מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

נכוו מאלכסיס, גם עכשיו לא שומעים על בייל, למרות שכעת די קל להשיג אותו עבור יונייטד. מחפשים שחקנים צעירים יחסית.
    סולשאר רוצה רעב ועבודה במגרש. מה וודי רוצה אני עדיין לא יודע. צריך לבחון את המהלכים בחלון.

כבר ציינתי שהייתי מוכר את פוגבה ולוקאקו שזה 200 מיליון פאונד. אפשר להביא את קוטיניו ולשים אותו בעמדה הטבעית שלו שינהל את ההתקפות, ואפשר לצרף שחקנים כמו נבס ונדומבלה למשל.
    כמובן גם בלם שיהנהיג את ההגנה. אפשר לעשות שינוי אמיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/19
  2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

על פוגבה ולוקאקו נקבל 200 מיליון פאונד? ממש לא. רחוק מזה.

3. k_700 Member

חחחח אמיל הסקי ולוקאקו בהשוואה אחת?

לוקאקו בחמש משש שנים בליגה אחד מארבעת החלוצים הכי טובים בכל עונה.

מה פאקינג אמיל הסקי היה אחרי שנת 1999?
    בנטקה לעניים.

לשמחתי אין עוד קישור חזק לבלם של ווסטהאם.

מצד שני עם שון לינגסטוף זה נראה רע.
    לגמרי ליברפול של רודג׳רס, דלגליש או יו ניים איט.

4. alexshw Member

מסכן וודי צריך עכשיו לחפש עוגן שיווקי חדש. אולי הוא ישבר וינחית את בייל.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוגבה יוצא בהודעה כאילו הוא איזה הזאר. "new challenge" עלק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/19
    אדום של פעם, oranfu ו-Clichy אוהבים את זה.
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמה כבר אפשר לסחוט מהם על פוגבה? שחקן שנמצא בירידה תלולה. לא אופתע אם נקבל עליו פחות ממה ששילמנו ליובה.

כל מה שאומרים על פוגבה נכון-איש דוחה, סמל להרבה דברים רקובים בכדורגל, נתן בערך עשרה משחקים טובים אצלנו בעונה וביתר נרדם, אם שנתיים וחצי חשבנו שבלי מוריניו הדברים ישתנו הגיעו החודשים האחרונים של העונה האחרונה והוכיחו שיש לו בעיה הרבה יותר רחבה. הכל נכון. ועדיין-מסמל את המגמה ששחקנים שנראו מצוין לפני שבאו אלינו, קוברים לעצמם את הקריירה ברגע שדורכים באולד טראפורד. עוד מסמר בארון של יונייטד כמועדון בעל איזשהו כוח משיכה. כמו שאלכס כתב, קלאסי שנביא עכשיו סוס מת כמו בייל שימכור חולצות וירוויח חצי מיליון לשבוע.

7. alexshw Member

אני חושב שמדיניות השיווק של וודי די הגיעה למבוי סתום. היום יונייטד מקוטלגת בעולם הכדורגל כסוג של סין ובצדק.
    לא פוסל את זה שוודי כבר עובד על הגלייזרים עצמם. פשוט את התוצאות הכספיות בדוחות רואים בדיליי של חודשים או שנה אפילו. ברבעון האחרון אי אפשר עדיין לראות את הנזקים שנעשו בעקבות העונה החולפת.

ספציפית לגבי פוגבה, לא מפתיע שלא השאיר אימפקט. הוא שחקן מוכשר בטירוף אבל גם מכונת יח"צ הגדולה בעולם. הוא שחקן שיכול לעשות הבדל בתנאים מאוד מסוימים כשכולם למעשה צריכים לעבוד עבורו. לא שוברים שיאי העברות על שחקן כזה. זה לא נגיד סוארס של ליברפול שאשכרה סחב קבוצה מפוצצת בדייגים.
    אז בנבחרת צרפת וביובה הוא הצליח כביכול כי הקבוצות נבנו מאוד נכון ומאוד מאוזנות. אני משוכנע שבלעדיו היו משיגים אותן תוצאות. יובה הוכיחה זאת. גם נבחרת צרפת אני משוכנע הייתה לוקחת מונדיאל גם בלעדיו.

העברתו ליונייטד לחלוטין הייתה בשביל טעמים שיווקיים בלבד, על אף שאני מניח מוריניו רצה. אף אחד לא חשב שאיך הוא יועיל מקצועית. מהבחינת המשימה שלו הוא הצליח בגדול ביונייטד.
    פוגבה מסמל היום את כל הריקבון של המועדון. גם אם אני מדגיש הוא מעולם לא עשה משהו לא בסדר מבחינת דרישות המועדון. זה הבעיה, שזה בדיוק מה שציפו שיעשה - יביא הייפ, לייקים ושיתופים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/19
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם הוציאו רק לפני שניה 130M כולל בונוסים על שחקן עם 12 חודשים לסיום חוזה ו-60M על ילד בן 21 שנתן עונה אחת טובה בפרנקפורט.

