מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

גם פפ. ואינייסטה מועמד לשחקן השנה. הבחירות\פרסים האלה מגוחכים לחלוטין.

2. alexshw Member

3. Gass12 Member

הרי הסכמנו שהבעיה של שואו היא יותר פסיכולוגית/מנטלית. כישרון יש לו מעל ומעבר ולכן לאור הסיטואציה שאנחנו מתקשים להביא מגן שמאלי
    נחשב מבלי שיעשקו אותנו. ולאור העובדה שלפחות על פי הלינק שאתה הבאת, הוא בשלבי יציאה/החלמה סופיים.
    אולי זה הימור מושכל לסחוב איתו עד ינואר . בנקודת הזמן העתידית נראה אם הרווחנו את השחקן או שאכלנו אותה (4 חודשים לא אסון )

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

הימור להאריך לו את החוזה. ואני לא בטוח שזו רק בעיה מנטלית/פסיכולוגית. גם מקצועית פרט לחודש הראשון של 2015/16 הוא לא עשה כלום.
    לדעתי אחרי 3 שנים של פציעות זה לא אותו שחקן של סותון.

5. Gass12 Member

אלכס אם אתה מוכר אותו היום כמה תקבל עליו?
    אם החתמת אותו על חוזה חדש כבר המעמד שלו משתנה ונהיה רשאים לדרוש סכום גבוה יותר.
    עד המכירה נעשה לו שיווק אגרסיבי*/aaasecr*/aaarofl

nwish אוהב/ת את זה.
  6. סולשאאאר Member

מסכים עם גאס שזה לא אסון להאריך לו את החוזה, אם כבר, זה רק שם אותנו בעמדה טובה יותר כשנרצה למכור אותו.

מי שהצליח ללכוד את תשומת הלב בקבוצה האימפוטנטית של ואן חאל, שווה לתת לו צ'אנס בקבוצה שיודעת לשחק כדורגל (לא שבאמת היינו כאלה שנה שעברה- רחוק מכך. אבל אם המשחק מול ווסטהאם מעיד על משהו- וזה 'אם..' עצום, כן?- שווה לנו לתת לו את ההזדמנות להראות שהוא החלים פיסית ושינה את הגישה מבחינה מנטלית.

אם לא, אז עוד חצי שנה- שנה אפשר לנסות למכור אותו.

7. Gass12 Member

בעולם של מולטי מיליארדרים , 220 מליון יורו (170 מליון לי"שט) שווה ערך לגיהוץ הכרטיס שלך בתחנת הדלק.
    יצא לי לצפות בתוכנית בערוץ 8 על שף בלונדון שכל עיסוקו ,אוכל המוגש במטוסים פרטיים.שחיתות ברמות שאתה לא מכיר
    המסר העיקרי שעבר הוא שכסף אינו פקטור כלל.
    אני צופה שהמחיר ששולם בעד ניימאר קבע רף חדש שירים את כל השוק כלפי מעלה.
    תתפלא הלחץ יבעבע דווקא מלמטה מצד הכדרוגלנים אם ההוא שווה 220 כמה אני שווה? המחירים כבר לא ירדו .

8. Scouser Member

זה נכון. אם ברצלונה הייתה מנסה לקנות את דמבלה וקוטיניו לפני שעסקת ניימאר נסגרה, אני לא חושב שלדורטמונד וליברפול היה את הביצים לדרוש ולסרב להצעות של למעלה מ100 מיליון. זה הציף רף חדש ששאר העסקאות הגדולות יתיישרו בהתאם אליו.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

10. alexshw Member

זה ההוא שהבטיח שגיגס יחליף את ואן חאל?

11. סולשאאאר Member

מעניין האם המגמה הזאת תיעצר אי פעם, או לכל הפחות תגיע למצב של התייצבות. כנראה שלא, אלא אם ייאמצו את הגישה של ה NBA ויכניסו תקרת שכר או משהו בסגנון הזה.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כבר כתבתי מה הדבר הכי ריאלי שיכול לעצור את זה: עלייה מסיבית של צפייה בכדורגל בחינם באינטרנט, שתביא להתפוצצות בועת זכויות השידור, שזה בעצם הכסף הגדול שמחזיק את התעשייה. בינתיים זה לא קורה כי באינטרנט אתה עדיין יכול להיות בטוח שבדיוק כשיש פנדל השידור ייתקע, אבל תוך כמה שנים אין שום סיבה שהשידור באינטרנט לא ישתווה באיכותו לטלוויזיה.

כבר עכשיו הרייטינג של הכדורגל בטלוויזיה באנגליה נמצא בשפל.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין מה מוריניו מצא בפריסיץ׳. הוא יכול היה להוסיף איכויות שאין בסגל הנוכחי ומתאימות לסגנון הציני יותר של מוריניו.

מצד שני, ליונייטד יש בעיה בכנפיים ובמשחק הרוחבי שלה, אבל זה קורה עוד קודם לכן מאחור בעמדת המגנים. אפשר להסתדר עם השחקנים המובילים שם בליגה, אבל זה לא מספיק טוב (ולנסיה כבר לא ילד, בלינד לא מספיק אתלטי ומהיר לשחק מול התותחים הכבדים) - בטח לא ברמת העומק (שואו סימן שאלה) - וזה משהו שטעון שיפור לקראת העתיד. זה כבר כנראה לא יקרה העונה, אבל בהחלט בקיץ הבא.

14. Gass12 Member

ארצה לראות את יכולת ההתגמשות שלנו מול אריות הליגה. במקביל ארצה לראות אותנו יוצאים מפיגור ( נקווה שלא אבל והיה אם )בינתיים אופטימיות זהירה. חשוב להישאר עם הרגליים על הקרקע
    ובינתיים איך אומרים בטניס? נקודה נקודה
    מחכה כבר למשחק הבא

15. סולשאאאר Member

כל החלק האמצעי שלנו הוא בין מצוין לבין בסדר גמור.

שוער מצוין, מרכז הגנה בסדר גמור, מרכז קישור טוב מאוד, חלוץ טוב מאוד (וגם גיבוי טוב מאוד בדמות מרסיאל).

בצדדים אנחנו חלשים יותר, הן בפרסונל והן באיך שהשחקנים מאומנים לשחק.

היום מגן שלא יודע להתקיף זה משהו שקבוצה ששואפת גבוה לא יכולה להרשות לעצמה.

אין לנו מגנים שנותנים ערך מוסף בהתקפה (סטייל דני אלבס למשל), ואין לנו ווינגרים שיכולים ליצור מצב הבקעה מכלום (רק מרסיאל כזה והוא לא משחק הרבה).

אם הסגל נשאר כפי שהוא, ואנחנו נמשיך להציג גרף שיפור, בהחלט נוכל להיות קבוצה שמתמודדת על צמרת הליגה האנגלית, לא יותר מזה, והאמת שאני בסדר גמור עם זה.

אירופה יכולה לחכות.

מצב נושא:
הנושא נעול.