מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אדום של פעם Member

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הסאן. זה אומר הכל.

לא יבוא שום רכש בינואר וגם לא צריך לבוא. אם הוחלט לוותר על עונת 2019/20 אז שידבקו בהחלטה הזאת.

3. alexshw Member

כל עונה תחת הניהול הנוכחי היא בזבוז זמן.

אין טעם לשחרר את אלכסיס אם ממילא ימשיכו לשלם את רוב שכרו.
    יש הרבה משחקים, שסולשאר ינסה להכניס אותו לכושר בגביעים. אין לנו שום עומק בהתקפה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/19
  4. k_700 Member

אין שום הצדקה להשאיר אותו.
    כל צעיר שיקבל דקות עליו, עדיף.

אין פה עניין של כושר, זה שחקן גמור מנטלית ופיזית.
    מה ששנה וחצי לא עבד לא יעבוד כבר בגילו.
    סולשאייר לחלוטין לא בונה עליו. הוא מורח כאילו את התקשורת שלוקח שנתיים וחצי להחזיר שחקן ששיחק בקופה אמריקה בקיץ לכושר משחק. בינתיים עושים הכל כדי שלא יתאמן עם הקבוצה הראשונה.
    השבוע גם נתנו לו צ'ק מיום שלם כדי שיסע חצי שעה לשגרירות לסדר לעצמו ויזה לארה"ב למשחק ידידות של הנבחרת באל איי.
    מתים להעיף אותו לאיטליה אבל רוצים לוודא שגם אינטר משלמת שם חלק יפה מהשכר ואני מאמין שגם רוצים להכניס סעיף מכירה קבוע ולא אופציה.

אני מבין שאתה נאחז בשברירי תקווה האחרונים שלך כדי להציל את ההחתמה שחגגת, זה יעבור לך.

בקשר לסאן..כתבה טיפוסית של שנייה אחרי שנסגר החלון.
    כן, דורטמונד ישחררו אותו בינואר באמצע העונה שלהם... יאללה אפשר להמשיך.

5. alexshw Member

מה תפקיד ההנהלה? לייצר תנאים להצלחה.
    מה תפקד של הנהלת יונייטד? לייצר תנאים לכישלון.
    כאילו שאני החתמתי אותו על חוזה כזה.

שוב ממילא משלמים לו שכר. שינסו להפיק מזה תועלת כלשהי.

6. k_700 Member

ההנהלה עשתה טעות ענקית איתו, גם מוריניו שממש רצה אותו.
    כתבתי לך על זה בינואר אז כשהגיע.
    קיבלת שחקן רגע לפני הקבר, על חוזה מגוחך כשהיה ידוע כבר אז שהסיכוי לכשלון הוא 99.9999999999 והסיכוי שאף אחד לא ישתין על החוזה המגוחך שלו הוא 100 אחוז, כלומר ודאי.

סיימתי להתעסק עם ההנהלה מהרגע שנסגר החלון, זה לא יעזור לי ולך לחפור רק על זה.
    מפה צריך להסתכל מה עושים עם מה שיש? עם מה שיש אני מעדיף בכל יום לשחק שם עם גרינווד, צו'נג, גומז לפני שאני נותן לו דקה דפוקה.
    שישחק באירופאית, אני בספק אם גם ברמה הזאת הוא ירגיש בנוח.
    גם לינגארד אגב, הרבה יותר מועיל מאלכסיס במצבו.
    אם ממשיכים לשחק לפי הסגנון שמנסים ליישם השנה, אתה תראה גרסה מבוגרת אפילו יותר של אלכסיס, זה יראה עצוב.
    אני רוצה להאמין שגם אם לא נצליח לחפף אותו, סולשאייר יעביר לו את המסר שהוא לגמרי לא בתוכניות.

מדהים לקרוא כמה אוהדים אהבלים יש לנו שממש רוצים ש"נחזיר אותו לכשירות"(כאילו זה הסיפור איתו, חוסר כשירות כי לא עבר הכנה בקיץ... אהה נכון) ובאותו זמן קוראים להעיף את פוגבה לריאל מדריד אפילו ב25 מליון פאונד כשאי אפשר גם להביא שום מחליף.

7. alexshw Member

אלכסיס צריך להיות 9 מחליף. מה קשורים לינגרד,צ'ונג וגומס? צ'ונג בכלל צריך ללכת להשאלה.
    ללינגרד בכלל אין כדורגל. שילחץ כמה שהוא רוצה.

8. k_700 Member

איזה 9 מחליף? הבן אדם לא מסוגל לעצור כדור, שלא לדבר על ללחוץ על מגרש שלם כמו שאתה מצפה מכל השחקנים שלך בסגנון הזה.

לינגארד שורף לך שטחים בסגנון המהיר שאתה מנסה לצאת מהגנה להתקפה וכשאתה לוחץ גבוה בחלקים גבוהים מהמשחק.
    הוא לא צריך להיות בהרכב כמובן אבל הוא יעיל הרבה יותר מאלכסיס במצבו.

