מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אי אפשר להכנס לראש של אנשים. קרונקה היה בצומת דרכים הזו לפני שנה וחצי - עם הצעה ממשית מאוסמנוב. הוא בחר באמת בשינוי ניהולי.
    יש כאלה שיגידו שכל המהלכים התמוהים של המועדון זה כי הם מחפשים למכור. המהלכים הם תמוהים בדיוק בגלל מה שרשמת.
    דווקא זו העונה שהם היו צריכים לעשות מאמץ אמיתי לסיים בטופ 4, גם מבחינת סגל גם מבחינת מאמן. הם עשו הימור יותר גדול מאשר עם דוד משה, שלפחות היה בעל ניסוי גדול מאוד בליגה, עזבו שזה לא רלוונטי אבל פה מדובר על אדם שאימן רק בנורווגיה עם קפיצה מאוד כושלת לקרדיף.

מבחינת רוכשים כן מניח שזה יכול להיות בעיקר מישהו עם כפיה. זו גם העדפה שלי. הניהול האמריקקי בכדורגל זה רוע מוחלט. וכן אני יודע מי אלופת אירופה. גם גלייזרים היו.
    אני חושב שהקטארים עשו טעות שלקחו את פריז. אין להם כמעט שום אפשרות לזכות בתהילה. אלא אם הם ממש ישלטו בליגת האלופות, אבל בכל השנים הם אפילו לא הצליחו לייצר את העונה הכי מוצלחת של המועדון במפעל, זה עדיין העונה עם פרננדס 1994/95 ופריז כלל לא עיר של כדורגל וזו לא קבוצה שבאמת מעניינת מישהו.
    הם היו צריכים ללכת על יונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/19
    owen11111 אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

העסק שלהם מתקרב ל3 מיליארד דולר.
    אם יהיה באמת על המדף ימכר ביותר, הם לא קרובים בכלל לאבד את הערך הכלכלי שהמועדון מניב להם.
    רחוק מזה.

כמה דברים לגבי המשחק,
    הרכב מעצבן מאוד.
    לראות את מאטה ופריירה ביחד על אותו מגרש? אם הייתי אוהד ברנלי לא הייתי רוצה צמד כזה ביחד בהתקפה.
    מאטה עוד עשה כמה פעולות טובות בשטחים שהם נתנו לנו שם במחצית הראשונה כשהם לחצו כל כך גבוה(טקטיקה אגב די מטופשת כשהשחקן הכי מוכשר שלך בהרכב זה.... בופאל).
    פריירה לא נותן כלום.
    לא מהירות, לא יכולת לעשות משהו עם הכדור, לא תנועה, לא פיזיות, לא מסוגל להתמודד עם מגנים בליגה הזאת, לא קורא את ההתקפות.
    אני חושב שהוא כל המשחק לא הצליח להשתלט על כדור אחד נורמלי שלא לדבר על למסור כדור, אפילו מסירות על 2 מטר.
    זה לגמרי היה משקולת על הרגל של ביסאקה שעוד מחפש את הבטחון על הקו עם הווינגר שלידו ועד כה העונה פשוט לא קיבל את זה מאף שילוב שנתנו.
    עם פריירה באגף זה נראה הכי גרוע, כאילו בהמון רמות גרוע מלשים שם את לינגארד.
    בהיעדר אופציות כי פשעו בקיץ כשלא הביאו שחקן התקפה אחד מהצעירים צריכים לקבל הזדמנות, כאן ועכשיו.
    גומז לא צריך לשחק בשישי באנדר 23 וללבוש שם את הסרט(היה מצוין אגב), הוא צריך להיות על הספסל ביחד עם צ'ונג וגרינווד.
    גרינווד לא צריך לקבל פירורי דקות בדמדומי המשחק.
    ואגב, אם כבר לזרוק את לינגארד בסוף המשחק למגרש, העמדה האחרונה שאתה רוצה אותו בה כשאתה חייב שער זה מתחת לראשפורד.
    היה עדיף לזרוק אותו באגף ואפילו להכניס למרכז את ג'יימס או גרינווד שלשניהם יש הרבה יותר כדורגל מלינגארד שמהרגע שנכנס פשוט הרס התקפות ובעט כדורים מקילומטרים במקום למסור.

