מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לא, אני אתרגם לך את זה לשפה של בני אנוש רגילים-
    מאטיץ׳ נראה כמו קשר ששורד בקבוצת אליפות כי הוא שיחק ליד אלוהים.
    במנצ׳סטר יונייטד יחכו לו פלאיני, הררה ושחקן עם טמפרמנט שרוצה להשאיר את העבודה הקשה בקישור האחורי לאחרים- פוגבה.

ולכן במנצ׳סטר יונייטד מאטיץ׳ יחזור להיות גרזן חסר שיניים, איטי, כבד, עקום, שקוף ובלי השמיכה של אלוהים שמכסה הכל.

ובאובראול הכללי אני לא מוצא שיפור דרמטי ללשחק עם מאטיץ׳ בתפקיד הזה במקום פלאיני או רחמנא לצלן, לצידו.

מה הכוונה בגזרת
    התוצאות אנחנו בשיפור והתקדמות? איזה שיפור אם עונה שלמה הבקענו איזה 50 שערי ליגה ופחות שערי בית מהאל ?
    ובתוצאות? שכחת במקרה איזה 80 תוצאות תיקו?

2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אולי לא העיתוי המתאים, אבל חייב להגיד שרוני תמיד הרגיש לי קצת אוברייטד. אין ספק שיש לו מניות רבות בהישגי הקבוצה בעשור האחרון, אבל עובדתית יונייטד שהוא הוביל (2009-2012) לא הייתה קבוצה מוצלחת במיוחד, ובשאר הזמן הוא די חסה בצלם של שחקנים טובים ממנו. בכלל, חוץ מ2009/10 אני לא זוכר שראיתי אותו נותן עונה גדולה באמת.

בסך הכל היה שחקן טוב מאוד (אפילו מצוין בשיאו הקצר) שראוי להערכה, אבל ממש לא ״אחד הגדולים בהיסטוריה של יונייטד״. רק בתקופה שלו אפשר לחשוב על לפחות שישה שחקנים גדולים יותר שעברו במועדון הזה.

DRORIKO ו-EsheD אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

ובינתיים בבית של המנהל הכללי של העולם הזה, על גבהות לה הויה, סן דייגו-

בימוי- מינו ראיולה
    הגיה ותיסרוט- מינו האלוהים ראיולה.
    כיראוגפיה- ג׳סי לינגארד.

תודות מיוחדות למועדון הכדורגל מנצ׳סטר יונייטד שמימן את כל העסק.

רמת משחק- סוג ז׳ כמו שאתם רואים אבל המסחור היום עובד שעות נוספות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. yonmu Member

@k_700
    זה שהתוצאות בעונה האחרונה היו רעות לא אומר שהם ימשיכו להיות רעות. להיפך, זה נותן הרבה מקום לשיפור.
    עם לינדלוף-באיי אתם אמורים לספוג פחות מאשר עם סמולינג-ג'ונס. עם לוקאקו כtearget man והשילוב שלו עם פוגבה אתם תכבשו יותר.
    עם תסמונת העונה השנייה של מוריניו (לא כקסם. פשוט כי זה הגיוני) - אתם תשתפרו.
    וכמובן, עם השקעה של 200מ' ליש"ט הסגל שלכם יתחזק.

קאנטה טוב מהררה אבל זו לא סיבה לזלזל בספרדי או במאטיץ'. דווקא הבטלנות ההגנתית של פוגבה תתאזן כשמאחוריו משחקים 2 גרזנים. זה לא יהיה יפה לצפייה אבל אני רואה כאן שיטה ואת השחקנים המתאימים לתפעל אותה.

5. Mellow29 Kopite

על סמך מה ההנחה שהשילוב של פוגבה ולוקאקו כזה קטלני? צבע העור שלהם או זה שהם מריצים דאחקות באינסטוש?

ברור שמנ' יונייטד התחזקה. כשלא מוכרים אף שחקן משמעותי ומשקיעים עוד 150-200 מ' פאונד בסגל לא צריך בכלל לציין את זה. ועדיין אני מופתע שאנשים רציניים מגיעים למסקנות כמו "אתם תשתפרו" בלי שנבעט כדור אחד.
    מאטיץ' לא שחקן רע כמו שניסו להציג אותו פה אבל הוא עדיין חשוד, פלאייני חשוד, כשאחד מהם לצד הררה אמורים לחפות על פוגבה אני לא יודע אם מדובר בקישור שהוא מנייה בטוחה. גם בהתקפה מוריניו צריך להוכיח שהוא יודע להוציא משהו ראוי משחקנים כמו מרסיאל או מחטריאן.

6. alexshw Member

אין שום חשד בפלאיני. האיש הוא השחקן הראשון שמחרב ליונייטד יכולת לשחק שותף וגם אין שום ספק שאיתו פוגבה לא יכול למצות את מלוא הפוטנציאל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. WellNeverDie Member

מסכים שמאטיץ נהנה מקנטה בצ'לסי, אבל להשוות את הכדורגל שלו לפלאיני זה לעשות לו עוול.

הוא לא האופציה המועדפת עלי, כאוהד. אבל אם זה או מאטיץ או כלום, אז שידיע מאטיץ. במלא הכסף לא מהכיס שלי, ולמספרים האלה אין חשיבות יותר.

מורניו בטח ירגיש איתו בטוח, שחקן אפור שהוא מכיר טוב. אבל קישור של הררב מאטיץ ופוגבה יראה טוב בהרבה מקאריק לצידם או חלילה פלאיני.

קיי - ברור לי שמורניו ישחק עם הברוש תמיד. אבל מאטיץ יצמצם לו את הדקות וזה מבורך.

