מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Gass12 Member

אנחנו מדברים על סיום עונה לפני האחרונה
    שבה הפסדנו את האליפות לשיטי למרות שארבעה משחקים לסוף היינו בפער נקודות מבטיח מאוד.
    ניצחנו במחזור הסיום בחוץ אבל זה לא הספיק
    הפסדנו ביחס שערים.
    בעונה הזו אברטון פתחו לנו את התחת בבית
    הרוב לזכותו של מרואן.
    לכן בשנה לאחר מכן שהיתה עונתו האחרונה של הסר, הוא כיבד מאוד את מרואן.
    אגב אני כותב הכל מהזיכרון ללא בדיקה

2. k_700 Member

נו, מבחירה הוא עשה את זה? קאריק לא שיחק באותו משחק.

ועם כל השיפצור הזה של ג׳ונס ליד קלברלי באת לשחק כדורגל במשחק שכמעט סגר לך אליפות קלילה.

מצחיק בכלל להסתכל על הסגל העלוב הזה שהיה לנו באותה עונה לעומת מה שיש לנו השנה.

בכל עמדה(כולל עמדת המגן השמאלי אם נזכרים בשאריות של אברה) גם יש יותר אופציות וגם יותר איכות היום.

3. Gass12 Member

אני צופה במשחק שיטי- נאפולי
    חברים,בצער רב וביגון קודר אני מבשר לכם. אנחנו רחוקים מרחק כמה שנות אור מהרמה
    הגבוהה שלהם.
    תאווה לעין ולחיך לראות את השיטי מפרקים את נאפולי זה לא איזה סטוק סיטי.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחקי הבית מול הגדולות אתה תראה אחרת. וראינו את זה שנה שעברה מול צ׳לסי וטוטנהאם אותם ניצחת באולד טראפורד וגם מול ארסנל שגנבו באולד טראפורד נקודה אחרי שראשפורד התעצל לסגור את צ׳מברלין שבישל לג׳ירו שער שיוויון בדקה ה-90 אחרי משחק שהיינו טובים בהרבה...

5. alexshw Member

ארסנל לקחה נקודה בצדק כי הענישה את מוריניו על חילופים הגנתיים במשחק ביתי בו שלטנו לחלוטין.

זו באמת שערוריה שהוא המשיך לעונה השנייה (בגלל שאופ"א שינתה תקנון בליגה אירופית) גם אם הוא לוקח העונה טרבל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בעיה אלכס, לדעתך לא היה צריך לקבל עונה שנייה, דעה לגיטימית, אבל הוא כן קיבל עונה שנייה, עכשיו השאלה מה עושים, מקווים לכישלון כדי שילך וכדי להצדיק את הדעה השלילית עליו או מקווים להצלחה גם במחיר שחלק מהאוהדים שלנו יצטרכו להודות שטעו ושמורינין כן מסוגל לשפר אותנו ולהחזיר אותנו למקומות שלא היינו בהם מאז שפרגי פרש.

7. alexshw Member

שיביא אליפות ויפרוש בשיא. זה יהיה התסריט המושלם.
    שיזכרו אותו מצידי כמאמן יונייטד סופר מוצלח. לא תהיה לי בעיה.

ברור שמוריניו יודע מה זה לאמן מועדון טופ אבל לא רואה את הערך מוסף ודי חושש ממה שקורה בקבוצותיו בעונה השלישית גם אם העונה השנייה מוצלחת.
    זה שהביאו לו קבוצה סופר יקרה עם כלים רבים להצליח לא אומר שהוא עושה עבודה באמת טובה כמאמן.
    זה אומר שיונייטד ענק כלכלי.

8. k_700 Member

נגד טוטנהאם ממש לא שיחקנו טוב או חכם.
    אם זו הדוגמא שלך, אז אני מקווה מאוד שלא נחשוב לשחק ככה השנה נגד אותה טוטנהאם כי את החלב הם כבר ניגבו מהשפתיים וטוטנהאם של השנה לדעתי תדע להעניש על הופעה כל כך רפא וחסרת ביטחון כמו שהצגנו נגדם בעונה שעברה.
    60 ומשהו דקות של כדורגל חלש ביותר, בלי הרבה שכל והגיון, למצבים הגענו אבל המצבי פאניקה הרגילים של העונה שעברה(אולי זה נראה כמו משהו מיוחד כי במשחקי חוץ מוריניו אפילו קרנות לא שואף להשיג, וכל זה עם הקבוצת קרנפים הכי מסוכנת באוויר).
    ואז ניצלנו מצב לשער.

ארסנל- אני כבר הרבה שנים לא מנסה להסיק מגמה לפי משחק שנצחון על ארסנל כלול בו ויש לי אחלה של רזומה להתפאר בו.
    באמת שניצחנו את ההרכבים הכי חזקים של ארסנל במצבים הכי הזויים שאפשר לדמיין קבוצת כדורגל עולה למשחק כזה.
    נצחנו עם מוייס(ובצורה משכנעת), נצחנו עם פרגוסון כשעולה עם סילבות כווינגרים ואושיי בקישור האחורי, נצחנו עם ואן חאל כמה פעמים והשיא היה בהרכב של ילדים עם כל מיני דונאלד לאבים ושחקנים בהופעות בכורה בליגה(ראשפורד), בכל המשחקים האלה נראינו גם יותר טוב בהרבה מארסנל.
    ואלו היו נצחונות שממש לא הראו על מגמת שיפור.
    ככה שצריך לקחת את זה כנצחון על קבוצה שתסיים באיזור שלך את העונה ותו לא.
    בטח שלא לחשוב שאם נצחת את ארסנל ושכנעת אז וואללה אתה בא למשחקי בית כמו גבר ומשחק כדורגל.

