מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

  1. Gass12

    Gass12 Member

    הצטרף ב:
    ‏8/4/07
    הודעות:
    6,724
    לייקים שהתקבלו:
    367
    מין:
    זכר
    ה
    התאכסנתי באנקור שזה בתאכלס (וויין)
    אתמול עזבנו לLA
     
  2. k_700

    k_700 Member

    הצטרף ב:
    ‏20/10/07
    הודעות:
    9,872
    לייקים שהתקבלו:
    1,612
    אחלה מלון האנקור.
    יש לי עדיין את הכרטיס לבריכה שם מאחי שהיה שם לפני חודש.

    תכלס עדיף la עכשיו.
    לך לוניס ביץ׳ , קח איר בי אן בי על החוף.
     
  3. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
    מוזר שרק עכשיו ולא לפני שנה כבר
     
  4. k_700

    k_700 Member

    הצטרף ב:
    ‏20/10/07
    הודעות:
    9,872
    לייקים שהתקבלו:
    1,612
    וזה מגיע בתגובה לכל הדיווחים השקריים האלה מאנגליה שהוא שמח בחופשה שלו ורוצה להשאר פה כי ממש פאן.
     
  5. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
    UNITED'S PREMIER LEAGUE FIXTURES 2018/19

    Sat 11 Aug Leicester City H
    Sat 18 Aug Brighton & Hove Albion A
    Sat 25 Aug Tottenham Hotspur H
    Sat 1 Sep Burnley A
    Sat 15 Sep Watford A
    Sat 22 Sep Wolverhampton Wanderers H
    Sat 29 Sep West Ham United A
    Sat 6 Oct Newcastle United H
    Sat 20 Oct Chelsea A
    Sat 27 Oct Everton H
    Sat 3 Nov Bournemouth A
    Sat 10 Nov Manchester City A
    Sat 24 Nov Crystal Palace H
    Sat 1 Dec Southampton A
    Tue 4 Dec Arsenal H
    Sat 8 Dec Fulham H
    Sat 15 Dec Liverpool A
    Sat 22 Dec Cardiff City A
    Wed 26 Dec Huddersfield Town H
    Sat 29 Dec Bournemouth H
    Tue 1 Jan Newcastle United A
    Sat 12 Jan Tottenham Hotspur A
    Sat 19 Jan Brighton & Hove Albion H
    Tue 29 Jan Burnley H
    Sat 2 Feb Leicester City A
    Sat 9 Feb Fulham H
    Sat 23 Feb Liverpool H
    Tue 26 Feb Crystal Palace A
    Sat 2 Mar Southampton H
    Sat 9 Mar Arsenal A
    Sat 16 Mar Manchester City H
    Sat 30 Mar Watford H
    Sat 6 Apr Wolverhampton Wanderers A
    Sat 13 Apr West Ham United H
    Sat 20 Apr Everton A
    Sat 27 Apr Chelsea H
    Sat 4 May Huddersfield Town A
    Sat 12 May Cardiff City H
     
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
    שני מדכאים[​IMG]

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
    Wazza אוהב/ת את זה.
  7. Michael Carrick

    Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏1/4/05
    הודעות:
    19,739
    לייקים שהתקבלו:
    2,828
    יפה שרפי גינת השתחל לתמונה.
     
    Sir Alex Ferguson ו-Scouser אוהבים את זה.
  8. k_700

    k_700 Member

    הצטרף ב:
    ‏20/10/07
    הודעות:
    9,872
    לייקים שהתקבלו:
    1,612
    באיטליה מדווחים שגם קאנסלו וגם מלינקוביץ׳ סביץ’ סיכמו תנאים עם יובנטוס.
    גם מוג׳י אישר את זה היום בראיון.

    מצחיק, זיינו את המוח שזה החלום של מלינקוביץ׳ לשחק בשביל מוריניו, לא?
     
  9. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
    אשתקד בנבחרת העונה של ליג ואן, במדי שרוסברי, אליה הושאל מיונייטד. הפסיד בגמר הפליי אוף. לדעתי הוא צפוי לשחק בצ'מפיונשיפ בעונה הבאה. שוער הנבחרת הצעירה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏15/6/18
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
  11. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson

    Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

    הצטרף ב:
    ‏8/8/02
    הודעות:
    15,514
    לייקים שהתקבלו:
    3,041
  13. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    37,626
    לייקים שהתקבלו:
    9,914
    מין:
    זכר
    כל עוד יונייטד לא יודעת למנות מאמן שלכל הפחות לא יפריע לה, אני לא חושב לגבי אוהדי ליברפול.
     
  14. Michael Carrick

    Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏1/4/05
    הודעות:
    19,739
    לייקים שהתקבלו:
    2,828
    דיכאון? לא ממש. אני לא מבין למה הוא ממשיך לבזבז את הקריירה שלו במועדון פתטי וחסר תחרותיות, אבל זו בעיה שלו.
     
  15. oranfu

    oranfu Member

    הצטרף ב:
    ‏16/5/11
    הודעות:
    10,845
    לייקים שהתקבלו:
    3,870
    אין מה להיות בדיכאון מזה. זה כבר ברור לגמרי ממזמן שהוא איתכם עד סוף הקריירה. ריאל לא רוצים אותו (אלוהים יודע למה) וזהו, אין באמת עוד מועדון שיכול לקחת אותו.
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!