לא רואה סרט שאתם מקבלים עליו פחות ממה ששילמתם עליו, בהתחשב בזה ש:
    א) זידאן רואה בפוגבה מטרה בכירה לחיזוק מרכז השדה.
    ב) לריאל יהיה כסף פנוי כדי לבצע מגה עסקה נוספת. הם לא בזבזו כמה שנים ועדיין יש להם נכסים יקרים למכור/להעיף.
    ג) אלוף עולם ומגה סטאר שיווקי בן 26 עם השנים הטובות לפניו זה משהו שגם מתאים לפרז, לא רק לזידאן.

הייתי מנסה להוציא עסקה של 120M כולל בונוסים + השאלה לשנתיים של בייל + אופציה לרכישה.

9. alexshw Member

אין ליונייטד מה לעשות עם בייל חוץ משיווק. שחקן שבע שמתעסק יותר בגולף מאשר בכדורגל ושחקן שנכשל בהובלת מועדון גדול כשזה נדרש ממנו, זה בדיוק להמשיך עם החרא הקיים. יונייטד לא איזו אייבר שכופים עליה שחקנים בעסקה.

כנ"ל אינטר שמנסה לדחוף שחקנים תמורת לוקאקו. רק על שקריניאר אפשר לחשוב.

Clichy ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. k_700 Member

פוגבה עושה דבר נכון מאוד לקריירה שלו.
    אנחנו המקום האחרון שהוא צריך להיות חלק ממנו, מספיק היה לראות את הרוב העצום שרצו להעיף אותו לפני מוריניו כבר להבין את זה.

אבללללל,
    הלברג' שלנו במכירה הזאת כשמנגד זו ריאל מדריד ולא יובנטוס הוא עצום.
    אנחנו יכולים להוציא עליו אפילו יותר ממה שהוא עלה לנו, אין סיבה שלו.

כל עסקה שלו שתכלול את בייל היא אכזבה.
    בייל גמור.

לצערי זה מאוד אנחנו להביא שחקן גמור כמוהו במקום.

11. alexshw Member

וודי ליצן חצר

12. Raulito Madridista

מכירה של פוגבה בהרבה כסף לריאל מדריד שעובדת על הצעה שמנה (אני ממש אנטי) זה דבר מצוין עבור הבנייה מחדש ולא הייתי כותב את זה על דה חאה לדוגמא. ביונייטד שישחק רק מי שרוצה בכך. די מאריה בזמנו חטף כאן על זה שבחר ביונייטד כברירת מחדל. פוגבה מציג לא רק יכולת מחורבנת והוא רכש כושל - לא תמיד בא לו לשחק. יונייטד חייבת מרכז הגנה חלש ומצד שני תרתי משמע - גם שחקן התקפה. אטלי כדאי לה להילחם על גריזמן. אגב גם להביא את בייל בהשאלה בסכום נמוך ולהיתקע עם השכר שלו - אופצייה סבירה. מאמין שמעבר מחדש לאנגליה ידליק בו משהו והוא לא כזה גרוע. ברור שריאל תקועה איתו.

13. alexshw Member

כזה שקוף שפוגבה נרכש רק בשביל השיווק.
    לא פלא שוודי נעמד על רגליים האחוריות כדי להשאיר אותו.
    מקווה שפוגבה יפתח בשביתה ויאלץ את המועדון למכור אותו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שמדובר בהשוואה הוגנת.
    אני חיי בשלום לגמרי עם מכירה של לוקאקו לאינטר, ועוד כשנרכש הוא לא היה כוס התה שלי, אבל בכל זאת, לוקאקו מגיל צעיר נתן 15+ גולים לעונה באנגליה, האסקי גם לפני ליברפול, גם בליברפול עצמה וגם אחרי לא התקרב לרמות האלה.

מילא לציין את יאנג, רוחו, סמולינג, ג'ונס, פלאיני כשהיה, כעדות למצב העגום שלנו, אבל לוקאקו לא שם...

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

לוקאקו אולי לא מלוטש, אבל לכל הדעות הוא חלוץ מסוכן מאוד עם איכויות. הוא גם מספק מספרים בכל הקבוצות וגם בנבחרת שלו.

גם אצלכם הוא התחיל סבבה, פשוט הקרקס הכריע אותו וכרגע נראה ששינוי אווירה יעשה טוב לכל הצדדים.

העלות הכלכלית אולי לא משתלמת, אבל זה לא איזה שק תפוחי אדמה ולא קרוב לזה.

אני רואה דיווחים בתקשורת שסטיב וולש מועמד רציני לתפקיד הדירקטור שלכם. לא יאומן כמה התהפכו היוצרות, פעם אברטון היו לוקחים ריג'קטים שלכם והיום אתם לוקחים ריג'קטים שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/19
מצב נושא:
הנושא נעול.