונטי לאליפות בדיוק חודשיים לא כי הסגל שלך כולל שחקן וחצי טובים באמת, אלא בזכות עבודה עקבית רעה מאוד וחוסר יכולת עד היום לייצר קבוצה שתשחק כדורגל ולא כזאת שתחיה על הברקות.

אז בדרך לפני שהופכים להיות הקבוצה שאנחנו אוהבים להגיד ש"אנחנו שואפים להיות" בואו נהיה משהו קצת פחות מפוצץ, בואו נהיה סתם קבוצה שמשחקת כדורגל ולא מנצלת רבע שעה של עייפות אצלה היריבות שלה כדי לעקוץ.
    גם אם ליריבה קוראים האדרספילד וקיבלנו אותה למשחק בית.

11. Coutinho10 Member

אני חושב ששורש העצבים נובע מכך שהאוהדים הללו חושבים שככה לא תיקחו תארים. אני מסכים איתם אגב. אירופית וגביע הליגה אתם תיקחו, אליפות וצ'מפיונס פחות לדעתי.

12. Raulito Madridista

השוו כאן את מנצ'סטר יונייטד הנוכחית לצ'לסי של אשתקד, אני חולק על הצורה בה ההשוואה נעשתה - לצ'לסי היה את האזרד שהוא גאון עם קסם ברגליים ושחקן שיודע לפרוץ בונקרים ולשחק מול הגנה עומדת. אלכסיס הוא חצי חלוץ אמצע כבר ואתה לוקח את כל אלה המוכשרים ביונייטד ומחבר ביחד ואתה מגיע אולי בקושי לכדורגל שיש להאזר. מעבר לכך הקישור של צ'לסי הרבה יותר נע ולוחץ מאשר יונייטד שמשחקת בהליכה והיא סטטית, גם פוגבה כזה. ברור שמוריניו לא מוציא מהסגל את מה שהוא שווה אבל אני עדיין חושב שגם הרף הוא לא כזה גבוה.

אתמול ראיתי את המחצית הראשונה בלבד שהייתה מאוד משעממת ואני תוהה למה עד שמאטה משחק אז הוא צריך לרדת לחצי ולקבל את הכדור מהמגנים, זה מבטל אותו לחלוטין. הוא צריך לשחק קרוב לשער וכמס' 10 ובמשחקים כאלה אפשר לשחרר את הרסן ולשחק יותר התקפי. גם היו דקות שהיה קשה לראות את לוקאקו מנסה לתרום משהו מחוץ לרחבה. זה היה משחק מסורבל מהרגיל מצידו, ובכל-זאת. יונייטד גם צריכה לבעוט הרבה יותר מרחוק.

13. Gass12 Member

איפה כתבתי שאני מנמיך ציפיות ?
    אמרתי ואני עדיין עומד על כך שלאור הארכת החוזה של מוריניו אין לי ברירה אלא לראות את החיובי.
    עדיף אלף מונים מלהתמרמר כמוך!!!!
    מילא אם היית מראה לי שינוי בעקבות התמרמרות לפי משקל או לפי כמה שיותר כותבים כמוך
    הייתי מצטרף בחפץ לב.
    בהינתן שמוריניו הוחתם לעוד שתי עונות לפחות. אתה פשוט טוחן מים ,בריאותי הנפשית חשובה ותר
    תמשיך אתה לראות שחורות
    אני אקבל את מה שאקבל מהקבוצה שלי ואקווה
    לעתיד טוב יותר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

15. alexshw Member

באופן סימלי יום אחרי ציון אסון מינכן, הנוער של יונייטד שיחק בבלגרד בליגת האלופות לגילו וניצח 2:0 את ברודורץ המקומית. כבשו אינדי בונן הבלגי ועצמי.
    חניכיו של באט העפילו לשמינית גמר, שם כבר מחכות יתר 4 האנגליות, כמו בבוגרים.

מצב נושא:
הנושא נעול.