מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

תפסיק להיות יצור,
    הקונטקסט הוא 15 ימים לסוף חלון העברות האירופאי, כרגע אין הצעות על אלכסיס ויש שמועות בכל הרשת שזרקו אותו להתאמן עם המילואים כולל משחק מילואים מאחורי דלתיים סגורות.
    במועדון מעולם לא אישרו את זה אבל לא הכחישו(שמועות מבפנים אומר שהוא באמת התאמן תקופה לא קצרה עם המילואים).
    מכאן ההתיחסות שלו למצב של אלכסיס ורק אחרי שנשאל, בשום שלב במסיבת עיתונאים הזאת הוא לא באמת הציג אותו מיוזמתו כחלק מהרוטציה.
    אפילו מהראיון הבאתי לך את הציטוט הכי משמעותי בהתייחסות אליו זה מכבסת מילים לאולי עוד אלכסיס יפתיע אתכם ויהווה חלק גדול בהתקפה שלנו? אמר המאמן שמחק את אלכסיס מהרגע שרק הגיע לפה.

100 אחוז מהמאמנים בעולם עשו ויעשו את אותו תרגיל עם שחקן שהם מתים להעיף, 15 ימים לסוף החלון וכשצריך לייצר מצג שיש לו ביקוש וזה שחקן טוב.

הסיטואציה עם איקרדי שונה לחלוטין ויצאה לגמרי מכלל שליטה, דווקא משום שהמועדון והוא הולכים במסלול התנגשות חזיתי כזה האשה שלו לא רוצה לעזוב את מילאנו עד לסוף החוזה וגם במחיר שהשותף לפשע שלה הולך לשבת בכל התקופה הזאת בחוץ.
    אני מצליח להבין מועדון שנתן לפני שנה וחצי את חוזה הדמים הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל על לקארדה שלו שווה היום שמינית מהחוזה הזה ופשוט יעשה את כל התרגילים הכתובים בספר רק כדי שזה יגמר ומישהי תבוא לגנוב אותו וזה בדיוק מה שקרה שבוע אחר כך במחיר של כלום ועם כרטיס חזרה בקיץ.
    נתנו לו לעזוב לא כדי לחסוך כמה גרושים מהחוזה של בשנה הזאת(בשבילנו זה גרושים כמובן) או כדי לעשות דווקא למאמן, נתנו לו לעזוב כי:
    1. המאמן שלך לגמרי לא ספר אותו בתוכניות לעונה.
    2. בשביל התקווה שההשאלה הזאת תחזיר לנו מישהי בקיץ שתסכים לפנות את הגופה.

הייתי הולך עם ההזייה היומית שלך שלא סופרים אותו בהנהלה אם סולשאייר באמת היה סופר את אלכסיס בחצי העונה האחרונה.
    אבל מכיוון שהוא לחלוטין לא ספר אותו ובצוותא עם הסיפורים על חוסר החיבור שלו לחומר האנושי בחדר ההלבשה די ברור לי שסולשאייר רצה להעיף אותו ולא עשו לו פה תרגיל על הראש שלו.
    בשביל שאני אקבל את זה שסולשאייר סמרטוט רצפה שמעיפים לו את השחקן היקר בסגל שנייה וחצי אחרי שהחלוץ הכמעט יחיד שלו נפצע לתקופה לא קצרה הייתי צריך לראות קצת דקות משחק ואמונה של המנג'ר בשחקן בחצי שנה שהיה פה.

NEXT.

2. alexshw Member

סולשאר סמרטוט רצפה כי מעיפים לו 4 שחקני קישור והתקפה ומביאים לו שחקן צ'מפיונשיפ אחד לשני החלקים האלה של המגרש.
    אין סיכוי שסולשאר תכנן את זה ככה, גם אם הוא מנג'ר חלש.
    ושוב זה גם סותר את דבריו המפורשים.

אין כוונה שסולשאר יאריך ימים. אני עומד מאחורי כל מילה שאני כותב כאן.