פוגבה בקישור אחורי זה פשוט אסון.
    זה לא התפקיד שלו, לא בסגנון הזה ולא עם האיכות הכל כך דלה לידו.
    זה פשוט חוסר אחריות לשחק איתו שם, הוא יאבד עוד אלף כדורים שיעלו באיום לשער.
    וזה מביא אותי לשחקן שבאמת היה המצטיין במשחק הזה- מקטומיני.
    הופעה לדעתי מושלמת בתפקיד הזה.
    גם מבחינת הכושר הגופני היה נראה נהדר וכל זה כשהוא פאקטור גם בהתקפה וגם מכפה על כל השטויות של פוגבה ולינדלוף.

מדהים שעם כל המתנות שלינדלוף מחלק אנחנו בקושי מקבלים הזדמנויות ממשיות נגדינו.
    רק ממחיש עוד יותר את העסודה שמגוויר וביסאקה נותנים שם בהגנה.

את יאנג אני גם לא מסוגל לראות יותר.
    טכנוקרט מדי, שבלוני מדי, מיושן מדי.
    יעשה תמיד את הפעולות הרגילות שלו שמסתיימות תמיד בכדורים עקומים או הגבהה לשום מקום.
    מעדיף כבר את רוחו או ברנדון וויליאמס בהופעת בכורה עליו.

החילופים האלה של סולשאייר נראים שום לא קשורים, בדקות הלא נכונות ובניגוד לאיך שהמשחק היה צריך להתפתח.
    אלוהים יודע מה הוא מוצא בפריירה, בלינגארד שבכלל היה לו את הבטחון המופרז הזה לצאת לעונה הזאת כשהם שחקנים כל כך בכירים אצלו.
    לא קונה את זה שלא רצו לתת לו שחקנים והוא משחק אותה נייס גאי, אני לגמרי מאמין שהוא מאמין בחבר'ה האלה שידקלמו את השיטה שלו.
    זה בדיחה.
    האובר בטחון שלו בסגל הזה מתבטא גם בצורה שהוא ממש דחף להעיף מפה את לוקאקו וכשהוא מוחק אותו מההתחלה.
    לוקאקו הולך לתפור 40 שערים העונה באיטליה, הבדיחה על חשבוננו כמובן.
    את לוקאקו היה צריך להחליף רק במידה והיה מגיע חלוץ בקליבר שלו/גבוה יותר.

מול הלחץ הגבוה הזה של סאותהמפטון היה צריך להמר על מהירות מההתחלה.
    הרכב שיכלול מהירות משני האגפים ואפילו עם החוכמה של מאטה במתפרצות אפשר היה להוציא הרבה יותר.
    סאותהמפטון לחצו מאוד גבוה וכשאין להם בכלל איכות במגרש, בהתקפה ראשונה נורמאלית ג'יימס תפר אותם.

בכלל ג'יימס צריך להמשיך לשחק בשמאל.
    הנשק שלו עם הצעד הראשון והכניסה פנימה זה משהו שלהמון מגנים בליגה יהיה קשה מאוד להתמודד מולו.
    אני לא אתנגד גם תוך כדי משחקים לראות אותו נכנס לתפקיד של הקשר ההתקפי במקום לזרוק לשם קשר שלא בישל או כבש ב11 מ12 החודשים האחורנים בליגה.
    גם שם הוא יכול להפתיע כי הוא מוסר לא רע בכלל וראו את זה בקיץ.

בימין אנחנו בבעיה.

3. Andrei Kanchelskis Member

בבקשה שהעונה הזו רק תיגמר כבר...

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, יש כאן כותב שמפמפם כבר חודשיים שאנחנו לא יודעים עדין מה האיכויות של הסגל הזה.
    עוד כמה משחקי חוץ כאלה וגם אלה שקוראים את המפה לאט יבינו שהסגל נוראי למטרות שהציבו לו.

5. alexshw Member

המטרה היחידה שהציב וודי שסולשאר יפול.

