מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

פוגבה לא היה 'נהדר' בצרפת. הוא היה טוב. לא שחקן ששוברים עליו שיא העברות.
    פוגבה כן היה נהדר ביובנטוס, ועל התפקוד הזה שמו מאה מיליון יורו. בתפקוד הזה הוא נותן מספרים של חלוץ מעמדת הקשר. זה כלי שובר שיוויון.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

יורו 2016 הם עדיין הגיעו לגמר למקרה ששכחת.
    לא יודע מתי הוא נראה טוב ליד קשר אחד, מעטים השחקנים בתפקיד שלו שיראו נורמאלי ליד קשר אחד, גם ככה ברוב הקבוצות בעולם משחקים היום עם שלישיה בקישור.
    פשוט מצחיק אותי איך בוחרים להתעמק בדיוק באיזה סוג קשרים ספציפיים חייבים לשים ליד פוגבה ועל איזה בדיוק בלטה לשים את פוגבה כשזה בכלל לא העיקר.

אז תחליטו זה חייב להיות -
    1. גרזן אחורי מהרמה של קאנטה מינימום ועוד קשר יצירתי שינהל את המשחק?
    מי היה המנהל היצירתי בנבחרת צרפת במונדיאל האחרון?
    2. שני קשרים אחוריים מובהקים.

פשוט התבלבלתי כבר.
    פוגבה לא יהיה מנהל המשחק הכי טוב בעולם ולא הקשר האחורי הכי יעיל בעולם, הוא לא צריך. הוא קשר מאוד דינאמי שיכול להתאים להרבה מאוד ואריציות אבל מעל לכל צריך לגרום לו לרצת לשחק בשבילך ולהתרכז רק בכדורגל, זה הבן אדם.
    לעשות לו זובור פומבי לשחקן שהוא הטאלנט מספר אחד של הסוכן החזק בעולם, עם 25 מליון עוקבים באינסטגראם ייצר בדיוק את האפקט ההפוך.

3. alexshw Member

אלכסיס לא נסע למסע המשחקים בארה"ב בגלל שלא קיבל ויזה. הסיבה הרשעה שקיבל בספרד.

הסגל למסע:
    Goalkeepers: Sergio Romero, Joel Pereira, Lee Grant

Defenders: Antonio Valencia, Matteo Darmian, Diogo Dalot, Timothy Fosu-Mensah, RoShaun Williams, Chris Smalling, Eric Bailly, Axel Tuanzebe, Demetri Mitchell, Luke Shaw

Midfielders: James Garner, Ander Herrera, Andreas Pereira, Scott McTominay, Ethan Hamilton

Forwards: Tahith Chong, Angel Gomes, Juan Mata, Anthony Martial, Mason Greenwood, Joshua Bohui

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/18
  4. Scouser Member

השורה הראשונה שלך היא טיעון ברמה של "לוברן/קאריוס טובים, הרי הגענו לגמר האלופות איתם", תחסוך מאיתנו.

פוגבה על הנייר הוא הקשר הכי מושלם בעולם, סט יכולות מטורף וכישרון לא נגמר. וגם במונדיאל הזה הוא לא הבריק לכל אורך הטורניר, קאנטה היה טוב ממנו וחלק מהאפרוריות של צרפת נבעה מזה שהקישור שלה לא תרם התקפית יותר מדי. אני רוצה לראות אותו מנצח משחקים, דומיננטי יותר וזה עוד לא קרה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

אני מאוד מחזיק מפוגבה. הלוואי איכשהו תחליטו לוותר עליו.

אבל אני לא מבין את ההתלהבות מהמונדיאל שלו. היה לא רע, אבל לא הרבה יותר מזה לדעתי.

יש לו כמעט הכל, יכול להיות מפלצת אבל רואים את זה ממש מעט. וכשהוא לא טוב הוא גם יכול להיות ממש גרוע.