3. k_700 Member

מה סותר אינעל העולם?
    הוא רצה שחקנים, יכול להיות שלא היה דחוף לו לתת וטו על שחקנים בהתקפה כמו שרצה ודרש להגנה.
    יכול להיות שהבטיחו לו כל מיני עסקאות כמו דיבאלה שנפתחו תוך כדי הקיץ ולא יצאו(בסוף בגלל שהשחקן לא רצה לבוא אלינו לא כי ההנהלה עשתה לו תרגיל).את אלכסיס הוא לא רצה גם במחיר של לשחק עונה שלמה עם צ'ונג, גרינווד ולינגארד.
    עובדה.
    נפצע לו מארסיאל, יש לו עוד חצי חלוץ בסגל וחלוץ בן 17 והוא עדיין מאפשר למכור את אלכסיס.

למה אני בטוח שהוא לא התרעם על זה?
    1. חצי עונה שהוא לגמרי לא ספר אותו כמו התעלמות מוחלטת ממנו גם בכל מסיבות העיתונאים של הקיץ ורק כששאלו אותו על אלכסיס הוא התחמק באלגנטיות(צריך לראות את הכושר שלו, יקח לו זמן לחזור לכושר משחק ולהתאפס עם כל הסגל לכן הוא בינתיים...)
    2. תסתכל על איך כל החברים שלו בטוויטר מכשירים את השרץ בזמן שאלכסיס כבר היה סגור באיטליה.
    אם תרצה מדברים מגרונו כדי להגן על המהלך מנקודת המבט של המאמן.

הפעם היחידה שהוא התייחס ממש לאלכסיס הייתה בראיון הזה, אחרי כל השמועות שהוא מתאמן כבר תקופה עם המילואים.
    גם בראיון שהבאת ממש לא אמר דברים מפורשים.
    חזר על זה שהוא מתאמן רציני אבל יקח לו זמן(בינתיים כל החברים שלו מהקופה אמריקה כבר חזרו, כן?) וצריך להיות סבלניים.
    מספר לך סיפורים שאתמול הוא היה שלושה שבועות מאחורי הסגל הראשון בכושר אבל הוא מתקדם בצעדי ענק ועכשיו הוא רק כמה שבועות מאחוריהם... כל מיני אגדות שמוכרים על שחקנים שאתה מת להעיף ואין להם שוק 15 ימים לסוף החלון.

אני נזכר כמה פעמים קלופ עשה את זה עם כל מיני סחל'ה שהוא ירש לסגל הראשון של ליברפול ובסוף השחקנים האלה גם כן עפו כמה ימים אחר כך.
    מאמנים עשו וימשיכו לעשות את אותם תרגילים עם שחקנים שהם לא רוצים אבל כאלה שהמועדון מנסה להשיג עליהם משהו או סתם להעיף אותם.

סולשאייר יכול לבחור לא לרצות שחקן, כמאמן קבוצה הוא בהחלט לא יכול לבחור את הדרך שהשחקן יעוף מהקבוצה בטח אם זה יפגע בסיכויים של הקבוצה להעיף אותו.
    לכן, הוא ניסה למכור לך סיפורי סבתא על שחקן שמתאמץ והינה עוד שנייה הוא כמה שבועות מאחורי שאר הסגל ואולי יום אחד הוא ישחק הרבה בהתקפה של הקבוצה שלך.

התעוררנו מהסיפור ואינטר בלעה את זה יפה.
    אני רק מאחל להם בהצלחה איתו, כדי שבאמת יתחפף מפה בקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/19
  4. alexshw Member

קלופ מוותר על השחקנים כשיש לו תחליף ביד. סולשאר מזגזג ויוצא מטומטם. אני יודע טוב מאוד למה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נכנס לדיון שלכם כי זה מסוג הדיונים שלא יודעים את האמת והכל ספקולציות אבל קלופ ויתר על קוטיניו ולא קיבל מחליף עד היום, ניסה פקיר וזה נפל על מדיקל והקיץ כבר לא ניסה אפילו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

אבל קלופ השתמש בו כל החצי העונה ולא טען רגע לפני השחרור שקוטיניו ממשיך. היה ידוע על רצונו לעזוב.
    לפנח כן הוא כבר קיבל את אוקס ובינואר קיבל חיזוק בעמדה קריטית.

ביונייטד החלישו את הסגל בפועל, אפילו שהשקיעו נט ספנד של 60 מיליון פאונד.