6. Andrei Kanchelskis Member

והמטרה שלנו צריכה להיות שוודי ייפול ויעביר כבר את המועדון לידיים אחראיות שמבינות בכדורגל.

סולשאר לא אשם, הוא בסה''כ קורבן של הניהול הכושל שיש לנו.

7. k_700 Member

מה זה לא אשם?
    מאמן אשם אם הוא מנהל לא נכון את המשחק, עולה בהרכב תמוהה ומאחר בתגובות שלו.

מאמן אשם מאוד אם היה לו חלוץ ברמה של לוקאקו(אגב, מדהים איזה שיימינג כל הנווילים עשו לו בתקשורת בחודש האחרון, מעניין אם היו עושים את זה לשחקן אנגלי) והוא דרש לזרוק אותו אפילו בידיעה שלא מביאים לו מחליף.
    מי אשם בדברים האלה אם לא המאמן?

לא נראה שהיה ממש דחוף לסולשאייר שיביאו קשר מרכזי ועוד שחקן להתקפה.
    הלכו וניסו להשיג את דיבאלה בטרייד על השחקן שהוא ממש רצה להעיף, זה הכי רחוק שניסו.

8. alexshw Member

לא חושב שיש מאמן שהיה מוותר על שחקנים מבלי לקבל תחליפים, עניין אחר שאף אחד לא סופר אותו במערכת ואין כוונה שיסיים את העונה.

שוב כל המערכת מנהלת את דברים רע מאוד. המאמן תמיד אשם, אבל לפני סולשאר הייתי מעיף את וודי וממנה מנהל מקצועי. אחרת אין טעם בחילופי מאמנים. לא תהיה לכך משמעות אמיתית למעט ניסיון לעשות טוב לחודש-חודשיים.
    גם ביונייטד יגיעו למסקנה הבלתי נמנעת הזו, אולי אחרי התרסקות נוספת העונה.

סולשאר צריך להיות מינוי אחרון של הבנקאי, אחרת לא נצא מזה.

9. k_700 Member

הוא קיבל את הבלם היקר בהיסטוריה ואת המגן היקר בהיסטוריה.
    נראה לי שזה סותר את הטענה שלא סופרים אותו....

אני לא אתפלא אם הוא מאוד האמין בחלק הקדמי שלו ורצה לתת גפ הצהרה עם קידום של כמה שחקני אקדמיה.

זו הייתה יהירות מוגזמת לוותר על לוקאקו בידיעה שלא מגיע תחליף.

10. alexshw Member

לא חושב שמתוך ידיעה כזו. הוא גם אמר שאם לוקאקו ישוחרר מן הסתם יבוא מחליף, הוא אמר שהולך להשתמש באלכסיס הרבה. האם סולשאר משקר בכוונה?
    אני מסתכל על כל הסגל, אני מרגיש שהוא נחלש. בכל פעולה של הבנקאי רואים חוסר מושג. נתחיל מזה שכל חלון קיץ הוא בחופש חודש ולא קורה דבר. מילא אם הסגל היה מסודר, פה היו צריכים לעבוד ביעילות.

אין לאף אחד כוונה להצליח. לכן גם האוהדים לא יכולים לרצות בהצלחה יותר ממקבלי ההחלטות.
    אף מאמן רציני לא היה פותח עונה עם סגל כזה ביונייטד. סולשאר שנמצא פה במקרה פותח, זה הצ'אנס היחיד בקריירה שלו לאמן ברמות האלה. בעתיד לא יתקרב לזה.

11. k_700 Member

מתי הוא אמר שהוא הולך להשתמש באלכסיס הרבה?

להיפך כשכל הזמן נשאל על אלכסיס הוא ניסה להתחמק וטען שהוא לא מוכן עוד לעונה וכו...

את אלכסיס הוא לא ספר ובצדק.
    לא יודע איזה מחליף הוא ציפה או קיווה לקבל?
    בפועל הןא נתן אוקיי לשחרור המאוחר של לוקאקועמוק לקראת הדד ליין וכשלפני זה הכשירו את השטח בכל המדיה שהוא לא כשיר, שמן, איטי וכו....