צ'ונג וגומז? מביאים YOUTH עם לא מעט כשרון.
    הם כמובן לא צריכים לראות הרבה דקות השנה, אבל גם הם עדיפים על פני שחקן גמור.

מדהים ששנה וחצי פה והאוהדים לגמרי בהכחשה עצמית.
    את לוקאקו עם 27 שערים בעונה ו15 בחצי עונה לא הייתה להם בעיה לחפף(גם הוא לא מתאים לסגנון שעכשיו אנחנו משחקים עם מארסיאל בחוד) אבל שחקן גמור שכבש כמה שערי גארבג' טיים באיזה 50 הופעות מזעזעות, איתו אשכרה יש להם תקווה.
    9 מחליף עאלק.
    אני כבר כמעט רוצה שהוא ישאר ויקבל איזה חצי צ'אנס רק כדי שתראה כמה זה מגוחך, כמובן שהבדיחה תהיה על חשבוננו.

המדע עוד לא מצא פתרונות לדבר הזה.

9. alexshw Member

חיפפו את לוקאקו בצדק. הוא נהיה משאית. זה לא אומר שעבור אינטר וקונטה זה רכש מתאים.
    רק שלא הביאו שום תחליף.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין למה זה עשוי להרגיע אנשים לחשוב שיש לנו את אלכסיס סאנצ'ס כגיבוי, אבל אם זה השחקן שראינו בשנה וחצי האחרונות - וקשה לי להאמין שפתאום הוא יחזור לעצמו - אז בכל מקרה לא יהיה לנו את אלכסיס סאנצ'ס כגיבוי אלא גרסה סופר דהויה שלו. וממה שהראה עד כה, לגרסה הזו שלו אין קשר לרמות הללו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. one united Member

גיבוי?? עצם המחשבה שסולשייאר יצטרך להתלבט בין אלכסיס לגרינווד כמחליף ראשון בהתקפה מעצבנת אותי

****דור העתיד מוליך עכשיו בדקה ה20 3:0 על בלקבורן

12. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/ECuFukdXoAAgx5-?format=Xxx&name=small

היום לפני 70 שנה מנצ'סטר יונייטד חזרה לאולד טראפורד אחרי היעדרות של 8 שנים במהלכן שוקם בעקבות הבליץ הגרמני והקבוצה נדדה למיין רואד תמורת 10% מהכנסות שהלכו לסיטי.
    41478 צופים ראו את מנצ'סטר יונייטד מנצחת 3:0 את בולטון וונדררס במסגרת הליגה. השער הראשון שנכבש באולד טראפורד המשוקם היה עצמי, צ'רלי מיטן כבש בפנדל השני וג'ק רואולי חתם את התוצאה.
    הרכב יונייטד באותו משחק: ג'ק קרומפטון, ג'וני קרי, ג'ון אסטון האב, ג'ק וורנר, סמואל לין, הנרי קוקברן, ג'ימי דילייני, ג'ון דאוני, ג'ק רואולי, סטן פירסון, צ'רלי מיטן.

13. alexshw Member

https://scontent-ort2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68783339_2430337283712932_1495149223216152576_n.Xxx?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkD6N6uSKuUXQ-ckCEk9K0NTdzKilFuVuJg9VhHm5o2AR_yLNy-gCUf3SuGjVbPozM&_nc_ht=scontent-ort2-1.xx&oh=471282836b0c1eec6d2f632773dbb261&oe=5DD239D7

שחקן של קבוצה קטנה חוגג שיוויון ביתי מול קריסטל פאלאס.
    אגב גם מקצועית הוא כזה. לא ראיתי כלום מעבר למהירות. רק מראה עד כמה סולשאר שייך לרמות האלה.
    ולמה טוב שגיגס מאמן נבחרת ויילס ולא יונייטד.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  14. avdz7 Member

גואייטה בקושי התאמץ היום.
    הקבוצה לא מצליחה להגיע למצבים ולאיים על השער. גם מול וולבס.
    יפה שסולשיאר עבד איתם על לחץ גבוה ומתפרצות, חבל שהוא שכח לעבוד איתם על איך לבנות התקפות.
    עושה רושם ששום דבר לא השתנה.

15. Andrei Kanchelskis Member

כל צפייה בקבוצה אותה אנו אוהדים היא בזבוז זמן אחד גדול ודיכאון לגוף ולנפש, אני מעדיף ליהנות מהכדורגל של ליברפול ומקווה שהם יקחו השנה את האליפות מסיטי.

בקיץ של לפני 20 שנה היינו אחרי עונת טרבל ועכשיו אנחנו אחרי עונת זבל והכי גרוע שהזבל הגרוע יותר עוד לפנינו...

מצב נושא:
הנושא נעול.