אגב לא שמעתי הרבה זמן בגזרת מאטיץ מה שיוצר תחושב כפולה - או חלילה לא יגיע אף אחד או שיגיע שחקן אחר, טוב ומעניין יותר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

שים לב שלא בחרתי להתעמק בתחזית האופטימית למדי שלך.
    סבבה זכותך להאמין שנשתפר.

התעכבתי על זה שציינת שכבר היה שיפור בתוצאות. איפה? מה? מי? מו?

9. yonmu Member

הכוונה היתה שכבר אפשר לצפות לשיפור בתוצאות, כי כמו שנאמר כאן - מושקעים מאות מליוני ליש"ט ומאבדים כלום.

למה פוגבה-לוקאקו יהיו שילוב מסוכן? כי שניהם שחקנים מאוד פיזיים, ושחקן פיזי לצד שחקן פיזי אחר הופך את שניהם למסוכנים יותר. בדיוק כמו שריאל מסוכנת בקרנות כי צריך לשמור גם על רונאלדו וגם על ראמוס. אם מול אברטון קבוצות הדביקו ללוקאקו את הבלם הכי חזק שלהם ומול יונייטד זה היה עם פוגבה, אז כששניהם ביחד אחד בהכרח יישמר על ידי שחקן פחות פיזי.

הזלזול כאן במאטיץ' לא ברור לי. יש הבדל בין להגיד על שחקן שהוא אחורי או אפור לבין להגיד שהוא גרוע. מאטיץ' שחקן אפור. פלאייני שחקן גרוע. זה פער משמעותי. אם מוריניו לא בונה על מרכז קישור טכני בסגנון ברצלונה אלא על ההיפך הגמור - הררה-מאטיץ'-פוגבה אלה בדיוק השחקנים שמתאימים לזה. מחלצים כדור, מוציאים קדימה וישר לשער. בלי התמזמזויות עם הכדור.
    אגב, אין לי ספק שהשחקנים הטכניים שלכם - מאטה, מרסיאל, מחיטיריאן, רשפורד - יסבלו מסגנון המשחק הזה. אבל גם אטו 'סבל' באינטר של צ'לסי (ביחס לחופש שהיה לו בברצלונה), ובסופו של דבר זה זה שיפר את הקבוצה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי פרסומי שאתה הולכים לעשות לצ'לסי עוד מחטף,הפעם על באקיוקו (35M). רכש נהדר (שאני צידדתי בו עוד מסיום העונה).

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שחקן של ראיולה. מוריניו יקבל את מאטיץ׳ עטוף בסרט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

השטאג FC מציגה את שחקנה החדש:
    https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/19983515_10154919006922746_4172661375375256254_o.Xxx?oh=f8a07d75f134398707a1b16793b3c832&oe=5A00E7E6

13. k_700 Member

גם בקיץ שעבר הושקעו מאות מיליוני ליש"טים, וגם בזה שלפניו.
    מאות מיליוני לישט"ים ולא קיבלנו אפילו שיפור על הכדורגל של ואן חאל למרות שבוודאות חיזקנו את הסגל.

בכדורגל העלוב של מוריניו שחקנים פיזיים ויצירתיים ביחד יכול להיות מתכון לאסון וזה הצד השני של המטבע שאתה לא מדגיש.
    בקלות אפשר להתחיל לשחק כדורגל פרה היסטורי של כדור לאחור לבאיי שמעיף לקיבינימאט ללוקאקו כשמקווים שהוא יוריד עם הראש לפוגבה שמעיף וולה לשורה ה56 ביציעים שמאחורי השער.
    זה בערך מה ששיחקנו בחלק גדול מהעונה הזאת עם החלוץ הפיזי האחרון שהיה פה.

שים לב, לא הכנסתי לפה שלי את המילה אפור ומאטיץ'.
    אלא, פשוט גרוע.
    לא ברור לי איך אפשר לראות את המאטיץ' של השנתיים האחרונות ולא להבין שהוא פשוט גרוע. חלק מאוהדי צ'לסי בצביעות כאילו חושבים שלא היינו פה כשהם בכו 24/7 על כמה הוא עלוב וכמה הוא החוליה החלשה בכל משחק כמעט.
    פלאיני שחקן גרוע, שלא מתאים לרמות האלה.
    שניהם לא צריכים להיות פה, אם כבר שואפים לבנות סגל טוב שיתחרה על אליפות אז מן הסתם ראוי לשאוף להביא קשר אחורי שיקח אותנו לשם, בטח כשכבר צריך להמשיך הלאה מקאריק שהשנה יחגוג 36 אביבים.
    אני לא חושב שמאטיץ', הררה ופוגבה זה שילוב טוב שיעבוד, זכותך לחשוב אחרת.

בקשר לשחקנים האחרים שיסבלו, אין שום קשר בין מה שעבר על אטו באינטר ליונייטד בתצורה הנוכחית שלו.
    גם מוריניו כבר מאמן אחר לגמרי שפשוט לא מחובר למציאות.
    פה, כל שחקן טיפה יצירתי מדוכא, לפעמים עד לקצה הספסל, משחק לבד על המגרש.
    אינטר הייתה קבוצה.
    יונייטד של מוריניו היא לא.

14. k_700 Member

פרסומים של אקספרס וסאן, לא שווים כלום.
    אין כתב אחד רציני שטוען שאנחנו בעניין שלו או שבכלל התעמו הצעה.
    כנראה טקטיקה מכוונת מגבוה להלחיץ
    קצת את צ׳לסי.
    No more.

15. alexshw Member

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/19942628_10155557517423707_3101779880475646496_o.Xxx?oh=cbf4ac778452bae3f0fe961895f83ff8&oe=59D1F809

מצב נושא:
הנושא נעול.