מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

על איזה החתמה קודמת אתה מדבר?

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סאנצ'ז והפסנתר.

וכן, הוא אחד הפלופים הגדולים בתולדות הפרמיירליג. הגיע על תקן של כוכב, לא תרם כלום והגעתו עשתה רק נזק לקבוצה. נכון, לא רק באשמתו, אבל הוא ידע טוב מאוד לאן הוא מגיע ומה מוריניו עושה לשחקנים התקפיים מוכשרים.

cheddar אוהב/ת את זה.
  3. Guy_D Member

אז ריבונו של עולם, תחליט, או שהוא פלופ או שזה בגלל מוריניו? אה, או שהוא בעצם פלופ כי "אמור היה לדעת לאן מגיע"? איזה מן קשקוש זה אמור היה לדעת לאן מגיע?

אני גם לא מבסוט מזה שאלכסיס דחק את מרסיאל לקצה הספסל, אבל בוא קודם תגיד לי שם של שחקן התקפה אחד ובודד, שמרשים או מתקרב להרשים תחת מורניו ואז אוכל להתחיל לשפוט שחקנים ולהגדיר אותם כפלופים.

בעיניי, אין שום פלופ מהקישור וצפונה, כל עוד לא ראינו אותו מתפקד תחת מאמן אחר.

4. alexshw Member

מרסיאל לא בא לידי ביטוי גם לפני אלכסיס. מאמן נורמלי ישלב פה את כל הכלים בהתקפה כמו שצריך.
    כל מאמן על הגלובוס חותם על חלק ההתקפי שיש ביונייטד. מוריניו אדם עם הפרעה נפשית.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הוא הגיע אלינו אחרי שכבר ראה את מוריניו משמיד את מרסיאל ומקיטריאן, מדכא את ראשפורד ובאופן כללי בונה קבוצה שדרך ההתקפה היחידה שלה זה כדור ארוך לזלטאן/לוקאקו. מה גרם לו לחשוב שדווקא הוא יהיה הראשון שיצליח לבטא את כשרונו? בעיני שחקן התקפה שחותם ביונייטד הוא או מטומטם או שחשוב לו הכסף יותר מהצלחה מקצועית.

אם נורא קריטי לך ההגדרה כפלופ אז אני מוכן לחזור בי, עדיין זה לא משנה שנעשה פסטיבל שיווקי שלם על שחקן שלא קידם את הקבוצה מקצועית במילימטר.

6. k_700 Member

מארסיאל לפני אלכסיס היה שחקן שהשנה נתן סטט׳ ששחקנים שמשחקים קבוע בהרכב לא היו מתביישים בה.
    (עד איזור ינואר היה בטופ 5 של הליגה בבישולים ושערים פר דקןת משחק).
    משאלכסיס בא הוא לא קיים.
    וכל זה כמובן כשהוא לא מתקרב למיצי הפוטנציאל כמובן, כי שחקן התקפה לא יכול למצות פוטנציאל בסגנון הזה.

לא ראיתי דיווח אמין שהוא סוגר תנאים אישיים עם יובה.
    יש דיווח שהם מעוניינים בו ושאולי אנחנו נעשה איתם טרייד אבל לדעתי המחיר יכול להרתיע אותם.
    אנחנו נדרוש הרבה מאוד כסף עליהם.

7. alexshw Member

מרסיאל לא התקדם לשום מקום, נתן משחקים טובים ספורדיים. ללא רצף אמיתי, ללא יציבות ולא נהנה בשום שלב מאמון אמיתי ממוריניו.

cheddar אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

הבן של פיל. בן 16.
    https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36254916_1933197120032439_5135105599662456832_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=d8b9d26d287b07e2938b61fd4f792e70&oe=5BE2C78F

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רשמית, אנחנו זקנים.

Sir Alex Ferguson ו-Ryan Giggs11 אוהבים את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התמונה הוא נראה גם הבן של גארי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

דווקא דומה מאוד לפיל.
    הוא בהיר, רזה, גבוה.

בנושא אחר,
    בסמיכות ללברון , מרוואן פלאיני הולך להודיע ב1 ליולי לאיפה הוא לוקח את הכשרון שלו בעונה הבאה.
    תכוונו את הממירים.