סולשאר אמר דברים ברורים, זמן קצר אחר כך קורה הפוך - גם עם לוקאקו גם עם אלכסיס.
    שוב, או שהוא משקר בצורה מכוונת או שלא סופרים אותו לגמרי. יש פה הכשלה מכוונת מצד ההנהלה לעבר מנג'ר שהם יודעים שעשו טעות במינוי הקבוע שלו. אבל לא רוצים להודות.
    זה סייo שיט כמו עם מוריניו אשתקד רק שהסגנון של מוריניו שונה. התוצאה למועדון זה אותו חרא בסוף.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/19
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לוודוורד שהצליח להשיג מפארמה 1.5 מיליון יורו על דרמיאן הקיץ, אחרי שבעונה הקודמת הם הציעו 10 והיו מוכנים לשלם אפילו 12 אבל הגאון התעקש על 14 רק כדי למכור אותו בסוף בסכום של 1.5 הקיץ...

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד כשסולשיאר דיבר לפני שבועיים על שילובו של אלכסיס בקבוצה, התכתבתי בפייסבוק עם מישהו באחת הקבוצות של יונייטד שאני מאמין שהדברים חסרי משמעות ושאם תהיה הצעה טובה, הוא יילך. זה היה ברור. מנג'ר אומר את הדבר הנכון לגבי שחקן שיש לו כרגע בסגל, גם אם הדברים נכתבים על הקרח. לא חדש.

וכן, הדברים באמת לא סותרים. אני בטוח שלא כך הוא תכנן את הקיץ, אני בטוח שלא כך הוא רצה שהסגל ייראה, אבל אני גם מאמין שהוא הגיע למסקנה שעדיף עונה בלי סאנצ'ס או מחליף מעונה בלי סאנצ'ס. מי שראה אותו אצלנו באמת חושב שהיתה בו תועלת?

9. alexshw Member

שוב אין בעיה מאמן מוותר על שחקן, אבל מביאים תחליפים. האם ג'יימס הוא תחליף לפלאיני, הררה, סנצ'ס ולוקאקו?
    זה לא שספציפית אני נתפס על סנצ'ס, גם לגבי לוקאקו אמר בצורה מפורשת שעל שחקן שיעזוב יגיע מחליף.
    ומה עם התחליפים לקשרים שעזבו?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר, הבעיה היא לא עם העזיבה של סאנצ'ס, גם לא עם העזיבה של לוקאקו, הררה, סמולינג, דרמיאן וכיוצא בזה. בקבוצה הנוכחית אין לי בעיה עם אף שחקן שעוזב, הבעיה היא בעובדה שלא רכשנו מחליפים, ואז גם הפכנו את הסגל לקצר יותר (ראינו את החוסר כששחקן אחד בלבד בהתקפה היה פצוע - מרסיאל), וגם קידמנו כל מיני פראיירה לכאלה שפתאום עולים לנו בהרכב או את לינגארד להיות כניראה באנקר בהרכב.

11. k_700 Member

אתם מערבבים פה שני דיונים שונים.
    ברור שיש בעיה שלסגל עם מלא חורים לא מביאים מחליפים למרות שגם צימקו אותו.

זה לא סותר את זה שאת אלכסיס הוא לחלוטין לא ספר. גם אם היה נשאר בסגל הוא היה לכל היותר פלאקט ממורמר בחדר הלבשה.
    אלכס מסתמך על כותרת של ידיעה של ג'ימי ג'קסון הייצור כשבפועל סולשאייר לא מצמץ כשאינטר התחילה להביע עניין.
    והייתה לנו חצי שנה לבחון עד כמה אלכסיס בתוכניות שלו, הוא לא היה ולא היה הופך להיות בתוכניות.
    הרי אם היה בונה על אלכסיס והיו מעיפים לו את בהשאלה(אפילו לא מכרו אותו ואין אפילו סעיף קנייה) שנייה אחרי שמארסיאל נפצע לתקופה ממושכת היית שומע על זה בכל מקום אפשרי.
    בפועל, סולשאייר סימן מזמן את אלכסיס לרשימת החיסול של הקיץ ואמר את הדברים שכל מאמן היה אומר בנסיון לייצר שוק ולא לפגוע בסיכוי להעיף אותו מפה.

גם דארמיאן עזב היום, פחות מגן בסגל.
    האומנם?
    אם היה נשאר לא היית מרגיש בקיומו.