להחזיק מאחוריו 2 קשרים שיהיו בייביסיטרז שלו בשביל לשחרר אותו רק להתקפה? אני לא משוכנע שהוא עד כדי כך טוב התקפית בשביל להצדיק את זה.

בדומה לניימאר, הוא לא ממצה את מה שיש לו. על הנייר הוא צריך להיות בטופ העולמי מבחינת התצוגות שלו (90 דקות אחרי 90 דקות, משחק אחר משחק). אבל זה נראה שהאופי שלו מאוד בעייתי. הלוואי אף פעם לא יסתדר לו הראש.

6. סיונרה Member

דווקא האופי שלו הוא לא מה שמפריע לי בו. עושה רושם שהוא עושה מה שהמאמן שלו אומר לו לעשות, גם אם זה אומר לרדת לשחק בלם שלישי ולשמור אישית את פלאיני.
    הבעיה איתו זה שהוא לא מצליח להראות דומיננטיות שאמורה להיות נגזרת של הגודל והמהירות שלו. הוא לא שולט באיזור שלו, למעשה, מההתרשמות שלי עד עכשיו, מדובר בסוג של ריקלמה, פחות מוכשר עם הכדור אבל בגוף של ויירה. ובמקביל תמיד יהיה לו על הגב את העובדה שהוא היה במשך שנה השחקן היקר בעולם.

7. alexshw Member

שורה תחתונה לשפוט אותו אובייקטיבית צריך עם מאמן מודרני ולא חולה רוח פורטוגלי. הדרישות מפוגבה ביונייטד משוללות הגיון, כמו גם מהרבה שחקני התקפה אחרים. היעדר משחק התקפה סיסטמתי לאורך רוב העונה.

8. Clichy COYG

על אמבפה שילמו 180 מיליון, זה מפריע לו איכשהו?

הבעיה אצל פוגבה זה כמו שרשמו פה - סף שבירה נמוך לפעמים, וראו את זה בשמינית וברבע שהיו לו איבודי ראש רגעיים.
    בצורת המשחק של צרפת בטורניר הוא לא היה צריך לעשות הרבה - להשתחרר מלחץ במרכז מגרש ולשחק את משחק המעבר למבאפה וגריזמן - ואני חושב שהוא עשה את זה מצוין. הבעיה היא שביונייטד הדרישות ממנו אחרות ברמה ההתקפית.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  9. סיונרה Member

אני לא יודע, אבל אני לא מצליח להבין איך זה רלוונטי.

10. Clichy COYG

העובדה שהוא היה השחקן הכי יקר בעולם בשנת 20XX היא לא רלוונטית, הסכומים האלה כבר נהיים פחות חריגים בנוף ככה שאני לא מבין איך זה אמור להפריע לו.

11. סיונרה Member

זה עלול להפריע לו ולהשפיע על הסבלנות שמפגינים כלפיו. העובדה שזה אולי לא מפריע לשחקנים אחרים לא אומרת כלום לגביו. יש גם שחקנים שלא מצפים מהם להוביל קבוצה על השנה הראשונה או כאלו שגם עונים על הציפיות מהם.

12. Clichy COYG

אוקיי משתמע מההודעה שלך שזו עובדה מוגמרת לכל שחקן ולאו דווקא לפוגבה ספיצפית (למרות שאתה לא באמת יודע איך הוא לוקח את זה).

13. oranfu Member

הוא נראה כאילו הוא זורק זין רוב הזמן. זה מה שמפריע.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  14. סיונרה Member

ברור שזאת עובדה מוגמרת לכל שחקן. גם אם אתה השחקן הראשון בהיסטוריה של קבוצה לא מקצוענית מווילס שעובר תמורת 10 כבשים ומדיח כלים זה משהו שיישב לך על הגב. כל אחד מקבל את זה בצורה אחרת.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

https://pbs.twimg.com/media/DiSzCzWXcAEpTWt.Xxx

חולצת הבית המכוערת בתולדות המועדון. פשוט מזעזע.

מצב נושא:
הנושא נעול.