12. alexshw Member

חח פלאיני בדרך לחתום לשנתיים נוספות. מועדון גמור. הלוואי שתכשלו כמו צ'לסי ב - 2015/16. אז נראה אותכם.
    גם ברור שמוריניו לא יהיה בעונה השנייה של פלאיני ואז שוב מה המאמן הבא אמור לעשות איתו?
    אין טיפת ניהול כדורגל פה.

אם לא רוצים לפטר מאמן אז לפחות תכפו עליו דברים. אבל בשביל זה צריך להבין קצת בכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/18
  13. owen11111 Member

הוא חתם על הארכת חוזה לפני חצי שנה, הוא מחתים את השחקנים שהוא רוצה, אין עליו כמעט ביקורות מבית - למה שלא יתנו לו להחתים את מי שהוא רוצה?

באמת שאין טעם לפתוח שוב את דיון ״אין אף אחד שמבין כדורגל בהנהלה״, אבל גם כאלה שמבינים כדורגל ויש להם איזו אמירה ציבורית (פרגסון, נוויל, סקולס) או שותקים, או מבקרים לכל היותר את סגנון המשחק.
    אתה לא שומע ולו קול אחד, מחוץ לעולם הפורומים, שקורא להחליף את מוריניו.

אם כבר ההפך הוא הנכון, רוב הכתבות שאני קורא הן על כך שפרד הוא בדיוק ה- "Missing piece״ בפאזל של מוריניו ושהחתמה של אלדרווירלד תהיה גיים-צ׳ינג׳ר.

רק התרסקות סטייל צ׳לסי 15-16 תגרום לזה שהוא לא יהיה פה שנה הבאה. כשמסתכלים על הסגל הלא נורמלי שלכם (לשחקן כמו מריסאל אין מקום על הספסל) - קשה לראות את זה קורה.
    אם אני צריך להמר, העונה הבאה שלכם תראה דומה מאוד לנוכחית: המון ניצחונות, יתרון ברוב המפגשים מול הגדולות, החלקות מול הקבוצות הקטנות שעשויות להפריע למאבק האליפות.

הכל כמובן תחת כדורגל שבלוני, בלתי נסבל לצפייה, שמתבסס אבסולוטית על היכולת של סאנצז׳/פוגבה/לוקאקו לייצר לעצמם שערים מרבעי מצבים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/18
    oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם פלאיני לא מתאים ליונייטד, זה לא אומר שמדובר בשחקן בלי ביקוש בכלל. מניח שאם באמת נגיע למצב של פלאיני עדין במועדון ומאמן חדש שלא ירצה אותו יהיו מספיק קבוצות שיציעו לו חוזה אם לא נרצה אותו (בטח אם השחרור יהיה בחינם).
    אני מקווה שהוא יעזוב כי אם יאריך חוזה הוא יהיה בסגל בשנה הבאה ויקבל דקות, אבל מבחינה כלכלית, החוזה החדש שלו לא יקשה עלינו לשחרר אותו עוד שנה נניח אם לא נרצה אותו...

15. alexshw Member

גם אם הוא לא יתחרה שוב על אליפות ושלבים מאוחרים של צ'מפיונס ואני לא רואה את זה קורה, הוא לא יהיה. אני לא אחד ששם בתים על הימורים, אבל אני לא חושב שמוריניו יהיה ביונייטד עוד שנה.
    מה שיקרה שיבוא שוב מאמן חדש וידרוש עוד מהפכה יקרה זה לופ כישלון מתמשך וסתם מעניין אותי איך ממשיכים ככה לזרוק סכומים עצומים בלי שום ביקורת ויכולת ראיה לאילו צרכים בדיוק?
    יש דבר כזה מועדון עשיר מדי. יונייטד מועדון עשיר מדי.

אין לו שום ביקוש בסכומים שהוא היה רגיל להרוויח, לא בטוח שאפילו בסין. הוא לא יודע לשחק כדורגל פשוטו כמשמעו. הוא גם שחקן עם כשירות נמוכה כבר. הוא מספס חצי עונה בגלל פציעות.

מצב נושא:
הנושא נעול.