הנאיביות של סולשאייר זה בצורה שהסכים ללכת לעונה הזאת.
    את החיסרון של לוקאקו מרגישים כי הוא שחקן מצוין שנתן פה עונה של 27 שערים ועוד חצי עונה של 15 שערים.
    את המספרים שלו אתה תראה נהדר גם באיטליה וכשמנגד הוא גם היה החלוץ הטבעי היחיד שלנו בסגל.

אלכסיס נתן לך פה 4 או 3 שערים בכמעט 50 הופעות(אין לי כוח אפילו לבדוק כמה מהם היו בפריימרליג, אני אהמר על 1 או 2), 0 השפעה חיובית וכשהיו דיבורים שגם בחדר הלבשה הוא לא בדיוק התחבב על הנפשות הפועלות.
    זו העברה כושלת שנועדה לכשלון מההתחלה, החוזה המופרך שקיבל רק יצר את היסטואציה הזאת שאנחנו נחזור גם לקיץ הבא בנסיון למצוא מישהי שתירק לכיוון שלו.
    לצערי בענייני חוזים לא למדנו ואנחנו רק ממשיכים לייצר תקדימים.
    לא פלא שאחר כך גם כשיש לנו שחקנים טובים ביד אנחנו מאוד מתקשים לסגור איתם על חוזים חדשים.
    אנשים מסתכלים על חוזה כמו של אלכסיס וכל אחד חושב שמגיע לו.

12. yonmu Member

פרטנית אפשר לתרץ כל עסקה ולהסביר למה היא מוצלחת.

כללית אי אפשר להגיד שהקיץ הזה היה הצלחה. השקעה של מאה מיליון יורו (וזה סכום משמעותי לכל מועדון כדורגל) והסגל לא איכותי יותר ולא עמוק במיוחד (וזה לא שעוד שנה תכניסו סכום משמעותי על אלכסיס או סמולינג בשום תסריט). זה המשך מגמת ירידה חד משמעית.

13. k_700 Member

מי טען שנכניס משהו על סמולינג ואלכסיס?
    שניהם שחקנים גמורים על חוזים גבוהים.

התקווה היא למכור אותם בעוד שנה לא להשאיל אותם ולקבל את הגופה בקיץ שלאחר מכן.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסרונו של אלכסיס כן יורגש, כי מספיקות פציעות בודדות מאוד ופשוט לא יישאר לנו עם מי לשחק חוץ מאשר לשלוף איזה בן 17 מהנוער. השאלה אם הוא ממש יורגש ברמת האיכות, והתשובה היא כנראה לא, לפי מה שראינו ממנו בשנה וחצי איתנו. להישאר איתו היה אולי עוזר להרגיש טוב יותר כי "יש לנו בסגל את אלכסיס פאקינג סאנצ'ס", אבל האמת שמעולם לא היה לנו אותו, אלא צל חיוור.

לא, הקיץ הזה לא היה טוב. לא מילאנו מספיק חורים, ובסוף הסיפור נשארנו עם הגנה משודרגת, אבל לא בדיוק עילאית, ובעיות בכל מקום אחר במגרש. החדשות הרעות? גם כך הציפיות מהעונה הנוכחית היו נמוכות. אין ספק שהסגל הזה יקשה עלינו עוד יותר בשנה הזו. החדשות הטובות? על סגל מצומק יהיה נוח יותר לקרום בהמשך הדרך עור וגידים עם רכש נוסף, מאשר עם סגל שגם כך מפוצץ בשחקנים ובמשכורות. לי אין בעיה לאכול את השנה הזו למען עתיד טוב יותר.

כמובן שבאמצע של כל זה צריך גם ניהול טוב וצוות מקצועי טוב, אחרת לא תזכה לעבור מהחדשות הרעות לחדשות הטובות ולעתיד הטוב יותר הזה. כך שאנחנו כנראה לא באמת בדרך למקום הטוב הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/19
    אלעד ו-owen11111 אוהבים את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם באיטליה היו מוכנים לשלם על לוקאס לייבה ולוברן, יש מצב שאחרי עונה טובה יסכימו לשלם גם על סמולינג או אלכסיס (או לפחות לקחת את החוזה של האחרון כולו).

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.