הסגל לא חודש מספיק.
    יש יותר מדי עמדות מדממות שלא קיבלו מענה ומאוישות על ידי פריירה, לינגארד ומאטה.
    אני בטוח שלפחות במקרה של לינגארד זה לגמרי שחקן שהמאמן מחזיק ממנו לרמת הbig minuets.
    אין פה שום קשר להנהלה שחסמה אותו, עובדה רצה בדחיפות שני שחקני הגנה שהם היקרים בהיסטוריה וקיבל.

12. alexshw Member

13. Andrei Kanchelskis Member

הכוונה היא שהוא לא אשם בכך שיש כאן הנהלה מטומטמת שנתנה לו להמשיך עונה נוספת אף על פי שמגרעותיו היו ידועות לכל. מה הוא יעשה? יתפטר על דעת עצמו? הוא צריך בסופו של דבר להתפרנס....

14. k_700 Member

על המסיבת עיתונאים הזאת דיברתי גם ביום שהיא התרחשה.
    היה צריך לראות את זה בלייב ולהבין את הקונטקס כדי לפרש את זה נכון.

הוא לא באמת זרק שם את אלכסיס כאיזה פתרון למצב.
    הוא כל הקיץ ניסה להתחמק כשירקו לו כל הג'ימי ג'קסונים היצורים האלה שאלות על אלכסיס כאילו זה איזה מושיע בסגל ולא הפאדיחה הכי גדולה בהיסטוריה של החוזים המקצוענים.
    צריך לזכור שאלכסיס נמכר שבוע אחרי אבל ביום הזה הוא עוד היה על המדף בלי אף אחת שבכלל חושבת להסתכל על החוזה שלו.
    מה ציפית שיגיד כשעוד ניסו למצוא לו קונה? "אלכסיס פה כי אנחנו לא מצליחים לדחוף אותו לאף אחת אבל הגופה מתה הזאת לא תקבל דקה דפוקה בגארבג' טיים עד שזה יקרה"?

מבחן התוצאה הוא מה שקובע.
    במציאות היינו בלי שום אופציות בהתקפה אחרי הדד ליין, מארסיאל נפצע ועדיין סולשאייר זרק מפה את אלכסיס בעסקה שתכלס אנחנו לא באמת מרוויחים ממנה כלום פרט לסיכוי אולי שהוא ירשים באיטליה ואז בקיץ הבא תחזור כבר מישהי שלא רק שתקח אותו בהשאלה(עם השתתפות בשכר) אלא תקח אותו לתמיד.
    הרי אם היה באמת נספר ו"מקבל הרבה דקות כחלוץ" הוא לא היה משחרר אותו למרות שכמה ימים אחרי שאמר כביכול את המשפט הזה(אגב, כדי לא לא לצאת מפגר אם בכלל ימכור אותו כמה ימים אחרי אותה מסיבת עיתונאים הוא חזר והשתמש ב-might end up playing a lot more games than you expect) מארסיאל בכלל נפצע, התקצרנו עוד יותר וזה לא הפריע לו ולנו להעיף אותו מפה בעסקת השאלה בלי סעיף מכירה וכשאחנו משלמים חלק גדול מהחוזה שלו, רק שהפרסונה נון גרטה הזה לא יהיה קרוב לחדר הלבשה.
    אתה מבין בכלל כמה הוא לא היה בכלל בתוכניות או שאני צריך להוציא שוב את הבדידים?

15. alexshw Member

או שסולשאר שקרן פתולוגי או שלא סופרים אותו בהנהלה.
    תבחר אחד מהם.

אני חושב שהוא אמר דברים בצורה ברורה.
    איזו סיבה יש להציג שחקן כחלק מרוטציה אם הוא לא בתוכניות?
    באינטר כולם יודעים שאיקרדי לא בתוכניות ואומרים בצורה פומבית. הכי חשוב הביאו לו מחליף ואפילו נתנו לו את המספר שלו.

ככה שאני לא מבין מה אתה מתפתל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/19
מצב נושא:
הנושא נעול.