הנצחון על צ'לסי בבית היה הנצחון המרשים היחידי מהעונה שעברה ויסלחו לי כל אלה שטרםם הספיקו לסיים את חגיגות הנצחון הדחוק על סאותהמפטון בגביע הליגה(עוד נצחון אגב במשחק בררה) או את הנצחון המגעיל בגמר הליגה האירופאית .
    קצת חבל שהנצחון על צ'לסי הגיע כשהיינו בערך פסע מגארבג' טיים בליגה.

ובהחלט מעלה חשד אם אנחנו מסוגלים לנפק תצוגות כאלה משכנעות מול יריבות ממש חזקות גם כשאנחנו הפייבוריטים ואלה שאמורים להלחם על התואר.
    כל ההודעה הזאת נשמעת קנטרנית ביותר כי מה לעשות שיש אוהדים שנשארו מאוד סקפטים אחרי העונה האחרונה.

וזה בכלל לא משנה למה אתה מקווה(כאילו לתקווה שלך יש איזושהי השפעה על איך שהקבוצה שלך תראה בפועל או איך שהמנג'ר שלך ישתלט על העניינים), כולנו בסוף רוצים הצלחה.
    יש כאלה שלא מאמינים שזה יקרה עם המנג'ר הנוכחי וכן, מההתחלה.

9. alexshw Member

הנוער, נטול אנחל גומס כמובן שנמצא במונדיאל, גילה היום אופי בליגת האלופות וחזר מפיגור 2:0 מול בנפיקה בחוץ לתיקו 2:2 תודות לצמד של ג'ושוע בוהוי, שהגיע לא מזמן מברנטפורד - דקה 70 בפנדל ושער שיוויון בדקה ה- 90. הקבוצה צברה 7 נקודות ומוליכה את הבית שלה.

Under-19s: Benfica 2 Manchester United 2 - Official Manchester United Website

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/17
    Gass12 אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מזמן לא זוכר משחק כל כך לא מדויק. כל כך הרבה נבדלים, איבודי כדור ומסירות כושלות. מקיטריאן כבר די הרבה זמן עושה בעיקר נזק.

וכדי לזרות מלח על הפצעים צ'רלטון אירגנו לנו את צוות השידור המקסים יורם "הנה אנדר הררה שהגיע מאתלטיקו מדריד" ארבל ואבי "אני אתאר בדיוק את מה שרואים בלי להוסיף פרשנות" נמני.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

30 ומשהו דקות לקחו לנו בכלל רק בשביל להביא את הכדור לרגליים שלנו.

אין לי הסבר מיוחד למה אנחנו נראים כל כך חסרי כשרון ומוטיבציה במשחק מול יריבה חלשה שהשוער שלה עוד לא בטוח הצמיח שערות בבית שחי אבל לא שאלנו אותו שאלה אחת במחצית הזאת.

משהו דפוק לגמרי בצורה שאנחנו מניעים את הכדור.
    איטי מדי, לא חכם מדי, הצטרפות מאוחרת של שחקנים ותנועה לא נכונה בלי הכדור.
    כשאתה רואה את מאטיץ זה שמנסה לפרוץ מהאמצע לרחבה או דרך האגפים אתה מבין שמשהו לא נכון במשחק שלך.

תיקו לא תוצאה רעה שם ואני לא אהמר נגד זה שזו משאלת לב של המאמן שלי להשיג את התיקו הזה בחוץ, אבל אין לי מושג למה צריכים לעשות את זה בצורה כל כך עלובה ומול יריבה עלובה.

13. alexshw Member

זה לא מהיום. הם פשוט לא מאומנים לעשות את זה לפרקים גדולים מספיק של המשחק כי המנג'רים האחרונים פשוט מיושנים ועסוקים באיך להטמיע משחק הגנתי.

14. k_700 Member

אין לנו מספיק קילר אינסטינקט במשחק וזה ההבדל הכי גדול שמסביר את המרחק מסיטי.

אנחנו יכולים לפרק יריבות חלשות ועייפות בסוף משחקים.

אבל אין לי את הפאוור של סיטי.
    הם מפעילים בליץ קריג מטורף בחצי שעה הראשונה של כל משחק וזה לא מפליא שבטווח הזה הם סיימו חלק גדול מהמשחק שלהם.

אנחנו פשוט נראים כאילו אין לנו מושג מה אנחנו עושים חצי שעה ובונים על איזו הברקה או מתפרצת.

מילא כשזה מול יריבה חזקה ואתה גונב תיקו.

נקווה למחצית שונה לגמרי.

15. alexshw Member

אגב לבנפיקה איזה 4 שחקנים בהופעת בכורה באלופות.

מצב נושא:
הנושא נעול.